Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Punca,jezeli masz ochote ,zapraszam do siebie!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca dasz rade,ja dałam a to napawało mnie lękiem na dwa dni przed tym jak wiedziałam że mam zostać sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..........Konin Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ....Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ......Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... .......Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .......Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia, hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .......Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .........Poznań Nadzia26...............27............n lękowa................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca).........Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch..........okol.Gliwic dopisuje Adę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W głowie mi się kręci... już od pół godziny... stracznie... co mi może być?? do tego ojciec jest na mnie wściekły, że się nie uczę... :( myśli, że te zawroty głowy są tylko wymówką... od nauki... a wcale tak nie jest... czy to nerwica czy coś poważniejszego? nie wiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asix nerwica ma też takie objawy, ale może te zawroty są związane ze skokiem ciśnienia...ta pogoda jest okropna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku po raz kolejny serdeczne dzięki nie wiem czy was interesuje telewizja ale leci piękny film na tvn dziewczyny włączcie i obejżyjcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co Bianka. Ciesze sie ,ze moglam pomoc.Dobrej nocki.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza, dzięki, bądźcie ze mną. Jak wrócę, to się zamelduję! Pipku, Jagoda kiedyś się pojawiła i sama sie dopisała, nie wiem, dlaczego już jej nie ma? Może jest? tylko nie pisze, a czyta? Tajemnicza JAGODO< odezwij się! Dobrych snów, nie nerwowych życzę. Słyszałam, że Ada wsparła Puncę i już jej lepiej, więc Punco kochana, zamknij oczki, bo piękne sny na Ciebie czekają. Hexo, przeczytałam maila, odpiszę jutro, lub pojutrze. Maleństwo, Tobie też! Buziaczki ogromne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca co się dzieje? Nie sprawdzaj tych drzwi. One są zamkniętę jak nie wiem co. Poczytaj ksiązkę, włącz TV rób cokolwiek aby nie myśleć. I powtarzaj sobie że drziw są zamknięte gaz wyłączony :) Jestem z Tobą. Jakby co to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie przynajniej co jakoś czas przypomnieć o sobie ,jestem ciągle z Wami.W poniedziałek przyjechała do domu moja Córcia i bardzo mnie zaniepokoiła swoim stanem psychicznym,nie widzi w niczym sensu,chociaż została jej tylko do zakończenia praca magisterska z informatyki.Poswoich ciężkich przeżyciach( 2 operacje serca) było już nieżle a teraz jest przerażona co będzie dalej,co z pracą itp.Z tego co mi opowiadala o swoim środowisku studenckim,co drugi mlody jest na prochach od psychiatry.Co to sie dzieje?Młodzi nie potrafią zawiązać między soba związków,wszyscy przerażeni,aby tylko nie utracić tzw.wolności i niezależności.Myśle,że tu w dużej mierze tkwią jej problemy.Dużo w życiu przeszła,zawiodła się na kilku \"ciołach\",boję się,że trudno jej będzie znależć prawdziwego,dobrego chlopaka.Cholerne zycie.Probuję jakoś jej pomóc,jak nie będzie lepiej zabiorę ja do mojego lekarza,może jemu uda się ja dowartpściować.Trzymajcie się drogie nerwuski.Dobrej nocy. p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara.. pomóż córce, tak teraz są takie czasy,że b. młodzi ludzie lecą... wszędzie są stresy i to duże....pozdrawiam ciebie i twoją córcię...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż raz jestem pierwsza :) witam wszystkich raniutko! przeżyłam :) dzięki Pelasiu za rozmowę przed snem :) trzymajcie dzis za mnie kciuka, albo nawet dwa :) dziś sądny dzień, o 9.30 wszystko będzie jasne.... Pelasiu ja trzymam za Ciebie :) buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Miłego dnia ,bo.....wiosna nadchodzi.Dzisiaj obudził mnie świergot ptaszków i tak lżej się wreszcie zrobiło :) Punca jestem z Ciebie dumna że przetrwałaś tę nocke.Trzymam kciuki za dzisiejszą rozmowe :) Pelasiu a Ty też trzymaj się dzielnie i zamelduj się po tym wszystkim.Wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Gratuluje każdego małego \"wielkiego\" kroku.Trzymam kciuki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nerwuski;-0 U mnie trzeci dzien pada bez przerwy,stąd pewnie i mój paskudny nastrój. IIYAMA EFCIA serdecznie dziekuję za słowa zrozumienia i chęci pomocy.Bardzo kochane jestescie.Przemyslałam wszystko,postanowiłam cos zmienic,choc łatwo nie bedzie. Uciekam bo dzis moja mama ma imieniny.Przyjda goście,wszystko na mojej głowie.Całuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Trzese sie jak galaretka Ten wredny ojciec nie kupil mi leku na cisnienie bo kosztowal 20 zl i jest za drogi i nie mam tabletek Musze leciec po recepte choc on mial i nie chce mi jej dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie dzis slonecznie.Dopadlo mnie przeziebienie.Mam dosc tych chorob roznych-dopiero sranko,teraz inna franca.Kaszle,az boli mnie w klatce. Punca,no widzisz niebylo tak zle.Trzymam kciuki za dzis. Pelasiu,dzieki za wyjasnienia odnosnie Jagody.Cos przeoczylam chyba. Asix jak Twoja glowa? Starababo,musisz teraz wspierac corke,coz 2 operacje pewnie zrobily swoje .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy!! Ja mam dzisiaj zły dzień,załapałam okrutnego doła... pani \"N\" strasznie wymęczyła mnie w nocy...przeraźliwie się pocę to jest kolejny objaw, dzisiaj wewnątrz strasznie mnie telepie...cała chodzę to jest okrutne, jajgorsza jest bezradność człowieka wobec choróbska..może jakoś przeżyje ten dzień..:( punca trzymaj się, będzie dobrze czekamy tu na Ciebie.... jestem z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netka3
czesc wszystkim. dawno nie zaglądałam i stęskniłam się za wami.staram szie przeczytać wszystkie wpisy. widze ze pomimo złych dni trzymacie się dzielnie. u mnie duzo się wydarzyło. mąż przyjechał i mieszkamy juz w nowym mieszkaniu. teraz przechodzimy okres parapetówek tzn. goście, goście, goście. troche juz jestem zmęczona.sama nie wiem jak przepbrnęlam przez te wszystkie remonty, zakupy itd. dużo osiągnęłam w tym okresie między innymi to że nie mam juz lęku w hipermarketach i swobodnie robie zakupy.to duży sukces jak dla mnie. dziękuje wam za wszystkie meile.to miło wiedzieć ze ktos o mnie myśli i pamięta. Pipku dziękuje ze sie martwiłas co ze mną 👄 Życze wszystkim miłego dnia Punca ja tez troszke sie martwie bo mój mąż za tydzień juz wyjeżdza i zostane sama w nowym mieszkaniu.mam nadzieje ze dam jakos rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta żółta to ja tylko za szybko wysłałam i tak wyszło pomarańczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy starosc musi buc taka zlosliwa Moja corcia tez sie mebluje i chodzi po sklepach Jest zmeczona i ma dosc wszystkiego ale teraz zlapala grype i jest jej ciezko Ja chore serce bede musiala pojsc do szpitala !!!! Mysle ze od wtorku mnie nie bedzie Cisnienie skacze jak oszalale i serce tez!!!!11 Boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starababa jesteś z gorzówka? To tak jak ja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki chcialam sie z Wami pozegnac moze na jakis czas nie wiem jak dlugo Musze isc do szpitala bo lekarze stwierdzili nasilenie sie atakow arytmii co jest dla mnie niebezpieczne czekam na miejsce Boje sie bardzo ze cos ze mna nie tak Ale atmosfera w domu i stany nerwicowe spowodowaly taki stan Zycze Wam zdrowia i mocnego samozaparcia zeby NN Wami nie rzadzila Trzymajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff... już po... strasznie się denerwowałam przed, ale jak już tam weszłam to się okazało, że nie taki diabeł straszny :) to była bardzo miła rozmowa. ku mojemu zdziwieniu okazało się, że prezes jest bardzo młodym człowiekiem (myślałam, że przyjdzie stary, łysy dziad i będzie się wymądrzał :) ) maksymalnie może mieć jakieś 35 lat, fajowy, przystojny, miły i w ogóle. nie było się czego bać. może troszkę czułam dyskomfort, że nie była to rozmowa po polsku, ale dałam z siebie wszystko i wiecie co? nawej jestem z siebie zadowolona :) Teraz tylko trochę cierpliwości. za jakieś półtora tygodnia zadzwonią z wiadomością czy dostałam tę pracę czy nie :) Dziękuję, że podtrzymywałyscie mnie na duchu buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×