Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Helllllllp zrób się na czarno w preferencjach. Wtedy nikt nie będzie podszywał się za Ciebie. Aneczka333 jak Ci idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy ktos tu jeszcze bywa???? poszukuje konsultanta DC ze szczecina :) jesli ktos zna info prosze na maila dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sola-
Witam wszystkich, Przyłączam się do Was, z uwagi na to, że od dzisiaj przeszłam na DC. Pierwszy raz stosuję to "cudo". Obaczym jakie będą efekty. Myślę,że na wagę stanę około niedzieli. Mam nadzieje,że uda mi się wytrzymać. Odezwę się jak miną najtrudniejsze, pierwsze dni diety. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka333
Witajcie dziewczyny jestem jusz 3 dzień na DC czuję się dobrze i początki miałam dobre w pierwszym dniu tylko ssało mnie lekko w żołądku a pużniej to jusz się nie chciało jeść.Dzisiaj tylko lekko mnie boli głowa i jestem jakaś przymulona. Urzęduje często na forum czarnej oliwki- forum diety cambridge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka333
DZIEWCZYNY zapomniałam napisać abyście pamiętały o piciu szklanki wody zaraz po posiłku w moim przypadku szybciej ruszyła waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aneczko :D Dziękujemy za każdą radę .Jeżeli możesz to podaj link na forum czarnej oliwki,chetnie poczytam.Z góry dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka333
oj coś się mi pochrzaniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka333
dzięki blondi za pomoc na tym forum urzęduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sola-
:-) 1 kg mniej od środy. Moim zdaniem super. Nie wiem tylko jak się odbije wczorajszy dzień na moim organiźmie. W ciągu dnia zjadłam 0,5 batonika, potem koktajl i zupkę. Jednak na kolacyjkę nie miałam siły zjeść zypki, więc wzięłam zamiast tego 4 duże łyżki kapusty kiszonej. Czy to może zaburzyć cykl odchudzania? Muszę tutaj nadmienić,że z uwagi na mój wzrost powinnam dziennie konsumować 4 torebki DC. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia22
Witam wszystkich!!!Zamowilam dc i czekam na przesylke.Od poniedzialku zaczynam.W marcu zaczelam chodzic do dietetyczki i co tydzien dostawalam nowa diete.Byłam regularnie wazona.Przed dieta wazylam 67kg.przy wzroscie 157cm.W połowie czerwca przestałam sie odchudzac.Wazylam juz 54kg.Potem miałam grype i schudlam 2kg.Wazylam juz 52kg.Byłam bardzo zadowolona.Przy moim wzroscie ta waga byla idealna.Niestety przed swietami Bozego Narodzenia wazylam juz 56kg.,a w chwili obecnej waze 63kg.Jestem zalamana.Kazde podejscie do diety konczy sie obsesyjnym obzarstwem.Nie wiem,gdzie podziala sie moja silna wola???Objadam sie,a potem mam straszne wyrzuty sumienia.Podejrzewam,ze to przez moj tryb zycia.Nie mam czasu na przygotowywanie posilkow,ktore zalecane sa w wiekszosci diet.Dlatego zdecydowalam sie na DC.Mam nadzieje,ze wytrwam.Chce znowu wazyc 52kg i miec lepsze samopoczucie.Wyjsc w koncu do ludzi,na dyskoteke i cieszyc sie zyciem.Przez nadwage zaczelam popadac w depresje.Błagam pomozcie mi...co mam zrobic zeby wytrwac na diecie i potem utrzymac szczupla sylwetke????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączuś33
Witam wszystkich! Ja nadal czytam forum i sie zastanawiam. Znalazłam już dietetyka, który jest konsultantem DC w Olsztynie. Koleżanka schudła 37kg, normalnie doznałam szoku jak ja spotkałam po roku. Zaczynała na diecie, potem mieszana, a potem 1000kcal. Super! Ja tez bym tak chciała! No, ale co z silna wolą? Czy to sie da wytrwać jeśli sie gotuje dla rodziny? Koszt miesięczny to ok.400zł. Na każdy organizm działa indywidualnie. Ja ma sporo do schudnięcia, czas zacząć bo wkrótce lato. Jak kupię saszetki to będę Wam zdawała relację na bieżąco. Pozdrawiam wszystkich, piszcie o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska26
witam serdecznie tak sobie czytam wasze wypowiedzi i coraz bardziej chce zaczać stosować dc.mam do schudniecia 12 kilo (to moje marzenie)kiedyś ważyłam 68 z porywami do 65 przy 168cm i do tego chce wrócić stosowałam kilka diet chudłam ale i tyłam.teraz tak sie zawziełam że powadziałam sobie że teraz albo nigdy.jedynie martwie sie efektem jojo choć wiadomo że nie ma cudów jak się człowiek nie będzie kontrolować to będzię przybierał na wadze.poczekam do wypłaty i zaczynam bo mam dosyć wystającego brzuszka.czy macie moze namiary na konsultanta spod warszawy?a wogóle jest konieczny ??macie namiary na tanie zestawy DC??Dzieki za ewentualna odpowiedź.pozdrawiam wszystkie wytrwałe i te które jeszcze się zastanawiają nad tą dietą? powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki !!! Miesiac temu rzucilam palenie,od tego czasu moja waga stale rosnie, postanowilam cos zmienic wiec zamowilam DC. Dzis "przyszla" - zaczynam jutro !!! Jestem zmotywowana i pelna optymizmu. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia22
Hej!!! Dopiero wczoraj przyszla moja dieta.Od dzis zaczynam!!!Juz jestem po sniadanku.Koktail waniliowy był dobry w smaku.Za tydzien sprawdze moje wyniki na wadze-oczywiscie jak wytrzymam i sie nie poddam.Pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaka5
witam,zostało mi 25 zupek cambridge : jarzynowa,grzybowa i kurczak z grzybami. Większość ważna do 10.2007,niektóre do 2008.Jestem z W-wy,odbiór najlepiej osobisty. Naprawdę tanio - całość za 100zł.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny mam pytanie czy podczas DC bierzecie jakieś witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaka5
witam,zostało mi 25 zupek cambridge : jarzynowa,grzybowa i kurczak z grzybami. Większość ważna do 10.2007,niektóre do 2008.Jestem z W-wy,odbiór najlepiej osobisty. Naprawdę tanio - całość za 100zł.W ramach promocji dorzucam opakowanie błonnika DC (u konsultanta ok.30zł),ważnego do maja 2007.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po raz trzeci!:-) już gdzieś pisałam ale tam były tylko trzy strony:-) Dzięki Wam zamówiłam dietę i będę walczyła. wszystkie jesteście świetne i mam nadzieję że z Wami i mnie się uda. Proszę o wsparcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam aniaka5 źle napisałam Twoje pseudo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Lasencje! Melduje sie weteranka DC. To moje czwarte chyba podejscie. Zawsze sporo tracilam na tej diecie. Zawsze mala czesc mi wraca;) Ale i tak wychodze na minus:) Dzis pierwszy dzien. 162 cm, 62 kg. Zamierzam 10 zgubic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia100
Dziewczyny jak można sie dobrze czuć biorąc narkotyki?????!!! Co za bzdury opowiadacie, wzajemnie się wspieracie i usprawiedliwiacie swoje czyny. Szkoda mi Was może nalezy popracowac trochę nad sobą, NIE MA CUDOWNYCH SRODKÓW!!!!! Ćwiczenia fizyczne są najlepszym sposobem, nie ŚMIESZNE diety cud, do kitu z tymi bzdurami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2918
Witajcie dziewczyny,jestem 2 dzień na diecie scisłej cambridge,ale szczerze mówiąc to koszmar,nic oprócz jedzenia mi się nie chce,mam niedużo do zrzucenia około 5kg,kupiłam sobie DC na 3 tyg,ale będę się cieszyć jak tydzien wytrzymam, podziwiam Was ,ze wytrzymujecie 21 dni, to naprawde sukces!!! ja boję sie ,że poprostu po skończemiu diety rzucę sie na jedzenie jak wygłodniały pies,na dietach około 1000kcal chudłam około 600gram przez 5 dni,jadłam wszystko w minimalnych porcjach oprócz smażonego ,miesa i tłustych potraw,dało sie przezyć,teraz jestem zła na siebie ,że kupiłam te blleeee zupki i desery aż na 21 dni, może po 4 dniu tak jak piszecie minie uczucie głodu,niewiem ,ale marze o zwykłych gotowanych warzywach ,owocach,czemu my sie tak katujemy??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, skoro masz tylko 5 kg do zgubienia to moze mieszana? Rano i wieczor DC a na obiad gotowane jarzynki i chude miesko i 5 kg w 21 dni zniknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2918
Masz rację, żałuję teraz ,że kupiłam tyle tych zupek i deserów, czytałam prawie wszystkie wypowiedzi z tego forum,waga i tak u większosci idzie w górę, wytrzymam 7 dni ,a potem dam sobie spokój z tymi zupkami,mam 171 wzrostu i 57kg wagi, chciałabym wrócic do swojej wagi 52 kg,ale chyba z wzrostem lat nasze kg tez idą w góre,mam 30-stkę na karku brrr,wiem ,że mam normalna wagę,ale lubie być wychudzona, niestety choruję też na bulimie, choć już z tego wyszłam, ale po takiej głodówce już mam ochotę zjeśc wszystko co mam pod ręką, ale Wam gratuluje silnej woli i życze swojej wymarzonej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×