Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Jeszcze Tyska,Marijke,Niespokojna odezwijcie sie!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipeczku nie da rady pospać :O bo co bym w nocy robiła? musze się pomęczyć i wytrzymać , nawet dziś nosa z domu nie wystawiłam ;) bo nie mam siły i ochoty :) Zgredziu pięknie Ci w tym uśmiechu .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy w jakim uśmiechu ?? właśnie sobie poprawiam humorek lampka winka :) poczęstowac kogoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ale mam do poczytania! Zgredku wyslalam Ci maila ,zajrzyj i wyslij miadresik do galerii,plisss! Ja dzis dobrze sie czuje tylko jestem leniwa i nic mi sie nie chce,deszcz pada, juz po obiadku ,teraz bede sie l;enic do wieczora a na 19ta idziemy do kosciolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Cześć Pipek!!! 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko teraz to mnie dopadło,ziewam na całego a kawe nie pomogła :( Ja chce słońce i wiosne bo ja się urodziłam w maju i jestem wiosenna dziewczyna.No i dołek też mnie dopadł bo zaczełam wątpić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R W
Jeszcze raz chce sie kogos zapytac jak dlugo moze trzymac mrowienie dretwienie glowy przy nerwicy.Mysle ze to chyba nerwica bo wszystkie badania które zrobilem byly OK. Wczoraj na przemian mialem bol szyi a pózniej dretwienie mrowienie i bol glowy w roznych miejscach.To juz trzeci miesiac więc pytam czy to mozliwe by to mogła byc nerwica. POZDRAWIAM wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety ale sie rozpisaliscie :D az sie przerazilam jak weszlam na forum ;) u mnie deszcz i wiatr brrrrrr a humor taki sredni - trzymam sie narazie w pionie i patrze ciagle na zegar ile jeszcze godzin zostalo do konca weekendu - hm moze wytrzymam :) Pelasia - gratuluje podrozy do Wroclawia :) dzielna jestes :) a podroz powrotna to juz pestka :) wierze w Ciebie ze dasz sobie doskonale rade :D no i zycze Ci zdrowia zeby Ci juz to przeziebienie odpuscilo calkiem :) Punca - gratuluje autka :D ja dzisiaj sobie jezdizlam ale narazie L-ka :D heh jeszcze mam 18 godzin do wyjezdzenia i egzamin brrrrr ale to pierwszy termin a bedzie ich pewnie wiele wiec jeszcze troche poczekam zeby sobie jezdzic autkiem :) Lidziu - Tobie zycze duuuuzo zdrowka :) No i Tobie malenstwo tez - moze niech Ci maz rozmasuje szyje to pzestanie bolec :) A Ty diabelku trzymaj sie dzielnie - pomysl sobie ze wiele razy sie juz tak czulas i ze w koncu to samo przechodzilo to tym razem tez tak bedzie :) A Zgredkowi zycze duuuuzego banana na twarzy :D Za chwilke podesle jakies nowe fotki do galerii :) Pozdrawiam serdecznie wszystkich i zycze spokojnego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim Maleństwo ten plaster to KAPSIPLASTR pisze że go mozna przylożyć w okolicy krzyzowej, klatki piersiowej, karku ścięgien, stawow i bolących mięsni Pipuś nie ma za co sama je dostalam fajne RW nie wiem co mam ci powiedziec poprostu nie wiem Pozdrawiam buziole :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Niespokojna! To trzeba az wzywac ,abys sie odezwala?Co u Ciebie?Juz zdrowa?jesli tak to fajnie.Pozdrawiam.:D Do RW-ja tak miewam przy bolach napieciowo-migrenowych glowy.To znaczy wtedy ,gdy najpierw mam migrene,a potem pojawia sie napieciowy bol glowy.Mam tak bardzo zadko,ale to jest trudne do wytrzymania-biore wtedy jakis uspokajacz i przeciwbolowy.niekiedy 3 dni trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RW-to nie jest od nerwicy tylko od bolu glowy,jesli inne wyniki masz dobre!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RW Ty idź do swojego lekarza i porozmawiaj z nim o swoich bólach w razie czego powtórz badania ale lekarz ędzie wiedziała najlepiej :) Magdziapku jaki mąż ma rozmasować mi szyje??? Poszedł spotkać się z kumplami a ta szyja to przez niego :) Pipku jak samopoczucie dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo poczytaj sobie o szyji na tym linku co podałam wczesniej miało być do ciebie a ja podalam RW sorki za pomylke Hejka Aniołku :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Pipek stawiam się, gdy zostaję wezwana. :) Nie jestem wyleczona, niestety, cały czas walczę. Bywa różnie, są dni, że ciężko wytrzymać, ale jak wejdę na forum i poczytam co u Was, to trochę się uspokajam. Wciąż boli mnie serce i mam te głupie drżenia w środku, ale próbuję się do nich przyzwyczaić. Gdy jest bardzo źle łykam kropelki na uspokojenie. Na szczęście psychotropy odstawiłam i nigdy nie zamierzam już do nich wrócić, bo praktycznie nic nie dają, tylko chwilową ulgę. Biorę natomiast cały czas propranolol i niestety zauważyłam, że chyba po nim tyję! Pipku czy Ty może zauważyłaś coś podobnego? Kiedyś gdzieś przeczytałam, że po betablokerach się tyje, więc tak teraz skojarzyłam. Niedobrze... :( Widzę, że wciąż przybywają tu nowe osoby, to smutne, że nerwica tak bardzo poszerza swoje kręgi. Trzymajcie się i nie dawajcie temu choróbsku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm malenstwo to niedobry maz ;) a moze sama sprobuj pomasowac? :) rety co to z tych mezow za pozytek? najpierw narobia bolu a potem ich nie ma ;) hm musze sie zastanowic powaznie nad tym malzenstwem hihi zartuje oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziapku to jeszcze nie mąż :) Smaruje się fastum i już troszke odpuściło :) Nie zastanawiaj się ;) Cześć niespokojna trzymaj się cieplutko :) Ja się zastanawiam ile ludzi na to będzie chorować za pare lat i lepiej żebym sobie tego nie wyobrażała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo - zadnych wyobrazen - bedzie dobrze - poradzimy sobie z tym i za pare lat nerwica to bedzie pestka - lekarze beda nas lepiej traktowac i w ogole bedzei dobrze :) beda tu pewnie dochodzic nowe osoby ale zdrowe i bedziemy sobie tylko milo gawedzili :) hmmmmm troche pomarzyc mozna prawda????? a ciesze sie ze juz lepiej z szyja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylam dzis w pracy, w domu sobie dzis siedze, w szafie sprzatalam, :) niedziela wprawdzie ale mnie to odperzylo :) poczulam sie troche zle wiec weszlam tu na stare smieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo no to jak my sie nauczymy z tym radzic to nauczymy nasze dzieci - juz bedziemy wiedzialy co to jest i jak z tym postepowac i im bedzie latwiej - my tojestesmy teraz jak takie \"kroliki doswiadczalne\" :) nie martw sie na pewno bedzie lepiej :) Witaj Aniolku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×