Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Martusiaczek21
NO ALE CIęZKO PRZY TAKIM UAPLE DZIS IDE PłACIC ZA DEPILATOR ZALLEGRO I PLANUJE KUPIC VEETA NA WRASTAJACE WłOSKI OBY POMOGł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
MArtusiaczek ciekawe jak bedzie z tym depilatorem.DAj znac jak go zastosujesz.znaczy sie czy wytrzymalas ten bol:)trzymam kciuki.Ale gdzies jeszcze z tydzien poczekasz na przesylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
tydzien to mzoe nie myśle że za 3 dni powinien byc do 4:P kupiłam veeta 30zł za 100ml normalnie rozbój w biały dzien :( dzis sobie ogóliłam nogi chociaz hodowałam do depilatora heh i nałozyłam mini i mam w dupie czy ktos sie gapi czy nie twarz i ręce wybielone mam oraz plecki i jets ok:P z tym że jutro mi odrosną napewno jakies na nogach ;/ i ujuz nie beda gładziutkie eh ale na szczescie na rano do pracy wiec bedzie troche chłodniej miałam napisac o działaniu krmeu na rozstepy więc działa napewno moje biodra wygladaja lepiej miałam tez cosik na łydkach to sa niewidoczne prawie i uda ale nad nimi musze dłzuej popracowac zastanawiam sie nad zakupem musteli po wypłacie ;/ 150zł za podwojny na allegro wiec poprosyu zbankrutuje...ale wygladac jak człowiek chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
wlasnie,mialam sie zapytac czy rozsjasnianie wloskow powoduje tez rozjasnienie skory?rzeczywiscie wloski sa slabsze?bo ja jestem bardzo opalona,specjalnie katowalam sie zeby rozjasnic wloski na plecach i brzuchu,ale je i tak widac,jak nie bardziej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś ma stwierdzone PCO? jakie tab macie do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ciesze sie ze znalazlam wasze forum, i w koncu cos dla siebie, poczytalam dowiedzialam sie czegos nowego na temat naszej choroby a przede wszystkim zauwazylam ze nie jestem sama, podobnie jak wy od wielu lat zyje z ta chorobo probowalam juz wielu hormonow nic nie pomaga:( , od pewnego czasu nie zazywam hormonow mam wrazenie ze problem sie nasilil ale ile lat mozna,brac to swinstwo, na dodatek depilaja tez nic nie daje nawet depilator;/ a wloski mam wszedzie doslownie i nie jakistam meszek raczej szczecinke:D, slyszlam o miecie pije sie ja 5r/250 ml wody parzy przez 10 min a 2 razy dziennie przez 5 pierwszych dni cyklu mam zamiar wyprobowac na innym forum czytalam ze to ma by jakas zielona ale nie wiem ja sprobuje na razie takiej w torebkach potem poszukam w sklepach zielarskich, a i co uwazam, ze laserek to dla nas powinien by z jakas znizka w koncu to choroba nie jakis tam kaprys(ciezko jest ciezko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ueee
mi to farbowanie nie pomaga:( no chyba, ze bym sie farbowala codziennie, bo baaardzo szybko mi te wlosiska odrastaja:( dziewczyny powiedzcie mi, czy w tym 5 dniu cyklu moge tylko zbadac testosteron???? czy te inne tez musze??? pytam daltego, ze skierowania nie dostane i chce isc zbadac sie za wlasna kieszen a takie badania do najtanszych nie naleza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka oceanu
Czesc Kochane :) Ciesze sie ze was znalazlam.Wybaczcie ale nie doczytalam wszystkich stron bo troche ich sie nazbieralo ;).Ja rowniez cierpie na hirsutyzm. Raz w zyciu mialam podwyższone hormony meskie, wystapily tez wtedy polipy na jajniku. Kuracja hormonalna "wszystko wyregulowala" ale wloski pozostaly :(. Prosze napiszcie jak z tym rozjasnianiem, czy skora nie robi sie bledsza w tych miejscach ? Kiedys zastosowalam staromodna metode wody utlenionej i mialam jasne plamy na skorze :(. Z moich doswiadczen moge Wam napisac tylko tyle ze elektorliza mi nie pomogla wrecz przeciwnie wlosy zaczely wrastac :(. Czytalam tez cos o miecie o ktorej tu piszecie, podobno to pomaga wyregulowac gospodarke hormonalna a zmniejszenie owlosienia nie jest jeszcze do konca udokumentowane, no nie wiem, ja jeszcze tej metody nie probowalam. Pozdrawiam goraciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
witam dziwczyny! jak żyjecie? ja zmulam na praktyce. muszę tu siedzieć a i tak pensji żadnej nie dostaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
ja własnie ide do rpacy eh powiem wam niedługo o tym vecie :P ładnie sie wchłania i skora jest po nim fajna tyle narazie moge napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacje,wakacje,ciepelko-czy wy tez macie problem,zeby sie wybrac nad jeziorko, wiem glupawo to brzmi ale chyba musialabym wydepilowac sie od stop do glowy zeby wyjs na plaze na dodatek mam rozstepiska- jehhh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAJA95
Siemanko laski :) Juz mi sie wszystko pomieszlao za szybko piszecie hehe ;) *Kamka* Sluchaj wez Ty ta pania pierwszego kontaktu szarpnij mocniej. POdaj wszystkie argumenty ze to hirsutyzm powiedz jakie moga byc grozne powiklania ze ona jest gladka to pewnie nie rozumie co to znaczy. Wydrukuj sobie cos bo najprawdopodobniej ta s... nawet nie wie co to hirustyzm !!! Jesli to nie skutkuje chodzi pewnie o to ze nie chce narazac na koszty przychodni i bedziesz zmuszona poszukac innego lekarza bardziej wyrozumialego --faceci tez sa fajni ;) Herbatka z miety faktycznie pomaga laski juz to dawno stosuja tak samo jak te specjalistyczne diety dla hirustek. Nie wiem czy przyjmuja tam tez prywatnie. Kamcia zadzwon i wypytaj o wszystko masz prawo kurna wiedziec przeciez. Mi badania robiona w Wawie czyli musialam dojezdzac. Badania sa darmowe a jesli chce sie jeszcze jakies to sa bardzo tanie bo sprawdzalam z kosztami jakie bym ponosila w swojej miescinie robiac te same badania wiec biorac pod uwage cene badan + koszt dojazdu byly mniejsze niz bym zrobila na miejscu. BAdania zleca ta pani dr i robione sa w tym samym budynku. Mozesz tez probowac znajezc namiary na Niklewicz Szczesna i skontaktowac sie z nia jesli Ci sie uda podobno JEST NAJLEPSZA. Co do laserow elektroliz i tego typu trwalych metod uwowania owlosnienia. Duzo czytalam na te tematy i co mi powiedzialam pani dr? ze moge je stosowac dopiero po 24 roku zycia bo pcham kase w bloto a juz 1000 wpakowalam i nie jestem zadowolona. Jakie inne byly pytania? jak cos to piszcze postaram sie pomoc. Choc nie jestem na necie tak czesto jak Wy bo mam kupe pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAJA95
Chce sie pochwalic ze mialam profesjonalna sesje fotograficzna trwajaca 3 dni. Ponad 600 portretow i nie tylko :) jestem zachwycona i moj fotograf rowniez. To wstep do wejcia do agencji statystow i modelek do ktorej zostalam zaproszona ;) DZIEWCZYNY REALICUJCIE SWOJE MARZENIA !!! warto isc do przodu mimo wsjo A CO ! :D :* POZDRAWIAM WSZYTSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
Baja ja mam pytanko:o te diety?co wolno a czego nie powinno sie jesc? Eweczka ja mieszkam nad morzem.Chodze na plaze,jest mi wstyd,ale co zrobic.Nogi jeszzcze ogole i rece,ale mam jeszcze wlosy na brzuchu,plecach i ramionach,tego nie gole.Wiem,ze ludzie ssie patrza ale ja tez chce miec wakacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osiolom17
Ja mam 17 lat i próbowałam już cheba wszystkiego!!! Depilator, kremy, golarki i wszystko ma jakieś \"skutki uboczne\" za 2 tygodnie jadę z koleżanką na obóz nad morze i nie wiem jak ja się pozbęde tych włosów, one są wszędzie. A najgorszy jest brzuch i okolice bikini. Ale to cheba dziedziczne bo moja mama też ma. Ale ona sobie nic z tego nie robi a ja się krępuje. Najgorsze jest to że żadna koleżanka w moim wieku nie ma z tym problemów:(( I najgorsze jest to że ostatnio zauważyłam że włoski zaczęły rosnąć mi na szyi!!!Narazie wyrywam je pęsetą ...ale jak będzie ich więcej to porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
Baja95 gratulacje odnosnie sesji fotograficznej.Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!a jak sobie radzisz z wloskami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka oceanu
Czesc Dziewczyny :) Pocieszajace jest to co piszecie o miecie. Powiedzcie mi prosze czy to musza byc koniecznie liskit czy mozna stosowac taka zwykla herbatke mietowa z torebek ? Jak wspominalam nie doczytalam wszystkiego wiec niewiele o Was wiem ale jak sie domyslam Baja tez mam problem z wloskami tym bardziej GRATULUJE tej sesji i wogole odwagi w realizowaniu swoich marzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAJA95
Laski dziekuje za wsparcie:) :* :* :* Ola 21 JAkas firma wymyslila diete dla Nas zmiejszajaca odpowiednie hormony. Wyczaila to jedna sprytna dziewczyna reszta sie do niej dolaczyla dajac kase na wykupienie wejsciowki do tej stronny o zywieniu. Laski musialy wykupic jakies jeszcze prochy jak mi sie zdaje. I chyba gadaly wlasnie tu na forum gdzies na poczatku o tym. Jak sobie radze? M.i. Stosowalam lasery na twarz ale juz rok tego nie robie. Biore antykoncepcje. Zajezdzam sie depilatorem i stosuje wode utleniona w kremie. Osiolom 17 Nie badz glupia nie wiesz co sobie robisz ta golara i penseta! Ja takze mam genetyczne. Moze kolezanki w Twoim wieku nie maja tego ale inne nie znane Ci dziewczyny walcza z tym na codzien i sa nawet mlodsze niz TY!. Kropelka oceanu Co do herbatki mietowej to pije sie ja 3 razy dziennie przez 2 tygodnie. Ma to na celu zmiejszenie testosteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka oceanu
Baja a powiedz czy jak sotsujesz ta wode utleniona w kremie to nie jasnieje Ci skora w tych miejscach tzn nie masz jasnych przebarwien. Wogole jak mozesz napisz cos wiecej o tym bo pierwsze slysze zeby w kremie byla. Ja tez sie katuje maszynką i pensetą. Niekiedy stosuje wosk lub depilator w kremie ale jakos szybko mi wlosiska wtedy odrastaja i wydaje mi sie ze sa mocniejsze zwlaszcza po depilatorze w kremie wiec dalam sobie spokoj. Mam jedno jeszcze pytanko do Was. Jesli macie wloski wokol sutek jak sobie radzicie ? Ja traktuje je penseta ale gdzies wyczytalam ze to moze prowadzic do stanow zapalnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecinka-e
jak ja mam jechac na pole namiotowe z przyczepa jak codziennie siedze godzine przed lustrem i wyrywam klaki z brody i szyi:( nogi jakos pod prysznicem oblece ale twarz ,w przyczepie? Boze odechciewa sie:( urlopu! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
kropelka oceanu:tak nie powinno sie robic tego penseta,ja je sobie podcinam.Skora na piersiach jest bardzo wrazliwa,wiec radze Ci uwazac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka oceanu
Kiedys fakt podcinalam nozyczkami ale i tak czulam sie dyskomfortowo bo mam naprawde tam czarne strasznie grube i mocne normalnie jak patyki jakies :/. Od dluzszego czasu stosuje pensete i fakt raz juz mialam stan zapalny niewiadomo skad teraz zaczynam myslec ze to moze faktycznie przez to bylo. Chyba bede musiala zmienic metode. Dzieki :) Ecinka a probowalas wosku? Chodzi mi o twarz idekolt. Wydaje mi sie to niezle rozwiazanie. Zabralabym tez pensete i co jakis czas jak cos sie zaczyna pojawiac to od razu starac sie usunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecinka-e
moe klaki sa mocne i grube ,tylko pensety uzyam czy na ten wosk to jakiej dlugosci musza byc wloski? bo takie 1 czy 2 dniowe to chyba za malo wiec jak z nimi chodzic i czekac az sie nadadza do wosku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecinka-e
na piersiach mam tez wokol sutkow najwiecej ,nic nie robie czasem przycinalam nozyczkami i wyrywam penseta te co z dekoltu moga wygladac -te sa cieniutkie i mniej widoczne ale kiedys jak szlam rodzic to sobie ogolilam wokol sutkow bo sie wstydzilam tak isc do szpitala wogole co i raz pojawiaja sie coraz nowsze wlosy w roznych miejscach ,na rekach mam cienkie i dlugie ale jasne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecinka-e
bez pensety to nie ruszam sie na krok z domu ale jak w malej ciasnej przyczepie sobie wyrywac jak ja zwykle siedze przy stole pod lampka i tak wyrywam:( ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka oceanu
Moje sa takie same :(. Co do wosku to fakt wloski powinny miec pewna dlugosc, taka by wosk mial je za co zlapac ze sie tak wyraze ;). No na dekolcie to chyba mozna zapuscic, po prostu nos bluzki bez dekoltu. Z twarza jest wiekszy problem, no ale jesli ci zalezy to przeczekaj troszke. Baki zawsze mozna zakryc fryzura, no a broda jak to broda :/. Jednak wydaje mi sie to jakies wyjscie z sytuacji. Z zapuszczaniem to trzeba sie jakos przemoc. Ja kiedys musialam bardzo widocznie je zapuscic jak wybieralam sie na elektrolize i fakt czulam sie dyskomfortowo ale jakos nikt nie zwrocil mi uwagi no i zawsze wiadomo cos za cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qasia
Ja też używam pęsety bo to jedyny sposób inaczej nie usuniesz skuteczne z tych miejsc chociaż rzeczywiście póżniej są stany zapalne. Ja smaruje zaczerwienienia olejem z krokosza i przykrywam kawałkiem folii żeby lepiej się wchłonoł i to pomaga.Pozatym odrastają słabsze ,a w niektórych miejscach już w ogóle nie odrastają, ale trzeba go stosować dwa razy dziennie. Ja używam go już ponad pół roku i widę dużą poprawę. Naprzykład na brzuchu pojawiają się sporadycznie bardzo cienkie i słabe, ale trzeba bardzo dużo cierpliwości,a czasem mi jej naprawdę brakuje. Każdy włos który się pojawia traktuję jak tragedię.Bardzo mnie męczy usuwanie tego dziadostwa i ciągłe smarowanie tym olejem,ale nie mam innego wyjścia, chcę się tego pozbyć bo zniszczyło mi to życie w momencie w którym tak naprawdę się zaczynało. Zawsze inaczej wyobrażałam sobie dorosłość, nie miałam pojęcia, że może mnie spotkać coś takiego. Czuję się z tym jak niepełnosprawna.Najgorzej jest przed okresem bo wtedy jest największy 'wysyp" i mam strasznego doła, ale pocieszam się resztkami sił że jednak ten olej mi pomaga. Słyszałam ,że trzeba go stosować conajmniej przez rok żeby rezultaty były zadawalające. Ja piszę o moich doświadczeniach ze stosowaniem oleju z krokosza, ale nie wiem, czy może pomóc przy naprawdę mocnym owłosieniu. Dziwię się z kąd ja to mam, bo moja mama jest gładziutka i nikt w rodzinie nie ma takiego problemu, nawet faceci nie są bardzo owłosieni. Może to żeczywiście od stresu jsk słyszałam. Ja nigdy nie byłam oazą spokoju nawet jako dziecko . Zresztą pani ginekolog stwieerdziła że jestem bardzo nerwowa i może trzeba coś z tym też coś zrobić.Ale jak tu się nie denerwować na to świństwo i kółko się zamyka. Uważacie że coś w tym jest z tymi nerwami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka oceanu
Quasie czy moglabys mi cos wiecej napisac o tym oleju tzn przede wszystkiem gdzie go mozna kupic, ile mniej wiecej kosztuje i jak sie go stosuje lub podac linka do strony gdzie byc moze juz o tym wspominalas. Przyznam ze ja pierwszy o takim oleju slysze. Tak samo jak o tym stresie. Moze to i jest jakies wytlumaczenie sama nie wiem. Fakt faktem ze nie naleze do osob ktore niczym sie nie przejmuja i wiedza czym nalezy sie martwic a co nalezy olewac. U mnie tylko raz pojawil sie za wysoki poziom hormonow meskich i od tego czasu obesrwuje tylko zwiekszanie sie mojego owlosienia. Wszystkie wyniki pozniej mialam w normie, wiec kazdy lekarz mowil " taka uroda" - nie nawidze tego. Mama ani nikt w rodzinie tez raczej nie ma takiego problemu. Tych na brzuchu mialas sporo ? Bo ja mam prawidwa autostrade bo sciezka tego nie nazwe od pepka w dol i wokol pepka. Czarne, grube, wstretne i nie wiem co z nimi juz robic. Bo penseta to bym chyba caly dzien siedziala nad nimi, ze juz nie wspomne o tym wrednym bolu przy wyrywaniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×