Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Aniołek21: ja cały jestem połamany i tez mam wygibasy w kręglach. A dusić Ciebie może też bo możesz mieć problemik z 5 kręgiem. Mnie jak kręglarz naprawił to odrazu lepiej mi sie oddychało nie gniotło tak Ja to sie prawie na złom nadaje. Zgretek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek Ty masz zamiłowania do dziwnych zwierząt ,a ja nie mam Twojej fotki o którą prosze,a nietoperza i tak Ci nie złapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku, ja mam odwrotnie, im wcześniej, tym gorzej. Teraz siedzę w domu, czytam książkę, o której wczoraj Ada wspominała (\"Mój lęk, mój koszmar\"), siedzę na forum i myślę sobie, że mnie to przecież wcale nie dotyczy, N. to nie jest mój problem. A potem przypominam sobie, jak w ciągu dnia chodziłam ledwo żywa i słaba. Też już się zastanawiam, czy to nerwy, czy jednak coś innego, ale ja nie mam tych objawów jak np. uprawiam sport. No i jak w maju robiłam badania, czując się podobnie, to one były w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek, dusznosci i bole w klatce moga byc od kregoslupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek21: Ciebie tez może męczyć depresja sezonowa. A że szarówka za oknem trwała dość długo. Wredna pogoda to wredny nastrój, złe samopoczucie. Do tego inne dolegliwości więc popadasz w dolinkę. Mam nadzieje że nie siedzisz teraz przy kompie po ciemku ? Bo jak tak to przez koalno przewiesze i ręcznie wytłumacze. Musisz mieć zapalone światło nie lamke na stoliku tylko normalne światło. To bardzo pomaga w stanach depresyjnych. I najlepiej aby to swiatło było zbliżone do światła naturalnego a nie tanie żarówki energooszczędne które świeca trupim światłem. Jak juz zainwestuj w dobrą żarówkę kompaktową klasy A śieci ładnym przyjemnym kolorkiem i poprawia nastrój. Pozdrawiam zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku cały czas mój mąż uważa ,że jestem pierdol .... .Ma dziwny charakter raz rozmawia normalnie ,a za chwile wyzywa mnie od najgorszych.Na spacer też ze mną poszedł ,żeby ludzie widzieli jaki to on dobry ,ale mam to gdzieś .Kiedyś kłociłam się z nim ,a teraz po terapii mówie mu co ci da ten krzyk i wyzwiska ja i tak zrobie po swojemu i gdzieś mam twoje gadanie.Dobrze ,że ma tą prace za granicą -odpoczynek i jemu i mi się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze w lozku przy lapmnie, pipek a to mozna jakos wyleczyc?? moze operacja kregoslupa? a czy zwykle zdejcie kregoslupa cos wyjarze czy musi byc jakas tomografia czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek21: siedzisz przy lampie a reszta pokoju w mroku. Zapalaj normalne światło :) Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ja tez mam kłopot z kręgosłupem .Troche ćwicze w domu kręgosłup ,a próbowałaś aerobik to ponoć pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy rtg kregoslupa i rehabilitacja.ale nie wiem co masz z kregoslupem?czy tylko skrzywienie ,czy inna wade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale mam wieczór marudzenia... Tak bardzo mi żal moich rodziców i przyjaciół. Ale szczególnie Mamy. Widzę, jak się martwi, powtarza, żebym się nie przejmowała, i że będzie dobrze, że przecież jestem zdrowa. Próbuje mnie rozweselać różnymi rzeczami... A ja nie potrafię na to odpowiedzieć... I jak źle się czuję, to chcę jechać do domu i nic na mnie nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie aerobicu moj lek od kregoslupa otopedda nie kazal na aerobic mam gume taka gruba ok 1,5 mettra staje na niej i trzymam oba konce i tak naciagam to wzmacnia miessnie lkregoslupa ponic basen jest najlepszy i wolne cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeee znowu tylee napisaliście.. masakra nie naczytam tyle,, :D oczywiście dzieciom kolacje robię i do łóżęk ężuś na jakis meczyk poszedł z kumplami a ja do was wpadam może na piffko? wiemm nie powinno sie przy benzo,, ale ja juz ze 2 miesiące piwka nie piłam i mam smaka ..ktoś mi tu narobił :D :O :D zimne pifko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdzieś od 4 lat zaczelam się garbić teraz strasznie musze się pilnować ,wiecie jak to jest przy N najlepiej się zwinąć w kłębek i to jest błąd i właśnie od czsu N strasznie boli mnie kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam lekka skolioze, kiedys jezdzialam na masaze i to mi pomagalo tzn po roku chodzenia pomoglo i ta pani mowila ze to nie mozliwe zeby mnie dusilo od kregosluopa bo ona mi go wyprostowala tymi masazami. nie wiem juz czy mam NNNN co.... od tego moge sie udusic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę niedługo daje moim bączkom ze 20 min i wracam i nie spieszę sie juz bo litery zjadam.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek apropo tego kręgosłupa mnie ostatnio mąż wymasował razem z voltarenem okropnie mnie plecy bolały i po tym miałam duszności nie mogłam się dotknąć dziwne co? też sobie pomyślałm, że może mam jakis nacisk na kręgosłup?.. muszę zrobić prześwietlenie ale pania N to napewno mam .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszka kupiłam tą książke też po to ,żeby mu zapakować do torby jak będzie jechał do pracy może dotrze coś do tego durnego łba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nawet jesli to sprawa kregoslupa to i tak juz mi na psyche usiadło :( bo ja mam tak ze po cw mnie bardziej dusi i zalezy w jakiej pozycji siedze to dusi mnie bardziej lub mniej, ale rtg wykarzy tylko ze jest krzywy a nie pokarze nic wiecej, nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×