Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość BAJA 95
Widze ze zrobila sie moda na lasery :D Lachy ja bylam w roznych profesjonalnych gabinetach, kliniakach itd na zabiegach laserami (bo roznymi). Radze poczytac o rodzajach laserow. Te babki w gabinetach strasznie naciagaja i moze wyjsc jak w moim przypadku ze laser byl zawczesnie zrobiony. Mam 18 lat borykam sie z tym chyba od 5 lat (?) i mam za soba troche doswiadczenia w metodach ukrywania i walki z h. Obecnie lecze sie Yasmin i uwazam ze jest skuteczniejszy niz lasery choc nie dziala natychmiastowo. Uwaga tego nie powaie zadna klientka ktora robi zabiegi laserem LASERY SA SKUTECZNE PO 21 ROKU ZYCIA PRZY STABILNEJ GOSPODARCE HORMONALNEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male pytanie././.
czy po 21 roku mozna cos zdzialac przyjmujac hormony?? owlosienie nie jest wielkie,ale w miejscu w ktorym nie powinno go byc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
ja wiem że 90% włosów które usowam teraz laserem mam przez depilacje woskiem, penseta czy maszynka. dlatego zdecydowałam się na niego w innym wypadku tzn gdybym ja tego nie ruszała a się pojawiło to nie poszłabym na taki zabieg. rara - jeśli starasz się o dziecko to z pewnością prowadzi Cię jakiś ginokolog więc zasięgnij u niego porady. ja nie byłam jeszcze u ginekologa, ale się wybieram, do końca miesiąca. Byłam natomiast juz u 3 endokrynologów w krakowie.. i każdy z nich powiedział mi, że taka moja uroda.. a na moje pytanie o laser, powiedzieli, że mało tego mam (pojędyncze włoski) więc mi polecają. I to była cała gadka.. Na kase chorych byłam na Olszańskiej u jakiejś Pani endokrynolog, chyba się do niej przejdę jeszcze, żeby mi dała skierowanie na na hormony. Ponadto nadmierne owłosienie moze być spowodowane PCOS lub nadnerczami a nie być h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO BAJA 95
słuchaj wioec to co mówisz ze dopiero po 21 roku trzeba isc na laser? ja mam 18 i sie wszydze mojego wasika.nie wiem co robic.pomoscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IDE NA TORY ! Kochana, mialysmy problemy z bliznami bo wrastajacych wloskach miedzy innymi przy pepku ! sluchaj! smarowalam contratubex i po 3miesiach od zrobienia sie blizny poszlam na solarium, na kilka razy i nic nie widac ;] :))))) zniknela;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc Babeczki kochane
Dawno mnie nie bylo ale w koncu mialam troche czasu by poczytac forum widze ze jakcys faceci nawet pisza;) u mnie sredniawo, niby lecze sie juz 4 miesiace ale rezultaty kiepsciutkie, dla przypomnienia powiem wam ze ja to mam chyba tylko spod stop nieowlosiony i dloni :D oczywiscie wszytkiego tego nie depiluje , we wrzesniu cos mnie podkusilo zeby policzki potraktowc woskiem no i mam co chciala;/ wloski sa ciemniejsze na szczescie dluzsze niz byly nie odrosly, ale sa oblesne widac ciemniejszy kolor golym okiem, coz to zrobic rozjasniac jesli tak to czym? moze woda utleniona?ale ilu procentowa poradzcie,ehh zeby te wlosiska nie odrastaly to by bylo zycie:( pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Pozdrawiam Ewę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO WSZYSTKICH DZIEWCZYN
DO WSZYSTKICH DZIEWCZYN!!! POLECACIE NA MAŁY JASNY WĄSIK WOSK DO TWARZY CZY NIE?! MAM DOSYC JAK LUDZIE SIE NA MNIE GAPIĄ I GADAJĄ ZE MAM WĄSY :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamamija
c zesc dziewczynki! a wiec usuwam z piersi depilatorem i jest fajnie ,wolniej odrastaja i sa malo widoczne co do lasera na twarzy to wiecie czego sie boje? a mianowicie ze od jednego zabiegu do drugiego ok.6 tygodni nie mozna inaczej usuwac wlosow niz golac maszynka nie mozna wyrywac ....i tu jest problem bo oprocz tych mocnych czarnych wlosow am meszek jasniutki i co bedzie jak mi laser nie pomoze albo usunie troche tych ciemnych za to te jasniutkie -meszek zamienia sie w silne i mocne i wyjddzie na to samo albo gorzej? bo u mnie jest tak ze te slabiutkie wloski malo widoczne jak gdzies sie skusilam (w malo widocznym miejscu) i je wyrwalam tak na probe to odrastaja juz mocniejsze wiec jak to bedzie golac twarz (jak facet:() od zabiegu do zabiegu......przeciez zaczna rosnac te slabiutkie na potege wiec moze to byc syzyfowa praca......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwaczka_18
Do :o mamamija słuchaj mam taki dokładnie sam problem.zastanawiam sie czy nie wyrywać woskiem do twarzy ale sie boje ze bede miała grupsze wloski bo teraz mam cienkie i jasne tylko pood sloncem mi widać i sztycznym swietle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hx
witamina c: ja epilar zamówiłam "za pobraniem" czyli zapłacę dopiero przy odbiorze przesyłki. Ciekawe czy dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you_stynka
Hejka! Widze, że wiele dziewczyn ma taki sam problem jak ja...Borykam się z tym problemem już 5 lat, a mam 18. NAjgorzej jest z owłosieniem na twarzy, gruby intensywny na policzkach brodzie szyi, górną wargą no normalnie wszędzie...golę je maszynką jak facet...bardzo to uciążliwe szczególnie że mam wrazliwa skóre i zawsze były podrażnienia, blizny...nie wiem co gorsze...Postanowiłam,że pójde na wosk twarzy no i byłam dzisiaj i jestem załamana...usuneła mi tylko 50% włosów które zapuszczałam tydzień-tydzień ukrywania sie przed ludzmi alienowania. a ona mi mówi że więcej nie da rady.... Jutro musze iśc na zajęcia i nie ma wyjścia znow bedzie musiała pojsc w ruch maszynka...Jestem załamana nie chce mi sie już normalnie żyć-ciagłe ukrywanie pod makijażem, golfem. Chce pójśc na laser, ale poczytalam troche w necie i tu na forum, no i troche czarno mi sie widzi to. Bo leczyłam sie u endokrynologa, no i jeszcze piszecie że przed 21 rokiem życia to bez sensu... Możecie polecieć jakiś zaufany gabinet gdzie nie naciaja? :P tylko sensownie doradzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdfs
a czemu depilacja twarzy depilatorem jest niebezpieczna? wcale tak nie jest chyba bo jest nawet specjalny depilator z nasadką do depilacji twarzy. to depilator brauna za okolo 350 zl. mam zamiar go sobie kupic ale narazie brak kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carissima
hej!! mam pytanie do kobietek ktore zazywaja Yasmine- czy ona faktycznie choc troche pomaga na te wloski?? ja stosuje diane ktora (jak jest napisane w ulotce) ma pomagac ale sama po sobie wiem ze tak nie jest... czekam na odpowiedz i pozdrawiam :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO idę na tory
CZYLI POLECASZ WOSK DO WASIKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carissima
do IDE NA TORY: ja biore diane od ok poltora roku i nawet wydaje mi sie ze jest jakby nieco gorzej, tyle ze ja nigdy nie wykaszalam wloskow maszynka:P zawsze pensetka ewentualnie depilatorem. a co do yasmine to nie licze na efekt po 1 miesiacu bo to nie mozliwe przeciez. ale chcialam sie dowiedziec czy jej dluzsze stosowanie cos pomaga ??:) tyle papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you_stynka
Co do mojego leczenia to chodziłam do endokrynologa przyjmowałam przez dwa lata Diane 35 i androkur. W sumie to miało pomoc-chociaz w trakcie leczenia miałam długodystansowego doła, humorki, zmienne nostroje-normalnie jakbym non stop była na haju miała złe dni i wogole. Bóle głowy, mdlenia, Ogólna niechęć do wsztskich i wszytskiego. Skonczyłam leczenie rok temu. Powoli wróciłam do normalności jeżeli chodzi o psyhiczny stan mojego umysłu- czyli wyszłam z dołka;) Znowu ciesze sie przyjaciólmi małymi rzeczami, no poprostu znowu normalnie żyje. No ale chyba nie na długo bo znowu zazynają sie problemy z miesiaczka a raczej jej brakiem. Jeżeli znowu bede musiała brać te świństwa to sie załamie;/ nie wiem co gorsze-mieć normalnie w hormonach i nienormalnie w życiu, czy normalnie w życiu a potem porblemy...i tak żle i tak niedobrze. No na szczescie z dołka wyszłam ale oczywiscie problemu z nadmiernym owłosieniem sie nie pozbyłam-i jak ktoś zauważył wczensiej, także w moim przypadku sie pogorszyło z tymi sprawami po leczeniu;/ wiec całkiem bez sensu. Wogole jak zaczyna ten temat to jak zwykle nie moge skonczyć, takie dołujące...ale to przez to że nie mam sie komu wygadac, bo raczej nie mam w zwyczaju gadac nawet z przyjaciółmi o moich problemach, a co dopiero o sprawach tak intymnych. Dobrze że wynaleźli internet przynajmniej jakaś ulga że sama nie borykam sie z tym problemem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you_stynka
A i co z tymi gabinetami? czy tam salonami kosmetycznymi? Ktoś korzystał z aserów i jest zadowolony niech zrobi małą reklame ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec jestem po pierwszym zabiegu na laserze. Najbardziej zdziwilo mnie to, ze to tak krotko trwalo! Robilam wprawdzie tylko brode, ale wszystkiego bylo byc moze 5 minut...Co do bolu: no coz, jest to prawdopodobnie subiektywne odczucie, mysle ze byloby to na prawde nieprzyjemne w okolicach bikini czy pod pachami...Ale mysle, ze dla nas to nie ma znaczenia, bo w porownaniu z depilatorem, woskiem i penseta to nic wielkiego...Takie jakby male porazenia pradem i do tego swad palonych wlosow ;) To prawda, ze najgorsze jest golenie przed zabiegiem :(:(:( Czuje sie okropnie, poza tym nie bardzo potrafie obchodzic sie z maszynka do golenia i co chwile sie zacinam :o Do tego dochodzi to, ze musze juz je golic na prawde codziennie. Po zabiegu wlosy nadal sa, zmiana ma byc widoczna w ciagu najblizszych 2 tygodni... Wiec zobaczymy.... Mam nadzieje, ze to wszystko co robie, ma sens.... Pozdrawiam Was, kochane Wlochatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carissima
kurcze tak czytam posty i pewna rzecz naprawde mnie drazni... czy naprawda zadna z Forumowiczek nie ma oparcia w swoim chlopaku/mezu/kim kolwiek innym????? przeciez tak nie moze byc!! musimy zaakceptowac same siebie i pozwolic na to innym!! wiem ze to trudne, ale nie mozna dzien w dzien byc idealna, miesiac w miesiac udawac ze wszystko jest ok, a przez okragly rok chodzic w golfie... nie zamykajmy sie przed innymi... pamietajmy takze ze nawet mezczyzni cierpia na choroby ktore swoimi objawami powoduja ze sa bardziej kobiecy-jak np. ginekomastia... i kazdy musi nauczyc zyc sie ze soba... zaczac kochac siebie, rozpieszczac sie, pozwalac sobie na jakies szalenstwo, nie byc zbyt surowa, ale tez nie rozleniwiac sie, trzymac pewna dyscypline.. hmmm nie musimy byc perfekcyjne cialem ale mozemy przyciagac nasza - niejednokrotnie - wspaniala dusza, bogatym wnetrzem. Babeczki wyskoczcie gdziesz czasem z przyjaciolka na ploty pogadajcie od serca o wszystkim(tylko z prawdziwa przyjaciolka nie z kolezanka bo to jest roznica), wybierzmy sie z chlopakiem/mezem na romantyczna kolacje. cieszmy sie zyciem!! nawet jesli ono nam czasem dopieka pokazmy ze jestesmy przekorne i usmiechnijmy sie. a co najwazniejsze poszukajmy wsparcia u swojego mezczyzny, bo to przewaznie o jego opinie martwimy sie najbardziej. sprobojmy pogadac i wyjasnic o co dokladnie z tym wszystkim chodzi bo przeciez nikt nie domysli sie sam z siebie co jest grane jesli troche go nie naprowadzimy... wiec pozwolmy sie zaakceptowac! pozdrawiam i mam nadzieje ze calosc wyszla w miare skladnie :* pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silna a mnie ogolono wczesniej...takze nie musialam czekac 2 tyg na rezultat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, tak czytam o waszej depilaji laserowej i sie zastanawiam \\bo slyszalam ze nie mozna depilowac min. na miesiac przerd, miejsc z korych chce sie usunac wlosy/ wiec jak sobie z tym radzicie?, bo ja bym nie chciala przez miesiac chodzic z broda zarosnieta a mam tam naprawde grube wlosy i wlasnie z nia najwiekszy problem, a maszynka tez bym nie chiala wiec co mam zrobic?, zamkniecie sie w 4 scianach nie wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carissima:ja przyjmuje yasminelle no coz dzieki hormonom nie wypadna ci wloski jesli o to ci chodzi, przykre;/,dalej sobie rosna, hormony po prostu normuja gospodarke albo nie po prostu az,a z wlosami musimy same walczyc, ale po tablekach dziwnie sie czuje, czeso boli mnie glowa, burczy mi w brzuchu ciagle chodze glodna :), poza tym czesto mnie mndli, moze to nie jes az tak dokuczliwe ale zauwazalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carissima
Ewciu nie chodzi mi o to zeby wlosy wypadly... przeciez to nie logiczne i nie mozliwe... ;P chcialam sie jedynie dowiedziec czy wloski stana sie mniej widoczne. ale z tego co mowice( piszecie) wnioskuje ze nie ma sposobu aby skutecznie pozbyc sie tego cholerstwa :P a jeszcze wieksze zaburzanie rownowagi hormonalnej byloby glupstwem z mojej strony. myslalam ze jasmina cos pomoze ale chyba sie mylilam :) wiec pozdrawiam papapa a moze ktoras z Was radzi sobie z wloskami mniej inwazyjnie?? np. rozjasniajac je czy jakos inaczej?? jesli tak to dajcie znac co robicie, jak i czym :P pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamamija
dziewczynki ja mam 40 lat i wlosy takie widoczne mialam juz w wieku conajmniej 16lat ,juz je rwalam z twarzy ale bylo ich mniej niz teraz :( koledzy czasem bezczelnie mi mowili_wiesz ze rosna ci wlosy na btrodzie? mowilam wiem -mam lustro.....udawalam luz ale to bolalo ale i tak mialam wielu fajnych kumpli,wtedy poznalam obecnego meza mial 18 lat i ani razu nie powiedzial ze mam wlosy ,on ich nie zauwazal liczylam sie ja jako ja ,piekna nigdy nie bylam za to bylam zgrabna i mialam ladny spory biust (no i mam nadal ) i zgrabne nozki (teraz grubiutkie :P )nie jestem wybitnej urody ot przecietna babka obecnie ze spora nadwaga ale moj maz i tak mnie kocha ,nie raz jak sie wsciekam na te wlochy siedzac godzine przed lustrem marnujac czas na wyrywaniu to on mi mowi zebym sie zainteresowala jakas metoda skuteczna usuniecia -ze nie zaluje mi pieniedzy ,ale ze zrobie to dla siebie bo jemu to nie przeszkadza...mam sporo na piersi ,wokol brodawek i miedzy ale moj maz widzi tylko moje piersi,ktore uwielbia a nie wlosy rosnace na nich choc je teraz depiluje(troche zostaje wokol brodawek ,ktore przycinam nozyczkami) a robie to tylko dla wlasnego komfortu bo jak np.pokazac sie lekarzowi? musze przyznac ze trafilam na wlasciwego faceta ktory nigdy nie robil problemu z moich wlosow gdyby nie on mialabym duza szanse na mega dola bo mam tych wlochow strasznie duzo ,nogi gole od A do Z na rekach mam tez sczecine tylko sa dosc jasne ale i tak jest ich duzo ,na glowie mam tez mnostwo wlosow (zmora mojego fryzjera)ktorych wszyscy mi zazdroszcza..... mozna zyc i byc szczesliwa mimo naszej przypadlosci jesli trafi sie na wlasciwa swoja druga polowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamamija
boje sie zaczac z tym laserem bo skad moge wiedziec ze mi pomoze? a przez to golenie maszynka przed zabiegiem mozna sobie niestety wzmocnic te slabe wloski rosnace obok tych krzaczorow i efekt moze byc jeszcze gorszy :( tego sie boje dla mnie golenie sie maszynka po twarzy jak facet jawi sie jak horror! depilator na twarzy niestety nie lapie moich wlsow musialayby byc dluuuugie a ja nie bede ich zapuszczac diane 35 bralam 2,5 roku po urodzeniu drugiego dziecka,wyrownal mi cykle ale wlosy byly jak byly a nawet pozniej ich przybylo po odstawieniu za to zle sie czulam i dlugo moj organizm wracal do normy,moje hormony sa tylko nieznacznie podniesione a testosteron tylko tyci tyci wiec u mnie leki nie zadzialaja ,teraz to wiem szkoda ze mi nikt tego kiedys nie powiedzial nie trulabym sie na prozno tym szajsem , u mnie tylo usuwanie mechaniczne wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×