Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość do bianki
dlaczego sie tak dasasz jak nikt Ci nie napisze ,wiecej luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka wyprowadzilaś się od teściowej i dolegliwości minęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka-Dokladnie tak.A te bule jak juz kiedys pisalem to tak zwane-Wzmozone napięcie mięsni szkieletowych.Ja tez tak czasami mam.Przy nerwicy to normalka.Jednych boli serce,innych noga,a jeszcze innych reka.Wedlug przyslowia-co kraj to obyczaj.A tak naprawde to bul mięsni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka ja mam kochającą rodzinę, ale też czasamisię ze mnie nabijają, ze mam wszystkie choroby świata, ale ja się tym nie przejmuje,też się smieje już w tej chwili nie mówię im,że się zle czuje, oni sami to widzą podobno widać to u mnie po twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz musze ci powiedziec że u mnie tak samo jak u ciebie zaczeła się nerwica .11lat temu latem poszłam do lasu na spacer z połroczną coreczką wrócilam do domu dziecko polożylam do łóżka i zaczelam sprzatac mieszkanie gdy sie pochylilam nad odkurzaczem po raz pierwszy odczułam w sercu jakis niepokój zaczeło przyspieszac tetno ,pojawiły sie kołatania coraz mocniejsze szarpniecia strach zaczeło mi mrowic w lewej rece pozniej broda cala twarz wpadłam w panike obraz zaczął mi się zamazywać zlapałam dziecką do rąk i wylam bo umieram mąż zawiózł mnie na pogotowie calą drogą wrzeszczalam żeby szybciej jechal bo umieram żal mi bylo dziecka nie chciaałam umierac niktnie wiedział co mi jest lekarz zrobił ekg dał zastrzyk taki silny że z tym maleństwem zasnelam chyba za 5 minut mąz przywiozl nas do do0mu a ja od tego czasu żyłam w ciągłym strachu zeby to sie nie powtorzylo przepraszam ale musiałam to z siebie wyzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana nie wyprowadziłam sie od tesciowej bo ciągle żylam nadzieją że dobrem mozna wszystko zwyciężtc po za tym nie chciałam rozbijac rodziny a mąz przez 16 lat stał po stronie swojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale teraz spadam do łuzeczka bo jutro znowu o 4:30 pobudka! Życze wszystkim spokojnej nocki.;-)PA PA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko ja przestałam mieć pretensje do ludzi którzy mnie nie rozumieją .Przez wiele lat sama siebie nie rozumiałam , bo uważałam że jestem jedyna na świecie i mam chorobę na którą nie znaleziono jeszcze lekarstwa. Brałam różne leki przez wiele lat i czekałam aż one mnie wyleczą. Teraz po tylu latach wiem jaki straszny zrobiłam błąd że czekałan na coś co wyleczy moją chorobę. To coś co nam utrudnia życie jest w nas ..w naszych duszach i jeśli nie pozbędziemy się powodów to objawy będą przez wiele lat utrudniały nam egzystencje. Ja mam zespół lęku napadowego i agorafobię jedyną rzeczą jakiej nie mogę sobie darować to jest to że pozwoliłam swoim myślą doprowadzić do takiego stanu że tak mnie przeraziły że zamknęły mnie na długie dnie w domu . W domu też czułam się zle ale bałam się zeby nic mi się nie stało i przez to że tak bardzo chciałam być spokojna o swoje zdrowie nie zauwarzyłam jak nerwica zamieniła się w fobię . Powiem Ci że ja juz przestałam się nad sobą użalac bo długo to robiłam miałam pretensje do wszystkich ..nawet do Boga ..że dlaczego tak bardzo mnie w życiu skrzywdził że nie dość że miałam straszne dzieciństwo to jak mogłam być szczęśliwą żoną i matką doczepiło się do mnie to wredne chorubsko . Nic nie rozumiałam ..a nerwiczka szalała teraz uczę się na nowo żyć ,uczę się emocji , staram się wyjść z poczucia bezradności ...ale przestałam już liczyć na pomoc innych i nie interesuje mnie czy otoczenie rozumie czy nie ..stałam się zdrową egoistką bo ja tez mogę się zle czuć takie moje prawo ...ale dąże do tego żeby takie stany jak kiedyś już nigdy nie wróciły. Na szczęście nigdy nie miałam deprechy bo gdy było bardzo zle musiałam liczyć tylko na siebie a miałam też pod opieką synka . Mąż miał taką prace że po kilka miesięcy zostawałam sama ..to mnie zmuszało to tego żebym nie myślała tylko o sobie i swoich problemach ,ale żebym mojemu dziecku dała w miarę szczęśliwe i bezpieczne dzieciństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz troche z innej strony może ktos zna jakis sposób na tradzik jakis skuteczny chodzi o mojego syna ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka 43 wspólczuje ci sory że zawracam ci głowe moimi problemami ja tez mam takie chwile że użalam się nad sobą ale to tylko wtedy jak mam juz przeładowanie w umyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trądzik wiem że niektórym solarium pomaga , są też jakieś herbatki i chyba nie wolno tego ..wyciskać bo skutek jest jeszcze gorszy . Chyba też od jedzenia zależy ...a najlepiej to by chłopak do dermatologa poszedł to coś by konkretnego się dowiedział .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
BIANKA WYSLE CI MEIL NA TWOJ ADRES ETKER ITD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka, i to jest właśnie forum do użalania się! Ja bardzo lubię czytać takie długie posty, kiedy wszystko z siebie wyrzucamy. Nie gniewaj się, że ktoś Ci nie odpowie, ja nie miałam kłopotów z brzuchem z powodu nerwicy, więc nie potrafię pomóc, przykro mi :( Ale czytam uważnie, co piszesz, i jeśli tylko w czymś będę mogła doradzić, to tak zrobię! O trądziku też wiem niewiele... Na pewno warto się wybrać do dermatologa i wziąć skierowanie na badania hormonalne. u facetów poważny trądzik też chyba może od tego zależeć? A moze się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko jak masz takie poczucie że jest w Tobie dużo smutku i potrzebujesz się otworzyć to chyba najlepsze jest albo dobra i sprawdzona kumpela taka która potrafi wysłuchać albo właśnie takie forum gdzie czujesz anonimowość i możesz wyrzucić z Siebie te złe emocje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyhyb pójde juz spac wprawdzie nie musze rano wczesnie wstawać ale dzisiaj chyba ta pogoda tak działa u mnie cały dzień pada deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka, słuchaj, tak mi się skojarzyło, jesteś z Małopolski czy ze Śląska, tak? A jak daleko masz do Krakowa? Bo tamtejszy szpital to chyba jedna z najlepszych placówek psychiatrycznych w Polsce, może warto byłoby tam pojechać na konsultacje? Skoro tylu lekarzy Ci nie pomogło, Ty czujesz się źle, to może warto jeszcze spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYCYLIJCZYK powiem ci szczerze że gubie się w tych meilach wole pisac na tym forum bo tam mam problemy zeby to załaczyc dzieci sie smieja ze mnie jak nie potrafie tego załączyc kochani nigdy nie interesowal mnie komputer to dzieki nerwicy zainteresowałam się nim i nareszcie nauczyłam się załanczac te strone ............. solarium rzeczywiście mu pomaga ale boje sie żeby nie dostał raka skóry jestem chyba nienormalna ......pozostaje dermatolog ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke do Krakowa mam kawał drogi do Gliwic mam 30 km a do krakowa policz ...........ale ja tak naprawde nie chce już żadnego lekarza wole porozmawiac tu z wami bo tu są osoby które to samo przechodzą to samu czuja wiedza bo czują to samo przechodzą i wiedzą że to co sie odczuwa to naprawdę jest boli dokucza utrudnia życie a lekarze wiedza o tym wszystkim tylko z książek i nie potrafią sobie nawet wyobrazić co my nerwicowcy przechodzimy ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Bianka, rozumiem, każdy musi sam odkryć, co mu najbardziej pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i jeszcze jedno nie śmiejcie się ze mnie że jestem taka durna i zacofana w obsłudze komputera potrafie za to wiele innych rzeczy robic a we wszystkim nie mozna byc dobrym . Ciekawe co SYCYLIJCZYK chciał mi napisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty Bianka, nikt się nie śmieje! Wiesz, mnie czasami już troszkę irytuje, jak rodzice się mnie po raz setny pytają o coś związanego z komputerem czy internetem, no ale w końcu to oni mnie musieli wszystkiego uczyć dwadzieścia lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro kolejny referat... Mam nadzieję, że też będzie dobrze, to u mojego promotora, a one mnie zawsze najbardziej stresują, chociaż wiem, ze nie ma ku temu powodu... No nic, trzeba się wcześniej wyspać, więc dobrej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam goraco moich wspolniedolów. pozdrawiam wszystkich tych ,ktorzy mnie pamietaja i tych ,ktorych mialam okazje poznac,czytajac Bianko,ja mialam identycznie kilka lat temu.Bolalo mnie pod prawym zebrem,prawa strona brzucha,mialam wrecz takie zgrubienie,tyl plecow ,prawa strona,az po lopatke,porobilam wszystkie mozliwe wyniki i nic,usg-nic,to byl po prostu zespol jelita drazliwego,meczylo mnie 4 lata,codziennie,ale nie bolalo w nocy,jak juz zasnelam ,to do rana ok,jak tylko rano spionizowalam swoja osobe,bol powracal i tak kazdego dnia.Potem zaczelam miec problemy z przelykiem,jak objawy ze strony przelyku sie mocno zaostrzyly i zaczely sie gastroskopie itd,zorientowalam sie nagle ,ze brzuch juz mnie boli i tak jest od2002 roku,po przelyku byla glowa,potem serce,teraz znowu jest przelyk ,ale inaczej,boli mnie miedzy lopatkami,boli mnie jeszcze prawa strona szyi(czy kogos bolala?),zbadalam oczywiscie juz wezly chlonne u lekarza,zrobilam nowe wyniki,krew,trzustka ,watroba,jest ok,wcale mnie to nie uspokoilo,bola mnie miesnie nog,sa jakies takie slabe-mysle ,ze to wszystko ta piep....NNN,ale zawsze cien watpliwosci pozostaje. boli mnie pod ta lopatka ,gdzies w poblizu kregoslupa,ale to nie kregoslup,gdzies tak w srodku,zjadam tony lekow na ograniczenie wydzielania kwasow w zoladku,chyba czeka mnie znowu gastroskopia...br..... No to troche poprzynudzalam....A nie zlozylam zyczen,co za chamidlo ze mnie.Wszystkim Nerwusom w Nowym Roku.....no wyjscia z tego swinstwa....usmiechu,radosci,milosci,pogody ducha,wytrwalosci,spokoju.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka u mnie zaczeło się podobnie i mam ból tylko lewej strony i też tu marudzę czasami.Też chodziłam po lekarzach ,ile ja pieniędzy natraciłam ,aż wstyd się przyznać ,a jeden lekarz od drugiego był głupszy ,bo mi nic nie znalazł.A o tradziku to jutro Ci napisze ,bo mój synuś też ma straszny i ma maść na to ,ale nie wiem gdzie ją trzyma ,a już śpi.Wiem ,że mu troche polepszyło wygląd skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko tobie również wszystkiego najlepszego .Mi też tak wędrują bóle jeden wyjdzie drugi przyjdzie i tak w kółko macieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
BIANKA WYSŁAŁEM CI MMS NA TWOJEGO E-MEILA .O ADRESIE ETKER MAM NADZIEJE ,ŻE BĘDZIESZ ZADOWOLONA.MARIJKE TRZYMAM CIE ZA SLOWO I DZIEKUJE ZA TAK POZYTYWNĄ OCENĘ ALE CZY NIE MA W TYM NUTKI NIEPRAWDY? JEST KTOS TU JESZCZE O TEJ PORZE? KTOS POROZMAWIA? PROSZE ODEZWIJCIE SIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×