Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

amandzia - jesteś milutka. Dziękuję za miłe słowa. Też chce w to wierzyć. Mam nadzieję że jak już urodzę to mi tego nie popsują i nie przypomną sobie nagle że żyję, nie będą przychodzić i wtykać swoich 3 groszy. Już nie chcę. Musi mi przestać zależeć. A Sylwestra spędzę w domu z mężem, jego bratem i przyszłą bratową. Też mieliśmy iść do znajomych ale podobnie jak Ty już szybko się męczę. W Święta po długim siedzeniu za stołem spuchły mi ręce że nie mogłam zdjąć obrączki. Nie chcę tego powtarzać. Posiedzimy sobie w czwórkę, coś dobrego zjemy, oni sobie coś wypija a ja może lampkę szampana albo czerwone wino wytrawne (kocham). Jakoś to będzie. Nawet petardy już mąż kupił. Ale fajne i strasznie wielkie. Będzie wybuchowa imprezka, a z 4 piętra będziemy świetnie widzieć pokaz sztucznych ogni na Ratuszu. To tyle na teraz. Dziś jestem chyba ostatni dzień w pracy tak z własnej inicjatywy. Mam ciężkie buty i płaszcz, a do pracy chodzę piechotą ok 1km. Dziś po śniegu szło mi się okropnie i w ogóle już strasznie się męczę, oddycham przez usta i gardło mnie zaczęło boleć. Już 2 tygodnie jestem na no-spie bo mnie skurcze łapią i krocze boli i nie mam ochoty wylądować w szpitalu. Albo będą mnie wozić w tą i spowrotem albo niech się wypchają. Ja myślałam cały czas tylko o firmie to niech teraz pomyślą o mnie. Pewnie dziś rozmowa z Prezesem mnie czeka ale wiedział bo przecież mam zwolnienie a to ze nadal przychodzę to moja dobra wola. Napewno pójdzie mi na rękę. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia
Czesc Dziewczynki, ja dzis pierwszy dzien po swietach w pracy... Świeta minely sympatycznie, chociaz dla mnie mecząco bo byly dzieci ,ojego brata a to wiadomo ze głośno i duzo zamieszania, ja ostatnio wole sie tak schowac w kacik zeby mi nikt nie przeszkadzał. Kopniaczki czuje tak jak Mi - takie rozbudowane, czasami w dwóch miejscach na raz no i raczej na dole co moim zdaniem sugeruje ze sa tam nozki. Jutro ide do gina wiec moze dowiem sie czy dzidzia ma jeszcze czas zeby sie obrócic. W nocy niestety mialam taka straszna zgage za az wymiotowalam... Nic takiego nie zjadłam co by mogło zaszkodzic wiec to chyba ta zgaga... Tez zapytam lekarza. A przed chwila bylam na tescie na glugoze 75 bleeee..... !! Ja lubie słodkie ale to przeszło moje naszczetrsze oczekiwania. Wlasnie jade tt pobranie po godzinie... i za godzine znow... A jaka jestem głodna... I jeszcze ta zgaga. Troszke sie marudna zrobilam, kurcze.... Musze nad tym popracowac. Pyska, fajnie ze juz CI lepiej Tyle narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie!!! :) Agunia w końcu myslisz właściwie: Ty sie o firme martwisz teraz czas, żeby oni sie pomartwili!!! moze w domku mozesz pewne rzeczy wykonywac i przesyłać mailem - bo takie spacery sa potrzebne owszem, ale uwazac trzeba bo ślizgo niesamowicie!!! Renacia ja też mam zgage - biore doraźnie rennie - pomaga, staraj sie nie jadać słodyczy, ostrych potraw i smażonych - takie lajciki - gotowane najlepiej, ale obawiam sie że taka juz nasza uroda - wiesz Dzidzie coraz wieksze uciskaja zołądek...niestety - a soki (kubusie , czy jakies owoiocowe)to koniecznie z wod a niegazowaną rozcieńczaj!!! takie moje rady. ale gina spytaj moze coś wymyśli, choc watpię... a ja dziś z męzem wybieramy sie do teatru do sopotu - jakas komedia, nie wiem dokładnie, to niespodzienka...tylko ta pogoda mnie wkurza - slizgawica, a to 35 km bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia
Dzieki amadzia za rady. :) Najgorzej bedzie z tymi słodyczmi... bo tak mi sie ciagle chce... szczegolnie takie w czkoladzie, a te chyba sa najbardziej "zgagogenne". Ale sprobuje, bo ten bol jest nie do zniesienia. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) bylismy dzisiaj na usg w szpitalu na polnej w p-niu - panie z tych okolic na pewno slyszaly o tym miejscu. czekajac na usg przechodzily kolo nas panie z odzialu z gigantycznymi brzychami - jedna z pan miala trojaczki w brzuszku - raz a dobrze :) ciesze sie ze ja nie musze lezec - bo to musi byc dopiero przygnebiajace tak w swieta i nowy rok w szpitalu... wracajac do usg wszystko w jak najlepszym porzadeczku - jest niestety jedno ale - ulozenie miednicowe i dziecko nie ma chyba zamiaru tego zmienic :( niby moj lekarz prowadzacy jest optywmistyczny ze ma jeszcze czas ale lekarz pzeprowadzajacy dzis badanie stwierdzil ze czas juz jej sie konczy... czyli chyba zaczynam sie nastawiac na \"cesarke\" a tak bardzo chcialam tego uniknac!!! a co do moich nieszczesnych wod to mam juz 16cm - jeszcze troche i bede miala wielowodzie... co do nocy sylwestrowej to spedzamy ja w domu tylko we dwoje a za rok sobie odbijemy ;) cieplutko pozdrawiamy - przede wszystkim leniuchy ktorym nie chce sie pisac i do nas zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiu nie martw sie - cesarka to nie jeest zle wyjście!! niektóre kobiety płaca za to, żeby uniknąc porodu...serio serio, wiec głowa do góry. ja mam kupe kolezanek po cesarce i spoko, karmią dzieci - kirdyś mówili, że po cesarce pokarm zanika - guzik prawda, karmiła do 2 roku zycia!!! a i teraz tak ładnie tną ze spokojnie w bikini tatem wyskoczysz, serio serio!!! ale są wśród nas leniuchy....;( Niunia zniknęła - pokaz sie kochanie!!! Aurelio Ty masz wolne i tak nas zaniedbujesz?! podawajcie pomysły na Sylwestra we dwójkę (ok - we trójkę w domu) bo to mój, nasz pierszy samotny i w domu - nie chce sie zanudzić przed telewizorem ;) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amadziu- samej cesarki sie nie boje bo czy bede rodzic naturalnie czy przez ciecie i tak jakis bol bede musiala zniesc... tylko nie wiem czy przy kolejnej ciazy nie bede miec przymusowo cesarki skoro pierwsze rodzilam w ten sposob... a dodam ze drugie dziecko planujemy juz za jakies 2 lata...ech.. nie bede sie martwic na zapas :) cholipa!! co ma byc to bedzie :) aaaaa.... wlasnie zadzwonili do nas znajomi ze sylwestra spedzaja w domu i nas do siebie zaprosili... wiec na ile mi sily pozwola to posiedzimy z nimi... w tym roku pierwszy raz obudze sie w nowy rok bez syndromu dnia poprzedniego... hihihihihi u nas sypie snieg - czyli zima wrocila!!!! nawet fajnie tylko szkoda ze w swieta tak nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Agunia - miałam po świetach to samo co Ty- spuchniete ręce a do tego jeszcze nogi - nie wiem czy to nie od zbyt długiego siedzenia - bo teraz już wróciło wszystko do normy. U mnie jakoś leci - mały kopie, a mnie jest coraz ciężej. To już chyba taki urok trzeciego trymestru. Staram się za bardzo nie narzekać - ale naprawdę zasunięcie zamka przy kozakach to dla mnie teraz spory problem:). A ile się nasapie:)). Powiedzcie mi jak sobie radzicie z pedikiurem? Bo ja ostatnio zrobiłam sobie sama (bałam się że mi chłop palca utnie), ale już chyba drugi raz takiego wyczynu nie powtórzę:) Tym bardziej że moja waga prawie się nie kwalifikuje żeby wpisac ją w tabelkę - 16 kg na plus. Czuję się jak wieloryb. Do tego jeszcze dużo pracy w pracy, a ja już marzę żeby się nie ruszac z domu - tym bardziej w te sniegi. Co do sylwestra - to idziemy na takiego składkowego, organizowanego w salce domu kultury. Zaczyna się o 21 - więc mam nadzieję, że do 12 dotrwam, a że to niedaleko mojego domu - to wrócić będę mogła w każdej chwili. No i fakt - Pysia ma racje - obudzimy się wszystkie świerze i wypoczęte po tym sylwestrze:). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a
witam marcóweczki ja mam termin na 26 marca i juz nie moge doczekac sie dzidzi jestem baaarrdzo szcześliwa.Mam jednak małe pytanie czy ktoś z was miał robione badanie na toksoplazmoze dopiero w 3 trymestrze ciąży bo ja dopiero jutro ide na to badanie i bardzo boje sie wyniku ale jestem dobrej mysli prosze niech ktoś odpisze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda78
Witam Magda77-ja tez już wagę osiągnęłam większa niż założyłam na całą ciążę, a tu jeszcze 2 miesiące, więc postanowiłam sie odchudzać:) Czyli na kolację tylko owoce, ale apetyt mam ogromny. Jeszcze sobie obcinam sama pzury,bo mój mąż używa nożyczek (ja cążek) i mam podobne obawy do twoich. Sylwestra spędzę nawet nie z meżem, tylko sama (no z dzidziolem). Mój mąż ma służbę. Chcieliśmy, zeby w tym roku miał nockę, to za rok będzie mógł powiedziec że on miał w tym roku i nikt mu nie właduje nocki sylwestrowej drugiej z rzędu. A za rok sobie odbijemy. Jak dzidzia okaże się grzeczna i będzie można ją zostawic na całą noc to zatrudnię rodziców albo teściów a my na imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia
Czesc dziewczynki, wlasnie odebrałam wyniki badan: mocz-w koncy bez bakterii, krew - strasznie rozhustana, jedne wartosci za duze inne za małe ale hemoglobina w normie, i czerwnie krwinki tez, za to białych za duzo. Ostatnio tez mialam za duzo a lekarz powiedzial tylko ze w ciazy to normalne... norma to 4.1-10.9 G/L a ja mam 13.3. Czy ktoras sie w tym orientuje? Czy to faktycznie bez znaczenia? Glukoza 75g - ok. - 133 po godzinie i 121 po dwóch -wiec mi ulzyło. Dzisiaj ide do gina... mam nadzieje ze wszystko dobrze... Wczoraj przestalam jesc slodycze! Zeby nie miec zgagi...a strasznie !! mi sie chcialo. W nocy było lepiej ale dzisiaj dalej pali. ALe to nic, byle do wiosny!! :) Witam nowa kolezanke Ja a. Ja mialam toxo robione w I i II trymestrze. Lekarz powiedzial ze w III juz nie trzba bo minimalne zagrozenie. Ale dobrze ze bedziesz miala zrobione bo zawsze lepiej wiedziec co i jak. Na pewno bedzie wszystko ok. wiec sie nie zamartwiaj tylko idz, zrob i zobaczysz ze bedzie dobrze. Jesli chodzi o SYlwestra to caly czas sie zastanawiam co robimy... czy sami w domku, czy kogos zaprosic, czy sie wprosic do kogos. Nie moge sie zdecydowac... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marcóweczki:) Podobno becikowe dla wszystkich przeszło, hura, hura!!! Chociaż dopóki nie dadzą to chyba w to nie uwierzę, już tyle razy niby przechodziło a potem odwoływali. Renacia ja z tymi wynikami krwi to mam to samo, białych krwinek też ciągle za dużo, mój doktorek oczywiście strasznie się tym przejmował, powysyłal mnie na mnóstwo dodatkowych badań, do internisty, laryngologa, dentysty ale nic nie wykryli i w końcu dał sobie spokój i stwierdził że widać taka moja uroda. Ja Sylwestra spędzam pewnie w domku albo u teściów i tak prawdopodobnie nie dotrwam do 24.00 bo ja już o 23 ledwo żyję więc dlatego stwierdziliśmy, że niegdzie nie idziemy ani nikogo nie zapraszamy, żebym nie musiała na siłę siedzieć i się męczyć, odbijemy sobie w przyszłym roku jak Dzidzia da, a jak nie to jeszcze tyle tych Sylwestrów przed nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia
A czy to nie jest tak ze jeszcze prezydent moze odrzucic to becikowe? Bo zdaje sie ze taka jest procedura. Ja bym sie bardzo ucieszyła jakby jednak przeszło, bo przeciez jest bardzo duzo wydatków na poczatku jak sie dzidzia urodzi. Słonko, dzieki, pocieszylas mnie z tymi bialymi krwinkami :) Ja generalnie ufam mojemu lekarzowi ale czzasami wydaje mi sie ze bagatelizuje niektóre sprawy. A prawda jest pewnie taka ze to ja je wyolbrzymiam. http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20724;121/st/20060319/dt/7/k/80da/preg.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi25
Hej dziewczyny!!! Becikowe dla wszystkich!!! A co do tego prezydenta to może zavetować ale jak ustawa wróci do sejmu to musiałby ją sejm odrzucić 2/3 głosów a to mało realne więc możemy się chyba cieszyć :) Renaciu co do tych białych krwinek to ja też mam podwyższone ale czytałam że tak ma większośc kobiet w ciąży i to jest norma. Mój lekarz też nic na temat mojego podwyższonego poziomu nie mówił, więc jest chyba ok. A co do Sylwka to siedzę sama tzn. z dzidkiem, bo mój mąż ( podobnie jak magda78) ma służbę. Więc tak samo w przyszłym roku sobie odbijemy na nartach :) Już się nie moge doczekać. Acha jeszcze poprawię tabelkę, bo wczoraj weszłam na wagę i o Matko...... 7+ NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię agniecha_79..16.02.2006....31......9-10.......Rzeszów..............? amadzia......01.03.2006......30.......8,5.......Tczew.....córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......30........7.........Konin........synek Filip Aurelia22....01.03.2006......30.........8........Gorzów......synuś Patryk Magda77.....01.03.2006......30.......12........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......31........13........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....29........9........Jaworzno....synek Niunia_77....05.03.2006......29........7........Lublin........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......29.......4.........Gdańsk............?......? Juulka........05.03.2006.......29.......2.........Sandomierz.......?.....? Pyśka25.....10.03.2006.......28......9,5........Poznań.....córa Wiktoria Evi83........10.03.2006........28.......2.........Malbork...........?.....? Ania26.......10.03.2006.......28........3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006....29........8..........Bielsko......córeczka Hanna Słonko1335..16.03.2006. .....29....... 3 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......28........7..........Kraków dzidziuś 1150g Ola25.........18.03.2006.......27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006......27.........7.........Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......29.........7........Tomaszów Maz......synuś. renacia.......19.03.2006......27.........8..........Poznań....wstydniś/a...? mritta28......19.03.2006......27........5,5..........Krosno......córa......? mi28...........20.03.2006......29........10..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......26........5..........Lublin.........?........? ILLELI.........21.03.2006.......26.......2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......26.........7.......Rzeszów...synuś Michał Asia26..........22.03.2006......26..........3.......Legnica...............? Dana25.........22.03.2006......26..........8.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......26..........8........Krosno...............? Iwi30...........26.03.2006.......26..........4.......płd.Anglia...synuś....? Agunia1........27.03.2006.......28..........3.......Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda78
Witam, Poprawiam tabelkę bo kolejny tydzień mi sie skończył, ale ten czas leci :) NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię agniecha_79..16.02.2006....31......9-10.......Rzeszów..............? amadzia......01.03.2006......30.......8,5.......Tczew.....córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......30........7.........Konin........synek Filip Aurelia22....01.03.2006......30.........8........Gorzów......synuś Patryk Magda77.....01.03.2006......30.......12........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......31........13........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....29........9........Jaworzno....synek Niunia_77....05.03.2006......29........7........Lublin........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......29.......4.........Gdańsk............?......? Juulka........05.03.2006.......29.......2.........Sandomierz.......?.....? Pyśka25.....10.03.2006.......28......9,5........Poznań.....córa Wiktoria Evi83........10.03.2006........28.......2.........Malbork...........?.....? Ania26.......10.03.2006.......28........3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006....29........8..........Bielsko......córeczka Hanna Słonko1335..16.03.2006. .....29....... 3 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......28........7..........Kraków dzidziuś 1150g Ola25.........18.03.2006.......27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006......27.........7.........Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......29.........7........Tomaszów Maz......synuś. renacia.......19.03.2006......27.........8..........Poznań....wstydniś/a...? mritta28......19.03.2006......27........5,5..........Krosno......córa......? mi28...........20.03.2006......29........10..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......26........5..........Lublin.........?........? ILLELI.........21.03.2006.......26.......2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......26.........7.......Rzeszów...synuś Michał Asia26..........22.03.2006......26..........3.......Legnica...............? Dana25.........22.03.2006......26..........8.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......26..........8........Krosno...............? Iwi30...........26.03.2006.......26..........4.......płd.Anglia...synuś....? Agunia1........27.03.2006.......28..........3.......Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20722;19/st/20060302/dt/6/k/3192/preg.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! 🖐️ :) Widzę, że przez pana Giertycha pozytywnie zawrzało na naszym wątku! :D Ja także bardzo się cieszę, że becikowe dla wszystkich! Ostatecznie tysiąc złotych piechotą nie chodzi...No, ale ja też: uwierzę, gdy dostanę. ;) Małe sprostowanie: ja tegorocznych świąt nie uważam za nieudane, wręcz przeciwnie. Poleniłam się, obżarłam jak bąk, posiedziałam z rodzicami, kotem i fikającym synkiem w brzuszku. A to, że ojciec dziecka mnie olał...nie, na pewno nie popsuł mi humoru. Wyobraźcie sobie, moje drogie, że w nocy 27.12 dostałam odeń sms-a z jakże bystrą uwagą: święta minęły. :D Tak. I w tym sms-ie ten tchórz zapytuje czy długo jeszcze nie będziemy się odzywać, bo to tak głupio, a on teraz ma stracha. No istne dziecko, przyznacie chyba? Naturalnie nic mu nie odpisałam, więc zamilkł. Pewnie znów przypomni sobie o mnie za kilka miesięcy. Najbardziej uderzyło mnie to, że on przejmuje się raczej tym, że \'to głupio tak milczeć\' niż zdrowiem moim i dziecka. Nawet o nim nie wspomniał. Ech. No mówię Wam dziewczyny. Po pięciu latach okazało się dopiero z kim mam do czynienia. A piątą rocznicę obchodzimy w Sylwestra właśnie. Po raz pierwszy od 5 lat spędzę Sylwka sama. Ale to nic, i tak nigdzie bym nie poszła- wszak chodzę spać przed 22! ;) Obejrzę jakiś film, posiedze przed komputerem i pójdę spać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, jeszcze nie skończyłam. ;) Amadzia stwierdziła, że zaniedbuję nasz topic, więc muszę się poprawić. :D Co do puchnięcia...Oj tak. Święta bardzo mnie \'poszerzyły\'. Wczoraj szłam do okulisty (stwierdził, że nie ma przeciwwskazań do porodu naturalnego) i ledwo wcisnęłam kozaki na nogi! Straszne to jest! Pysiu nie martw się. Wiesz, moja mama miała cesarkę z moim bratem, a po trzech latach urodziła mnie swoimi siłami, więc jest to jednak możliwe. :) Cieszę się, że problem małowodzia przestał istnieć. :) Niunia wyglądasz po prostu przepięknie! :D Śliczna z Ciebie mamusia, oj, Maksio dodaje Ci blasku. A Twój mąż...:D Mam doń wizualną słabość oraz wdzięczność dla poradnictwa prawnego. :) No, ale napisz jak tam po świętach i jak się czujesz Niuniu. Agunia bardzo Ci współczuję tej sytuacji z rodzicami. Najważniejsze, że masz dla kogo żyć- masz męża, jego rodzinę, a za chwilę własne dzieciątko. :) renaciu podziwiam silną wolę! :D Ja też miewam straszną zgagę, zwłaszcza wieczorami, ale słodkości nie potrafię sobie odmówić. :D Dobrze, za chwilę poprawię tabelkę, w której zmieniam imię dziecka- pisałam Wam, że Patryk przestał mi się podobać, i teraz od kilku tygodni myślę, że będzie to albo Jakub albo Kacper. Skłaniam się bardziej ku Kubusiowi. :) No, ale pewnie po porodzie podejmę ostateczną decyzję. Pozdrawiam Was cieplutko, trzymajcie się (zasypało mi miasto, jest biało, jest pięknie!!!). 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię agniecha_79..16.02.2006....31......9-10.......Rzeszów..............? amadzia......01.03.2006......30.......8,5.......Tczew.....córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......30........7.........Konin........synek Filip Aurelia22....01.03.2006......30.........8........Gorzów......synuś Jakub albo Kacper Magda77.....01.03.2006......30.......12........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......31........13........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....29........9........Jaworzno....synek Niunia_77....05.03.2006......29........7........Lublin........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......29.......4.........Gdańsk............?......? Juulka........05.03.2006.......29.......2.........Sandomierz.......?.....? Pyśka25.....10.03.2006.......28......9,5........Poznań.....córa Wiktoria Evi83........10.03.2006........28.......2.........Malbork...........?.....? Ania26.......10.03.2006.......28........3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006....29........8..........Bielsko......córeczka Hanna Słonko1335..16.03.2006. .....29....... 3 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......28........7..........Kraków dzidziuś 1150g Ola25.........18.03.2006.......27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006......27.........7.........Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......29.........7........Tomaszów Maz......synuś. renacia.......19.03.2006......27.........8..........Poznań....wstydniś/a...? mritta28......19.03.2006......27........5,5..........Krosno......córa......? mi28...........20.03.2006......29........10..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......26........5..........Lublin.........?........? ILLELI.........21.03.2006.......26.......2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......26.........7.......Rzeszów...synuś Michał Asia26..........22.03.2006......26..........3.......Legnica...............? Dana25.........22.03.2006......26..........8.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......26..........8........Krosno...............? Iwi30...........26.03.2006.......26..........4.......płd.Anglia...synuś....? Agunia1........27.03.2006.......28..........3.......Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, dziewczyny!!! Na wątku lutowym już jedno dziecię przyszło na świat! 17 grudnia urodził się Filipek, synek Ali, która była wówczas w 31tc!!! Wejdźcie i poczytajcie, bo bardzo wzruszającą relację przedstawił mąż/chłopak tej dziewczyny. :) No i same pomyślcie: 31tc a dzieciątko ma się dobrze! :) Życzę mu i Rodzicom mnóstwo zdrowia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam z wrażenia zmienić tygodnie w tabelce! ;) No i uciekam, bo pewnie macie już dość na dzisiaj mojego gadania! :D NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię agniecha_79..16.02.2006....31......9-10.......Rzeszów..............? amadzia......01.03.2006......32.......8,5.......Tczew.....córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......32........7.........Konin........synek Filip Aurelia22....01.03.2006......32.........8........Gorzów......synuś Jakub albo Kacper Magda77.....01.03.2006......32.......12........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......31........13........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....29........9........Jaworzno....synek Niunia_77....05.03.2006......29........7........Lublin........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......29.......4.........Gdańsk............?......? Juulka........05.03.2006.......29.......2.........Sandomierz.......?.....? Pyśka25.....10.03.2006.......28......9,5........Poznań.....córa Wiktoria Evi83........10.03.2006........28.......2.........Malbork...........?.....? Ania26.......10.03.2006.......28........3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006....29........8..........Bielsko......córeczka Hanna Słonko1335..16.03.2006. .....29....... 3 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......28........7..........Kraków dzidziuś 1150g Ola25.........18.03.2006.......27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006......27.........7.........Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......29.........7........Tomaszów Maz......synuś. renacia.......19.03.2006......27.........8..........Poznań....wstydniś/a...? mritta28......19.03.2006......27........5,5..........Krosno......córa......? mi28...........20.03.2006......29........10..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......26........5..........Lublin.........?........? ILLELI.........21.03.2006.......26.......2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......26.........7.......Rzeszów...synuś Michał Asia26..........22.03.2006......26..........3.......Legnica...............? Dana25.........22.03.2006......26..........8.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......26..........8........Krosno...............? Iwi30...........26.03.2006.......26..........4.......płd.Anglia...synuś....? Agunia1........27.03.2006.......28..........3.......Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a
dzięki renacia za słowa otuchy jutro odbieram wynik i o niczym innym nie mysle.Jakos to jednak bedzie teraz musze myslec pozytywnie dla mojego bąbelka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie! dawno nie zagladalam tutaj i widze ze jest nas duzo duzo wiecej. u mnie wszystko jest ok, niedawno dowiedzialam sie ze bede miala córeczke( juz sie nie zakrywala na usg-wstydnisia) a przez caly ten czas przeczuwalam ze bedzie chlopczyk:) wigilie spedzilismy z mezem na smutno,poniewaz dziadek zmarl, a sylwester tez nie zapowiada sie wesoly.Chociaz maza omija sluzba i tak bedziemy siedziec we dwoje. Ale w nastepnym roku musza byc narty i juz sie ciesze!!!! co do porodu to ja mam kika kolezanek co mialy cesarke i sa zadowolone, zadnych komplikacji.sama sie zastanawiam a moze w ten sposob? troche sie juz obawiam porodu. przytylam 10 kilo i czuje sie jak mors a tu jeszcze 2 miesiace.Ale najwazniesze zdrowie córeczki.Pozdrawiam was wszystkie! NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię agniecha_79..16.02.2006....31......9-10.......Rzeszów..............? amadzia......01.03.2006......30.......8,5.......Tczew.....córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......30........7.........Konin........synek Filip Aurelia22....01.03.2006......30.........8........Gorzów......synuś Patryk Magda77.....01.03.2006......30.......12........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......31........13........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....29........9........Jaworzno....synek Niunia_77....05.03.2006......29........7........Lublin........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......29.......4.........Gdańsk............?......? Juulka........05.03.2006.......29.......2.........Sandomierz.......?.....? Pyśka25.....10.03.2006.......28......9,5........Poznań.....córa Wiktoria Evi83........10.03.2006........28.......2.........Malbork...........?.....? Ania26.......10.03.2006.......28........3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006....29........8..........Bielsko......córeczka Hanna Słonko1335..16.03.2006. .....29....... 3 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......28........7..........Kraków dzidziuś 1150g Ola25.........18.03.2006.......27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006......27.........7.........Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......29.........7........Tomaszów Maz......synuś. renacia.......19.03.2006......27.........8..........Poznań....wstydniś/a...? mritta28......19.03.2006......27........5,5..........Krosno......córa......? mi28...........20.03.2006......29........10..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........19.03.2006.......26........5..........Lublin.córeczka..Zuzia.. ILLELI.........21.03.2006.......26.......2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......26.........7.......Rzeszów...synuś Michał Asia26..........22.03.2006......26..........3.......Legnica...............? Dana25.........22.03.2006......26..........8.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......26..........8........Krosno...............? Iwi30...........26.03.2006.......26..........4.......płd.Anglia...synuś....? Agunia1........27.03.2006.......28..........3.......Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_ina
Hello Dziewczynki! Jak sie wam podoba pomysl wyplaty becikowego dla wszystkich mamus? Ja osobiscie uwazam ze póki co nie ma sie czym ekscytowac bo jeszcze milościwie nam panująca Kaczka ustawe pewnikiem zawetuje....Jakie jest wasze zdanie? ....................................................................................... Boli mnie ucho... pytanko wiec: czy ktoras sie orientuje jakie kropelki moznaby doń bezpiecznie wkropić???? prosze o odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda78
NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię agniecha_79..16.02.2006....31......9-10.......Rzeszów..............? amadzia......01.03.2006......32.......8,5.......Tczew.....córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......32........7.........Konin........synek Filip Aurelia22....01.03.2006......32.........8........Gorzów......synuś Jakub albo Kacper Magda77.....01.03.2006......32.......12........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......32........13........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....29........9........Jaworzno....synek Niunia_77....05.03.2006......29........7........Lublin........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......29.......4.........Gdańsk............?......? Juulka........05.03.2006.......29.......2.........Sandomierz.......?.....? Pyśka25.....10.03.2006.......28......9,5........Poznań.....córa Wiktoria Evi83........10.03.2006........28.......2.........Malbork...........?.....? Ania26.......10.03.2006.......28........3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006....29........8..........Bielsko......córeczka Hanna Słonko1335..16.03.2006. .....29....... 3 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......28........7..........Kraków dzidziuś 1150g Ola25.........18.03.2006.......27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006......27.........7.........Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......29.........7........Tomaszów Maz......synuś. renacia.......19.03.2006......27.........8..........Poznań....wstydniś/a...? mritta28......19.03.2006......27........5,5..........Krosno......córa......? mi28...........20.03.2006......29........10..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......26........5..........Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26.......2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......26.........7.......Rzeszów...synuś Michał Asia26..........22.03.2006......26..........3.......Legnica...............? Dana25.........22.03.2006......26..........8.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......26..........8........Krosno...............? Iwi30...........26.03.2006.......26..........4.......płd.Anglia...synuś....? Agunia1........27.03.2006.......28..........3.......Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda78
Chyba skrót nie działa, to jest na str. gazety wyborczej, a tytuł: Rodzić po ludzku, Lekarz przywiązał mi nogi" Jak czytam coś takiego to chciałabym zobaczyć mojego męża jak "rozmawia" z tym lekarzem i połozną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja też cieszę się becikowym :) Mam nadzieję, że przejdzie.... Mam jeszcze do Was pytanie: Jak wygląda u Was wydzielina? Ja tydzień temu skończyłam brać tabltki przeciwgrzybiczne i poprawiło mi się, ale wydzielina znacznie się zmniejszyła, jest prawie sucho, tylko od czasu do czasu zauważam taką gęstą wydzielinę, biało- przeźroczystą, jak gęste białko jaja kurzego, ale nie jest tego dużo i jest bardzo ciągnące. Może któraś z Was tak ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×