Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no z Mockiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze mocca w filiżance BGH i będzie komplet. Z tego, co pamietam, taką używał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, w Szczecinie chyba rosną albo rosły kamelie w parkach, czy namieszane mam juz w głowie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijałam w tym roku kawę w takich wypasionych filiżankach. Kiepsko się trzymało w ręku. Ale kafa była pychotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani no to na dole link do hoteliku w którym spaliśmy w Pucku http://www.ossdelfin.pl/delfin.html i sorrki ale taka architektura mnie powala na kolana, a to co ty wkleiłas w wro wcale :P oj wcale :O pózniej poszukam modernizmu ładnego dla oka to wkleję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Skwerze Kosciuszki w Gdyni rosną kwiatki. A łabędzie takie jakieś przejedzone po weeku, bo im skurka od chleba nie pasiła. Pogadam z nimi jak zgłodnieją do piątku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolie Celi, magnolie :D Ja nie mam nic wspólnego z promocją, raczej z kulturą. Zeby móc promować to, trzeba mieć co :P Nie, no przesadziłam. Są tu ciekawe miejsca ale żeby zarz w jakiś zachwyt wpadać? Albo porównywać się z Krakowem czy Wro? Gdzie nam do nich :o W Krakowie mam sporą częśc rodziny i uwleibiam to miasto i wsie wokół. Błogie lata dzieciństwa. Ale tez uważam, że estyma tego miasta jest mocno rozdmuchana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anouk
laska, ty to masz klasę:) i smak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka no to jak??trójmiasto to twój domek????????? czy nie? bo :D:D:D:D:D nic mi nie mówi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, a jest nawet taka piosenka o Gdyni....tylko jak ona idzie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, poddaję się. Mieszkam w pięknym mieście, jestem kopciuszkiem z Disneyland`u, z magnoliami we włosach. Ka... Johny mieszkał i pracował jakieś 4 lata temu w Gdyni, i do tej pory jest pod wrażeniem. Także Sopotu. Ma tam jaką ulubioną knajpkę przy plazy chyba... No w każdym razie wciąż mi opowiada jak fajnie się tam mieszkało - na jakieś górze ponoć z pięknym widokiem :) Niestety jeszcze mnie tam nie zabrał więc kończy sie na opowiadaniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no waśnie magnolie ................ :D:D:D:D:D:D:D:D:D no i to jest to :D ani .......................... to jest przygnebiający widok :O tak to wygląda pół polski :O przeciez to zwykła wileka płyta :O o ja nie mogę :O lubię klocki, ale lego, bo sa chociaż kolorowe :P to mi przypomina, moje dzieciństwo, gdzie było wszedzie tak samo pomuro i szaro :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku:) ale Szczecin jest fajny, ma klimat niemieckiego miasta, mi to starcza do szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz wole pruską zabudowę :P ma charakter, a nie jego brak :P no ale każdy chwali swoje, a ja tym razem co innego, chyba musze wyść na spacer :P popatrzeć na góry i powiedziec tutaj jest naj..................... no i nie ma molochów bezpostaciowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie celi, to niemiecki modernizm:P cegła, przestrzeń i funkcjonalność. PRL niestety zniszczyła kino, pierw \"Przodownik\", potem \"Lwów\". I te hole z fotelami art deco:) niestety jedynie na fotkach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, nie chcę Cię martwić, ale pruska zabudowa również jest tu obecna:P W końcu prze sporo, sporo lat było to pruskie miasto.... I te cudowne czynszówki:) szerokie chodniki, i wszędzie tramwaje:) Tak było przedwojną, poogladaj zdjecia. ja piszę i stylu, który był awangarda lat 20\' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celi dziecko
nie okazuj własnej niewiedzy tak publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dobra pora na mnie...jeszcze\" pyknę\" jeden obowiązek i do domku:) Trzymajta sie wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani nie martwisz mnie, ale to kino ............................ toż to paszklwil architektury :O no sorry ale czym on się różni od betonowych osiedli lat 80 ????? tym, że jest z cegły???? dali bóg ! toż to nie o to chodzi, aby wyglądało jak straszydło a było z cegły, ta cegła musi być w umiejętny sposób połozona, a nie na odwal :P a takie mam rważenie po tych fotach z tego kina :O Jak wro wygląda nie mam pojęcia, bardzo mnie ciekawi, ale chyba tam jest co oglądac po za tym cudem architektury zwanym kinem lwów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celi dziecko
jesteś żenujaca... i kompletnier pozbawiona wiedzy na temat tego, co krytykujesz... zyj dalej w swojej mentallności z wielkiej płyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> dziecko < ejjjjjjjjjjjjjj fajnie że tak ktoś do mnie mówi , juz dawno nikt się tak do mnie nie zwracał ;) ale nie podoba mi się ta architektura i juz , i tu ani o wiedze ani o nie wiedzę chodzi tylko o aspekt czystko wizualny :P co podkreślam :P może i to ma znaczenie dla miasta, ale na I rzut oka jest ochydne i już ;) i nie będe pisac że jest cacy , bo takie nie jest :P Bynajmniej nie dla mnie :P ale ja mam inną tolerancję wizulaną niż ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×