Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

witam nowych zdenerwowanych.. położyłam dzieci spac mężulek poszedł na trening (gdzie on zbiera te siły?) a ja zerkam do Was,, chyba mam to co pipek sugerowała, wzięłam pół xanaxu wieczorem i czuję się o niebo lepiej dosłownie oczy mi się otworzyły,, mam siłę i nie jestem taka oklapnięta, nawet mam humor! to niemożliwe uzależnić się od leku w ,,jedno opakowanie,, :O nie mogę w to uwierzyć, czegoś mi brakowało, byłam ZDECHŁA i ledwo chodziłam a ta połówka xanaxu postawiła mnie na nogi.... nie wiem co o tym myśłeć, ale nie mogę doczekac się wizyty u psychiatry czy psychologa mamy taką jedną panią doktor oby po ludzku do mnie podeszła,.. pójdę bo mnie ciekawość zżera co doradzi,, nie jest to łatwa sprawa,,.. ,,... napiszę wam co biorę chociaż nawet nie wiem gdzie to ma nazwę,, hawthorn plus,neurogene DhA, magnellevures, (magnez) kali karb 15 CH , ignatia amara 15 CH, gelsenium sempervirens 9 CH, Sepia 15 CH ,oprócz tego wyciągi morskie coś jak omega Q10 jak tran, witaminy B różnorodne, nie wiem jak to działa i co te nazwy znaczą, jedyne co wiem,że mój kuzyn był w stanie krytycznym, ma chorobę uznawaną za nieuleczalną i był w stanie krytycznym a pani doktor u której byłam i ktos od kogo ma tę wiedzę wyciągnęli go z tego dziadostwa ja uważam to za cud gdyz chłopak nie chodził o własnych siłach, nie mógł utrzymac szklanki pracuje i jest zdrowy, Opiekowałam go i patrzyłam na jego bezsilność ale i UPór - 3 lata zażywania leków, wyjazdy za granice do różnych lekarzy, szpitale i w końcu postawił na homeopatię .. i normalne funkcjonuje wszyscy zapomnieli o jego chorobie mam nadzieję,że nigdy juz sie nie ujawni ( odmiana choroby toczeń rumieniowaty układowy a nazwa łacińska lupus) więc mam nadzieję,że ja z tak w sumie niewinnego schorzenia jakim jest nerwica wyjde w 3 miesiące jak pani kochana mnie pocieszała,, Pozdrawiam i czytam co tam u was słychac,, widze ,że faceci tez mają problemy nie tylko my.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa pytała o nazwy a ja spróbuję znaleźć w aptece internetowej, albo spytac w aptece, może tu tez mają, ❤️ mały kryzys minął, czuję się dobrze, bardzo dobrze, ciekawe co mnie jutro czeka..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany wrocilam z pizzy z kolegami,! myslalam ze umre w tej pizzeri!!rce mi drzaly i nie wiedzialm co z nimi zrobic naszczescie juz jestesmy w domu! i jest ok ! w oole jak juz wrcalalismy to poczulam sie lepiej. teraz pijemy se pifko i ogladmy film, musze uciekac bo im zaslaniam :) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek 21 to uciekaj i sie nie stresuj na noc pij se piwko chociaz Ty możesz bo ja niestety nie,, dopiero mamm termin na Sylwestra z tym piwkiem,, :D a może ktos jeszcze tu zaglądnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURA! Bylam u fryzjera !Obcielam sobie wloski narazie a za jakis czas pojde na balejaz,czulam sie dobrze ale jak na zlosc klientki nawijaly o chorobach ,tetniakach...br ale pozniej juz bylo o milszych rzeczach Jestem sczesliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane! witam nowych!:) przezylam w miare spokojny dzien,choc potwornie sie wkurzylam! stwierdzilam,ze odstawie ten lek na serce Betaloc no i............ do mojego lekarza sie nie dodzwonilam,wiec poszlam do apteki i co uslyszalam? ze tego leku nie mozna odstawic i jak sie juz zaczelo to trzeba na tym jechac.......no to mnie zatkalo,czym to sie rozni od narkotyku? chyba tylko tym,ze fazy sie nie ma:) zadzwonilam do osrodka i poprosilam jakiegos lekarza do telefonu no i on potwierdzi to !!!!! ale powiedzial,ze w sumie dosc krotko to zazywam(10 dni) i moge zmiejszyc dawke ... ech w co mnie ten lekarz wkopal????????mam 27 lat i mam byc skazana na leki nasercowe bez choroby serca??? alez sie wkurzylam na niego poza tym dzien mialam lepszy ,bo nie zazylam tego antydepresanta rano tylko niedawno,wiec w miare funkcjonowalam aha ten lekarz kazal mi jeszcze kontrolowac cisnienie i puls,po zmniejszeniu dawki,bo moglabym miec jakies jazdy i mnie wystraszyl,ale zyje troche to chaotycznie napisalam,ale moze sie polapiecie:) trzymajcie sie cieplutko! buziaki dla : ady,aniolka,pipka,efki,mam julki,netki,marysi,kasi,sycylijczyka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaJulki moim zdaniem masz te objawy nie z odstawienia benzo bo za krotko je bralas ,po prostu nie wyleczylas ptrzez ten okres nerwicy tylko tlumilas objawy dzieki xanaxowi... trzeba leciec do lekarza po inne nieuzalezniajace z grupy antydepres.one tez znosza objawy tylko treba trafic na te wlasciwe na zasadzie prob jak np.teraz nerwuska wprowadza lek-dobrze pamietam nerwusko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poddawaj sie probuj je przetrzymac aby nie zaczynqc nastepnuych bo wtedy jakby zaczyna sie od poczatku ja tak kiedys mialam -nieudane 2-3 dniowe proby tyle ze nic nie wiedzialam jak dzialaja takie leki i ze mozna sie tak fatalnie czuc!dlatego mysloalam ze sz zle a durny lekarz wypisywal mi kolejne (chyba o kase chodzilo) i tak po 3 miesiacach odrzucilam wszystkie i ...myslalam ze umre bylo jeszcze gorzej dlatego skapitrulowalam jeszcze raz i powrocilam do dobrze znanych mi benzo(uzalezniaja) i trzymam sie ich do dzis i tak miewam nawroty noi uzaleznienie-tylko opol tabl.dziennie a nie umiem sie obejssc tak wiec radze Ci przetrzymac conajmniej 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Ci dodam ze ja tez bede przechodzic przez to co Ty bo sie zamierzam przestawic na podobne leki co Ty tym razem u psychiatry i mam zamiar przetrzymac najgorsze objawy za wszelka cene i wreszcie poczuc ulge bo wiem ze do tej pory moje \"leczenie\" wyglada mniej wiecej tak jakby leczyc bol zęba pyralginem zamiast zakleic dziure u dentysty ale madry Polak po..... wiem ze dzieki wsparciu tu na forum uda nam sie to cholerstwo przetrzymac a i dziewczyny siedzace w domu wyciagnac z niego , Efcie wygonimy dalej po za smietnik.....razem mamy szanse!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie w srode ide sie zapisac do psychiatry panstwowego u mnie w przychodni ,podjelam decyzje!Bede liczyc na wsparcie Was kochane dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspieram was w waszych decyzjach i pozdrawiam... Jakiś czas nie było mnie tu, nie dawałam znaku życia, ale wciąż trwam, mimo różnych problemów. Miłych snów....i "dzielnego" dnia życzę ...beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo pobudka !!!!!!! 8sma 15 ście czas wstawac !!!!!w nocy we snie tak mi walneło serducho że myslalam że to zawał az sie obudziłam oczywiscie pietnascie minut myślałam co to bylo ,a potem zasnęłam ,męczą mnie te nocne wariacje na temat serca ale jakos leci . Ja dzisiaj baluje jak wiecie ,wiec prosze trzymajcie kciuki żeby nic mną nie telepało itp udanego dnia .Uwielbiam was wszystkie dla kazdej całusek i 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka wybaluj się porządnie i nie przynieś nam wstydu ucieczką do domu .Masz się bawić do rana i być szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do leków na serce to lekarz dał mi też takie których nie można odstawić odrazu tylko trzeba czasu ,ale ja ich nie wziełam ,bo skoro serce mam zdrowe to po co.Drugi lekarz powiedział mi ,ze to jest niepotrzebne i wogóle nie brałam tych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka co do psychiatry państwowego to nie chce cię zrazać ,bo to nie jest regułą nie rób sobie wielkich nadziei.Ja byłam u takiego pana nie patrzył mi w oczy spytał o objawy ,wypisał recepte i kazał się zgłosić za dwa tygodnie.Oczywiście nie kuplam tych leków i więcej tam nie poszłam.Ale może ty trafisz na psychiatre z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałyście wczoraj o odstawieniu leków .Ja miałam chyba jakiś szok po odstawieniu lekarstw zrobilam to z dnia na dzień wiem ,że tak się nie robi ale tak sobie postanowiłam i już.Trzęsłam się cała byłam strasznie słaba a kiedy sikałam to był taki smród ,że myślałam ,że padne .Wszystkie toksyny ze mnie wyparowywały strasznie się pociłam tak mnie trzymało jakiś czas ale póżniej odpuścilo.Myśle że organizm domagał się leków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny leków nie powinno się odstawi tak z dnia na dzień , bo organizm przyzwyczjony do tego bedzie się buntował i objawy mogą się pojawic jeszcze silniejsze , leki odstawia sie stopniowo nawet małe dawki , ja jeden lek odstawiałam 3tygodnie a i tak były telepania i leki potem było dobrze . Ja biore teraz stabilizator nastroju i asentre 25mg bardz mała dawka to jest antydepresant przeciw lękowy i nawet gdybym miała to bra przez 10lat to będe brała bo chce sie czu w miare normalnie i życ bez lęku ,bo to było najgorsze . Kiedys opisze wam moją historie będzie bardzo długa ale mam nadzieje że was nie znudzi , a teraz spadam bo jedziemy papapapa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasia100
kasia100------napisz proszę nazwę tego leku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stabilizator nastroju
?????? a cóz to za leki? wiem ze cos podobnego podaje sie w depresjach dwubiegunowych a nie nerwicach. Moze chodzi o leki uspokajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#Witam dziewczynki! Ale Wy dlugo siedzicie w nocy!ja nie daje rady.ja dzis jakos kiepsko sie czuje,jakby mnie lamalo przeziebienie,boli mnie glowa .a mam na dzis zaplanowane porzadki-mycie okien itp.Zaraz biore sie za prace.Witam po przerwie Beate.Fajnie Mamo Julki ,ze juz lepiej sie czujesz.Potem sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny 🌼 Ja dziś znów mam samotny weekend ,bo małżonek wróci dopiero jutro po południu... muszę wypatrzyć jakiegoś zastępcę przy tym moim..śmietniczku ! Jak ja nie lubie...być w weekend Sama! dziś mi się nic nie chce robić i najchętniej bym poszła już spać żeby wstać jutro po południu :D Może komuś pomóc w sprzątaniu ? jestem dobra ,dokładna ... darmowa ! zastanawiam się po co ja wczoraj wszystkie okna u siebie pomyłam ..przynajmniej bym dziś miała co robić... :D Dziś tylko będę was dziewczyny czytała bo jakoś ...weny nie czuje :D Kasieńko szalej na tym parkiecie ! Adusia a Ty jak ? dalej grypowa ?czy trochę lepiej ? Rrenko podjącie decyzji to już połowa sukcesu ! bedziemy zawsze wspierac wszystkie potrzebujące ! Aniołku cały czas trzymam kciuki :D żebyś nie miała innych myśli :D Nerwusko może skonsultuj się z kardiologiem czy na pewno musisz ten lek brać .Czytałaś ulotkę? tam pisze że może być odstawiony ,ale powoli ..czy ty masz nadciśnienie ? wiem że po nagłym odstawieniu może podskoczyć ciśnienie i dlatego to trzeba pomału odstawiać ..wiem bo akurat moja matka to bierze ale ona jest po dwóch zawałach ,bay-pasach i ma cukrzyce . Koniecznie idz do kardiologa nie lecz takich chorub u lekarzy pierwszego kontaktu. Mam bardzo złe doświadczenia z takimi lekarzami... ale tego nie napisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×