Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Ja tez jestem DDA.Też modliłam sie o smierć dla mojego ojca, ale żyje do dzisiaj.Teraz po tylu latach jest mi zupełnie obojętny.Ale czasami go nienawidzę, gdy znowu urządza awantury, które słyszę poniewaz mieszkam w tym samym domu. Moja mama chyba już do śmierci będzie sie z nim męczyć.Zaskakująco dużo nas tutaj z tym samym problemem. Nienawidzę jak mój mąż pije nawet piwo, ale nie jestem zupełna przeciwniczka alkoholu.Czasami pijemy sobie z mężem do kolacji po lampce czerwonego, wytrawnego wina.Wiem, ze ono jest zdrowe na serce dlatego , kiedy pijemy sobie razem i jest to tylko jedna lampka, wtedy nie mam nic przeciwko temu.gorzej na imprezach, sylwestrze, weselu, gdy mój mąż [pije więcej to wtedy jestem chora i najczęściej niemiła dla niego.A niestety ogólnie mężczyźni lubią alkohol, choc oczywiście nie wszyscy, co nie zmienia fakty, ze nawet Ci co nie lubia to moga go polubic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory czy twoj maz lubi sie do ciebie przytulac? napewno tak, uwielbia pewnie tez sie z toba kochac. A skoro tak jest to napewno tez akceptuje ciebie w calosci. z wlosami i z podraznieniami bo to tez jest czesc twojej osoby wiec pokaz mu ze jestes sexowna i bardzo pociagajaca napewno to doceni stringi nie sa zle a przeciez nie bedziesz szla do lozka cala zabandarzowana, w koncu pod koldra i tak nie masz niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory - mam podobnie. nie wiem skąd się to wzięło.może taki już mój charakter albo wynik mojego porypanego 'dzieciństwa' nawet jak nie miałas problemów z hirs, to tez byłas taka skromna, powsciągliwa?? jak byłas mała rodzicie nie porównywali Cie do innych dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) to u mnie jest troszke inna sprawa :O nie probowalas tego rozjasniacza z joanny???? nie poddawaj sie, nie trac nadziei :) jak to się mówi, wiara czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam porownywana ale bardziej przez siostre mojej mamy i babcie. moja mama byla taka hmmm raczej neutralna chociaz nigdy nie zaprzeczyła temu, co mówiły o mnie ciotka i babcia :O jak zalozylam krótka spodniczke, to było źle, bo tak nie wypada i takie tam blablabla. byłam mała więc sie nie sprzeciwiałam, robiłam co kazano. do tej pory mam lekkie opory przed założeniem czegoś odsłaniającego, np. dekolt itd., bo nadal mam wrażenie, ze nie wypada :O żenua.... fuck, jak takie głupie gadanie starszych moze napsuć dziecku w głowie. jakby mi ktoś takie cos teraz gadał, to bym to olała :) hehe ja jak widze reklamy z pieknymi, gladkimi dziewczynami, to wyobrażam sobie, ze to ja :P :P :P przynajmniej nie dostarczam sobie dodatkowych stresów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiecaca dupa
hej dziewczyny prosze napiszcie mi jakie mam zrobic badania y byc pewnym ze ma sie hirsutyzm? :stradiol,FSH LH TSH progesteron prolaktyna androstedion i DHEA czy musze wiecej LH FSH PRL TSH SHBG DHEA-S 17-OHP T3 T4 estradiol progesteron prolaktyna estriol androstedion... jutro wybieram sie do lekarza rodzinnego po skieroanie na badania krwi i chcialabym wiedziec o jakie poprosic prosze odpowiedzcie.jesli bylo to pytanie w waszym topiku to wybaczcie ale jest tu tyle do cztnia a j zbytnio czasu nie mam.prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testosteron111
hej dziewczyny zrobilam badania na testosterom mam wynik 0.740ng/ml czy ktos moze wie czy to norma czy podwyzszony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zesz, kafe cos fixuje :o swiecaca dupa ja nie robiłam tych badan: SHGB, 17-OHP, DHEA [DHEA-S robiłam] i estriol. testosteron11 nie masz podanych norm na wyniku??? wg. mojego badania są takie: 0.05-0.75 ng/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge miec dzeci przez
to, testosteron 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam takie wloski,kolo warg,na policzkach. Nie ma sie co przejmowac komentarzami - bo pisza je ludzie glupi. Ktos,kogo w zyciu nigdy nic takiego nie spotkalo. Dla mnie pocieszajace jest to,ze ludzie,ktorzy pokazuja sie publicznie,nie maja z tym problemow,co oznacza,ze moze kiedys bedzie to wreszcie akceptowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludxzie piszący takie komentarze nie mają za grosz umiejętności rozumienia drugiego człowieka, zapewne wpatrzone tylko w siebie, nie potrafią w pełni przezywać i cieszyć się drobnymi sprawami.....więc na dobrą sprawę ja im współczuje.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam podobne i co?? i się juz teraz nie przejmuję! chociaz przy depilacji woskiem mialam okropne podrażnienia!!!! spróbowałam kilka razy tej pasty cukrowej o której tak piszą(kilka razy mi się przypaliła przez nieuwage;D) spróbójcie POLECAM!!!!! nie boli tak jak wosk nie podrażnia super usuwa jeśli się ją dobrze przyrządzi;)) POLECAM!!!!!!!! jest wiele przepisów ale przy niektórych tak dobrze sie nie klei ja polecam wam ten; -szklankę cukru kryształu -2 łyżki wody -wyciśnięty sok z dużej cytryny TO GOTUJEMY W MAŁYM GARCZUSZKU NA MAŁYM OGNIU NIE ZMIENIAJĄC PŁOMIENIA..co jakiś czas mieszając gdy przybierze kolor taki ciemny jak miód (nie może byc za jasny) przelać do słoiczka np bo dżemie.gdy wystygnie zakręcić zakrętką..po czym podgrzać słoik w mikrofalówce i łyżką nabieramy taką konsystencję jak plastelina przykładamy pod włos i odrywamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wy macie
naprawde powazny h czy tylko troche za duzo wlosow? czy musicie brac leki do konca zycia, byc moze nie miec dzieci i do konca zycia walczyc z tymiu wlosami bo tak naprawde one sie nigdy nie cofna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można liczyc na cuda lecz po odstawieniu leków problem powraca u większości osób..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wy macie
to dziwne bo mi lekarze powiedzieli ze leki do konca zycia bo inaczej popsuje mi to caly organizm to nie jest kwestia wlosow wlosy sa tylko objawami choroby musze wy sobie wmawiacie jakie leki bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co wymiencie sie
fotkami to zobaczymy kto naprawde przesadza a kto ma problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Sporo się tu ostatni działo! Witam wszystkich nowych, choć nie ciesze się z tego powodu, bo dużo kobiet cierpi! Dziwnie się czułam gdy czytałam ostatnie wpisy! Ja tez mam ciężkie życie z powodu... mojego ojca! jakoś to dziwny zbieg okoliczności! Wszystkie się stresujemy jesteśmy mniej lub bardziej znerwicowane i mamy te włosiska straszne!;/ a ja na polikach i na bakach mam bardziej widoczne włoski od tej kobiety na zdjęciu! i ona w ogóle baków nie ma! Jedynie czoło ma straszne ale mi też od brwi tak włoski odchodzą troche w strone skroni;/ a widziałam dziewczynę z dużo większym zarostem więc myślałam ze mój to nie problem.ja chyba też będę się musiała wybrać na te badania ale prywatnie! bo na kasę chorych problemy robią! nie wiecie ile kosztują prywatnie te wszystkie hormony? Mi też włosy wypadają! ja też uważam że nie powinnyśmy się tak załamywać! bo takim zachowaniem i tak sobie nie pomożemy, a tylko pogorszymy! j też czasem się czuje jak z innej planety! Chyba dlatego że to nie jest typowa choroba i mało kto o niej słyszał, więc jak ludzie uwidzą moje włosy to patrzą na mnie jak na UFO!:( smutne! ale mam narzeczonego i mnie kocha a włoski na pewno widzi choć o tym nie rozmawiamy,! tym bardziej że nie zawsze jestem dokładnie wydepilowana!ale się rozpisałam! pozdrawiam gorąco! Aha i ja chodze w stringach często! da się przyzwyczaić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam was i nie wierze
polowa z was, jak nei wiekszosc, po prostu przesadza kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem przesadzacie
bo wam nic nie jest, macie troszke wiecej wloskow i zalamane jestescie, prawdziwa choroba wyglada inaczej i ja ja wlasnie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwe choroby są bardzo rózne i jest ich bardzo dużo.A jesli dziewczynie rosną czarne grube włosy na brodzie czy policzkach, nie wspominając piersi czy brzucha to na pewno nie jest to przesadzanie.A jesli nadmiar włosów spowodowany jest np.guzem mózgu czy nadnerczy to to nie jest prawdziwa choroba?Może rzeczywiście kilka dziewczyn przesadza ale niestety większa ilość z nas nie.Taka jest smutna rzeczywistość niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna mowic,ze dla nas to nie jest problem,albo ze przesadzamy. Nikt,kto jest zdrowy,nigdy nie dowie sie co sie dzieje w naszych glowach,jak mysli sie tylko o tym,jak kazde wyjscie z domu wiaze sie z godzinnym siedzeniem przy lusterku i sie wyrywa wlosek za wloskiem...Ja mam dobre i zle dni. Dobre-jak jestem w gronie rodziny i dobrych znajomych i przyjaciol,ktorzy znaja moj problem,i nie robia sobie zartow. A zle-jak ide gdzies miedzy obcych ludzi,ktorzy gapia sie na mnie jak na kosmite,albo szepcza sobie do ucha pokazujac na mnie...Z tego wzgledu kocham zime-zakladam golf i nic nie widac,a nienawidze lata,bo glupio bym wygladala w golfie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprawde myslalam ze tylko ja jedna na swiecie siedze godzinami z pęstetą w ręku przed wyjsciem.....pociesza mnie fakt ze nie jestem sama i zgadzam się, nikt kto nie ma tego problemu nie może nas oceniać:] dziewczyny trzymamy się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiacysters
dla tych z Was, ktore znaja angielski, "support site" dla dziewczyn z hirsutyzmem i PCOS (Zespół wielotorbielowatych jajników): http://cystersinaction.ning.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupinka
Zapraszam do przeczytania: http://ra2er.blox.pl/2007/03/Nadmiernie-owlosione-kobiety.html Z mojej strony komentarza będzie tyle: również uważam, że kobiece ciało powinno jednak być gładkie. Tylko nie każdy ma taką możliwość. Co innego zaniedbanie czy zwykła niechęć. A kto jak kto, ale hirsutki walczą nadmiernie, często się przy tym kalecząc. A jak ktoś nie chce to ok. To nie powód do wysuwania wniosków typu "owłosione mutanty nie mają prawa żyć". Jednakże każdy ma swój gust i zrozumiałe jest, że komuś włoski mogą przeszkadzać. Po co jednak ten obraźliwy ton? Nikt nigdy nie zrozumie, jak męczące jest to codzienne użeranie się z tymi kłakami. Gdyby komentujący stali się Nami na jeden dzień, zmieniliby ton. Pozdrawiam Was Dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teksty z bloga tego kolesia sa naprawde ponizej pasa...ale chamciuch. Wspolczuje jego dziewczynie. Pewnie przed pojsciem do lozka oglada ja bardzo dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×