Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Cześć mnie też na początku bolał żołądek ,przestał jak zaczęłam zupki popijać ciepłą woda.Ja kończę trzeci tydzień,minus siedem kilo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola23
Dzięki Sylwia za radę, przetestuję jutro Twój patent A wynik masz piękny 7kg wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwii 1978
Ten dopisek na dole nie mój chyba coś pomyliłam przy logowaniu .Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola23
Witam Dziś 5 dzień, od wczoraj czuję się lepiej, żołądek prawie nie boli i minus 3kg ;-) WIęc dzisiaj ważę 73kg fajnie, jeszcze 5kg i bedzie moja waga z przed drugiej ciąży. Właśnie piję kawkę i jem batona...pyyyyszny czekoladowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik75
Nikola jestem pod wrażeniem że już 3 kg w dół, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola23
wrr ząb mnie boli, jutro rano muszę iść do dentysty A jeśli chodzi o diete to nie jest tak źle, 5 dzień minął całkiem znosnie, pewnie też dzieki Asikowym koktajlom capuccino i batonikowi na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola23
wrr ząb mnie boli, jutro rano muszę iść do dentysty A jeśli chodzi o diete to nie jest tak źle, 5 dzień minął całkiem znosnie, pewnie też dzieki Asikowym koktajlom capuccino i batonikowi na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mialam wpisywac sie codziennie ale staralam sie nie skupiac nad tym ze jestem na diecie. Dzis mija 6 dzien i spadlo mi tylko 2 kg. :( Nie wiem czemu tak malo .... nie podjadam przeciez! Mam nadzieje ze po tygodniu bedzie szybciej waga spadala.... dziewczyny badzcie dizelne ... ja jestem ... staram sie ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm .. zle policzylam .. dzis mija siodmy dzien ... a i ogolnie jestem oslabiona .... kreci mi sie w glowie mam ciemno przzed oczyma.... i wielkie problemy z porannym wstawaniem. Co do smakow zaczynaja mi sie nudzic - do tego stopnia ze nie jestem w stanie wypijac wszystkiego do konca. Nicola23 Sylwia1 gratuluje dotychczasowego wyniku :) Wierze w nasz sukces! Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm .. zle policzylam .. dzis mija siodmy dzien ... a i ogolnie jestem oslabiona .... kreci mi sie w glowie mam ciemno przzed oczyma.... i wielkie problemy z porannym wstawaniem. Co do smakow zaczynaja mi sie nudzic - do tego stopnia ze nie jestem w stanie wypijac wszystkiego do konca. Nicola23 Sylwia1 gratuluje dotychczasowego wyniku :) Wierze w nasz sukces! Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... pomylilam sie w liczeniu ... dzis mija siodmy dzien mojej diety. Jestem strasznie rozkojarzona, oslabiona i mam zawroty glowy :( ale dam rade!!! wytrwam! Nicola23 i sylwia gratuluje dotychczasowego wyniku! Przede mna jeszcze tylko 2 tygodnie Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola23
Witam Emaa dzielna jesteś i wynik też niezły potem może jakoś szybciej u Ciebie bedzie leciało. To jest mój 6 dzień i narazie jeden z lepszych, ale musiałam iść do dentysty nie czuje pół twarzy po znieczuleniu i mam antybiotyk w zębie, mam nadzieje ze to nie zaszkodzi przy diecie Jeśłi chodzi o smaki, to zup mam dość najchetniej piła bym koktajle kakaowy i capuccino oraz jadła batony, dzisiaj na śniadanie też miałam wanilowo-morelowy pyyyszny. U mnie 3kg mniej Emaa przypomnij jaka Twoja waga wyjsciowa i jaki wzrost? U mnie w tej chwili 73kg przy 174cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik75
Nikola naprawdę jesteś dzielna ,oby tak dalej,nie daj się skusić na jakieś tam jedzenie, trzymam za was mocno, teraz żałuję że się poddałam po 6 dniach, ale nic straconego jak wrócę z wczasów to zacznę od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola23
WItam Dzisiaj kolejny dzień, niestety waga stoi nadal tylko mius 3kg, kiedy ruszy coś dalej ? ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ja jestem załamana :( Zaczynałam z waga 71,1 przy wzroscie 166 do niedawna widzialam efekty tej diety... waga wskazywala przeszlo 2kg mniej jednak teraz to ja juz nie widze sensu dalszego umartwiania sie bo waze wiecej jak ostatnio mimo ze nie jem nic innego jak do tej pory czyli te koktajle i zupki .... blee Na sama mysl juz mi sie robi nie dobrze a przede mna jeszcze dluga droga. Dzis koncze 12 dzien diety. Nie wiem czy dam rade dotrwac do 21 dnia. Marze o sałacie ... :( Nicola23 waga sie ruszy ... musi! mam przynajmniej taka nadzieje. Nie wiem moja sie moze popsula i zle wazy .. tak to sobie tlumacze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola23
Emaa jak to możliwe?...:-( U mnie 4 kio mniej, ja jeszcze na ścisłej będe 6dni, reszte torebek zostawiam na wychodzenie, czyli 8dni mieszanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo1982
Czeć dziewczyny... Ja zaczęłam wczoraj :) Jeśli pozwolicie będę tu dopisywała swoje zmagania :))) Ze strasznym obrzydzeniem podeszłam do tej diety... I jak otwierałam wczoraj grzybowąna śniadanie to myślałam, że puszczę pawia.... Ale jak spróbowałam było w miarę, potem koktajl kakaowy..... mniami.... potem jarzynowa.... hmmm. dobra....koktajl waniliowy...ok, tylko za słodki.... dziś zupa pomidorwa na śniadanie...powiedzmy że da się zjeść... :P dodałabym tam trochę więcej przypraw :))) Waga wyjściowa to 75,8 (z wczoraj :P) a dzisiejsza 74,7... Trzymajcie kciuki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo1982
No to chyba jestem sama....:PP Dziś 74.2 ciekawa jestem jak to jest z tym blonnikiem... Dodaję go (1 łyżeczkę) do jednego posiłku... Ale dam rady pójść do wuce... Może któraś z Was miała taki problem i wie co z tym zrobic... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo1982
Miało być: ale NIE dam rady pojsc do wuce... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo1982
no i jeszcze jedno... Mam konsultanta - podobno lekarza... wysłał mi dietę bez kary zdrowia, jak się pytam o jakieś porady typu czy mogę doprawić zupki to wogóle nie odpowiada ne meile... zero zainteresowania - a wrecz olewka... Nie wiem co z nim zrobic... wykupiłam diete na razie tylko na 10 dni, żeby sprobowac smaki... moze macie kogos godnego polecenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara
Hej. Błonnik polecam sproszowany bo w tabsach powoduje u mnie że chodze do wc i tam "rodze" jeden mega twardy kamulec i jeszcze tyłec mnie boli... Może dodawaj więcej tylko nie na raz a w mniejszych porcjach ale częściej. Co do porad to ja za to miałam konsultankę która mnie non stop kontrolowała i normalnie wydzwaniała, pisałą i czułam się pod presją. Myślę że jak w googlach znajdziesz sprzedawgę np. na kilogramy.pl to powinni odpisać. Daj namiar na swojego bo moja jakaś z ADHD była. Z tego co wiem wolno dodać pietruszkę i co tam chcesz byle bez soli,cukru, soku z cytryny. A tak poza tym wszytsko suszone może być. Pić trzeba dużo ale bez przesady. 2 litry wystarczą...tak mi poradziła moja diabetolog... Pozdrawiam i powodzenia ;) Nie jesteś sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonlight_Luna
Witam was wszystkie cieplutko! Ja także czytałam o tej diecie, a teraz doszły do tego jeszcze wasze opinie, więc praktycznie jestem zdecydowana. Ja także jak wiele z was także przytyłam po ciąży..zgroza...Próbowałam już chyba niezliczone ilości różnych preparatów, tabletek, żelów no po prostu multum taki "gar różności" i niestety nic, można by powiedzieć że straciłam nadzieję że cokolwiek mi pomoże:/ I tu kieruję do was pytanko, wiadomo że teraz można spotkać dużą ilość oszustów i podróbek na necie czy któraś z was mogłaby mi polecić np: stronę internetową ( choć czytałam, że podobno sprzedaż przez internet została zabroniona czy to prawda tego nie wiem ) lub jakiś kontakt do konsultanta z prawdziwego zdarzenia (najlepiej gdzieś z okolicy Katowic) tak żebym po prostu wiedziała, że moje pieniądze idą na działający i prawdziwy produkt. Byłabym wam naprawdę wdzięczna za pomoc i jakiekolwiek informacje. A i czy wypełnienie karty zdrowia przez lekarza jest naprawdę konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo1982
Witajcie :))) SaraSara właśnie mam błonnik w proszku... i chyba zacznę robić tak jak mówisz... podziele go na wszystkie posiłki... A konsultant to MarcinJabłoński... Jeśli masz już doświadczenie z tą ditą to jest ok, bo u mnie to pierwsza taka dieta i trochę mi dziwnie, że nawet na głupiegomeila nie odpisuje.... ale to nic... dam rade :))) A na kilogramach owiedzeieli ze nie sprzedadza mi, bo sprzedaz przez internet została wycofana...oooo.... Moonlight_Luna no właśnie na kilogramu.pl nie chcieli mi sprzedac...a ten moj nawet o nic nie zapytal.... i temu sie zastanawiam... misiszposzukac (najlepiej w gazecie jakiejs) namiary na kogoś z Twojego miasta... U mnie w mieście nie ma takiej osoby...Aż dziwne... :P Dziś dzień czwarty i waga 73,4 :D Wczoraj czułam się w miarę dobrze.... Kupiłam testy na caiła ketonowe... ale wczoaj ketozy jeszcze nie było... Zobaczymy dzis... mam mnóstwo egzaminów dziś - to będzie ciężki dzień.... Trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo1982
No i dzień się skończył.... był ciężki bo zaczęłam I posiłek o 6 a potem o 10 a potem o 14 i o 18... a pozniej burczalo w brzuchu... Ale wiecie co... w szkole bylam od 10 do 20.. wróciłam do domu i dostalam takiego kopa energetycznego, że wszystko m sie chcialo robic... zrobilam pranie, posprzatalam cala chatke, poprasowalam... i wszystko w 1,5h :PP A potem zrobilam test n ciala ketonowe i... jest juz ich troszke - i to pewnie stad ta energia:) Do jutra dziwuchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo1982
:))) Witam wszystkich o poranku :) Dziś waga pokazala przez chwilę 72,9 ale szybko przeszło na 73 ;) Byłam w szoku,bo dwójkę na drugim miejscu wraz z siodemką na pierwszym widziałam baaaaardzo dawno temu... Ależ to satysfakcjonujące... W takim momencie wynagradza nam się wszystkie smutne i glodne chwile spowodowane dieta i nbiera sie motywacji by walczyc dalej.... A z wuce dalej lipa... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara
Maleństwo gratulacje ale nie spodziewaj się codziennie wizyty w łazience i wytworu o wadze 0,5 kg. W zasadzie żyjesz wodą więc z czego ma powstać masa kałowa? Nie ma z czego. Z tego co wiem jak pójdziesz raz na 3 dni to już będzie dobrze... Są ludzie którzy jedząc normalnie chodzą do wc raz na 3 dni. Rozcieńczaj błonnik i pij dużo. Z moczem jest wydalane więcej toksyn niż z kałem. A jak się boisz zrób sobie lewatywę ;) brzmi śmiesznie i strasznie ale ludzie to sobie robią ;) A ze szkołą powiedz mi jak sobie radzisz?Jak uda Ci się rozrobić tą zupę ? Ja jestem na uczelni po 10h to nic nie jem, a i w pracy czasem 10-12 i udaje mi się zjeść raz...To najgorsze jest.Wtedy łatwo się łamię bo batona odpakować jest tak prosto... ehhh... a teraz jeszcze seja i tak się chce podgryzać, pić kawę i zajadać ciastko... ehhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norencja
Witajcie !!! Ja zaczynam dietę cambridge jutro, kupiłam zestaw trzy tygodniowy. Mam nadzieję, że wytrzymam. Stosowałam ją już raz i w 14 dni schudłam 9 kg, potem przybrałam 3 kg ale minęło już 5 miesięcy i 6 kg mniej wciąż zostało. Mam nadzieję wytrzymać teraz 3 tygodnie. Trzymajcie kciuki !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja również zaczynam dietę jutro lub pojutrze - zależy kiedy dojdzie, nigdy na tej diecie nie byłam. Obecnie zapuściłam się okrutnie i przy 170cm ważę 89kg. Zamierzam na Cambridge dojść do 79kg a resztę zwalczyć sama, tak by ważyć 65kg - marzenie. Czekam na dietkę i niedługo będę się tu regularnie udzielać - trzymam za nas wszystkie mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNiCzE
Witam! Mam pytanie.. Chcę zastosować tą dietę przez około 7 tygodni, do 16 sierpnia. Marzeniem jest zrzucić 15 kg, czy jest to możliwe z tą dietą?? I ile by mnie kosztowała ta dieta na 7 tygodni? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Luna
Witam was wszystkie!! Parisxoxo mam dokładnie ten sam problem i te same marzenia ...tragedia po ciąży..20 kg na plusie buuu....będę trzymać za ciebie kciuki.. ja też mam zamiar spróbować tej diety zobaczymy czy mam na tyle silną wole i wytrzymam ....3 tygodnie!!! Norencja 9 kg w 14 dni??.. wow...to by było coś jeszcze przy żadnej diecie nie udało mi się zrzucić chociażby połowy z tego..a możesz mi powiedzieć które momenty są najgorsze poza początkiem oczywiście, czy w ciągu tych dwóch tygodni były chwile kiedy miałaś dość?? P.S za ciebie także będę trzymać mocno paluszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×