Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Pewnie Netko dziś jest Dzień Fotografi Nerwusek ! na razie tylko ogólno Polski może z czasem rozejdzie się po świecie :D Daj meila albo pierwsza wyślij do mnie wczesniej napisałam swój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczkins to na pewno przez moje zdjęcia :D bo ja tak ...głupio wyglądam ..ło matko ! Nerwusko odezwij się .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jestem:) smazylam nalesniki:) ale jestescie ladne!!!!!!!!! Ewcia niezla blond laska z Ciebie :P Loczkins jaka Ty radosna i urocza jestes! ktos mi jeszcze wysle.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusko a ja już myślałam że z napięcia niewyrobie ;D Tak jak prędzej pisałam po żadnej z Nas nie widać jak nieraz cierpimy i ile musimy znieść ... Jak bysmy wszystkie razem wyszły to by dopiero było na ulicy zdziwienie co to za radosne ,beztroskie laski krocza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer ja to wymysliłam? ale się obawiam swojego zdjęcia jakaś super laska to nie jestem,, mój mail to kejtkot@interia.pl ślijcie kobitki śmiało zaraz ja tez coś poszukam u siebie w zdjęcionkach,, tylko bez numerów,,, pa lecę grzać męzowi obiad dopiero weszłam do domku, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia przestań. jak robiłam zdjęcia to dopiero co sie obudziłam.ale trudno.nie ma sie juz 20 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netko właśnie jest sztuką wstać z łóżka i odrazu pieknie wyglądać ... Masz również piękne oczy ... a o włosach nie wspomne bo zazdroszcze :O takich długich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje wam.kochane jesteście.zdjęcia to pierwszy krok.następnym musi być wspólne spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka zgadzam sie i wlasnie kombinuje tutaj zorganizowanie takiego zjazdu, w jakis milutkim mejscu, to by bylo dopiero!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×