Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Od czasu Gumisiów ma taką ksywkę, do spółki z Misiem. Miś jest dobry i kochany, a księciunio, gdy psoci i wnerwia innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, wczoraj miałam taki zachrzan w pracy ze nie wiedziałam jak sie nazywam, dzis jest nudnoooooooo 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam ogr Ogli mówił: Mój ksieciuniu, Wasza Księciuniowatość..... Zresztą dawno nie oglądałam Gumisiów..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po skosie, żeby nasza miłość była bardziej wzniosła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba była też Bunia? reszty nie pamietam, mój synio wyrósł z takich bajek (niestety). zostały tylko puzzle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubiłam tego ogra i zamek króla..... kurczę, pamiętam piosenkę, ale fabułę już nie bardzo.... Jakaś tam była królewna, co sie przyjaźniła z gumisiami.... kto wie? kto zna? kto pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, to powiedz robocie, żeby sobie poszła...skoro tak sama przyszła:P z powrotem do sądu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam, robota poczeka Dzielnie Gumisie po lesie buszują Sami i Kabi wciąż tam psocić chcą Grafi mądrala znów nam się przechwala Tami zajada jagody co krok ... Ref. Zobacz sam, jak Gumisie skaczą tam i siam bo Gumisie każdy dobrze zna Gumiś to dzielny miś Choć Książe Ightorn im ciągle przeszkadza To Bunia ma przepis na Gumisiowy sok Choć Tołdi się stara to Zami zna czary Gumisie zwyciężą, dla ogrów to sok Ref. Zobacz sam, jak Gumisie skaczą tam i siam bo Gumisie każdy dobrze zna Gumiś to dzielny miś Gumiś to dzielny miś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misie harcują, po lesie szarżują wszędzie ich słychać donośny ich śmiech zawsze zwycięskie, waleczne rycerskie każda przygoda zapiera nam dech Ref. Zobacz sam, jak Gumisie skaczą tam i siam Bo Gumisie cały świat już zna Gumiś to fajny miś Abrakdabra to czary i magia sekretem jest przepis na Gumisiowy sok Hokus-marokus to czar dawnych pokus Lecz misie zwyciężą, dla wroga to szok Ref. Zobacz sam, jak Gumisie skaczą tam i siam Bo gumisie cały świat już zna Gumiś to fajny miś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tołdi:D:D:D:D:D:D:D:D:D śpiewamy, trzy, cztery..... a pytanie za 10 punktów, kto śpiewa piosenke w polskiej wersji??????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a do skrzynki nie mogę sie dobrać :O wpisuje hasło trawa logowanie i otwiera mi się biała storna i na dole napis > Gotowe tylko kurna co jest gotowe??????? dostaję szału z tym serwerem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to bum bum....jak skaczą..... a po niemiecku Biene maja śpiewał Karel Gott:P a kto Gumisie po polsku?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam pamietam tylko ; hej dzieci jeśli chcecie zobaczyć smerfów las przed ekran dzis zapraszam was telewizor włączcie, głos \"podkęrćcie i usiądzcie czy jakos tak :O stara już jestem i bajki trochę mam w głowie przykurzone :O a misia uszatka pamiętacie????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gumisie :P Ale mam zachrzan w pracy. Masakraaaa!!! Dlatego nawet nie mogę z wami popisać :o Sylwester, WOŚP, wchodzą mi już coroczne nagrody... pochlastać się można. Ja chcę awans... tyle daję z siebie :D Buziaki i zmykam. Nie wiem czy będe miała czas później napisać, więc już dziś pisze WSZYSTKIM WSZYSTKIEGO NAJ< NAJ< NAJ W NOWYM ROKU. Zaręczyn, ślubów, dzieci, awansów, podwyżek, zdrówka i... bezbolesnych wizyt u dentystów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, ujęłaś mnie tym ostatnim:P nie wiem, czy w takiej sytuacji wolno dziękować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mozecie mi powiedziec czy działa wam gg ............bo moje mruga i mruga i juz sama nie wiem czy to ja jestem do d....... czy gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, u mnie gg nawet nie da sie otwoorzyć, ale to przez mojego J i jego blokady na kompie :O a skrzynka nadal mi nie działa :O nadal mam białą tablice i napis Gotowe :O oj jak ja lubię od rana przeprawę z moim administratorem sieci netowej :P znowu burak będzie mi ściemniał, że np snieg pada i dlatego mam zanik :P, albo mu liście na drzewach rosną, albo swieci słońce, albo pada deszcz - ten pacan doprowadza mnie do białaej goraczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, a masz drogą radiową????? Jeśli tak, to dość normalne zjawisko:P yenka, słucham, słucham...:) dzieki za gumikartki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to może być wina o2 ??????????? a nie mojego admina?? a juz mu huji posłaąłm z 5 przez emilki , żeby pacan naprawił sieć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×