Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witam weekendowo wszystkich 🖐️ Zgredku ja również kcem go ..galerii ;) w dziale ...antyki ;) Pogoda u Mnie też barowa , ciśnienie niskie ...szaro i buro i wichrowo ...ledwo stoje w pionie bo najlepiej bym ten dzień przespała . Acha jesli możesz to o co z tym hasłem kazdy podaje swoje? czy jest jedno ? bo dziś to niestety do mnie trzeba kilka razy jasno i dużymi literami mówić ;) żebym zrozumiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca fotki dodane do galerii. Maleństwo wyślij mi na maila jakie chceesz hasło i jaką nazwę konta (login)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i podpisuje liste :D u mnie pada deszczyk - ale czasami milo tak posluchac jak krople deszczu stukaja o parapet - taka mila muzyka gdy siedzi sie w cieplutkim domku :) hm jeszcze troszke i mamy 1000 stronke :D hm ale mnie pewnie tu nie bedzie :( bo jade do mojego mezczyzny - no chyba ze do 13:30 zdazymy tyle napisac :D A z ta galeria to fantastyczny pomysl :D Pozdrawiam wszystkich i zycze spokojnego i udanego dnia :D A jak tam podroz Pelasi do Wroclawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech Pelasia da mi na maila to umieszce je na galerii oraz niech wyśle propozycję loginu i hasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełek to jest galeria naszego forum chroniona hasłem podeślij mi na maila fotki to umieszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm albo ja jakas nieprzytomna jestem i cos robie albo cos mi nie dziala bo wpisuje login i haslo i nie chce mi dzialac stronka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzia masz inne hasło zmieniłem je zobacz na mailu tam masz podane co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredku kochany wlasnie wpisuje to haslo co Ty mi podales :) nawet je kopiowalam bo juz myslalam ze moj umysl ze dziala i nie moge przepisac wyrazu :) i nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak moj umysl w zwolnionym tempie dziala bo chcialam napisac wyzej ze \"zle dziala\" a nie \"ze dziala\" :D ale i tak na galerie dalej wejsc nie moge :( hm ale ja tak zawzse mam :D pewnie cos znowu namieszalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Zgredku :) to czekam na maila od Ciebie z nowymi danymi :) o juz dostalam o juz sie udalo wejsc!!!!! dziekuje Zgredku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pse bardzo magdzia :) Jak macie nowe fotki to podsyłać mi je to dodam do galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jak klikniecie w slajdy to się fotki powiększają na prawie cały ekran :D Klkikamy w katalog Osoby a w nim są miniaturki fotek. Klikamy miniaturkę i mamy dużą fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×