Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Gość teeeeeeee
[ zniesmaczony]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja konsumuję pasztet.....od mamusi ... świąteczny....właśnie dogryzam kanapeczkę... pyyyycha.... celi, nie zrozumiałam, ale czego mam 100????? Znowu w coś gramy?;) Ja wczoraj zaliczyłam uroczy filmik \"Cała prawda o miłości\", bardzo miła komedia na wieczór. Angielska, więc bez Meg Ryan:P Na szczęście dziś maili ludzie nie wysyłają, ja mam lenia i nie chce mi sie robić tego, co powinnam....więc robię sobie same głupie rzeczy, na które nigdy nie ma czasu, a co!:) Yenny, a koniaczek???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, smacznego, koniaczek niestety odpada. Jestem w pracy. Ani, Ty zaliczyłaś 100 stronę, Celi 200. Dziś przekraczamy 300. Wiec do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi z tymi wpisami ....................zupełnie nie łapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, ziewasz nie jak krokodyl ale jak mój pies.... wiiesz u mnie porównanie kogos do mojego psa oznacza NAJWIĘKSZY komplement:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, na kogo padnie na tego bęc.... whimka, widzisz, też nie zakumałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby nowa setka jak nowy rok była szczęśliwa, a my abyśmy wpisywały same radosne informacje, a ksieciuniowie byli mniej księciuniowaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, koniec ze sztampą....i okrągłymi liczbami.... Z okazji 300setnej strony zmieniamy zwyczaje, teraz jazzy jest: 303, 333, 404, 444:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde...ale określenie stosowane zazwyczaj do osby mojego brata zrobiło furorę. Ale \"księciunio\" zawiera w sobie wszystko, o co nam chodzi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I \"czysta czydzieści czy\" Ja mam księciuniów braci w liczbie sztuk 2. Nie czy, niestety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×