Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość joanna71
Musiałam przerwać na tydzień bo miałąm straszne zawroty głowy. Ale od jutra robię ten 3 tydzień. Przez tydzień nie przybyło mi ani grama więc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie M
Trzymam za Ciebie kciuki paskuda bo ja zaczęłam 22 i już bym chciała skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kannaka
Witam :) Dzis jest mój 4 dzień nie ważę sie ... chyba mam lekkie obawy. W dziwnym systemie pracy jaki mam (12-godz) jestem kilka dni w tyg w domu. W pracy łatwiej zapominam o głodzie a w domu tylko o tym mysle co mogłabym zjeść. A tu jeszcze 19 dni... dziś mi tak brakowało czegoś do gryzienia ze zjadłam kilka listków pietruszki zielonej... Mam ok 15 kg do pozbycia się i boję sie ze nie dam rady. Pozdrawiam was wszystkie i trzymajcie sie lepiej niz ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiaa
Dziś ostatni dzien scislej. Wreszcie...Dopiero dzis sie zorientowałam, ze jutro tlusty czwartek -a u mnie Tluste Warzywo-czyli mrozonka warzywna +mintaj :). Nic to, odbije sobie w przyszlym roku. I wicie co, bardzo duzo dalo mi mowienie sobie, jak bylo cos smacznego do zjedzenia, ze w zyciu na pewno nie raz jeszcze danej rzeczy sie obezre. Wiec te paczki (mniam, mniam) teraz nie, ale nie one ostatnie w moim zyciu przeciez. :) Dzis tez zjadlam pierwszy raz batona czekoladowego,oczywiscie tego dietetycznego. jaki on slodki i zapychajacy. No, ale ma 60kcal wiecej, anizeli zupka.Wiec jeden na dzien mi starczy. Poza tym odzwyczailam sie od żucia przez te 3 tyg. i powaznie, po skonczeniu tego batona bolała mnie szczena:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskuda25
hej!!!! ciesze sie, ze e tu jestescie... mnie zmogla paskudna grypa i ledwo zylam :( nie zaczelam wiec DC bo obawialam sie, ze nie pomoze mi szybciej wyzdrowiec... goraczki nie mam juz a kataru i kaszlu ilosci sladowe - DC od jutra! :-) Obiecuje donosic o swoich sukcesach! Kiedys na konwencjonalnych dietach schudlam ok 15kg. Teraz jestem strasznie zapracowana i nie moge sie poswiecic intensywnym cwiczeniom i gotowaniu wymyslnych dietowych potraw. Musze zrzucic ok 8 ostatnich kg (jak sie jest niziutkim to duuuzo te 8kg)- te ostatnie kg po prostu nie spadaja juz podczas diet typu 1000kcal !!! DC to naprawde ostatnia szansa :(((( trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiaa
Hej dziewczyny! Wszystkiego najlepszego z okazji Tlustego Czwartku :) ! Nie dajcie sie pączkom i faworkom!!! Ja wlasnie swietuje przy marchewce- jaka ona pyszna, slodziutka. To pierwsze warzywo po 3 tyg. scisłej. Pychotka...lepsza od pączka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fujjj... pączki są paskudne. Osobiście ich nie cierpię. Ani innych tłustych pokarmów. No, może za wyjątkiem czekolady i chałwy, ale to też nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiaa
Jacarada, to masz fajnie, choć Cie nie korci :). Aha, przeglądając cale forum znalazlam podsumowanie wiekszosci pytan i watpliwosci co do DC. Na str. 47 i 48 anka.24 zebrała wszystko w jednym. Polecam poczytac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kannaka
Dziś mój 7 dzień... znowu w domu, nie cierpię tego - nakarm dziecko dla męża obiad a mnie skręca... jeszcze 14 dni - zobaczymy. Nie wiem jak można bezbolesnie wytrzymac na DC przez 21 :) Pozdrawiam i trzymajcie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaa
Dzis moj pierwszy dzien,narazie ok choc troche zsie w zoladku,najgorsze gotowanie rodzince:{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaa
dzispierwszy dzien troche ssie w zoladku najgorsze obiadki dla rodzinki:{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kannaka
Trzymaj się! Najgorsze początki ;) potem jest już łatwiej - nie mówię ze super i pięknie ale łatwiej, nadasz rytm życiu a potem jakos już tak idzie. Powodzenia i mów jak u Ciebie! Ile masz założone mniej? Ja w 7 dni mam 5 kg mniej na sobie;) jeszcze do upragnionej wagi około 10 kg mi zostało ale co tam, po mieszanej przejde na kopenchadzką i bedzie ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaa
dzieki kaanaka:} startuje z 92 przy wzr.173,tragedia,przytylam w ciazy ponad 20 kg ,od kilku miesiecy staram sie pozbyc zbednych kg ale bez skutecznie:{ chce zrobic 2 scisle do kwietnia o ile wszystko pojdzie dobrze,to moja pierwsza dc ciekawa jestem w jakim tempie bede chudla? pozdr:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaa
przed ciaza wazylam 74-75 juz wtedy przytylo mi sie pare kg,ale bardzo dobrze czulam sie przy70,nie daze do strasznie drastycznej wagi.wszystkie rzeczy z przed ciazy wisza w szafie chce je znow zalozyc i nie czuc sie tak jak w tej chwili,trzymam sie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... Zauważyłam coś podczas wychodzenia z DC. Zdarzyło mi się to samo w zeszłym roku, nie skojazryłam tego z DC, ale teraz mam dokładnie to samo. Chodzi o to, że wyszeł mi na twarz pryszcz wielkości Kilimandżaro a przy tym spuchło mi pół twarzy. Pomaga na to tylko jedno - końska dawka wapna. Więc jakby się którejś z Was coś takiego zdarzyło - to polecam to wapno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libionka
cześć Wam dziewczyny. Czekam na dietę cambridge. Pewnie dzisiaj kurier przyjdzie. Zaczynam od jutra. cambridge 21... pierwszy raz w życiu... są różne opinię na jej temat... mimo wszystko chcę przekonać się na własnej skórze jak to jest z dietą cambridge:) chciałabym założyć jakieś oddzielne forum na którym byłoby mniej zamieszania... wkręcić kilka upartych i zawziętych dziewczyn, które będą walczyć z dietą razem:) aż do celu! razem raźniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libionkaa
Niestety rezygnuje:) ktoś zarezerwował mi nicka... papa dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaa
dzis moj 3 dzien,jest dobrze nie mam problemu z glodem raczej z przyzwyczajeniami pare razy sie juz zlapalam na tym ze chcialam cos wziasc z lodowki mimowolnie,mam raczej psychiczny glod szczegolnie kiedy przygotowuje jesc mojemu 9 miesiecznemu szrabowi :} oby nie bylo gorzej! jak narazie pozbylam sie 2kg ale to woda,czekamy dalej.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiaa
Ja nadal trzymam sie mieszanej. Poki co juz 4 dni :). Nie jest zle, ale trzeba myslec nad skomponowaniem posilku. Wczoraj wymyslilam szpinak mrozony z kawalkami kurczaka i pieczarkami. Pieczarki i kurak-pyszne, ale jak dorzucilam do tego szpinak-wyszlo ohydztwo. No, nic, musialam jakos to wszamac. Zawsze jadlam szpinak podsmazony na maselku, z jajkami, badz serem zolym i byl pyszny. A teraz bez tych dodatkow... masakra. Poki co kg stoja w miejscu, ale widze,ze cm obywa. Wiec jest Ok. Bo strasznie balam sie,ze na mieszanej zaczne tyć. Mimo, ze dziele posilki, to i tam czesciej odczuwam glod, anizeli na scislej. Nie chce powiedziec,ze scisla, to byla bajka, bo teskno mi bylo do warzywek, ale zdecydowanie bylo wtedy prosciej. Do dziewczyn, ktore zaczely scisla- DACIE RADE!!! Byle nie podjadac czegos innego, bo bedziecie glodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patataj
Hej laseczki! :) no, więc mam w rękach dietę cambridge. Jutro zaczynam. Trzymajcie za mnie kciuki! Muszę się za siebie wziąć! wiosna coraz bliżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia-Illg
Za równo dwa tygodnie zaczynam DC... Może to nienormalne, ale nie mogę się doczekać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patataj
Madzia! Ja też się doczekać nie mogę!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia-Illg
Patataj, życzę powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dollinkaa
hej dziewczyny zaczynam od 11.02 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiaaaaaa
czesc dziewczyny u mnie 4 dzien na wadze 2,5 bez zmian,moze pzed miesiaczka waga nie chce ruszyc?bo mam co zrzucac! mam pytanie mleko 0,5%mozna pic do kawy?bo z tego co czytalam to tak ale chcialam sie upewnic,samopoczucie ok ale jestem troche niecierpliwa pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patataj
U MNIE PIERWSZY DZIEŃ! ALLELUJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patataj
U MNIE PIERWSZY DZIEŃ! ALLELUJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patataj
na śniadanie zjadłam batona... smakuje jak piernik zakalec w czekoladzie. Ale może być:) koktail truskawkowy... troche bez smaku. Narazie zjadłam pół torebki. he he. Myślę, że nie mogę się złamać, bo kiedy się złamę... nie będę mogła patrzeć na te proszki zaczynając od początku:) To moja ostatnia szansa. Więc chcę schudnąć na tym do celu:) KONIEC KROPKA. ale tak się składa, że lubię zakalce;) he he. POZDROWIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiaa
Domiaaa, mozesz uzywac mleka 0,5% do kawy. Podobnie, jak do herbat mozna stos. slodzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×