Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Yennka nie przeczytam :O bo nie mogę :O wrrrrrrrrrrrrr ja już chcę do miasta :P mam dosć widoków i ludzi buraków, i nic tu nie działa:O o ile coś juz jest :P do dupy z tymi górami :O ja chce do wawy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet radia słuchać nie moge w samochodzie bo mi fale zanikają :O mogę jedynie mieć coś przez satelitę :P kurna jak ci ludzie tutaj zyją od urodzenia?????????:O i ta otaczająca mnie tutaj ciemnota i ciemnogród dobija mnie to......... mam dość :P chcę żyć tak jak przed 3 laty :O chę miec ikeę, mcdonalda, bp, i wszystko to bez czego nie potrafię żyć , już niepotrafię i mam w dupie te widoki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurna jak ja mam dzisiaj pracować, jak nawet do firmowej skrzynki dobrać się nie mogę, kiedy ja złożę zamówienia , jak nic mi nie działa :O nawet skype mi teraz padł, i juz nawet z wami co raz trudniej mi pisać, bo musze wpisywac hasło ręcznie po 3 razy :O ja to pindolę idę na spacer :O jak wrócę to jaja urwę adminowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prośba
Podczytuję Was od czasu do czasu i staram się w zyciu stosować niektóre z Waszych rad! Jakiś czas temu mówiłyscie o książce "Dlaczego mężczyźni wolą zołzy", przeszukałam księgarnie i internet i nigdzie jej znaleźć nie mogę (niestety, brak aktualnie gdziekowliek). Czy w ramach dobrych uczynków prawie noworocznych...mogłabym prosić o podesłanie wersji elektronicznej na moją skrzynkę???? byłabym bardzo bardzo wdzięczna! A i moje kulejace małżeństwo może by trochę skorzystało (oby!), pleaseeeeeee! ktosik107@wp.pl wielkie dzięki z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prośba
No to teraz moge podziekować "z dołu" za przesyłkę! Dotarła szczęśliwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze pracowite kolezanki setkami tu leca:) ładnie to tak podczas pracy :P:P:P a ja dopiero sniadanko :D nareszcie lenistwo... odsypiam od 15 stycznia mamy remont generalny. myślę nad kolorami do tego troszke mdłego mieszkania..zaznaczam ze na podłodze na przedpokoju az do kuchni wpadają jasnożołte płytki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszkowy mi sie podobał....bedzie gdzies napewno...ale gdzie chmmmm moze sypialnia...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowy, powiadasz? :D U nas jest w pokoju \"rozrywkowym\", czyli suszarnio - prasowalni, przyszłego pokoiku dla maluszka :P lece Paaaa {cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Groszku, Garnierko. Groszkowy miałam w przedpokoju, ale teraz przemalowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię groszkowy, nawet bardzo, ale na ścianach u innych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyjcie do najnowszego (przyszłorocznego) Newsweeka.... zdziwieni jesteście??? Bo ja średnio...dziwi mnie tylko, że dopiero teraz o tym sie pisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, że nasz Minister Rolnictwa był zmorą warszaskich prostytutek, płacił partyjnymi pieniędzmi za usługi i je poniżał..... Mowa jest jeszcze o tym, że mocno się z nimi targował i zastraszał, że je złapie, jak będą gadać..... http://newsweek.redakcja.pl/wydania/artykul.asp?Artykul=17336 newsweek jeszcze nie opublikował tego artykułu w necie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z reguły kupuję Wprost, ale tym razem zainwestuję w dwie gazety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję \"Politykę\', ale też nie umiałam sobie odmówić i zakupiłam... Jak śmiał się jak świnia, gdy mówił, że nie można zgwałcić prostytutki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, co by nie mówić i pisac naród wybrał, niestety. Ja moge z czystym sumiieniem napisać ze nie wybrałam, ani warchołów,ani beretów. Już wolę afery typu Rywina, naprawdę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , hej ja dzisiaj gościnnie pracowałam w biurze zaprzyjażnionej firmy i dopiero teraz mam trochę luzu, ale musze jeszcze uporządkowac dok. z 1999 r :O i zrobić korekty do zusu za rok 1999 :O za 2 miesiace :O Czy ja nigdy nie moge mieć luzu ???????:O pozdrawiam Yennka, spróbuję za chwilkę dostać sie ponownie do skrzynki, przeczytałam emilka \"u obcych\" i nie chciałam przeginac z ich gościnnością i dlatego nie odpisałam, ale zaraz postarm się uruchomic to pudło :P moze zadziała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim wczoraj miałam trudny dzień ..................... przeżyłam a dziasiaj jest troszke lepiej jestem wyspana i mam zecydowanie lepszy humor. i niech już tak zostanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurrrraaaa!! udało mi się wpisać, wczoraj cały dzień dobijałam się do kafe i nie udało się za nic... pewnie kara za to że próbowałam zmienić adres, choć dziwne, zmieniałam adres na taki z o2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludeczkowie, czy u Was też biało? a ja bym chciała zielonoooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja dzis spóźniona ze wszystkim, jakoś tak dziwnie w ten ostatni dzień roku w pracy. Każdy chodzi zaspany i nic nikomu się nie chce. Celi, Garnierka, Whim - postaram się zaraz odpisać, nie wiem czy dam rade jak - nie to zrobie to wieczorem od księciunia. Ściskam Was mocno. Aana - cześć. U mnie pada śnieg. Nawet sięciesze, choć na drogach slisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, znów nie moge wysłać emilka, postaram się później,ale nie obiecuje, jak pisałam wczesniej - wyslę od ksieciunia jak skrzynka zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooooooooooooo i mamy zimę :D:D:D:D:D:D:D u mnie juz wczoraj było biało, a teraz to normanie masakra, biały puch jest wszedzie :D:D:D aana, Garni macie już odemnie emilki, Yennka już sobie poczte sprawdziłą i wie, że ja do niej wczoraj jeszcze naklikałam, ale ile przy tym się namęczyłam :O chyab z 5 razy wklejałam go z myszy i wysyłałam :O pozdarwiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie znów wstałam skoro swit ....11..... wczoraj to nawet nie tyle co sie wkurzyłam czy przejełam tym kolesiem a ...pooprostu nie miałam ochoty go widziec. siedziałam zamknieta w pokoju i czytałam gazetki dla mam. jpotem poszłam się kapac. jak on wyszedł lukasz miał zal ze nie siedzialam z nimi i \"tak sie zachowywałam\" no jak? bambino kopie jest pozno ja codziennie masuje miejsca by zaden rozstep sie nie pojawił...no kurcze nie miałam ochoty asystować w tym spotkaniu :) wyszłam na gbura? no coż taka kolej rzeczy Whim ...głowa do góry..tylko pozytywne myslenie nastrój lepszy moga gwarantować... nic nie zrobisz..tylko czy to\" nic nierobienie \"nie oddali was.... chmm lece na sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×