Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Piękne kobiety wlicza się dziś do talentów ich małżonków. coś w tym jest....choć pisano te słowa ponad 200 lat temu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popularnym nazywa się dziś często taki wykład, dzięki któremu masy są w stanie mówić o czymś, czego nie rozumieją. piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, chyba zakupię książkę którą tak namietnie cytujesz. Powaga, zaintrygowała mnie. A tak na marginesie, dzięki za link do tej restauracji. Ceny tam podają-jeszcze nie jest tak tragicznie. Jedź do knajpy do Kazimierza czy Nałeczowa - porównywalne,a nawet u Was taniej. NIeczęsto jeździmy,ale czasem można zaszaleć. A do Wrocławia chce koniecznie się wybrać najpóźniej w wakacje, bo potem jesienne plany prokreacyjne sprawią, ze cieżko (dosłownie) się będzie ruszyć gdziekolwiek. Idę pilnować obiadu, dziś własnie ta panga w pomidorach u mnie, ksieciunio na spacerze z kolegą (dla zdrowotności tak łażą ;-) ) I jeszce myslą, ze schudną ;-) Później jeszcze wpadnę, Ka czyli Ty dziś w pracy... aby szybko czas leciał. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny szampańskiego sylwestra i szcześliwego nowego roku :) do poklikania w nowym roku :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane przapsiólki netowe w nadchodzacym roku zycze wam samych szczesliwych chwil - i żeby wasze marzenia spełniły sie jak najprędzej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej Lichtenberg: \"Z miłości ojczyzny wypisują rzeczy, z powodu których obcy wyśmiewają nasz ukochany kraj.\" prawdziwe, coooooo????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ja - udanego sylwestra, braku kaca gdy pamieć wraca(to cytat z smsa którego dostałam przed chwilą), oraz bardzo szczęśliwego roku 2007 - wolnego od zmartwień, problemów i chorób. Dla wszystkich - i do poklikania w 2007! Ja jeszcze bedę tu ok godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj, najlepszego w nowym roku :) Pozdrowienia z mojego pokoiku pracowego :P Dziś w ramach zapewniania rozrywki (wszystkim oprócz mnie samej) tkwię w robocie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Nowym Roku życzę Wam pomyślności, potęgi miłości, siły młodości, samych spokojnych, pogodnych dni i mnóstwa cudownych i wzniosłych dni. Zyczy celi xx PS Sylwek w Karowie to był niewypał :O przez 2 godziny szukaliśmy miejsca do zaparkowania :O pózniej nas zdeptali i w końcu uciekliśmy z rynku i sylwka spędziśmy w samochodzie :D o 23 policjanci zawracali ludzi idących do rynku, informowali, że wejście tam grozi zdeptaniem :O i mieli rację :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Nowym Roku życzę Wam spokoju , wytrwałości, zdrowia, miłości i by ten rok rozwiązał Wasze problemy. Niech Wam się wszystko układa jak sobie wymarzyłyście a życie przynosiło Wam same miłe niespodzianki. Życzę dużo uśmiechu każdego dnia. Wszystkiego naj naj naj. \'\'Jaki sylwester taki cały rok. Pierwsze 12 dni roku jest odpowiednikiem 12 nadchodzących miesięcy dlatego w te dni należy zadbać o dobry nastrój i ciekawe zajęcia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro życzy Wam Serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny skoro te pierwsze dni to cały rok to dzisiejszy dzien był pełen ciepła i wyrozumiałości i niech taki cały rok bedzie . bardziej optymistycznie patrzę dzisiaj spedziłam miłego sylwestra w miłym towarzystwie ( najbardziej są udane imprezy nieplanowane). a potem wypoczełam pogadałam z niedźwiedziem tak normalnie i co dziwne nie rozmawialismy o mnie tylko o nim - takie długe polaków rozmowy przez gg ;-) . oby tak dalej i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec ja też życzę naj, naj, najlepszego dla wszystkich. A teraz kawka i do roboty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wszystkim mam jakis dziwny zapał do pracy siedzę i pracuje ...............porannej kawki nie było jest herbatka miętowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w 2007. Roku:) U mnie sylwester był extra, u znajomych na balandze przebierańców pt\"obciach party\"....ożyły lata 80, również muzycznie. Natomiast drinki i jedzenie mieliśmy już kapitalistyczne:P IIIRP:P Było świetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja choruteńka, z nosa mi kapie, głowa boli. A pracować trzeba, i nie ma szans na wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka :O a L-4 ? nie wchodzi w grę??? przecież ty się nie nadajesz do ................ , no bo obciach dla twojej firmy, jak ty zakatarzona tam siedzisz :O moze chciaż cię zwolnią wcześniej do domku?? dzięki za emilka ;) ninke ;) dzieki za emilka ;) bardzo mi się podobał ;) Ani, a jak wro dochodzi po plenerowym balangowaniu??, bo kraków cały był zasikany, nikt nie pomyślał o toytojach:O no i wieszość ludzi biegała po parku i siusiała po kamienicach :O W tv mówili o krk. bardzo przychylnie, ale byłam tam widziałam i nikomu nie polecam, tłumy ludzi tratowało się nawzajem, co chwila ktoś mdlał, i był problem z wyniesieniem takiej osoby z placu:O, pózniej małolaty zaczeły od alkoholu wymiotować sąsiadom do kapturów i to było jak dla mnie juz największe przegięcie i zmyliśmy się z rynku :O Było kilka sektorów gdzie możńa sie było bawić, ale to było pod sceną, ale tam zwykły smiertelnik, nie mógł wejść, no chyba, że był o 19 :O, po za tym tylko te kilka sektorów pokazywano, ale juz pozostałej części tratujacej sie nie :O Tłumy napierające łamały konstrukcje budowlane, bramy do kamienic , i witryny :O cała Szewska był oblęzona przez nawalonych małolatów i zarzyganych innych uczestników :O No ale mimo takich przygód - to był dla mnie najfajniejszy sylwek w moim życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, zrozumiałe ze był najlepszy! ;-) Niestey - nie moge iść na zwolnienie - mamy taki zapieprz że nie ma czasu się w tyłek podrapac. Ja mam chwilę przerwy - archiwizują i kompresują mi program, więc mogę skrobnąć coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, szczerze nie wiem:P Jakoś tłumy mnie zniechęcają. U nas zawsze są dyżurne toy toye...tak przynajmniej było. Myśmy imprezowali na południu miasta, nowe osiedla, masa młodych ludzi i kilkanaście sylwestrów. O 12 sztuczne ognie... i gdzieś nad Kleciną tak strzelali, że śmiało lokalne fajerwerki mogły konkurować z \"rynkowymi\". U nas też było, bo imprezy na zewnątrz się połączyły. Yenka, lecz się. Co wyście na tego sylwestra robili???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i na sylwestrze był pewien malkontent, który twierdził, że miasto za mało się rozwija. Żeby nie było, mieszka we Wrocławiu. Mój kuzyn poradził mu,żeby wyjechał do Londynu. Bo jego zdaniem widać różnicę, tylo dalej mamy średnie usługi. Zresztą też jestem namawiana na wyjazd za granicę, pwnie wyjedziemy, ale jeszcze nie teraz, i pewnie na jakiś rok-dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani nie wyjeżdżaj :O zresztą po co masz wyjeżdżać ???? O o Yennce też mam kudłate myśli, skoro po sylwku ona taka chora ;) czyżby nasza kolezanka, zapomniała o szlaliku ?? lub otwartym oknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własciwie to program był taki madry ze sam zapytał mnie czy ma się skompresować cośtam, wiec po naradzie z informatykiem pozwoliłam mu sie skompresowac, a przy okazji i archiwizację robi. Wiec mogę posiedzieć i zjeść kanapkę i napisać conieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, ja juz w sobotę bylam chora -= pisałam o tym. nawet nie wiem dlaczego to cholerstwo się przyplątało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, ja pierwszy raz byłam w sylwka na placu :P nigdy ale to nigdy pod niebem nie spędzałam sylwka i bardzo chciałam tego doświadczyć :P no i mam za swoje :O Najprawdopodobniej jutro wyjeżdżam do Gdańska na kilka dni, lub najpózniej w środę ;) Więc kolezanki nie będe miaął z wami przez kilka dni kontaktu :O Ale chcę przy okazji zobaczyć neptuna (tez go nigdy nie widziałam) no i koniecznie zmaek w Mlborku ;) Takie małe zimowe ferie ;) połączone z biznesem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sylwestra spędziłam grzecznie i w łózeczku... ;-) Nie sama oczywiscie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka, ty nasza pocieszycielko , zwalniaj się z roboty i biegnij pod kołderkę i niech misiu użyczy swego ciałka i cie w końcu dogrzeje :D bo nam całkowicie się rozłożysz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka taaaaaaaaaaa grzecznie ??????? :D:D:D:D:D:D::D juz to widzę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, nie ma takiej opcji, w pracy muszę być - grzanie bedzie dopiero po południu - ma po mnie przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i takie przyjeżdżanie to się mu chwali ;) tylko nie skręcajcie do lasu na marinie :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×