Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość kruszynka9993
To nie jest do odeniania osob! Wypie**** a do cb to nie bylo tylko do Adama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonulek
aha, widocznie przeoczyłam. Ale wielkie dzięki. a tak wogÓle to chyba już nie będę odwiedzać tego topika ;/ bo ja już nie mam problemu z moimi włosami... pozdrawiam wszystkich ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dłłłłłługowłossssa
Ja jutro idę ściąć moje włosy, które mam do pupy, bo mam po pierwsze cienkie, po drugie za dlugo sie je czesze a pozatym jak mam je myc to szlak mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krusyznkaa9993 ,szczerze mówiąc to tak się opatuliłaś w kurtkę, że ciężko mi cokolwiek powiedzieć.Nie widzć jak długie masz włosy,ani jak są gęste.Przyślij mi może fotkę na której to ty będziesz na pierwszym planie na meila) Ale za to wiszć psiaka, piękny (albo piękna).To moja ulubiona rasa. Przepraszam Cię za tego palanta który tak krytycznie ocenił Twoją urodę.Pacan albo jest ślepy, albo ma ma jakiś wsiowy,wypaczony gust.Myślę że on gustóje w Frytce,albo w tych ukraińskich przydrożnych ślicznotkach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka9993
ja mam wlosy ok 58 cm za ramie duzo :) Nie mam gestych ;(( Duzo mi wypadaja ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem debilem a jak już to debilką i nie oceniam jej tylko nie podoba mi się jej typ urody :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suslisz,czyżbyś była lesbą? To trochę dziwaczne gdy jedna kobieta ocenia urodę drugiej kobiety. Zboczeńcom serdecznie dziękuję za wpisy na moim topiku. Lesby, pedały i cała reszta oszołomów wypaczonych ma tu zakaz wstępu.To robactwo trzeba utylizować, a nie dopuszczać do głosu. Mam nadzieję że się mylę co do ciebie. A ty Kruszynko skoro masz dość cienkie i wypadające włosy możesz śmiało je obcinać, pazurkować i cieniować. Nada im to objętości i sprawi wrażenie gęstości.Poza tym im krótsze tym mniej powinny wypadać, cebulki odpoczną od ciężaru długich włosków, i będziesz mogła z powrotem wrócić do długich po pas. Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka9993
Dziekuje!:) Ale Ja wlasnie niechce ciac duzo np mocno wypazurkowac co ty na to [ na koncach wlosow]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka, skoro nie chcesz obcinać za dużo to podetnij tylko rozdwojone końce i użyj odrzywki Gliskura do długich włosów.Są też specjalne kremy tej firmy które wzmacniają włosy i nadają im ładnego zdrowego wyglondu. Wiadomo, w tydzień tego nie osiągniesz, włosy nie przestaną nagle wypadać, ale kto nie prubóje ten się nie przekona. Poza tym może zmień djetę, mniej się stresuj itp.To również wpływa na kondycję włosów. Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana123456789
Haircutter pomoż mi!!! ścięłasm włosy ktore byly do pasa tak do ramion i postopniowalam, ale nikomun sie moja fryzurka nie podoba i mówią co mi odbilo ze sie scielam. Ale naprawde ona jest ladna, ale jednak nikt nie powiedziala nic pozytywnego na jej temat tylko kazdy rozpacza ze tyle wlosow dalam sobie sciac!!! HELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamana123456789,a jakiej pomocy oczekujesz? Prześlij mi parę fotek przed i po strzyżeniu to będę mógł cokolwiek powiedzieć na temat Twojej nowej fryzurki. Nie łam się,to nie przyspieszy wzrostu twoich włosów.Niektórzy już tak mają, dla zasady krytykują nawet jak im się podoba.Nie każdy odrazy umie przyzwyczaić się do nowości. Czekam na fotki (adres e-mail obok mojego loginu). Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka9993
Dzieki:) Dziś idę o 17 to dam znac co i jak :)) Serdecznie pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzix9293

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka9993
Eh bylam jestem zadowwolona chodz na fotelu nie pomyslalm ze moze byc lepiej ehhh mam lekkoo wystrzepione wcale nie widac:( mOze sama zrobiee ale jal :D:))??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romildee
kiedy bylam w 2 klasie podstawowki mialam wlosy dlugie az do pasa, a pod koniec roku szkolnego scielam tak zeby mozna bylo zawinac za ucho. wtedy bylam mala wiec nie przykuwalam uwagi do urody wlosow. pozniej odrastaly i odrastaly w gimnazjum mialam juz dosc dlugie kiedy to ogladajac jakis film zobaczylam swietna fryzurke (a dodam ze bardzo krotka). chcialam sobie taka zafundowac wiec na nastepny dzien poszlam do fryzjera i stalo sie. moje wlosy byly sciete na tzw. chlopaka. kiedy wrocilam do domu zrozumialam ze ta fryzurka wygladala fajnie ale tylko na innej osobie (cos podobnego gdy widzisz swietny ciuch przymierzasz ta rzecz w sklepie ale stwierdzasz ze jednak lepiej wyglada na wieszaku niz na Tobie;]), rozbeczalam sie, nie chcialam wychodzic z domu, mialam wrazenie ze ten ktos po drugiej stronie lustra nie jest soba. od tamtej pory namietnie zapuszczam wlosy i przyznam ze im dluzsze mam wlosy tym bardziej dodaje mi to pewnosci siebie, czuje sie sama dla siebie piekniejsza. jestem teraz w klasie maturalnej i wloski nie osiagnely takiej dlugosci jaka chce miec (wiadomo - scinanie zniszczonych koncowek) pozniej chce je wycieniowac ale nie na pazurka tylko w tzw klosa. niech sobie rosna, ale chcialabym kiedys sciac na krotko i dac na licytacje a dochod przeznaczyc na jakis cel charytatywny np na dzieci z domow dziecka. wiem jednak ze to bardzo by mnie szpecilo - mam odstajace uszy i w niektorych miejscach szyi czole i skroni blizny wiec moje geste wlosy je zaslaniaja, ale na swiecie jest tyle nieszczescia wiec czasem warto sie poswiecic. ale przeciez potem wlosy dalej rosna i dalej i dalej....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusyznka9993
Ehh no wiem co zrobialam :))??:) Rozlozy;am gazety na podolodze:) mam nozyczki feyzierskie dobre ostre:) I co ?! Z gory na dol poszlo:) Mam przed ramnie :) Nie psodziewalam sie ze tak mi ladnie pujdzie boo balam sie ;p Jak wrocilam od frzywira nic nie bylo widac :) A teraz super sem wycieniowalam tylko tak glowe nadol :) I hehe poszedl caly worek wloswo ;p Znow bo u pani fryzier tak z 2 cm a w domu uuuhhhuuuhhuuu ;))) Pozdrawiam! Ps; Dziewxczyny bojcie sie ffryzierow? Proste to co ja zrobilam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romildee ,Pomysł genialny! Nagraj swoje strzyżenie na video i zamieść w necie!Na świecie ludzie tak robią,tylko w polsce chyba się wstydzą,a nie ma czego. Sam swego czasu planowałem założyć fundację i tak jak robią to w \"Locks of love\" swoje fryzjerstwo wykożystywać do celów charytatywnych.Strzyżenie i wogóle całe akcje fryzjersko-charytatywne nagrywał bym i zamieszczał na stronie fundacji. Mam pomysł i plan, który niebawem zacznę realizować. Chwilowo przerosła mnie biurokracja, ale dopnę swego...niedługo. Jak się kiedyś obetniesz, możesz na mnie liczyć.Chętnie odkupię twoje włosy, tylko ich nie cieniój. Pozdrawiam! Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinosss
Ja kiedyś miałam długie włosy i ściełam do ramion. (w podstawówce). Nie wiem taka moda, chęć zmiany. Ale znów zapuściłam i teraz mam długie i nie zamierzam zcinać. Kocham długie włosy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinosss
A ja miałam niedawno proste, ale teraz wycieniowałam no i dużo włosów straciłam (te z górnej warstwy) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romildee
ale wiesz, gdyby nie dom dziecka ktory znajduje sie w okolicy, pewnie nie bralabym takiej opcji pod uwage. moze Ci sie naraze drogi Adamie, ale krotkie wlosy mi sie nie podobaja, sama mialam fryzure na chlopaka i wiem ze to nie dla mnie, ostatnio moja kolezanka zmienila fryzure z za lopatek na chlopaka. pozwolisz ze tego nie skomentuje? lubie dlugie wlosy i podobaja mi sie takie u innych. sama pielegnacja ma cos w sobie, a gdy delikatnie laskocza ramiona (a dodam ze jestem pieszczochem), muskaja skore, przynosi to przyjemne uczucie. dbanie o moje "piorka" wcale mi nie przeszkadza, myje codziennie wieczorem i rozkoszuje sie tym jak ciepla woda z piana splywa po pasmach, a wlosy sa skapane w zapachu szamponu. Rano rach ciach szczotka przejade, zarzuce na plecy i nie musze sie meczyc ze spinkami i innymi szpargalami do wlosow, zeby nie wpadaly do oczu. majac krotkie wlosy nie moglam nad nimi zapanowac jestem wlascicielka grubych i gestych, wiec to mowi samo za siebie... teraz sa dluzsze ciezsze, wiec sily grawitacji sprawiaja ze nawet na wietrze nie staja deba, jak dla mnie im dluzsze tym dla mnie sa praktyczne. moze moje zamilowanie do dlugich wlosow jest zwiazane z muzyka jakiej slucham oraz zainteresowaniem sie kultura sredniowiecza, budowlami obronnymi i architektura z tego okresu. mniejsza z tym. obiektywnie rzecz biorac to co za duzo to nie zdrowo, za tylek mi sie nie podobaja, wole do talii, pasa i na taka wlasnie dlugosc zapuszczam dzieki Adam za propozycje, ale jestes z okolic Wawy wiec raczej ciezko bedzie. pozdrawiam wszystkich dlugowlosych, krotkowlosych, skinow i niewiem kogo jeszcze. chyba fryzjerow ;) no i powodzenia w odpowiednich wyborach fryzur ich dlugosci i zapuszczaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romildee
ach zapomnialam tez dodac ze kazda z nas musi wyprobowac rozne opcje, fryzury, sciecia, pewne rodzaje dlugosci i dopiero wtedy zdecydowac w ktorej fryzurze sie najlepiej czuje. zalozmy ze jezeli dziewczyna X ma rodzicow YZ, ktorym podobaja sie krotkie fryzury i na sile jej scina wbrew jej woli, to na pewno dziewczyna X bedzie chciala wyprobowac posiadanie dlugich wlosow ;P zakazany owoc podobno najlepiej smakuje. Ty Adamie w swoim zawodzie widziales juz wiele, poza tym jestes ode mnie starszy i wiecej widziales w zyciu wiec my mlode dziewczyny/kobiety troche inaczej to wszystko postrzegamy. dopoki kazda czegos nie wyprobuje to sie nie przekona. nie chce Cie przeciagac na swoja strone bo nie mam takiego zamiaru, a nawet gdyby to i tak by mi sie nie udalo. ale zauwaz ze ile ludzi tyle gust i nie wszystko co Tobie sie podoba musi sie podobac innym :) wiem ze szanujesz zdanie dlugowlosych klientek, ktore przychodza podciac tylko suche koncowki, ale wg mnie nie powinienes byc tak krytycznie nastawionym do dlugich wlosow, przytaczajac slowa marzanna lub cos podobnego (jestem w trakcie czytania calego topika i natknelam sie na takie slowo z Twojej strony) owszem jezeli ktos ma cienkie wlosy, to niech nie zapuszcza skoro ma to jeszcze bardziej szpecic. ale jesli ktos ma geste mocne grube wlosy? czy to przeszkadza w posiadaniu dlugich "piorek"? sam odpowiedz sobie na to pytanie :] sprobujmy tez odwrocic sytuacje. zalozmy ze masz krotkie wlosy i nie wyobrazasz sobie zapuszczania. ale jednak kiedys jakims cudem ladujesz na bezludnej wyspie gdzie nie ma nozyczek. masz za to pod nosem luksusowy dom z masa jedzenia, biezacej wody i kosmetykow do pielegnacji ciala i wlosow (wiem ze to nie realne ale to tylko teoria). gdy powracasz do realnego swiata po kilku latach kiedy to wlosy urosly Ci do pasa, nagle niewiesz co robic czy zostawiac je czy scinac.czy chcesz tak jak niektore dziewczyny sfilmowac scinanie wlosow? :) mimo ze sie do nich przyzwyczailes? :) kto wie moze niektorym w takich wlosach bardziej bys sie spodobal? ;) albo Ty sam bys sie w nich lepiej czul? no ale to tylko taka moja wymyslona historia ;P mozesz byc uprzedzony zebys Ty nie zapuszczal wlosow, ale kto wie moze wlasnie ta zmiana Ci by sie spodobala tak jak tym kobietom ktore zmienily dlugie wlosy na krotkie, a wczesniej niw wyobrazaly sobie takiego czegos? pozdroooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romildee
no i z tego wszystkiego zapomnialam napisac o tym co pierwszorzednie chcialam poruszyc. mianowicie mam na mysli jeden z powodow ale najpierw historia jezeli ogladales film "Katyn" to na pewno skojarzysz trojke rodzenstwa brata i dwie siostry. brat byl tym mezczyzna ktorego pamietamy jako modlacego sie na rozancu. kiedy zostaje zastrzelony, jedna z siostr wyrzeka sie prawdy po to aby przezyc, natomiast druga siostra chce aby prawda przetrwala. chce zafundowac bratu pomnik z napisem ze zostal zamordowany w Katyniu. w tym celu idzie do fryzjera po czym scina swoje dlugie do talii blond wlosy na takie za ucho. w zamian otrzymuje pieniadze, za ktore wykonana zostanie tablica pamiatkowa (taki motyw Antygony) moglabym jeszcze pisac ale najwazniejszy powod zostal ujety. pewnie pomyslicie sobie ze gadula ze mnie czy Haircutter zadowolony z tego kolejnego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romildee,ale pomyśl : ile kasy dostaniesz za te włosy i kto je od Ciebie kupi? A zostaniesz w pewnym sensie oszpecona , sama piszesz że lubisz długie włosy , ja na przykład uważam że tylko takie są naprawdę piękne i atrakcyjne.W dodatku dodają dużo wdzięku i kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romildee ,haircutter jest zadowolony z każdego wpisu dotyczącego tematyki fryzjerstwa, obcinania i zapuszczania włosów.Każdy wpis na temat, bez przekleństw, wyzwisk i nienawiści jest super.Twoje wpisy są świetne, nawet wpis \"Dementia\" jest OK, choć wcale się z nią nie zgadzam. Uważam że długie włosy są piękne, ale wcale nie są jedynym elementem dodającym wdzięku , urody i kobiecości. Jak kobieta ma wdzięk, jest piękna (albo chociaż ładna), to i musi wyglądać kobieco.Obcięcie długich włosów to nie oszpecenie siebie. Znam wiele kobiet które obcieły baaardzo długie włosy (wielu sam te włosy obcinałem) i wyglądały świetnie w krótkich fryzurkach.Były śliczne, kobiece pełne wdzięku i urody. Niektóre czuły się doskonale i zostały przy krótkich włosach, niektóre tak jak Romildee uznały że to nie dla nich i znowu podcinam im końce w długich po pas włosach. Jednak każda z tych kobiet twierdzi że obcięcie bardzo długich włosów odrazu na krótko było cudownym doświadczeniem, przemianą bez której nigdy by się nie przekonały jak to jest, i nigdy nie wyrobiły by sobie zdania na temat siebie w krótkich włosach. Żadna z nich nie uważała że została oszpecona. Oszpeciś się można np.goląc włosy za tyłek na zero, albo robiąc sobie trwałą (owca na głowie) FEEEEEE!!!!!! Co do jeżyków mam mieszane uczucia.Ostatnio obcinałem dziewczynie włosy do połowy pośladków odrazu na jeżyka.Wyglądała ślicznie i bardzo kobieco,ale jak popatrzę na jej piękny prawie metrowej długości kucyk który u mnie zostawoła...Hmmm...Trochę szkoda, ale dziewczyna była zachwycona. Pozdrawiam!! Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy też o jak krótkich włosach mówimy , ale o bardzo krótkich jeżykach również wspominałeś. Jeśli mówiąc krótkie mamy na myśli włosy mniej więcej do ucha to jeszcze ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romildee
Droga Dementio, mozliwe ze niedokladnie napisalam o co mi chodzilo, albo poprostu zle mnie zrouzmialas :) chcialabym cos takiego zrobic wtedy kiedy juz mi sie te wlosy znudza. nie chce jednak zeby wyladowaly bezuzytecznie wtedy w koszu na smieci, ale zostaly przeznaczone na jakis szczytny cel. nie obchodzi mnie ile kasy bedzie dane za moje wlosy. chodzi o sam fakt, symbolizm ze dochod z nich bedzie przeznaczony na dom dziecka to niecodziennie sciecie bedzie pewnie przykuwac uwage moich znajomych, wiec moze i oni zdecyduja sie na wolontariat albo cos podobnego zeby poprawic standard zycia tych biednych, wychowujacych sie bez rodzicow dzieciakow. moja kolezanka co tydzien jezdzi do tego domu dziecka rozmawiac z nimi, pomagac im w odrabianiu lekcji. czy te zwykle towarzyszenie Dzieciakom w codziennych obowiazkach to naprawde tak wiele? a co do wlosow to przeciez odrosna a swoje blizny moge zaslaniac szalikiem, chustka, albo chodzic w bluzkach z golfikiem. zawsze jest jakies wyjscie. potem juz tylko pozostaje mi namietne zapuszczanie.:) Drogi Adamie, Tobie rowniez dziekuje; za uznanie dla dlugich wlosow, przeczytanie mojej historii oraz uszanowanie mojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romildee
Droga Dementio, mozliwe ze niedokladnie napisalam o co mi chodzilo, albo poprostu zle mnie zrouzmialas :) chcialabym cos takiego zrobic wtedy kiedy juz mi sie te wlosy znudza. nie chce jednak zeby wyladowaly bezuzytecznie wtedy w koszu na smieci, ale zostaly przeznaczone na jakis szczytny cel. nie obchodzi mnie ile kasy bedzie dane za moje wlosy. chodzi o sam fakt, symbolizm ze dochod z nich bedzie przeznaczony na dom dziecka to niecodziennie sciecie bedzie pewnie przykuwac uwage moich znajomych, wiec moze i oni zdecyduja sie na wolontariat albo cos podobnego zeby poprawic standard zycia tych biednych, wychowujacych sie bez rodzicow dzieciakow. moja kolezanka co tydzien jezdzi do tego domu dziecka rozmawiac z nimi, pomagac im w odrabianiu lekcji. czy te zwykle towarzyszenie Dzieciakom w codziennych obowiazkach to naprawde tak wiele? a co do wlosow to przeciez odrosna a swoje blizny moge zaslaniac szalikiem, chustka, albo chodzic w bluzkach z golfikiem. zawsze jest jakies wyjscie. potem juz tylko pozostaje mi namietne zapuszczanie.:) Drogi Adamie, Tobie rowniez dziekuje; za uznanie dla dlugich wlosow, przeczytanie mojej historii oraz uszanowanie mojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampers z tesco
przyczyniam się do tego aby w tym topiku wreszcie rozpoczęto jubileuszową 40 strone i chce byc na początku więc zrobie wszystko i będe pisac pierdoly i głupoty az nie zacznie się 40 strona tego topiku pozdrowienia dla adama haircuttera i wszystkich forumowiczek korzystających z portalu KAFETERIA wasz kochany moderator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×