Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Hejka! aż chce mi się wołać Happy Fat Thursday! Fajne święto mamy - tłusty czwartek :) Zaliczyłam już 4 pączusie :)) U mnie na ryneczu sprzedają takie racuchowe miniaturki. Ponoć nawet z serkiem homo, wiec prawie dietetyczne ;) Jestem dziś we wspaniałym nastroju - WYSPAŁAM SIĘ. Po raz pierwszy od nie wiem kiedy nic mnie w nocy nie wybudziło - ani skurcze brzuszka, ani Mały ,ani zew WC. I pogoda piękna , słoneczna, niemal wiosenna. Ech, życie jest wspaniałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój dzień jest dziś do dupy - brzucho boli, ale jakoś dziwnie, niby nie jestem zmęczona,a tylko bym w łóżku leżała. nocka była niezła - tylko jedna przerwana siusiu i próba obudzenia niemęża, by do lasu, na polowanie pojechał... mam nadzieję, że jutro będzie lepsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu – dobrze, że wszystko z Twoją kruszynka w porządku. Z tego co pamiętam to chcesz rodzić w Rydygierze, tam też rodziłaś Agusię. Ja słyszałam, że tam jest teraz przyjmowana ogromna ilość porodów, porodówka pęka w szwach. Nie wiesz czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej w sobotę postanowiłam z mężem odwiedzić szpital, w którym będziemy rodzić ( nagrodzony w \"Rodzić po ludzku\"). Sa 3 oddziały z porodówką. Polozna nas oprowadziła, ale coś jej nie było to na rękę. Druga siedziała w dyżurce i oglądała serial. Pani wyraznie dala nam do zrozumienia, ze lepiej mieć swoją położną, bo jak jest obłozenie to one się nie wyrabiają. Tak ogolnie to nie byla miła i chyba bym nie chciala rodzić pod jej opieka! A porod w wannie to przyjemnosc rzedu 500 zł, wiec chyba sobie podaruję. Wezmiemy za to pokoj dwuosobowy, bo zawsze bedzie mi razniej, moze bede z inna fajna mamusia (koszt 100 zł za pobyt) Sa jeszcze ładne \"apartamenty\" - tj przytulnie urzadzony salon dla mamy i małego ale samej to nie chciałabym być. jezeli idziesz do ogolnej sali to na niej nie ma odwiedzin - jest specjalny pokój do spotkan ale czasem moze nie byc sily, zeby chodzic w te i z powrotem. Polozna juz mam z polecenia - koszt 350 zł :( Nie ma lekko ale podobno jest super! Aaa i porod rodzinny i znieczulenie nic nie kosztują :) Dobre i to! W przyszłym tygodniu idę do lekarza, ciekawe co powie. Widze, ze lada tydzien i sypna sie moze pierwsze dzieciaczki na naszym topiku! Ja mam jeszcze 2 miechy i nie wiem czy mała nie zdecyduje sie poczekac do terminu. Byle do wiosny, eeh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miast ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....9kg........98cm.......synek..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....14kg.....108cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........95cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....20kg......???..........synek.......mazowieckie dowa...........10.04.06.....8kg......104.........córeczka....Łódź Pysia77.........10.04.06....9 kg........???.........synek.......Poznań asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....8kg.......??...........córeczka....śląskie ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......10 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......10kg......103cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. eryba..........20.04.06...8kg......100............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....12 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......7kg......104cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....12kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........9kg.....94cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....12kg. ....99cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......9kg..112cm............synek........Rzeszów Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....95 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja właśnie tez sie zastanawiam i chciałabym sie przejść i zobaczyć oddział:). Do kwiatnia jeszcze miesiąc wiec jeszcze poczekamy na dzidziulki:) co do pieluch to ja jednak pampersy bede uzywać. viki dobrze to zobrazowała:):) Joasia ciesze sie ze wszystko dobrze z dzidzią:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna_100
Cześć :) Co prawda późno, ale może przyjmiecie mnie jeszcze do swego grona. Ja co prawda termin mam na 2 maja, jednak poród najprawdopodobniej odbędzie się 18 kwietnia - chcielibyśmy z mężem, żeby to nie był byk - więc jedyne wyjście - rodzić wcześniej. Jeśli chodzi o moje nabyte kilogramy - to będzie ze 22... ooops (przy wzroście 174). W pasie mam 112 o poranku, 116 pod wieczór. A spodziewamy się z mężem córci - Emilki. I jestem z W-wy, planuję rodzić na Żelaznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale u nas ruch, jak w ulu;) Viki- co do wzrostu to prawie tyle samo bo 169 cm hehe Krystyna100 witaj w naszym gronie, zaraz cie wkleje do tabelki ( gdyby u mnie była córa to też Emilka. Dziewczyny ja laktator zamierzam kupic za jakieś 2 tygodnie, więc jeszcze przed porodem. Zdecydowałam się na Avent Isis. Sprawdze jeszcze czy na allegro nie będzie tańszy. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miast ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....9kg........98cm.......synek..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....14kg.....108cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........95cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....20kg......???..........synek.......mazowieckie dowa...........10.04.06.....8kg......104.........córeczka....Łódź Pysia77.........10.04.06....9 kg........???.........synek.......Poznań asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....8kg.......??...........córeczka....śląskie ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......10 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... krystyna_100 18.04.06...22kg 116cm ....córcia....Warszawa rybka25...19.04.06.......10kg......103cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. eryba..........20.04.06...8kg......100............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....12 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......7kg......104cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....12kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........9kg.....94cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....12kg. ....99cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......10kg....112cm............synek........Rzeszów Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....95 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??............ zapisałam cię na 18 kwietnia tak jak planujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja też byłam już na \"wycieczce po oddziale\" w swoim mieście . Oddział ładny, trafiłam na bardziej sympatyczną położną niż Ty ale zmartwiło mnie , że jest TYLKO jedna sala do porodu rodzinnego i porodówka ogólna dla...7 osób !!!Więc jeśli będziemy mieli pecha i ktoś będzie już rodził w sali rodzinnej ( jest za darmo) to czeka mnie poród w towarzystwie 6u innych , obcych kobiet :( :( :( zgroza!!! Średnio w tym szpitalu rodzi się 4 dzieci na dobę więc marne szanse żeby trafić na tę oddzielną salę. Bardzo mnie stresuje ta sytuacja...Mam zaciskać nogi dopóki jakaś kobieta nie urodzi??? :O I nie mogę mieć swojej położnej! Szkoda gadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj urodzila siostrzenica mojego meza.Ciesze sie ze padlo na nia pierwsza bo przynajmniej bede miala wiadomosci z pierwszej reki, jak tutaj wyglada porod.Boje sie tez bariery jezykowej, ale podobno na kazdym oddziale pracuje jakas Polka, wiec ludze sie ze trafie na takowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, ajaki laktator planujesz- ręczny czy elektryczny? Też się zastanawiam, ale nie wiem, czy jest sens, pierwsze dziecko karmiłam tylko 2 tygodnie, bo nie miałam pokarmu. Dziewczyny Z krakowa lub okolic- czy słyszałyście coś o klinice Spes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. dziś jestem pierwsza. Nie śpię chyba od 5. moja mała tak się rozpycha że nie mogę sobie juz dać rady. na żadnym boku spać nie da a na pleckach to wykluczone! dobrze że w poniedziałek idziemy do lekarza bo taką nockę mam już 3 z rzędu. Niepokoję się czy to normalne. Czasami mam wrażenie że ona w ogóle nie śpi. Co do laktatora to słyszałam że Avensis jest najlepszy. A jakie wkładki laktacyjne? Taki jest wybór.... Serek co do Rydygiera to też słyszałam że pęka w szwach ale to chyba przez to że zlikwidowali Przyrodniczą. W Łodzi takie słoneczko aż żyć się chce. Udanego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia79
Dzięki bardzo Serek i Róża. My też się bardzo cieszymy i mielismy niezłego pietra. Ale na szczęście wszystko jest w porządku. Jeśli chodzi o Rydygiera, to ja nic nie słyszałam. Ale Serek możesz się zapytać pani Kasi co prowadzi z Wami ćwiczenia w szkole rodzenia bo Ona tam pracuje(fakt, że na noworodkach ale napewni wie). To chyba będzie najlepsze źródło wiadomości. A w ogóle mam nadzieję, że się poznamy bo w połowie marca chciałam iść we wtorki na ćwiczenia, żeby poćwiczyć parcie. Chodzisz na 16 czy po wykładzie. Ja się wybieram na 16 godzinę. Gorąco pozdrawiam w ten słoneczny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jesli chodzi o wkladki laktacyjne to w moim przypadku byly niezle jaja. Mi nie wystarczaly nawet podwujne najleprze wkladki po pol godziny byly przemoczone wraz z moim ubraniem i wtedy wpadlam na pomysl i zaczelam kupowac podpaski bella zwykle, dzielilam ja na pol i przyklejalam do biustonosza, zupelnie nie przemakaja i bardzo tanio to wychodzi.A jak gdzies wychodzilam to pod podpaski podklejalam wkladke zeby nie bylo widac przez bluske ze mam podpaske.Ale to sposub dla tych mamus ktore beda mialy bardzo duzo pokarmu tak jak ja bo jak jest mniej pokarmu to wkladki laktacyjne nie przeciekaja. Kasika1 masz moze numer na gg jesli tak to mi podaj moze sie okazac ze jestesmy do siebie podobne ,no wzrost i waga ta sama.... wysle ci zdjecie przez gg i mojej corci tez jesli chcesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ale slicznie dziś, nareszcie jakaś normalna pogoda, no mogło by być parę stopni więcej ale dobre i to. RRR- Planuje kupić laktator ręczny (z taką rączką) bo taniej wychodzi. Raczej napewno kupię go przed porodem, a jak się nie przyda to najwyżej sprzedam. Ania26- No to ja już nie wiem jak robić z tym pasem. Zaczekam i zobaczymy po porodzie, jak wtedy będzie potrzebny (i rozmiar już będę miała) to do zakupię. Viki- Mój numer GG to 3967681, a zdjęcia wyślij na adres e-mail, jest wyżej. Z góry dziękuję i postaram się odwdzięczyć tym samym (tylko, ze zdjęcia będą tylko moje, bo Kacperek będzie pierwszym dzidziem w naszej rodzince) Buziaki Po tych pączkach wczorajszych to nie staje narazie na wadze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałam właśnie u marcówek, że nasza Mo.nika (termin 04.04) napisała, że chyba dziś urodzi!!!! Bo ma bóle od północy i tak było z jej poprzednią ciążą. Ojjjjjejjjj! Trzymam kciuki i napisz Mo.nika czy to faktycznie już i wogóle. Ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie juz!chyba pora wylaczyc kompa i pochodzic, bo bole juz nie do okielznania si robia.A w ruchu sa jakies znosniejsze niz jak sie siedzi czy lezy.Narazie do szpitala nie jade, poczekam ile sie da, w domu jest calkiem inaczej, w szpitalu zawsz e bardziej robie sie chora.Kurcze niech juz bedzie jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Mo.nika to trzymam kciuki i podziwiam opanowanie 😘 napewno wszystko będzie dobrze a jak wrócisz to nie zapomnij nas wszystkiego opisać. Zazdroszcze ci juz niedługo bedziesz miała aniołka przy sobie. Trzymaj sie kochana!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! Widzę,że humorki dopisują , to chyba przez to piękne słoneczko!Mam dziś wizytę u lekarza i bardzo jestem ciekawa co nowego w brzuszku! Pozdrawiam Was cieplutko!Miłego dnia! :) RRR Co do tej kliniki , o którą pytasz to tylko kiedyś sprawdzałam w internecie informacje o niej i pożałowałam ,że nie mieszkam w Krakowie. Na zdjęciach wygląda super.Moja siostra rodziła w Krakowie w Żeromskim i była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Joasiu, właśnie od Pani Kasi mam między innymi informacje, że w Rydygierze jest dużo porodów a sala do porodu jedna. Nie mam pojęcia czy w takiej chwili przeszkadza obecność innych. Ja na ćwiczenia staram się chodzić na 16. Nie zawsze mi się udaje, bo czasami nie mogę wyjść tak wcześnie z pracy. Ostatnio np. dojechałam do szkoły rodzenia na 17 na wykład i po wykładzie zostałam na ćwiczeniach. Dowa ja też miałam ostatnio trzy noce z rzędu nieprzespane. Dziecko wyczyniało dzikie harce. A ostatnia noc jak ręką odjął, taki spokój w brzuchu, chyba mała tak słodko po pączkach spała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika trzymamy kciuki, koniecznie wszystko opisz co i jak, no i jakie objawy, bo większośc z nas oczekuje pierwszego Bobaska i jesteśmy zupełni zielone (przynajmniej ja). Pisałyście duzo o pieluchach, ja zamierzam stosowac i tetrowe i pampersy. Do pampersow sie troche zraziłam, jak kiedys zobaczyłąm tyłki dzieci mojej szwagierki, horror, takie odparzenia, ze jak zyje takich nie widziałam i w zyciu sama bym do takich nie dopuściła. Ale z drugiej strony wiem, ze to przez jej lenistwo i zaniedbanie, bo dzieci potrafiły w jednym pampersie przechodzić cały dzień. Nie chce jej krytykować ani sie wymądrzać, ale niestety taka prawda. Kiedys poprosiła, zebym potrzymała jej synka (jak miał kilka miesięcy) to myślałam, ze zwymiotuje, a przeciez bobaski zawsze pachna tak przyjemnie, dopiero jak powiedziałam, ze musze do ubikacji i oddałam go męzowi, to on jej powiedział, ze jak go nie przebierze to go nie weźmie, no to łaskawie poszła go przebrać. Dlatego też myśle, że każda z nas musi na własnej skórze przetestować , które pieluchy jej najbardziej odpowiadaja i nie ma co sie sprzeczać , które sa lepsze. A co do laktatora, to myśle, ze w razie W, kupi go mąż, ale u mnie w rodzinie nadmiaru pokarmu nikt nie miał, raczej odwrotnie. A mój brzuch wyglada jakbym zaraz miała urodzić, jest ogromny, nie mam juz w czym chodzic, zwłaszcza jesli chodzi o nakrycia wierzchnie. Dziewczyny, czy puchną Wam stopy? Bo mnie się robią ostatnio takie baloniki, ze wyglądaja jak ropuchy, butów nie moge wcisnąc. O ludzie, czuć juz nad nami końcóweczke! Ależ się boje! Kiedy zamierzacie pakowac torby? Anna80, zmiana terminu porodu to insynuacja położnej, a do lekarza ide we wtorek to moze sie czegos dowiem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo.nika to jużżżżżż????? Trzymaj się i koniecznie wszystko nam tu opisz!!!!!!!!!!!Powodzenia!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko - szybkiego i lekkiego porodu. Wracaj do nas szybciutko. Ojej az trudno uwierzyć że jutro bedziesz miała to wszystko za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - trzymamy kciuki za szybki i lekki poród :) Jejku... zaczęło się... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie :) Dopiero zaczełam czytać nasz dzisiejszy topik i ... troszkę mnie strach ogarnął.... zaczyna się nawet u nas ??!!??!! Monika trzymaj się !!! Życzę szybkiego, lekkiego i bezpiecznego porodu !!!! Ucałowania dla Ciebie i Twojego synusia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - powodzenia!! 3mam łapki zaciśnięte za Was, by szybko i w miare bezboleśnie skarbek pojawił się wsród ludziów!!!! a ja się lekko przeraziłam i Moniką i tym, że oprócz niemęża już teściowa powiedziała mi, że brzuch mam trochę niżej... faktycznie, mogę włożyć rękę między brzuc, a piersi... powiedzcie mi, proszę, jak to jest - ile czasu jest do porodu od chwili, kiedy brzuch zaczyna opadać?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, nie przesadzajcie to chyba jeszcze nie nasza pora :( Przed nami są jeszcze marcówki... Jak czytam to wszystko to coraz bardziej zaczynam się niepokoić że nie zdążymy ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity:) Monika nie zartuj- już???? trzymam kciuki🌻 Zazdroszcze wam słoneczka, u mnie jest pochmurno i ciśnienie do d..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silvia - ja od tygodnia panikuję, że nie zdążymy i zamęczam niemęża... a on ma teraz końcówkę sezonu na polowania i to go bardziej interesuje.. echh, byle do środy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×