Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość bergamotka21
ja bardzo chętnie wszystkkiim pomoge jeżeli tylko będe potrafiła., a czy mi ktoś pomoże. jakis sposób na wypadające włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergamotka: moze lagodniejszy szampon , albo inna dieta? albo....do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam smutek
bergamotka. mi wypadają włosy od 2 lat i mam już łysinke na czubku niestety ;( bylam u dermatologa ale on przypisał mi jakieś gówna. używałam dużo tych rzeczy, szamponów, tabletek aż w końcu natrafiłam na coś czemu jestem wierna ! bo pomaga ! a włosy mi odrastają ! jest to francuski szampon dermatologiczny z wyciągiem z owsa i lotion (bardzo tani) lotion niger SEboardin. ja to kupuje w euroaptece bo tam jest samoobsługa i sobie moge ulotki poczytac itp. i wszystkie preparaty tamtad biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qasia
Słuchajcie dziewczyny ja od już chyba pół roku uzywam oleju z krokosza i zauważyłam że jest widoczna poprawa. Włosy pod pępkiem już w ogóle nie rosną , a jeśli jakiś się pojawi to bardzo cieniutki i słaby. Stosuję go w taki sposób, że wcieram go w te miejsca codziennie i przykładzm kawałki cienkiej folii na noc. Teraz kończy mi się już druga butelka. Piję też dwa razy dziennie zaparzoną miętę już od miesiąca, bo wyczytałam w necie ,że to obniża poziom androgenów u kobiet(choć u mnie nie stwierdzono podwyższonej ilości). Zauważyłam że jest poprawa. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno poprawa jesty od tego olejku? pdobno jest nieskuteczny a ty mowisz ze sa rezultaty? ooooo a nie bierzesz lekow zadnych? tylko pijesz miete i wcierasz olejek? :)a gdzie masz wloski oprocz tego pepka? wszedzie sa takie rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qasia
Słuchaj Kamka ja nie twierdzę ,że każdemu to pomaga. Może po prostu nikt nie stosuje go tak jak powinien i nie ma cierpliwości. Bo rzeczywiści na początku nie ma efektu , ale ja jak napisałam stosuję go już od pół roku codziennie i wiem co widzę. Mam jeszcze włosy wokół brodawek i tam też zauważyłam efekty, choć już nie takie, bo w te miejsca trudniej wetrzeć. Na nogach nie stosuję oleju, bo używam pasty cukrowej i to mi na razie wystarcza.Możesz mi nie wierzyć ale takie są fakty. Boję si ę tylkol, że gdybym przestała go używać włosiska by wróciły, ale mogę go używać do końca życia, aby tylko było widać rezultaty.Stosowanie go jest strasznie uciążliwe ale trudno. A na pytanie czy się leczę odpowiadam,że się leczyłam ale przestałam, bo wielkich rezultatów nie było9 a po Diane drętwiały mi nogi. Poza tym kiedy przestałam wszystko wróciło do "normy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qasia
Właśnie idę zaparzyć sobie Herbatkę z mięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palec grety
slyszalam tez,ze te ziola na tradzik androgenny,ktore poleca Rozanski,tez troche pomagaja,wlosy nie rosna tak szybko i nie takie grube i geste ale trzeba byc systematycznym to po 2 tygodniach ponoc juz poprawe widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qasia
A co to za zioła? Urzywałaś?Ja widzę tylko na tym forum, że nic nie pomaga. Może po prostu brakuje ludziom systematyczności. Ja wiem, że tylko to mi pozostało dopóki nie wynajdą czegoś naprawdę skutecznego na 100%. Słyszałam, ze tego oleju trzeba urzywać conajmniej rok żeby było naprawdę dobrze i tak zamierzam robić. Leczyłam się ponad rok a efekty były marne w porównaniu z olejem i miętą. Macie tu link na tematherbatyhttp://kopalniawiedzy.pl/wiadomosc_1882.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palec grety
o tym oleju,ktorego uzywasz,szczerze mowiac nigdy przedtem nie slyszalam,a co do ziol trzeba by poszukac w necie bo naprawde nie moge znalezc,wiem tylko,ze to Stanislaw Rozanski-tradzik androgenny,to byly dwie mieszanki,skladajace sie z bardzo duzej ilosci ziol,moja kolezanka pije tylko mieszanke z paru ziol,poniewaz duzo z nich jest niestety niedostepna w aptekach lub zielarskich,wiem,ze w sklad tych mieszanek wchodza m.in.lisc chmielu,szyszka chmielu,korzen wilzyny,kwiat czeremchy,lisc orzecha wloskiego,kwiat nagietka,lukrecja,korzen arcydziegla,kozieradka,korzen imbiru,galka muszkatolowa,ziele jasnoty,owoc jalowca,korzen zywokostu,wiecej nie przychodzi mi na mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hirsutyzm? a to nie przypadkiem Hirutyzm? jesli o to Ci chodzilo to powinnas isc do lekarza takie cos sie leczy nadmierne owlosienie jest przyczyna zbyt duzej ilosci hormonu prawdopodobnie testosteronu nie wiem dokladnie, radze isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palec grety
z tym lekarzem to nic nowego nie wymyslilas,tylko,ze lekarz nie zawsze potrafi pomoc albo sie wykreca bo niektorzy to boja sie eksperymentowac a po drugie syntetyczne hormony naprawde szkodza i po ich odstawieniu niestety wszystko wraca do stanu poprzedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
czesc dziwewczynki!!!!mam pytanko do Quasi:sluchaj a ty ten olej z krokosza to gdzie kupujesz na allegro?jestem mile zaskoczona,ze komus pomaga!!!! co do miety to wystarczy zwykla herbapolu???mi jakos nie pomaga,ja akurat jestem smakoszem miety,nawe pijalam ususzona przeze mnie.Ale to chyba indywidualna sprawa i kazdy pewnie reaguje inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
czesc KAmciu!!!wiesz bylam dzis na plazy,co za upal.Oczywisice glupio sie czulam, wszyscy tacy gladziutcy:(>Dzis jade ogladac depilatory do media,choc i tak chyba bede zamawiac na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
no wlasnie cos tam przeczytalam.Ale na tym forum jest 28 stron i przeczytalam tylko pierwssza>no ciekawe,ciekaawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
ale ja nie wierze ze jedna rzecz moze byc az na tyle schorzen???ale z jednej strony nic nam nie szkodzi,prawda?tylko jakie to musi byc nie dobre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba sprobuje z tym olejem wlasnie......moze sie uda... A co do palzy- to dobrze Ci....mnie chlopak dzis nad jeziorkow wyciagal...ale nie mgolam dac sie anmowic bo bym chyba umarla ze wstydu na tej plazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
czesc..to ja ide na tory..przepraszam,ze tak dlugo ie odp..mam zepsuty komp..teraz przyszlam do kol,aby do was sie odezwac:) jutro wyjezdzam..nie bedzie mnie 2 tyg..bede tesknic za wami:( sluchajcie bylam w sobote u dr..okazalo sie,ze nie znalezli mi powaznej przyczynyu...tzn mam podwyzszony testosteron i jkale pecherzyki na jajnikach...jak dostane okres zaczynam brac diane 35...zobaczymy jak to bedzie..tak bardzo chce dobrze:) trzymajcie sie kobitki.......jestem z wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
kasiek: woskiem baaardzo bolalo:( i 3 dni mialam podrazniona brode..ale choc przez chwile bede ladna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie przed chwila
przed chwila rozjasnialam wlosy (na calym ciele:D) najbardziej rozjasniajacą farbą do wlosow firmy joanna (moj chlopak jak bylismy w sklepie, gdy kupowałam, myslal że chcę się zrobić na blond:D marzyciel!!!!!!!) uważam że utlenianie to najlepsza metoda żeby się pozbyć tego dziadostwa! 2 x w tygodniu zmasakrować się rozjaśniaczem, to wypala, osłabia włosy, wykańcza cebulki!!!! cierpliwości mówię wam nałożycz rozjaśniacz na pół godziny, same się kruszą!!!! to jedyna chemia która działa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
tez tak zrobiłam ostatnio i bede praktykowała raz w tyg conajmniej kupiłam delii za 7zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
witam ponownie. któraś pisała wcześniej że n iedobry jest ten olej do ssania. ja też tak myślałam ale przecież go nie połykasz tylko ssiesz. około 20 minut. dziś już 6 dzień. psychicznie nawet trochę lepiej się czuję. tylko nie mogę wam zagwarantować że to pomoże na hirsutyzm. chyba trzebaby było długo taką kurację przeprowadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qasia
Jeśli chodzi o picie mięty to na początku kupiłam sobie 100g za 15! złotych w tea & tea w Arcadii ale teraz piję Herbapolu bo zauważyłam , że ta też jest dobra a nie taka droga. Czytałam , że zalewamy 1 łyżeczkę mięty 200ml wrzątku i zaparzamy 5-10min więc chyba chodzi o suszoną, ale torebki są wygodniejsze, a po nich też jest lepiej. Olej zamawiam na stronie http://amadeo24.pl/product_info.php?products_id=654 i nawet ostatnio ma niższą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
bergamotka kochanie ale w buzi masz kubki smakowe,przeciez tez sie czujea, tym bardziej jak musisz to trzymac 15minut.Ale w naszym wypadku trzeba wszytskiego probowac,trzymam kciuki za terapie. ide na tory:kochanie My tez bedziemy tesknic za Toba,powodzenia i milych wakacji jako opiekun:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
dziewczyny wczoraj ogladalam flm na zone club o depilacji,nadmiernym owlossieniu,hirsutyzmie.Film byl produkcji angielskiej.NAjgorsze jest to,ze te Angielki wcale zle nie wygladaly,mialy problem jedynie z nogami.Nie tak jak my,plecy ramiona,uda,posldki,brzuch.....Wypowiadali sie takze chlopacy.Powiedzieli,ze owlosienie jako takie nie przeszkadza im.NAjwazniejsze,ze dzieczyna sie goli.A to oznacza jej poswiecenie,dlatego to doceniaja.Jednego czego nie moga zniesc to gdy kobieta ma wasik.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
takze dziewczyny plus dla nas,ze staramy cos zrobic z tym,ze dbamy o siebie.......glowka do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×