Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pajeczarka

jakie najlepsze tabletki na cere paznokcie i włosy?????

Polecane posty

kolagen INWENTI jest SUPER,nie tylko na:włosy,paznokcie,blizny np.po operacji,celulit,zmarszczki,zastosowanie ma wielostronne.Produky warty polecenie(dlatego produkty bo,kolagen jest w żelu i w kapsułkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revalid
stosował ktoś? szczególnie chodzi o włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza11998
Ostatnio kupiłam HUMAVIT KOLAGEN , polecają go na cerę , ale ja zauważyłam , że włosy mi nie wypadają, są gęste i lśniące, zdziwiłam się , że fryzjerka u której się obcinam , też to zauważyła. Jest bardzo dobry na cerę HUMAVIT Z ze skrzypem, pokrzywą biotyną i białkiem serwatkowym. Koleżanka go kupiła i jest nim zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsie
Biorę Belissę już 5 misięcy i to podwójną dawkę....i chyba mi nie pomaga. Włosy jakie były takie są (po porodzie b. mi wypadały a jak zaczęłam brać Belisse to przestały- nie wiem tylko czy to zasługa tabletek czy po prostu wyregulowania się organizmu), paznokcie są w gorszym stanie niż były. Nie wiem, może komuś one pomagają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto bral maxi krzem
dzis sobie kupilam i jestem ciekawa czy to dobry wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksii
ja polecam i naprawdę się sprawdziły w moim przypadki BELISSA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajla88
Stwierdzam jedno... To wszystko zależy od organizmu. Ja stosowałam SILICE i po równym roku dopiero mogłam się cieszycz zdrowym, mocnymi i szybko rosnącymi pazurkami :) Ale na włosy i skórę nic nie działały. Później je odłozyłam i po kolejnym roku zaczeły się łamac :( brałam BELLISE i nic nie pomagały. Teraz biore MERZ SPEZIAL od 4 tyg i już widzę jak rosną nowe, mocne paznokcie :D Lecz na włosy nadal nic a skóra... troche jakby się pogorszyła... Wiec nie wiadomo co barć... Chyba kilka tabletek na raz xD hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarenka20
Piszecie że po niektórych tabletkach pogarsza się Wam cera, jeśli macie skłonności do trądziku to uważajcie na jod zawarty w niektórych preparatach na włosy bo powoduje on powstawanie zaskórników, a co za tym idzie brzydszą cerę. Natomiast wit.PP nie jest wskazana dla osób o skórze naczyńkowej lub trądzikiem różowatym, bo zwiększa ukrwienie na skórze głowy. W 2006roku w wysokich obcasach był artykuł na ten temat. Więc jeśli macie wyżej wymienione problemy to patrzcie na skład tabletek które łykacie, żeby zamiast pomóc, nie pogorszyć. Ja zaczełam właśnie suplementacji merz special i do tego jeszcze cynk w tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MERZ SPEZIAL- Polecam są super :) 4 lata temu miałam operacje pod narkozą i właśnie po narkozie później miałam straaaaszne problemy z włosami, paznokxiami, skóą, nawet rzęsy mi zaczęły wypadać, wystarszyłam się z lekka, ale ten specyfik pomógł ;)) Btw. teraz biore skrzyp polny w tabletkach( ze względu na to że mam słabe włosy i je co miesiąc maluje) i jestem w szoku.... Słuchajcie- terraz cierpie na nadmierny POROST włosów!! na czole, nad uszami, wszędzie rosną, taki meszek, ale włosy mi rosną teraz na potęgę po tym skrzypie i robią się super gęste i błyszczące !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna1
jeśli kolagen naturalny w tabletkach to tylko COLVITA http://www.allegro.pl/sklep/1385158_kolagen_naturalny_colway_tarnobrzeg?shop_id=1385158&page_id=1&p=0 Dla stałych klientów proponują - rabat od cen detalicznych brutto przy pierwszym zakupie 10% - rabat od cen detalicznych brutto z każdym zakupem 5% więcej, maksymalnie do 30% - po przekroczeniu łącznych zakupów na kwotę 3.000,00 zakupy ze zniżką 34% itd. - kupujesz kiedy chcesz i ile chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.; )
Czy ktoś z was zażywał tabletki HUMAVIT . ? w iwku 14 lat bo ja mam tyle i nie wiem czy mi nie zaszkodzą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olekkkkkkkkk
ja biore lewitam, kosztuje ok 12 zl. 4 tabletki 3 razy dziennie i paznokcie lepsze wlosy mi nie wypadaja. co do cery to chyba nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelika_Piotrowska
biore od 4 miesiecy kolagen colvita tabletki http://www.kolagen-inventia.pl/k14,kapsulki-colvita.html przestaly mi wypadac wlosy. Jezeli chodzi o wlosy to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biore Collagen
Polecam collagen od noble health, maja 3 razy wieksza zawartos kolagenu +wit C, E i eyciag z pestek z winogron.Kuracja pełna to 3 m-c ale po 2tyg macie juz efekty. Skora jest nawilzona i jedrniejsza a po miesiacu zmarszczki sa lagodniejsze. pelna kuracja gwarantuje tward i glakie paznokcie a farbowane wlosy maja polysk. Kuracja m-c to koszt 50zł !!! podobno celebrytki sie tym ratuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co sie truc?
Od prawie roku pije siemie lniane. Taniutkie ok. 3zl za opakowanie. Wlosy blyszczce, paznokcie mocne i skora supes. Efekty zauwazylam po ok. 3-4 miesiacach. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia1990
tez uważam ze dieta jest lepsza od brania tabletek.teraz biore drozdze piwne Humavit ze skrzypem i pokrzywa.po tygodniu syf mi wyskoczyl na twarzy,nawet wlosow mi nie wzmacnia.nikomu nie polecam tych tabletek bo wiecej z nich szkody niz pozytku.kupiłam juz cynk&selen i witaminy i myśle ze to cos mi da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz
na mnie żaden preparat ze skrzypem nie działał. a przynajmniej nie widziałam efektów. kupiłam dromin, nie drogi, po trzech miesiącach stosowania widać efekty. tylko że tabletki nie dobre w smaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagatorka
Autorka tego wątku polecała tabletki dromin i ja się zdecydowanie pod tym podpisuję.U mnie w domu biorą je wszyscy, włącznie z dziećmi i żadne z nas nie ma problemów z cerą. Moja cera miała skłonność do przetłuszczania się i dromin w znacznym stopniu ograniczył ten problem. Jednocześnie jest on dosyć tani co również ma dla mnie duże znaczenie - w aptece za grosze w łódzkiej manufakturze płacę za niego ok. 13 zł ( to jest opakowanie 60 tabletek ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MK10
Zdecydowanie polecam Kolagen Noble Health, po namowach kosmetyczki spróbowałam i nie żałuję, efekty zauważyłam już po 1 miesiącu , skóra włosy, paznokcie naprawdę zdecydowana poprawa, a cena niezbyt wygórowana jak za taką jakość. ok 70 zł za opakowanie , możecie zajrzeć na stronę i poczytać www.noblehealth.pl . A kremy za 200 -300 zł to wyrzucanie pieniędzy w błoto , wpływają tylko na nawilżenie a takie efekty dają także zwykłe tańsze kremy nawilżające . TYLKO suplementacja od wewnątrz daje efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reksia33
od 2 lat biore belisse (rozowa) i od jakiegos roku belisse hydro i powiem jedno- nie ma nic lepszego a wczesniej wyprobowalam wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam bardzo zniszczone włosy, wypadają garściami, łamią się, rozdwajają się końcówki... Błagam, polećcie mi jakiś najlepszy suplement diety na taki problem, bo już nie wiem co mam robić!!! Widzę, że zachwalacie Humavit, ale czy jest tak samo dobry na włosy? Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile jest prawdy w tym, że przez takie suplementy diety można w przyszłości urodzić chore dziecko, tak jak się to mówi o pigułkach antykoncepcyjnych? Czy stosowanie takich tabletek jest bezpieczne? A może lepiej stosować innego rodzaju środek na bardzo zniszczone włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamentowa1976
chore dziecko po tabletkach ziolowych? no cos TY! nie zartuj:) a jak stan zdrowia matki jest lepszy to i dziecka:) a ja nie slyszalam ,zeby po tabletkach antykoncepcyjnych ktos chore dziecko (tego powodu ) urodzil:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka88
Hej, na zdrowe włosy i paznokcie polecam bardzo dobry suplement diety Fintabs pro, który zawiera wiele cennych składników tj. wapn, krzem, witaminy, magnez, cynk, i wiele innych. Sama stosowałam i zauważyłam bardzo duża poprawę. Produkt można znaleźć na stronie odkryjzdrowie.pl. bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wielu lat mam niesamowity problem z wypadającymi włosami. Wypróbowałam miliony suplementów , jednak w każdym czegoś brakowało, w jednym nie było jodu, który jest niezmiernie ważny w produkcji hormonów tarczycy, co przekłada się na jej działanie ( i stan włosów) a przede wszystkim w wielu był ALBO SAM KRZEM, albo sam skrzyp. Jak wiadomo zawartość krzemu w skrzypie jest znikoma więc bardzo doceniam połączenie w waszym produkcie skrzypu i krzemu uzyskiwanego z innych, bardziej wartościowych o ten produkt, roślin. Do tego w skład wchodzi wiele witamin i minerałów. Cena też jest zdecydowanie bardzo dobra, jakoś niesamowita a ilość idealna. Naprawdę po przetestowaniu setek produktów na włosy zdecydowanie jestem fanką megakrzemu,polecam!!!!!Mój problem zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojusia
Witajcie dziewczyny! Ja również miałam straszny problem z wypadaniem włosów, zaczęłam używać szamponu z Joanny do tego raz w tygodniu nakładam watą na włosy oliwę z oliwek, zakładam folię i śpię cała noc...jak dla mnie włosy są bardziej odżywione (oczywiście efektu od razu nie widac ).Oprócz tego raz w tygodniu maska na włosy(same końcówki), a po każdym umyciu odżywka najlepiej z tej samej firmy co szampon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaaany
a tam, oliwa raz na tydzień... prawdziwie włosomaniaczki olejują włosy przed każdym myciem - oprócz oliwy najlepsze są oleje:rycynowy, kokosowy, z pestek winogron, łopianowy. na zabezpieczenie najlepszy jest wg jakichś tam badań kokosowy, bo najlepiej zabezpiecza przed mechanicznymi uszkodzeniami, na to nałożyć lekki silikon. poza tym - delikatne niewysuszające szampony, mogą być dziecięce lub ziołowe - czyli bye bye schauma, gliss kur, dove :P no i zero (albo minium) suszarki/ prostownicy/ lokówki etc. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajeczkaJ
Do: Mariolka-1706 to trochę tak jakbyś pytała czy jedzenie ananasa może sprawić, że urodzisz chore dziecko. Nie dajmy się zwariować. Jeśli nie chcesz używać tabletek anty to niech twój facet zakłada prezerwatywy i już. Za chwilę dostaniemy schizy, że nic nie można jeść, bo wszystko jest niezdrowe. Bez przesady. Jeśli chodzi o włosy, to ja biorę vitapil, dla mnie najlepszy ze wszystkich, kiedyś tam dawno temu używałam olejek rycynowy, tez jest dobry, ale bardzo cięzko się go zmywa. Go bardziej można używać na noc, a rano porządnie umyć włosy i takie zabieg stosować 2 razy na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×