Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Dzięki Roza, jesteś kochana ! Staram się o tym nie myśleć ale wiesz to jest silniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem Silvia, też bym sie denerwowała, ale postaraj sie nie myśleć i zajmij sie może pozadkami w szafi i prasowankiem , bo dzidzia tuz tuz :) Ale termin ci sie przesuną:) a z ostatniej @ masz tylko tydzień do przodu ode mnie, moze i mi sie przesunie na wcześniejszy:) a chciałabym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Witam w słoneczne południe:) Wszystkiego naj naj naj dla wszystkich kobietek i dla grazie z okazji urodzinek:):):) Wczoraj przyszło zamówione łóżeczko i cała rodzinką składaliśmy, jest super, juz go nie składamy : niech stoi i czeka na córcię:) Mam juz tez poprasowane ubranka, czyli wszystko przygotowane dla córci, dla siebie czekam na koszulki z allegro i musze jeszcze kupic w aptece srodek na lewatywke bo ciągle zapominam:) Ja moja córcie na wyjście ze szpitala ubiore kombinezonik wiosenny i do nosidła - gondolki a kocyk to zabiore tak na wszelki wypadek:) Marteczka77 moj synek szedł do przedszkola jak miał 2,9 i wydawał się taki malutki a teraz już od wrzesnia pójdzie do pierwszej klasy, jak ten czas szybko zleciał:) Roza za pierwszym razem mieliśmy łóżeczko140/70 a teraz 120/60 i myśle że takie sa standardy:) Silvia 27 na pewno wszystko bedzie ok. Kacperkiem , trzymam kciuki za Was , ja tez chodze na wizyty co 4 tygodnie , z synkiem chodziąłm co 2 tygodnie ale teraz jest inny gin i nie widzi potrzeby abym przychodziła częsciej więc sie nie martw i główka do góry Pozdrawiam i żyćze miłego dzionka i dużo kwiatków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazie - wszystkiego naj :) Roza - ja tez sie zbieram i zbieram i... jakos jeszcze nic z tego nie wyszlo, ale moze dzis? ;) silvia - ja tez uwazam, ze z niczym nie przesadzasz. Chyba kazda z nas juz doswiadczyla strachu o wlasne dziecko i mysle, ze wszystkie martwilybysmy sie tak samo w podobnej sytuacji. Ale trzeba byc dobrej mysli, Kacperek ma jeszcze troche czasu :) A co do tej odleglej wizyty to rzeczywiscie dziwne... ja czuje sie raczej dobrze, nie mam twardnien brzucha ani skurczy, a chodze teraz co 3 tyg. A moze pojdz po 2 tyg, powiedz, ze koniecznie musisz, ze zle sie czujesz albo cos Cie zaniepokoilo. Fajnie, ze dostrzegliscie podobienstwo Kacperka do Was :) Mi sie wydaje, ze nasze dziecko jest w ogole do nikogo nie podobne ;) Trzymajcie sie dziewczyny i nie dajcie sie smutkom, juz niedlugo wiosna i narodziny naszych Maluchow 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Silvia Ty sie zadnym terminem nie przejmuj, idz wczesniej,np za 2 tygodnie,nie musisz zmyslac ze zle sie czujesz bo jeszcze do szpitala Cie posla, ale powiedz ze jestes bardzo niespokojna a to tez ma wplyw na dziecko i chcesz sprawdzic czy wszystko jest ok.Przeciez jak juz tam bedziesz u tej gin to nikt Cie nie wyrzuci. A do mnie jakies chorobsko sie przypetalo,kaszel i katar, ehhh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazie, wszystkiego naj z okazji urodzin! muszę się pochwalić, że mamy już wózek - znajoma poleciła i kupiliśmy używany za 350 ale w super stanie. Jest gondola + sportówka. Trochę duży i cięzki ale do windy jakos go dowleke. Wazne, ze ma duże koła, tak że w razie czego można powoli wjechać nimi na stopień. A co do terminu u lekarza to ja bym nie czekała 4 tyg! To za długo a już na pewno nie w takiej sytuacji. Wybierz się wczesniej a jak nie to do innego lekarza. ja idę do mojego w piątek - liczę na jakieś szczegóły bo nic nie wiem, nawet po tym szpitalu. A jak nie to pójdę prywatnie... Co zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się ruch u nas zrobił:) Róża my też mamy niestandardowe łózeczko i sprzedawca w sklepie doradził nam kupić materacyk parę centymetrów większy i potem obciąć go tak, żeby pasował. Tą osłonkę można przeszyć i pasuje jak ulał. Witch jakiś talent poetycki Nam tu rośnie pod bokiem:D Sylwia27 nie rozumiem twojego gina, ale musimy doczekać tyle samo, bo mi też lekarz powiedział byle do kwietnia. A narazie mam wizyty co tydzień, noi właśnie dziś na 4. Trzymajcie kciuki Odezwę się jak wrócę. Agnes ja też jestem zdania, że nie ma co przepłacać, nasz wózek kupiliśmy za 500 zł a jest i głęboki i spacerówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem także kwietniówką - termin mam na 19 kwietnia z usg, a na 9 kwietnia z terminu OM Zauważyłam wątek ubrania na wyjście ze szpitala Mnie to b. interesuje Chcę kupić komplecik z polarku taki puchaty z czapusią - i w tym można dzidzię wsadzić do rożka? To moje pierwsze dziecko stąd naiwne pytania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy wychodzić w kwietniu - stąd te pytania Nie za bardzo wiadomo jaka pogoda na wiosnę - czy 15 st to już ciepło dla dzidzi czy zimno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka77
Silvia27-wiem że to bardzo trudne ale postaraj się myśleć pozytywnie...wydaje mi sie,że gdyby sytuacja była bardzo dla dzidziusia niebezpieczna to już byłabyś na obserwacji w szpitalu..Ale ja też bym poszła na wizytę wcześniej-nawet już za tydzień..żebym była spokojniejsza. Pysia77-ja piorę ubranka w loveli a zmiękczam je lenorem sensitive-wypróbowałam już kilka płynów i ten jwst zdecydowanie wg.mnie najlepszy! Co do wózka to ja też już mam-deltim vojager 005-kosztował 700zł-jest wielofunkcyjny i poleciła mi go kolezanka.Mam nadzieję,że będzie ok.Ciekawa jestem czy któraś z Was ma taki? Dziewczyny o macie juz biusonosze do karmienia??może mogłybyście mi jakiś polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka77
Sorry za "zjadanie "literek-jakoś tak wyszło..:( Acha!jeszcze mam jedno pytanko:macie może łóżeczko turystyczne?A jeśli tak to jakie?Bo ja od pewnego czasu się rozglądam i nie mogę się zdecydować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka - czytalam tu gdzies na forum pozytywne opinie o tym wozku. Stanik do karmienia mam firmy \'Mizet\', prosto sie odpina i jest wygodny. Tu jest troche informcji: http://hindianka.pl/sklep/product_info.php/products_id/1125 Wiem tez, ze Triumph ma takie. A co do lozeczka to mamy Iwa 26 firmy Sun (o ile nic nie przekrecilam) - na pewno gdzies znajdziesz na allegro. Polecam jednak najpierw wybrany model obejrzec w sklepie - czy jest stabilny i czy material zbytnio nie szelesci. Zastanow sie jeszcze na czym Ci zalezy - niektore lozeczka maja plozy do bujania, wibracje, melodyjki, kieszen na rzeczy dziecka, budke, moskitiere. Jezeli rezygnujecie z lozeczka drewnianego to przydalyby sie jeszcze 2 poziomy by moc klasc noworodka na tym wyzszym. Udanych zakupow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! pamietacie mnie jeszcze??? Silvia ja mam podobny problem :( otoz chodzac na co 2 tygodniowe wizyty, lekarz stwierdzil niskie tetno dziecka (na granicy normy) dal skierowanie do szpitala , tam zrobiono mi ktg ktore wykazala ze szystko ok pozniej znowu ktg u swojego gina i znowu tetno przy granicy, mialam zrobione usg (gin chcial wykluczyc czy to tetno spowolnione nie jest jakas wada serca) wszystko wyszlo wzorcowo (budowa serca itp) powiedzial wiec ze chyba pepowina.... :( uciska malego od tamtego czasu chodze jak na szpilkach, mam stetoskop (nie taki zwykly) tylko do sluchania tetna plodu i dup... nic nie slychac :( kurde czuje sie jak na bombie :( jutro ide znowu na wizyte, dostane skierowanie na echo serca, zeby sprawdzic jeszcze raz czy wszystko ok, poza tym chodze co pare dni na ktg, dziwi mnie ze lekarz odeslal Cie , nst wizyta za 4 tygodnie :( ja mam termin wg usg na 7 kwietnia, wg ostatniej miesiaczki na 27.04 przytylam 12 kg , i synek sie nie zmienil :-D pozdrawiam wszystkie kwietnioweczki!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam Wszystkim dziewczynki za słowa otuchy i chyba rzeczywiście pójdę na tą wizytę wcześniej tak by sprawdzić i się uspokoić że z naszym synkiem wszystko jest w porządku. Zabrałam się dziś za pranie tego co już kupiliśmy by nie myśleć za dużo o złych rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
hej dziewczyny Przeglądając allegro natknęłam sie na muzykę dla bobasa tą która jedna z Was kiedys napisała oto link: http://www.allegro.pl/item88715548_muzyka_bobasa_5_plyt_wys_gratis_wiosenna_oferta.htm sprzedawca: rajeraj w kategori zabawki niemowlęce Marteczka77 my własnie wczoraj otrzymaliśmy łóżeczko turystyczne i jestesmy zadowoleni , kupiliśmy na allegro:) Ma wszystkie bajery: przewijak , moskitera, płózy do zrobienia kołyski , budka z misiakami, muzyczka z wibracjami , otwierany bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja to się martwie ze nie bede wiedziała jak ubierać malą, ze albo ją przegzeję albo bedzie jej za zimno. Już sie tym martwię. np nie wiem jak ubrać dzidzie pod śpioszki z długim rekawkiem, bo mam takie i nie jest to typowy pajacyk. Kurcze im bardziej się zastanawiam tym wieksze mam wątpliwości czy sobie poradzę:O Dzieki dziewczyny za podpowiedzi w sprawie łózeczka.:) Evi ale ci sie przesuna termin ho ho, ja to chyba ostatnia urodzę, a już bym chciała, cały czas sobie wyobrazam maleństwo, ze juz jest ze mną, Wy też tak macie czy tylko ja jestem tak niecierpliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja to się martwie ze nie bede wiedziała jak ubierać malą, ze albo ją przegzeję albo bedzie jej za zimno. Już sie tym martwię. np nie wiem jak ubrać dzidzie pod śpioszki z długim rekawkiem, bo mam takie i nie jest to typowy pajacyk. Kurcze im bardziej się zastanawiam tym wieksze mam wątpliwości czy sobie poradzę:O Dzieki dziewczyny za podpowiedzi w sprawie łózeczka.:) Evi ale ci sie przesuna termin ho ho, ja to chyba ostatnia urodzę, a już bym chciała, cały czas sobie wyobrazam maleństwo, ze juz jest ze mną, Wy też tak macie czy tylko ja jestem tak niecierpliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam Wszystkim dziewczynki za słowa otuchy !!! Chyba rzeczywiście pójdę na wizytę wcześniej by sprawdzić co z tą pępowiną i przy okazji by się uspokoić. Witaj Evi, już myślałam że się do nas nie odezwiesz. Mam nadzieję że z Twoim Maluszkiem też wszystko będzie w porządku i że obie urodzimy zdrowych silnych chłopaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam Wszystkim dziewczynki za słowa otuchy !!! Chyba rzeczywiście pójdę na wizytę wcześniej by sprawdzić co z tą pępowiną i przy okazji by się uspokoić. Witaj Evi, już myślałam że się do nas nie odezwiesz. Mam nadzieję że z Twoim Maluszkiem też wszystko będzie w porządku i że obie urodzimy zdrowych silnych chłopaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia, widze, ze ty tez masz super lekarza (chodzisz prywatnie?) . Bo ja chodze prywatnie i mnie juz w ogole kazał nie przychodzic ( a ostatni raz byłam 28 lutego), dał skierowanie do szpitala i tyle. Jak do 28 marca nie urodze, to mam przyjsc po zwolnienie. A ja tak jak Ty szaleje z niepokoju, jak mała przestaje sie ruszac (np. dzis bardzo słabo czuje ruchy) to normalnie głupieje. Już po prostu nie moge wytrzymac tego oczekiwania i zeby wszystko było dobrze. Potrafie ryczec przez byle głupstwo, wszystko mnie wk.... . Czy Wy tez tak macie? Trzymajcie sie dzielnie Kochane kwietnióweczki! i jeszcze jedno pytanko, jak w koncu z tym środkiem do lewatywy, trzeba go miec ze sobą, czy szpital go daje, bo juz nie wiem czy kupować czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Hej kobietki:) Przeglądając allegro natrafiłam na sprzedaż płyek muzyka dla bobasa Dla zainteresowanych podaje link http://www.allegro.pl/item88715548_muzyka_bobasa_5_plyt_wys_gratis_wiosenna_oferta.html Marteczka my także mamy takie łóżeczko o jakim pisze Lolcia, Firmy Sun z przewijakiem płózami do zrobienia kołyski , budki z miskami i moskiterą , podwieszanym łóżeczkiem dla najmniejszych maluszków, otwieranym bokiem to juz dla starszego malucha i jeszcze jest muz0yczka z wibracjami i z boku kiseszen na drobiazgi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania26 ja też chodzę prywatnie i to za duuuże pieniądze bo za wizytę z usg od 3 miesięcy płacę 130 zł (i to ze zniżką !!!) a od kwietnia już nie będę miała zniżki więc będę płaciła 140zł !!! Co jest bardzo wysoką ceną jak na Wrocław. Mam tak samo jak Ty, jak Kacper się długo nie rusza to juz się denerwuję a znowu jak rusza się bardzo intensywnie to też już przychodzą mi do głowy myśli typu \"pewnie próbuje się z tej pępowiny uwolnić bo go mocniej uciska\". I tak źle i tak nie dobrze. Dziś zabrałam się za pranie ciuszków, pieluszek itp. by nie siedzieć i nie myśleć za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia, ciesze sie ze nie jestem z tym problemem sama. ja mam juz wszystko poprane i głupieje po prostu od siedzenia w domu i myślenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, to Wam wspolczuje :( co za lekarze!!! ja chodze i opanstwowo i prywatnie (za cala wizyte + usg, mierzenie cisniania, waga itp) place 60 zl ze znizka, panstwowo tez jest bardzo dobry, kaze przylazic co 2 tygodnie, nie rozumiem jak mozna juz nie przychodzic do porodu??? a ktg??? u nas jest taki zwyczaj ze jak jest sie przed terminem to juz codziennie chodzi sie do gina i na ktg!!! kurde to macie troche ciezko, bo i nie male pieniadze bierze :( pozdrawiam Was i maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi, moj o ktg to nawet nie wspomniał, ze jest coś takiego, a pracuje w szpitalu w którym mam rodzić, wiec jak tylko cos pojdzie nie tak, to go chyba udusze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazie, wszystkiego najlepszego 🌼 Dziewczyny jeżeli tylko uważacie że coś nie tak to do lekarza bez zastanowienia. Ja chodzę co dwa tygodnie, mój lekarz powiedział że jeżeli będe uważała ze coś jest nie tak to mam się do niego zgłosić niezależnie od tego kiedy mam następną wizytę. Tak samo mówiła położna w szkole rodzenia, jeżeli coś nas zaniepokoi żeby zgłosić się na oddział to wszystko sprawdzą. Ania26 musisz zapytać w szpitalu w którym zamierzasz rodzić ( lub lekarza skoro tam pracuje to powinien wiedzieć) o to co powinnaś mieć ze sobą ( np.lewatywę, maszynkę do golenia itp. ) w moim nie trzeba mieć własnej, ale co szpital to inny zwyczaj :) . Mi dużo dało chodzenie do szkoły rodzenia w szpitalu w którym będe rodzić, położna poinformowała nas co mamy zabrać ze sobą do szpitala i o zwyczajach tam panujących :) Dodatkowo było również spotkanie z pediatrą, który powiedział jakie badania będa robili dzieciom podczas pobytu w szpitalu itd.( mi sie to bardzo podobało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj najlepszego z okazji naszego swięta. Ania26 mam tak samo jak ty. zwolnienie do 28 marca a jak nie urodzę to mam pokazać się 29. Żadnych badań mi nie zalecił, i tak jakoś dziwnie sie z tym czuję. Największym problemem było wyznaczenie daty porodu co w końcu mnie wkurzyło. Wg OM na 10-04, wg us 13-03 a on sądzi ze to przełom marca i kwietnia. Co mnie to do cholerki obchodzi. I tak Malutka zadecyduje kiedy to ma nastąpic. zakupy wszystkie zrobilismy wczoraj. Łóżeczko 120/60 kupiliśmy. co do prania - oczywiście jeszcze go nie zrobiłam - to pani w sklepie poradziła żeby nie prać tych ciuszków tylko ze 3x namoczyc w płatkach mydlanych a potem wypracować, bez żadnych płynów zmięczajacych. Kupujecie laktator? Ja zamówiłam wczoraj na allegro Avensis isis. tak bardzo boje sie tego zastoju pokarmu że postanowiłam się zabezpieczyć wcześniej. Grazi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Jesli chodzi o łóżeczko turystyczne to mamy zamiar kupić ale jeszcze nie teraz. Irlandio mam pytanie do ciebie odnośnie tego co zabierasz do szpitala? czy ubranka dla dziecka na cały pobyt trzeba mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u gina i niestety ide do szpitala:( Na 2 tygodnie a potem może do domu?! Ale nie wiadomo może do porodu. mam rozwarcie na palec więc lepiej siedzieć w szpitalu. Ide sie pakować odezwe sie jeszcze. Może to i lepiej w razie czego bede już na miejscu. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×