Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Gość jak mozna
wlasne dziecko nazywac LARWA? :O dla mnie w głowie to się nie mieści, obrzydzenia mozna dostać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wije sie jak larwa i tak nam sie skojarzylo. A co mam ja nazywac glizda?? mi i mojemu mezowi to nie przeszkadza. To jest nasze dziecko i mozemy je nazywac jak nam sie podoba. Mi tez sie wiele rzeczy nie podoba ale glosno o tym nie mowie. A jak chce wyrazic swoje zdanie to mam odwage zrobic to pod czarnym nickiem. Pod pomaranczowym kazdy jest wielce madry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśka klima!!!- POZAZDROŚCIĆ!!! KOCHAM LATO!!! ale TROPIK!!!!!!KUR@@AAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! ZDYCHAMY!!! 35 STOPNI! PRYSZNIC CHWILOWO RATUJE NAM ŻYCIE!!! PADAM NA RYJ!!! a pinda , której smierdza dzieci - WYPAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SAMA SMIERDZISZ!!!!PO KIEGO TO TAKA ZAGLADA - CHYBA MONSTRUM JAKIES I SIEDZI W NECIE I CZYTA WSZYSTKO OD DESKI DO DESKI - ZE ZŁOSCI PALUCHY ZJADA, ZE NA NIA NIKT NIE SPOJRZY, A MY NAWET PO URODZENIU DZIECKAS SEXOWNE LASECZKI, KTÓRYM MAZ OBSZEC SIE NIE MOZE, HEHE HEHE - GŁUPIA CIPA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"obszec\" - no tak tropik dowala- zabija ostatnie komórki w mózgu!!!- oczywiscie miało byc \"oprzec\"!!!!!!!!ALE WTOPA!!! TERAZ PINDA BEDZIE MIAŁA UZYWANIE!!HAAAAAAAAAAAAAHAHAAAAAAAAAA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi
sobie gdzieś ulżyć HAHAHAHAHAHAAAAAAAAAHAHAHAAAA, lepsze wiadro niż nic HAAAAAHAAAAHAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........jakie wiadro..hahahaaaaaa widać, że: miłosć, sex, macierzyństwo - to obce Ci terminy...:( a o fizjologii, anatomi człowieka to chyba w zyciu nie słyszałaś.:(.... - wredne Cipsko z Ciebie...ale zabawne to...coś sie ruszyło błeheeeeeeeeee błeheeheheeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amadzia, dzięki, ale się uśmiałam,niech mnie kij strzeli!!! Dzięki dzięki, przydało się bo humorek trochę mam zjebcony bo byłam dziś u fryzjera i prosiłam żeby był blond ale nie żółty i masz Ci los!Wyszła słoma jak w pysk strzelił!Ale przynajmniej fajnie mnie ścięła...A ten kolor chyba się schajcył przez zastrzyk hormonalny bo nie widzę innego wyjścia, nigdy się tak nie stało...Dobra spadam, buziaki. Acha jak byłam u fryzjera to mały pierwszy raz dostal NAN 1 HA z butelki i trochę się dziś darł przed zaśnięciem, prężył, ciekawe czy to po tym... A co do nazywania dziecka - przecież je tak kochamy, że nie ma większego znaczenia jak je nazywamy...Mnie się czasem wyrwie do małego \"wieśniaku\" albo \"glido mała\" . No i co z tego?? Kocham go dalej tak samo mocno.Mój wśioch kochany i już paaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mami25
Hej Dziewczynki mam problem, pisałam ze dopadł mnie katar :-( jednak to nie tylko katar, mam powięszone węły chłonne łykam antybiotyk i zakaz karmienia, bo leki są silne powedzcie mi jakim mlekiem mam karmić Tomcia, narazie daję mu bebiko HA ale chyba mu nie odpowiada Całuje i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mami25
Karolinko dziekuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluchy
na mleku nie wpieprza !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, Mami, a co Ci jest? Co do mleka najlepiej poradź się swojego pediatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) mami - ja po konsultacji z polozna jak przychodzila do mnie podaje NAN 1 HA, ponoc jest najbardziej zblizony do mleka mamy. Ale tak jak napisala dana skontaktuj sie albo z pediatra albo tak jak ja swego czasu z polozna. U mnie jak pediatra uslyszal co podaje malej to nie mial absolutnie zadnych zastrzezen. A i mala dobrze toleruje ta mieszanke. Obawiam sie tylko przejscia na 2 poniewaz u kolezanki corki wyszla jej jakas reakcja alergiczna i pediatra kazal jej wrocic na 1. Dzis jade do fryzjera. Przeraza mnie tylko ten upal za oknem i w samochodzie. A w sobote idziemy na weselisko :) to sie zabawie i zaszaleje. cieplutko pozdrawiamy i zyczymy wytrwalosci w te upaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mami25
o jezu , byłam u lekarza mam ropne zapalenie migdałków :-( , jestem załamana, przez te chorobe moge stracic mleko :-( buuuuuuuuuuuuuuuuuuu dzięki dziewczyny narazie po NAN jest ok, ale marna to pociecha, rycze cały czas tak chciałam jeszcze karmić, ja za to nie moge buzi otworzć tak zapuchłam i jem tylko jogurty przez słomke ;-( Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałyscie juz?????????? podoba mi sie ten pomysl Urlopy macierzyńskie będą dłuższe także dla tych, którzy je zakończyli. Dzień porodu będzie pierwszym dniem urlopu macierzyńskiego. Wprowadzony zostanie zakaz zwalniania po urlopie macierzyńskim i wychowawczym. Na posiedzeniu sejmowej Komisji Nadzwyczajnej ds. zmian w kodyfikacjach, 13 lipca, zostaną wznowione prace nad zmianami przepisów dotyczących wymiaru urlopu macierzyńskiego. Specjalna podkomisja pracowała nad rządowym i kilkoma poselskimi projektami zmian w tych przepisach. W efekcie powstał projekt, który będzie przedmiotem dalszej legislacji. Główne zmiany dotyczą zwiększenia wymiaru urlopu macierzyńskiego. Posłowie opowiedzieli się za wersją zaproponowaną przez rząd. W stosunku do obecnych rozwiązań urlopy macierzyńskie mają być wydłużone o dwa tygodnie. Posłowie z podkomisji zaproponowali, by prawo do wydłużonego urlopu macierzyńskiego miały pracownice i pracownicy korzystający z takiego urlopu w dniu wejścia w życie ustawy. Kontrowersje budzi jednak propozycja, by przepisy wydłużające urlop macierzyński miały także zastosowanie do pracownic nie korzystających z urlopu macierzyńskiego w dniu wejścia w życie ustawy. Dotyczyłoby to kobiet, które urodziły dziecko w okresie od 1 stycznia 2006 roku do dnia wejścia w życie ustawy. W takim przypadku wiele pracownic, które powróciły do pracy po zakończeniu urlopu macierzyńskiego, dostanie dodatkowe dwa tygodnie urlopu. Takie rozwiązanie wprowadzi dużo zamieszania i może skomplikować pracę w wielu firmach. Na żądanie Chcąc stosować wstecznie przepisy o wydłużeniu urlopu macierzyńskiego, ustawodawca stworzy dla kobiet nieprzebywających na urlopie macierzyńskim, quasi­urlop na żądanie - obawia się Katarzyna Dulewicz, radca prawny w kancelarii CMS Cameron McKenna. Projekt nie określa bowiem, kiedy pracownica, która nie przebywa już na urlopie macierzyńskim, ma wykorzystać przyznane jej dodatkowo 2 tygodnie urlopu - czy z chwilą wejścia w życie ustawy. Czy w ciągu 3 lat, by nie doszło do przedawnienia tego roszczenia. Pracodawca będzie więc musiał udzielić takiego dodatkowego urlopu nie mogąc przewidzieć i zaplanować jego terminu - uważa Katarzyna Dulewicz. Nieobowiązkowo Gdyby propozycja podkomisji stała się obowiązującym prawem, pracodawcy nie musieliby się obawiać, że z dnia na dzień matki, które urodziły w tym roku dzieci i wykorzystały z tego tytułu urlop macierzyński, będą obowiązkowo musiały wykorzystać dodatkowe dwa tygodnie tego urlopu. Urlopu macierzyńskiego udziela pracodawca, ale z inicjatywy pracownicy. Jeżeli uzna ona, że urlop dodatkowy skomplikuje jej sytuację zawodową, to nie wystąpi z wnioskiem o jego udzielenie - mówi Bartłomiej Raczkowski, adwokat, partner w kancelarii Sołtysińki, Kawecki & Ślęzak. Wiele pracownic, które powróciły do pracy po zakończeniu urlopu macierzyńskiego, dostanie dodatkowe dwa tygodnie urlopu Pracodawca nie będzie musiał udzielić dodatkowego urlopu bez wniosku pracownicy, tym bardziej że urlop ten spełnił już swoją funkcję. Udzielanie go, gdy od zakończenia urlopu macierzyńskiego upłynie dłuższy okres, będzie niezgodne z celem, jakiemu on służy, czyli opieką nad nowo narodzonym dzieckiem - twierdzi dr Arkadiusz Sobczyk z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ustawodawca nie chce wprowadzać zmian w art. 180 par. 5, który daje prawo do części urlopu macierzyńskiego ojcu dziecka. - Jeżeli matka zrzeknie się tego dodatkowego urlopu, wtedy uprawnienie do niego nabędzie ojciec dziecka - dodaje Bartłomiej Raczkowski. Ci, co nie skorzystali Moim zdaniem propozycja przyznania dodatkowego urlopu macierzyńskiego także matkom, które urodziły dziecko w 2006 roku, a nie korzystają z urlopu w chwili wejścia w życie ustawy, tylko pozornie jest kontrowersyjna. Jest pewna grupa pracownic, która z pewnych względów, mimo uprawnień do korzystania z urlopu, nie wykorzysta go. Chodzi tu o pracownice, o których mowa w art. 181 kodeksu pracy, czyli kobiety, które urodziły dzieci wymagające opieki szpitalnej - zauważa Agnieszka Lechman­Filipiak, radca prawny w kancelarii Linklaters. Podobna sytuacja dotyczy pracownic, które urodzą kolejne dziecko w trakcie korzystania z urlopu wychowawczego. Po jego zakończeniu będą mogły skorzystać z urlopu macierzyńskiego w podwyższonym wymiarze - dodaje Agnieszka Lechman-Filipiak. Kiedy urlop Posłowie zaproponowali doprecyzowanie przepisów określających moment rozpoczęcia urlopu macierzyńskiego. Projekt zakłada, że jeżeli pracownica nie korzysta z urlopu macierzyńskiego przed przewidywaną datą porodu, pierwszym dniem urlopu macierzyńskiego jest dzień porodu. Ta zmiana wyjaśnia i doprecyzowuje zasady dokładnego obliczania czasu urlopu macierzyńskiego. Obecnie kwestia ta nie jest jednoznaczna. W proponowanej wersji przepis, choć jest niekorzystny dla pracowników z uwagi na utratę jednego dnia urlopu, przynajmniej zakończy ewentualne spory dotyczące tej kwestii - uważa Sylwia Puzynowska­Sech, radca prawny z kancelarii Baker & McKenzie. Ochrona po urlopie W projekcie, którym zajmie się komisja, znalazły się także propozycje objęcia ochroną stosunku pracy kobiet powracających do pracy po wykorzystaniu urlopu macierzyńskiego i urlopu wychowawczego. Zaproponowano np., by pracodawca nie mógł wypowiedzieć ani rozwiązać umowy o pracę pracownicy w okresie 9 miesięcy od dnia zakończenia urlopu macierzyńskiego, chyba że zachodzą przyczyny uzasadniające rozwiązanie stosunku pracy bez wypowiedzenia. Tomasz Zalewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mami współczuje...chlera wychodza zimne napoje co??? mnie tez cos gardełkko boli..:( a Oliwia jakby katarek ..:( a kysz...juz nie powiem złego słowa na deszcz- obiecuje...u nas znowu jak w kuchence.....fuck:( :O :P... - a gdzie moja ulubiona forumowiczka:(- zielona kupo co ci????heeeeeeeeee :P pyska? emi? aurelia? illeli? - a wy gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co
steskniło się za mna wiadro bleeeeeee, kijem cie strach dotknąć bleeeeeeeeeeeeeee, obwiśnięty cycu !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyszniak boski..licho chyli czapke z glowy..a oliwka na jedna z zon;) te wlosy...jak to sie robi;)!!!! dziewczyny jest cala masa ludzi z kompleksami ..problemami zyjacymi zyciem innych i do tego uwielbiajacych psuc innym dzien..albo zycie albo cokolwiek..ja nie mam to inni tez nie beda..ignorowac nalezy takie istoty bo one tylko sie podniecaja niepotrzebnie jak lypiemy na nie oczyma..cholera ignor dla kretynow i kropka..zreszta idiota jest byc latwo..ale jakie to smutne bo pewno patologia..coz usmiechnijmy sie wiec z politowaniem licho ma jutro nerkowe echa wiec sie boje i waas caluje i napisze duo jutro buziiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illeli - wiesz, szczeze powiem- bawi mnie to...:) .hej...witaj zielona kupo:) :) jak mija kolejny dzien twego pustego zycia??? znowy cały dzien przed kompem - szperajac w cudzych zyciach... tak diametralnie róznych od twego beznadziejnie smierdzacego zywotka ;) Illeli - jestem dobrej mysli...daj znac ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest :)hura!!!!!!!!!!!!!!!!!! burza, deszcz! ale powietrze nadal gorące, hoć już słonce tak nie parzy....:) - dziwie sie , że ja to mówie, bo kocham lato i słońce- ale na dłuższa mete takie upały są cholernie meczące... buziaki Illeli bądzcie dzielni!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadło literke\"hoc\" - oczywiscie \"choć\" ale to przez Oliwie - wircipeta...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amadzia, ale Ci fajnie, u nas można tylko pomarzyć o deszczu...Ale wczoraj pół dnia spędziliśmy w dmuchanym basenie, mały był trochę zdziwiony, ale to w końcu pierwszy raz...A co do zielonej kupy - pomyślcie, jak nudnym głąbem bez własnego życia trzeba być, jeśli się uważa,że dzieci śmierdzą i nie ma się własnego dziecka, a pomimo tego wchodzi się na forum dla matek....No cóż, tylko pogratulować wypełnionego atrakcjami istnienia...Znikam, głowa mnie boli od tej pogody, ILLELI, daj znać!Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej
prszestańcie zaśmiecać Ziemię, zasranymi pampersami waszych śmierdząch bachorów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
wasze życie to podcieranie dup waszym śmierdzącym bachorom i pisanie na forum waszych śmierdząch postów bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lichoooooooooooooo jest zdroweeeeee..bakterie podobno pikus bo nic nie jest w nim zdeformowanego ani zakaonego ani nicc..trzeba tylko co pol roku kontrolowac i echo robic....hurrrrrrrrrrrrrrrrrra dziewczyny wy nawet nie wiece jaka bylam zielona ze strachu dzis.. super ze jestescie ..naprawde dziekuje:)))) wiec od dzisiaj moge byc twarda dla licha i zaczac uczyc go spac samemu..eeee ukochany jest jakos dzielnijeszy w tej spraiwie bo ryk licha go nie doprowadza do palpitacji serca a mie tak...ale licho zaczyna byc okropne i budzic sie co godzina w nocy!!!!!aaa gdzie popelnilam blad??ale od dzis kiedy wiem ze nic mu nie jest bede okropna stanowcza twarda mamcia ogladalam zdjecia mozliwie nowego domu ..zaczynam sie podniecac..fajnie jest tak moc wybierac i snic o nowym domku..w ktorym zostaniemy na dluzej..wiec licho bedzie w nim dorastac..trzeba wiec rozpatrywac pod tym katem..fajnie jest pod tym wzgledem tutaj ze jak trafia sie na osiedla mlodych rodzicow to kazdy sobie pomaga i wymienia sie opieka itp..do tego wszystko jest ogrodzone i fajne bajery dla dzieci.. dziewczyny dostalam list od babki z artyk sloneczka(napisalam do niej) i podaje strone www.migowy.pl. dla chetnych i tak dla informacji mamidlo jak gardlo? tutaj bylo ok z upalami i padalo ale teraz znowu fala nadchodzi wiec wybieram sie z lichem w gaciach pomaranczowych na basen.. IMIE MATKI IMIE DZIECKA DATA URODZENIA WAGA WZROST CZY CHCECIE TAKA TABELKE..MOGE POKOMBINOWAC I ZROBIC JAKAS LADNA Z KWIATKAMI ITP..ALE CZY TAK MA WYGLADAC..BO NIC NIE NAPISALYSCIE..??????? BUZIAKI DLA WSZYSTKICH NAJFAJNIEJSZYCH MAM POD SLONCEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Illeli super, że z Lichem wszytko w porządku 🌻 Jeśli chodzi o tabelkę to z kwiatkami nie kombinuj, bo niby fakt taka ładniejsza ale potem tych kwiatków nie da się kopiować i trzeba każdy oddzielnie wpisywać:( Zostałam słomianą wdową na dwa dni:( dziś będę pierwszy raz kąpać Alę i mam nadzieję, że damy radę :P zawsze to była fucha męża ale akurat na skzolenie go wysłali:( Kurka @ dalej nie ma, posżłabym do doktorka ale nie chce mi się kwitnąć pod gabinetem 2 godziny w kolejce, chyba poczekam do przyszłego tygodnia... Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona kupo - ku twej wielkiej zapewne radosci- własnie moja córeczka opsiusiała mnie- a tylko takie małe wietrzenie i ups....hehehe:) :) .... Illeli HURA:) - aczkolwiek wiedziałam, ze bedzie dobrze...choc pewnie swoje przezyłas...ulga co???:) Dana - co do zielonej kupy- swiete słowa- takas własnie jest - znudzona zyciem, biedna, samotna .....wywłoka:)- pozdrawiamy zdzirke:) a co do tabelki- Illeli, masz chwile- działaj, zmontuj cosik, byłoby super🌻 pa, ide sie umyc.....sikawa mała...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMIE MAMY IMIE DZIECKA DATA UR WAGA WZROST Illeli Jonathan 25.03.2006 7310 63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×