Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

u mnie przy salsie, tangu i rock&rollu czyli na kursie tańca :) zajefajnie ;) a dzisiaj się udałam... kolega prosił, żeby mu kupić kanapkę z szynką, więc bez namysłu o taką poprosiłam - wywołując zgorszenie i grozę wsród ludu w kuchni - BO DZISIAJ POST!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie ma ktoś ochoty pójść na taki film \"Łuk\"????? A propo kina ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladni zamieniła forum na psa, pewnie już cały jest wytulany i \"wyciuciany\" :D Ciekawe co na to Przemo jak z pieskiem zacznie się spanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Dopiero jutro jadę po psa :) ale niestety za długo się nim nie nacieszę poniewaz w piątek i sobotę bedę musiała pojechać do Poznania (praca) mam za to inną propozycję kinową -na którą chyba wszysy będą chętni:)---mowa o Czerwonym Kapturku -widzialam reklamówki i wydaje się smieszny, wiec moze jakos uda nam się ustawic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No problem tylko może to byc w ciągu tygodnia :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja widzę, że odpadam z imprezowaniem na cały marzec...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czemu zaraz imprezowanie Blondi - zwykły wypad do kina :) ?? What\'s wrong ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu odpodasz coś się stało?????? Ja niestey mam wolne dopiero w niedziele mam nadzieje ze jakos sie wszyscy dogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ludziska :) Dlaczego pada ten cholerny śnieg ja chcę wiosnę!!! Co do Czaerwonego kapturka - to ja chętnie się wybiorę np. w niedzielne późne popołudnie ok 17 lub 18? Co Wy na to Blondyna , no właśnie dlaczego odpadasz?? Landi i której jedziesz po maleństwo i jakie w końcu imię mu wybierzesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Jadę dziś około 15 i już nie mogę się doczekac:):):):) Imienia jeszcze nie wybraliśmy na razie się spieramy w tym temacie. Martwię się tylko tym, że będę musiała tą kulkę zostawić SAMA z Przemkiem przez prawie 2 dni :( mam nadzieję, że nie zapomni go nakarmic, bawić się z nim itp.... Co do kina w sumie chętnie bym się wybrała w niedzielę ale nie ukrywam ,że to 1 dzień kiedy będę mogla się tą kulką nacieszyć -więc moze mi udpuścicie albo moze lepiej odłózmy to bo też nie chciałąbym opuścic spotkania z Wami.... Ciekawe co się stało Blondi-bo jej wypowiedż brzmiała dosć enigmatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> wczoraj śnio mi się, ze goniły mnie jeże :) a niekóre znich zwijały się w kulki i turlały się bardzo szybko wprost na mnie... chyba oglądam za duzo filmów pzryrodniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ostro pracujecie od rana...:) Ja także uciekam troszkę popracować-jak tylko przyjadę wieczorem z małym do domu to Wam napiszę co i jak:) aha i proszę nie ustawiajcie sie beze mnie do kina!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi :) jestem gotowa się poświęcic i zająć się Twoją psiną gdy Cię nie będzie w weekend :) ja tam nie zapomnę ani nakarmic ani wymiętsoić ;) Co do kina - no problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze...zapomniałam, ze w tym miesiącu mam mega dół finansowy :o Dodatkowo wkurwiła mnie przełożona w związku z czym postanowiłam zrobić sobie wolne poniedziałki i mieć 4 dniowy tydzień pracy 😠 i w dupie ją mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - no to ja Ci Blądi mogę postawić bilet do kina - jaki problem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Stic tak to nie może być ;) jak się odkuję to pójdę, słowo harcerza :D Mam już fuchę więc jakoś to będzie a na razie chciałabym tą kase co mam poświęcić na stomatologa, bo się wybieram i dotrzeć nie mogę, a zdrowie najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna w sieci
no to jestem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i spox - napisz coś o sobie - sterszczę ci całą ekipę; Ladni>>>Spec od leków i uzaleznień Śliwka>>Żona Wujka Staszka - Mistrza Cietej Riposty choć bardzo kulturalnej Ninna_>>>Tyran pracy Blondi>>>Ironiczna dobra dusza Pacan>>>No najmniej na temat tego Pana wiem ale jak nie znasz się na broni to właściwy adres Welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja skromny mix metroseksualności, urody i intelektu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna w sieci
:D przyjechałam do Wawki bo musiałam...nie za chlebem jak większość przyjezdnych tylko za sytuacją życiową w jakiej się znalazłam... Po 2 miesięcznym okresie poszukiwania stałam sie ... tyranem pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie z Ninną_ i Śliweczką porozmawiasz bo one to wręcz kochaja pracować - ja natomiast się obijam ile mogę :D Co to znaczy \"bo musiałam\" ?? Pytam poważnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba, jeżeli już to \"tytan\" pracy :P - ale mogę się mylić (jak Myrevin ;) ) stic, w ogóle to nie rozumiem, czemu w moim opisie pominąłeś najważniejsze. powinno być: \"ninna - założycielka topiku\" ;) :P właśnie samotna, opowiadaj, może nas trochę ożywisz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wiem - na pewno przyjechałaś \"za głosem serca\" - czy jak to się romantycznie mówi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna w sieci
bycie tyranem mnie nie bawi. pracuje bo co mam innego robić? w swoim rodzinnym mieście...łodzi niekoniecznie tak bym się nazwała :) Skoro się obijasz to już wiem kim jestes...pewnie tą kulą z lotto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna w sieci
bo ja nie jestem tytanem tylko tyranem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oł shit \"tyran\" :D Tak jestem kulą - obijam się po bebnach a życie mi się toczy ;) O Ninna_ - no tak zapomniałem dodać - za karę 50 zdrowasiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna w sieci
nie, nie będę odrazu wszystkiego zdradzała...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Wróciłam zza światów - tj z głębokiej Woli od klienta buaka :P Cześć Nowa :) Stic>> jaka K*** żona wujka staszka :) reszta może być - poza tym że pominąłeś moja zjawistkową urodę bezpretensjonalną osobowośc, wdziek , czar i inne drobiazgi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna, mój współlokator jest z Łodzi ;) może Was poznać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×