Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Dysleksja akurat nie świadczy o inteligencji ani jej posaidaniu ani braku, więc nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albercik2222
czytaj uważnie post !!! jak wół jest napisane ze Einstein był dylektykiem !!!!, poczytaj sobie biografie PAna od teorii względności i nie mam mowy ze dysleksja ma wpływ na inteligencje albo nie ma wpływu , nie doszukuj sie treści między wierszami przestań się mądrzyć bo przeczytałać parę głupawych ksiązek jakiś pań pseudo psycholożek kóre pewnie nawet nie miały na rękach małego dziecka geniuszem sie rodzisz tak samo kjak rodzisz się z talentem do malowania czy śpiewania nie nauczysz dziecka grać na inrumencie jak Bozia słuchu nie dała , ale ty pewnie poslesz soje dziecko na balet, na lekcje gry, bo przeciez koleznaki z forum beda to robiły mimo ze dzieko bedzie miało w dupie brzdakanie na gitarze i rzępolenie na skrzypcach i z tęsknatą bedzie patrzyło na dzieci bawiące się na podwórku piłką , ale ty bedziesz chciala dziecku zapewnić cudowne beztroskie dzieciństwo + kupę zajęć :-))) napewno ci za to w przyszłości podziękuje pięścią w łeb hłe hłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Albercik1111 Einsein był dysletkykiem i wcale nie był taki genialny na początku!!! \" no popatrz a według ciebie jednak stał się genialny dopiero później.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym naucz się czytać posty bo o miganiu pisałam ja i Illeli więc nie wiem czemu Dany się czepiasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albercik2222
ja chcę odnośnik do tych "najnowszych badań"\, łatwo powedzić najnowsze badania, a gdzie te badania rzuć parę linków na potwierdzenie słów ze nauka języka migowego młąych dzieci nie szkodzi i odwrotne , Dane przepraszam a tobie słonoko na przyszłość to sie przyda http://so.pwn.pl/ może od tego trzeba zaczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link o metodzie i rozwoju dziecka które się jej uczyło już wklejałam, trzeba tylko popatrzeć..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albercik2222
i to mają być te najniowsze badania ten jeden link !!! a gdzie wypowiedzi PRAWDZIWYCH naukowców a nie ... Dany słowa mnie przekonują w 100 %,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze, przecież nikt Ci nie każe tego stosować to nie jest obowiązek........ Sorki ale muszę już kończyć tę wymianę zdań bo jadę na obiadek do teściów, dziś chłodniczek, w sam raz na taki upał i naleśniki z jagodoami, mniam... Pozdrwaiwam Dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow wow..spokojnie...kochane przez to ze studiowalam psychologie przyzwyczailam sie ze kazda teoria ma swoich przeciwnikow i zwolennikow..to tak jak z niszczesnym mlekiem ktore co rok staje sie albo zbawcze dla ludzkosci albo zmiatane z piedestalu.. przeciwnicy jezyka migowego,zeczywiscie sugerja iz moze ona opoznic mowe..ale tak jak slonko uwazam ze nauczenie kilku podstawowych znakow ulatwi mi tylko i lichu zycie..nie chce zeby byl jak malpiatka i pokazywal na mogi ze chce bananaa i siusiu chce tylko od czasu do czasu zrozumiec go szybciej i dac mu mozliwosc ekspresji... najlepiej zeby kazdy poszperal i poczytal i sam zdecydowal,porozmawial z psychologiem i zasiegnol wiedzy na temat badan. przeciez wprowadzenie kilku znkow i jednoczesne mowienie nie powoduje ze dziecko nie bedzie chcialo mowic..sadze ze dziecko chce wszystko i to bardzo..i siedziec i stac i chodzic i mowic ale czasami sobie mysle tak kilka znakow nie zaszkodzi a np uczenie dziecka seplenic? mozna mowic slodko ale niektore dzieci sluchajac na codzien takiego siusiu misuu pisu pozniej maja 7 lat i nadal tak mowia..uch ale to oczywiscie indywidualna sprawa mnie doprowadza to do lekkiej goraczki. czlowiek rodzi sie z pewnymi predyspozycjami nie mozna nauczyc sie geniuszu ale mozna mu pomoc;) licho dzis mialo pierwszy raz w zyciu mala temperature i bylo koszmarem ..teraz lezy ze swoim tata i spia..ja juz nawet nie chce spac..trche sie boje ze to cos z tymi nerkami bo ani kaszlu ani kataru..i tylko kilka godzin ..wlasciwie to kazdy napad bolu wydaje mi sie ta paskudna nerka..byle do srody ..i do echa a oto strona ebay na ktorej sa namiociki..mozna znal je tez pewnie nie uzywane..pod takim sama angielska nazwa..nie wiem tylko jak w polsce tego szukac:(((( http://search.ebay.com/portable-baby-bed_W0QQfkrZ1QQfnuZ1 Imie mamy Imie dziecka Data ur Waga Wzrost bleee chcialam wkleic ladne obrazki ale mam maca i nie wychodza:((((( taka tabelka czy cos innego w niej chcecie zamiescic? caluje mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Illeli, jesteś wielka, już przynajmniej wiem jak to wygląda... Moni pokarm zamrażasz w specjalnych woreczkach lub pojemniczkach do zakupienia w sklepach dziecięcych.Ja kupiłam na Królewskiej pojemniczki aventu są b fajne.Zamroziłam parę sztuk kiedyś jak miałam nawał i niedawno jak nastała posucha bardzo się przydało.Teraz niestety piersi mam tak dostosowane do małego że ani kropelki między karmieniami nie wycisnę...Na wszelki wypadek zakupiłam NAN 1 HA. W sumie fajnie z tym migowym, oglądałyście \"Poznaj moich rodziców\"? Świetna komedia, z tego co pamiętam tam robert de niro uczył malucha języka migowego,ale i wielu wielu innych rzeczy ogólnie był pierdzielniętym dziadziusiem... Albercik, po co tyle agresji? Słonko jest super mama i wara...A propos, Słonko kupiłam te zabawy fundamentalne, powiesiałam amłemu nad łóżeczkiem te karty, ale nie wiem czy to cholera nie za późno...Już pewnie geniusza nie będzie hi hi hi EMI GDZIE JESTEŚ???? Pozdrawiamy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Dziewczynki z reguły nie reaguję na zaczepki pomarańczowych i zwykle ich ignoruję ale w sumie lepiej się z takimi sprzeczać niż z mężem:) Dana znalazłam chyba coś takiego jak pisze Illeli na allegro: http://www.allegro.pl/item114097399_moskitiera_a_la_namiot_dla_twojego_malucha.html Obrazki z zabaw fundamentalnych Małą interesowały jakieś 5 minut, ja też spóźniłam się z zakupem ale do dwóch latek jeszcze sporo zdążymy wykorzystać:) A @ dalej nie ma:( Jutro zrobię ten test. W sumie to nie boję się kolejnego dziecka, itd. tylko tego, że na dość wyjałowiony grun trafi, ja przecież miałam takie problemy z ciążą a teraz jakby po cc tak szybko druga się trafiła to pewnie i tą nie byłoby za wesoło a teraz nie da się leżeć przez pół roku. Poza tym doktorek to mnie chyba powiesi......... Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ola!!! ale jaja - fajnie masz - takie zycie podróżnika...hmmmm...lubie to!!! co do mleka - nie wiem, ale mozna w aptece zapytac- postaram sie. ale jaja - znowu zamieszanie...wychowanie kontra dziedziczenie,,,,spór najstarszy na swiecie...ja podchodze eklektycznie...a swoją droga sądze - biorąc pod uwage doswiadczenie zawodowe, że wychowanie ma ogromny wpływ na rozwój...w szkole, w której ucze, jest multum dzieciaków z uposledzeniem w st. lekkim - ale to najcześciej wynika z zaniedbania społecznego - nistety...wiec wychowanie daje ogomne możliwości rozwojowe...niestety w obie trony-i na plus i na minus... spadam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola25.
Czesc!! Dzieki Amadzia za to mleko, chociaz wydaje mi sie ze go raczej nie ma! Co do podrozy to moze jest i fajne bo jestem na macierzynskim ale jak czlowiek pracuje i ma tylko 20 dni urlopu i trzeba jechac i do jednych i do drugich i jeszcze fajnie by bylo tylko we trojke gdzies wyskoczyc to sie nerwowo robi bo rodziny z dwoch stron naciskaja na dluzszy przyjazd albo czestszy a tu sie niestety nie da. Wczoraj dotarlam do tego centrum medycznego na minute przed zamknieciem:) i maly wazy 6.760kg i ma 61cm. Fajnie bylo bo maly zabral pani metr i nie chcial puscic...musiala sie z nim "silowac" :) Bylam dzisiaj w pracy z malym i jak go wszyscy obskoczyli tak mi 5 godzin tam zeszlo a maly ze wszystkimi gadal i do wszystkich sie usmiechal! Przedluzylam sobie macierzynski o kolejne 2 miesiace tylko juz nie beda placone i wzielam 4 tygodnie wychowawczego i tym sposobem wracam do pracy 2 stycznia !! Maly przynajmniej bedzie mial 9 miesiecy jak go oddam do zlobka....o jezu nie wyobrazam sobie tego :(( bo on taki fajniusi... siedzi od godziny sam w bujaczku i bawi sie body ktore ma na sobie! Ide sie z nim pobawic bo mi do szkoda sie zrobilo ;) Pozdrowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera nie wkleila mi sie tabelka..czy zgadzacie sie na tabelke imie mamy...imie dziecka...data urodzenia..waga ...wzrost??? moge taka zrobic:))\\ slonko chyba znalazlo taki idealny namiocik..najwazniejsze jest jednak zeby pomyslec o dodatkowym materacyku bo wiadomo mi z pewnych zrodel ze dzieciaki wola wiecej..moze tez zalezy gdzie sie postawi namiocik:)) ogladam z ukochanym filmy i leze na podlodze ..romantick;) buziaki dla wszystkich mami ty ze swoim mezem po prostu przezywacie to co wiekszosc mlodych rodzicow..zmeczenie cisnienie irytacja itp..ja tez czasami mam ochote ukochanie walnac czyms mocnym..albo specjalnie zlosliwa i wredna jestem..choc on prawie ze gwiazdor;) i stara sie bardzo..ja jednak uwazamm ze jezeli przetrwa sie ciezkie chwile to bedzie ok bo to nie sztuka byc tylko razem w sloneczne poranki;) papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonkoo:))) napisze pozniej ..dzis zdjecia mieszkania do maklera..buziaki sloneczko drogie ty sie nic nie amertw:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko hihihi ufff....wiem co przeżywałaś...ja juz tez po teście...ale jaja :) Magda - Pyszniak...PIEKNOŚCI!!! a my po urodzinkowe \"balandze\" - kinder bal - 3-letniej Emiki zakończył sie typowo hehe- Oliwia padła, zasnęła na rekach- no prosze taka mała a już wie jak kończąsie porządne biby- ...zazśnięciem, wiec w domku już niestey bezz kąpieli- cyca przez sen i śpi- padła serio serio....hmmm ciekawe czy jutro będzie miała kaca hahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no Amadziu tylko patrzeć jak Oliwka będzie z mamusią na balety chodzić do białego rana... Magda Pyszniak sama słodycz. Wy też macie problem z otwieraniem fotosika?, bo mi chwilę po tym jak zdjęcie się otwiera wyskakuje jakieś zawiadomienie o błędach:( nigdy więc porządnie nie mogę tych Waszych Szczęść obejrzeć, tylko szybciutki rzut okiem:( inne tego typu programmy otwierają się bez problemu. A ja @ dalej nie mam ale teraz już jestem spokojna, oj bałam się jak diabli. Za to mąż razem z testem przytachał bukiet róż, tak na wszelki wypadek, i mi się za darmo dostało :P Jedziemy dziś nad jeziorko, cudnie oby tylko podoga psikusa nie zrobiła. Miłego dnia Dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amadziu,super twoja Oliwka. Włoski dodają wieku, wygląda na starszą niż jest. Ale zabrzmiało, jakby wygladała staro :) Wiesz o co chodzi. Mi fotosik dobrze sie otwiera. Wywala mnie za to zanim załączy zdjecie i to mnie wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BECIA 20
hEJ MIAŁAM ZAWSZE JESZCZE DO WCZORAJ TEMPETATURE 37,9 TO BYŁO JUZ MOZLIWE ZE JESTEM W CIĄŻY DZIŚ MAM 37,2 NIE WIEM CZEMU OPADŁA A CHCE BARDZO MIEC DZIDZIUSIA BOLA MNIE PIERSI:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BECIA 20
NIECH MI KTOŚ TU ODPISZE CO SIE ZNA CO DO TYCH TEMPETATUR PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe1980
a ja myślałam ze w dobie zaawansowanej antykoncepcji nie ma wpadek typu mam dwoje dzieci z jedengo roku a dzieci nie sa bliźniakami, no ale jak sie myśli dupą a nie głową to takie sa wpadki moze tutaj tylko były sygnały ale trzeba miec niezle nasrane zeby zararaz po porodzie zrobic sobie nastepnego bachora bleee , Becia idz do lekarza ciemnoto a nie porady oczekujesz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewucho przynajmniej zmieniaj styl wypowiedzi a nie nicki!!!nigdy nie używasz znaków interpunkcyjnych wiadomo, że te wszystkie posty są twoje... Uwzięłaś się na Slonko bo jesteś zazdrosna że ma tyle do zaoferowania swojemu dziecku?A ty tylko siedzisz przed komputerem i czytasz obce wątki a dziecko ci pewnie ryczy w łóżeczku,....A kysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe1980
ja nie mam dziecka !!! można uprawiać sex dla przyjemności nie??? dzieci śmierdżą bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w ten upalny dzionek :) Pewnie wszystkie siedzicie gdzies z calymi rodzinami nad jeziorkami a ja z larwa w domu bo moj maz znowu jakies szkolenia prowadzi przez caly weekend daaaaleko od domu, ale dzisiaj wraca :) wczoraj bylysmy u moich rodzicow caly dzien, a ze dom polozony jest nad jeziorem to nawet bylo przyjemnie. Dzisiaj klima ratuje nam zycie ;) w czwartek larwa miala przetykany po raz drugi kanalik lzowy i tym razem chyba sie udalo :) plakala w wlasciwie krzyczala ale wolalam zeby teraz to \"naprawili\" niz pozniej pod narkoza jej maja cos robic - bo na tym by sie skonczylo... brrrr wole nie myslec. amadziu - co robisz ze Twoja Oliwka ma tak piekne i dlugie wloski??? Nasza larwa jeszcze swieci lysinka :( Pyszniaczek jest przeuroczy - jak wszystkie pociechy z naszego formum. Musze sie pochwalic ze Wiktoria pieknie zjada codziennie sloiczek jablka i wypija setke soku marchwiowego. Jutro wprowadzam gruszki williamsa - mam nadzieje ze bedzie bez niespodzianek ;) cieplutko pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola25.
Dziewczyny, mam pytanko : czy robiac waszym maluchom mleko uzywacie jakiejs wody mineralnej czy tej z kranu i ja gotujecie? Bo w Irlandii kranowka jest bardzo dobra i polecana przez wszystkich lekarzy ale nie wiem jak to wyglada w Polsce a juz bede tam we wtorek?? Prosze odpowiedzcie mi! Pozdrawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola - ja normalnie gotuje wode z kranu i nie ma problemu, jednak nie ukrywam ze jak jade do tesciow, ktorzy korzystaja z wlasnej wykopanej studni to zabieram dla larwy wode w termosie. Cholera wie jakie bakterie tam u nich siedza. I cholera wie kiedy ostatnio ja badali. Larwa juz trzecia godzine spi... i nie jest mi z tego powodu wcale zle ;) to pewnie ta pogoda. Dorosli ledwo zipia a co dopiero takie male istotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×