Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Anna80, nie rodze jeszcze, chociaż nie ukrywam, ze juz bym chciała, czytam codziennie, tylko nie bardzo wiem co napisac, bo tak jak juz wspomniałam do lekarza nie chodze, wiec w zasadzie czytam o tym co wasi lekarze robia lub zalecaja i troche sie tym martwie. A po przeczytaniu wypowiedzi Witch, to nawet wole tak sobie siedzieć i niech sie dzieje wola nieba, niz trafic na jakiegos dupka w szpitalu, ktory stwierdzi, ze panikuje. Wczoraj sie troche wystraszyłam, bo Maleńka do południa nie chciała sie ruszać i nie pomagało moje pobudzanie, ale po obiedzie wszystko wrociło do normy. A przez to ciśnienie zaczęłam wypijac 2 kawki dziennie, słabe bo słabe, ale zawsze to kofeina. Ja tez mam fatalny humor i w zasadzie ciesze sie, ze dopiero niedawno poszłam na zwolnienie, bo od siedzenia w domu świruje. Piszecie o opuchliźnie, mnie puchną ręce i stopy, nawet mama zasugerowała, ze powinnam pojsc z tym do lekarza, bo musiałam od niej butów pozyczac, bo swoich nie zasune. Pewnie za prędko nie urodze, bo \"znawczynie\" mowią iz mimo, ze mam brzuch nisko, to jeszcze do porodu musi znacznie opaść. Moj mąż, nie dosc ze go całymi dniami nie ma, to przytargał jakies choróbsko, śmieje sie, że robi wszystko, zeby tylko ze mna na porodówke nie pojechać. Jedyna dobra wiadomośc, to taka, że od ostaniej wizyty u lekarza przytyłąm tylko 0,5kg. A dzis na kolacje zaserwuje sobie frytki, bo pewnie pozniej na długo bede musiała sie z nimi pozegnać. Anna80 u mnie z kością łonową to samo, niestety i jeszcze został niesamowity ból żeber po prawej stronie pod biustem. Dziewczyny czy wy wszystkie macie juz siare, bo u mnie od czasu do czasu pojawi sie kropelka, ale nic więcej. Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
U mnie też ostatnio siara sie pojawiła ale tylko w jednej piersi, hm. Cięzko mi sie oddycha szczególnie na leząco, trudno spi się na bokach a na wznak mi nie wolno. No i co noc męczą mnie skurcze nóg, takie okropne ze z bólem latam po pokojach. A większej dawki magnezu nie moge brac. Boje sie jak w trakcie porodu takich skurczy nóg dostane to chyba z łóżka porodowego wystartuje jak z procy. A co szykujecie do wózka - czy zastanawiałyscie sie nad tym? czy pościel bawełnianą czy polarkową - co na naszą pore pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola ja jeszcze nie zastanawiałam się co do wózeczka, może dlatego,że wózeczka jeszcze nie mamy... ;) Ania26 u mnie teraz siara się nie pokazuje, najwyżej kropelka ale jakiś czas temu były noce, że rano budziłam się ze sporymi plamami na piżamce. Moja siostra nie miała ani kropelki siary w ciąży i martwiła się, że nie będzie mieć pokarmu ale karmi już 7my miesiąc i na brak mleczka nigdy nie narzekała więc nie ma się czym martwić na zapas. Pozdrawiam cieplutko!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotę :) Ania26🌻pytasz o siarę .. jest po kropelce.. zuważam to po prysznicu jak się wycieram.. a ból kości łonowej i żeber jest okropny...ałłłłłł własnie mi jakaś stópka bokiem wychodzi..... Renola🌻 jak i ty mam skurcze nóg..niestety coraz gorsze... :( a przekręcanie się w nocy na drugi bok w nocy to koszmar... idę myć okna ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotę. Czuję się już jak jakaś słonica:) choć od 2 tygodni nic nie przytyłam, a nawet mi troszke ubyło, obwód brzucha też się zmniejszył. Mleko płynie strumieniami. Wg lekarza to już gdzieś 37 tydzień wiec czekam tylko kiedy Kacper będzie chciał wyjść. Brzuszek twardnieje i pobolewa, a jest już tak nisko, że niżej chyba się nie da. Kość łonowa już mnie nie boli, za to coraz częściej krzyże. Ciekawe jak tam szyjka? Czy sie skraca, ale mam wizyte w nastepnym tygodniu to zobaczymy. Nic ide troche poprać ubranek, a potem ustawiamy łóżeczko, bo już nic sobie nie zostawie na ostatrnią chwile. Buziaki Viki prześle ci jutro te zdjęcia, bo dziś nie mam aparatu. Mina ty to jesteś niezła jabym teraz okien nie umyła za skarby świata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się wybrałam.. pogoda mi szyki popsuła.. jakas mżawka kapie z nieba więc okna poczekaja .. qrcze, a chciałam je umyc póki jeszcze daję radę ... do poniedziałku musza wytrzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj termin to 7 kwiecien :) jesli faktycznie tak bedzie to bedzie to sprawie prezent urodzinowy mojej mamie, ktora urodzila sie 7 kwietnia:).... juz sie nie moge doczekac wszystko mam przygotowane poniewaz wyladuje prawdopodobnie wczesniej zreszta wlasnie co wrocilam ze szpitala wczoraj naszczescie z dzidzia wszystko w pozadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamuska7 - moze wpiszesz sie do tabelki? Całkiem sporo nas tutaj jest.:) Witch jak samopoczucie? Nic sie nie odzywasz? Te Twoje objawy przypominają mi moje sprzed 2 tygodni. Na szczęście ustąpiły. Chyba za dużo robiłam przez piatek i sobotę a w niedzielę miałam tego skutki. Trzymam kciuki. Kasika dobrze że już dobrze :) Piszecie dziewczyny że macie już mleczko - u mnie nic. Obrzęków też nie mam tylko te drętwienia 3 palcy u prawej ręki. :( Co do spania to jak zbliża sie noc to aż mnie trzęsie. Ten brzuchol tak mi ciąży jak leżę na boku że nogi i biodro mnie wtedy bolą. Aniu80 od poniedziałku zaczynamy 38 tydzień - może..... się rozdwoimy? jednak mam przeczucie że moja mała zechce poczekac do terminu :( Mina podziwiam Cię za te okna - ponoć kobiety w 9 miesiącu maja b. duzo energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaję Mamuskę_7, tylko napisz jeszcze swoje wymiary i płeć dzidzia. 🌻 🌻 🌻 Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek..... Madeline.......01.04.06.....10kg........??...........córcia...Szczecin.. witch 3.........01.04.06....19,5kg ...114cm......córcia.... Ania26..........02.04.06....17kg.....112cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........101cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....8,5kg......???........córeczka.......Łódź Sylwia_76......06.04.06.....16kg....???.........synek.......Sosnowiec wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec mamuśka_7....07.04.2006.....???....????......????..........??? Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06....12kg...?...........córcia?.......Głogów ANNA80........10.04.06......13 kg....???........córeczka..... Mina29.........10.04.06.....20kg.....104 ........synek.....mazowieckie dowa...........10.04.06.....10kg......106.........córeczka....Łódź Pysia77.........10.04.06....12,5 kg........???.....synek.......Poznań Marteczka77..10.04.06...14kg...................synek..............Lublin asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009....13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....9kg.......??...........córeczka....śląskie ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......15 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... krystyna_100 18.04.06...22kg 116cm ....córcia....Warszawa rybka25...19.04.06.......14kg......107cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???.....???..............??............. er..........20.04.06...10kg......???............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....12 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......8kg......108cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....15kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........9kg.....94cm.........synek......... Monikaa_....25.04.06...13 kg........102cm....córeczka.......Opatów magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....16kg. ....104cm.....córeczka??......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......11kg....109cm..........synek......Rzeszów Roza...........29.04.06.....9kg.......94cm.....córeczka......Olsztyn serek..........27.04.06.....8,5kg .....98 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
witam dziewczyny, tak was czytam. ja jestem teraz w 36 tygodniu. Chyba bedzie chłopiec- Leonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka77
Cześć Mamusie! Nie odzywałam się ponieważ w zeszły czwartek dostałam skurczy i trafiłam na tydzień do szpitala:(Na szczescie wszystko sie unormowało i jestem jeszcze w jednym kawałku i to w domu:) Dowiedziałam sie za to,że tydzień temu dzidzia ważyła już 3010g!(w poniedziałek zaczyna sie 38tydz)A także że będe miała najprawdopodobniej cc-nie ukrywam,że bardzo się z tego cieszę.(..).. W czwartek idę do ginki a jakby pojawiły się silne skurcze lub coś niepokojącego to mam jechać na ktg do szpitala.. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka77
Dodam,że też zamówiłam koszulki od "chlupacza"-Są SUPER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja też w poniedziałaek zaczynam 38 tydzień.. a na 21-szą idę do gina na USG i badanie.. ostatnio synek siedział sobie na pupci i nie wydaje mi się aby się obrócił więc prawdopodobna jest cc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
Marteczka - a co wskazuje na cesarke? U mnie to jeszcze nie wiadomo. Ale wole naturalnie rodzic. Dzis mam przywiezione drewniane meble do sypialni - kurcze śmierdza takim świerzym drzewem, nie wiem jak to odsmrodzic - przeciez mam tam trzymac ciuszki dzidzi. no i pełne ręce roboty - pranie, prasowanie, układanie wszystkiego a jeszcze nie mam wszystkiego kupionego. I jeszcze póki jestem na chodzie musze kupic wyprawke starszej córci - w maju wyjezdża na zieloną szkołę nad morze i musze wczesniej jej pokupic praktyczne rzeczy bo po porodzie to bedzie cieżko latac po sklepach. No pewnie do kwietnia mi tak zejdzie z tym wszystkim. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że sporo z nas zaczyna 38 tydzień! Nie sugerujcie się moim suwaczkiem na dole bo on ma spóźnienie;) Marteczka u Ciebie koniec 37 tyg. dzidzia ma 3kg i to jest wskazanie do cesarki? Dziwne, moja ważyła 3100 w 37 tyg.i lekarz nawet nie bąknął o cesarce a ja taka malutka i szczuplutka ... (byłam w każdym razie przed ciążą );) dowa ja już sama nie wiem co mam myśleć, raz mi się wydaje, że mogę się załapać jeszcze na marca raz znowu, że dotrwam do kwietnia. W zasadzie jestesmy w takiej sytuacji, że możemy już zacząć rodzić w każdej chwili i będzie to poród w terminie. Mina Ty szalona z tymi oknami??? ;) Moja szwagierka myła okna w 9tym miesiącu i następnego dnia wylądowała na porodówce! No chyba, że to mały sposób na przyspieszenie!Chyba jednak Opatrzność nad Wami czuwa i spuściła deszczyk! Pozdrawiam cieplutko!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas po wizycie - 36 tc ciąży i 3400 g.... bez komentarza :) lekarz życzył mi przyspieszonego porodu - bo dzieciaczek naprawdę duży może być. poza tym miałam pobierany wymaz na obecność paciorkowce typu b czy coś takiego. za tydzień wyniki i zobaczymy, co z tego wyjdzie. mam nadzieję, że go nie posiadam :) ja kolejne 2 kg na plusie... echh, nie ma co gadać, tylko rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek..... Madeline.......01.04.06.....10kg........??...........córcia...Szczecin.. witch 3.........01.04.06....19,5kg ...114cm......córcia.... Ania26..........02.04.06....17kg.....112cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........101cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....8,5kg......???........córeczka.......Łódź Sylwia_76......06.04.06.....16kg....???.........synek.......Sosnowiec wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec mamuśka_7....07.04.2006.....???....????......????..........??? Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06....12kg...?...........córcia?.......Głogów ANNA80........10.04.06......13 kg....???........córeczka..... Mina29.........10.04.06.....20kg.....104 ........synek.....mazowieckie dowa...........10.04.06.....10kg......106.........córeczka....Łódź Pysia77.........10.04.06....12,5 kg........???.....synek.......Poznań Marteczka77..10.04.06...14kg...................synek..............Lublin asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009....13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....9kg.......??...........córeczka....śląskie ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......17 kg......115cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... krystyna_100 18.04.06...22kg 116cm ....córcia....Warszawa rybka25...19.04.06.......14kg......107cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???.....???..............??............. er..........20.04.06...10kg......???............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....12 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......8kg......108cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....15kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........9kg.....94cm.........synek......... Monikaa_....25.04.06...13 kg........102cm....córeczka.......Opatów magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....16kg. ....104cm.....córeczka??......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......11kg....109cm..........synek......Rzeszów Roza...........29.04.06.....9kg.......94cm.....córeczka......Olsztyn serek..........27.04.06.....8,5kg .....98 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...... poprawiam dane i stwierdzam, że chyba jestem największa z Was... albo jedna z :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka77
Anna80-cesarkę będe miała ze względu na zmniejszone wymiary miednicy kostnej-takie były wskazania przy pierwszej cc. POzdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy to noramalne że przez ostatni miesiąc wcale nie przytyłam ale brzuch to mi rośnie..?? ciekawe.. wszystkiego przytyłam w ciąży 20kg. i tak jest od miesiąca.. w sumie to ma z czego dzieciak ciągnąć.. z moich zapasów tłuszczyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu dzisiaj tak cichutko??? Marteczko a kiedy robi się te pomiary miednicy?Dopiero tuż przed porodem? grazie no to faktycznie Twoja dzidzia to byczuś!:D Mina co do Twojego pytanka to nie mam pojęcia ale jesli waga dzidzi jest ok. to chyba wszystko w porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak waga dziecka bo na usg idę dopiero w poniedziałek wieczorem.. ale chyba ok.. brzuch mi się powiększa a dziecko nieźle mnie kopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
widze ze o tak późnej porze nikogo nie ma - ja szukam na allegro rzeczy, których mi jeszcze brakuje i zaglądam tu czy któras nie leci na porodówke.... Te nowe meble tak śmierdzą że nawet nie pójde spac do sypialni, ślęcze przed kompem a tam sie wietrzy. Grazie - nie tylko Ty bedziesz miała duże dziecko - ja też jestem przygotowana na ok 4kg do porodu. Pierwsza córka miała prawie 4100 i poród był spoko. Gorzej ze szwami - dużo mnie nacieli i szycie bardzo długie i bolesne pamietam. Wtedy przytyłam 25kg. Teraz przytyłam połowe tego i mam nadzieje ze dzidzia bedzie choc troche ponizej tej wagi. Ale już w 33tc lekarz zakomunikował że mała jest duża wiec teraz czekam na 29 marca na usg z pomiarami. No i na szybki poród. Najlepiej na początek kwietnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka77
Dzień dobry o poranku! Wymiaty miednicy mierzy położna już na trakcie porodowym takimi śmiesznymi "nożycami".Wymiary są trzy.Ja dwa miałam na pograniczu normy-a że główka do końca dobrze sie nie wstawiła to poród zakończył się cc. Dzisiaj rano obudziłam się i uświadomiłam sobie,że jutro zaczyna się 38 tydz-czyli ciąża jest już donoszona:):):)Teraz niecierpliwie już tylko czekam!!! Po powrocie ze szpitala rozpakowałam torbę bo prałam rzeczy ale dziś postanowiłam że zaraz spakuję ją ponownie:)Przy pierwszym synku rano po wstaniu z łóżka odeszły mi wody(w 38 tyg)-może teraz też tak się zacznie??Teraz dziewczyny to żadna z nas nie zna dnia ani godziny:) Jak sie obudziłam po cc i położna przyniosła mi synka........(..)cóż to była najpiękniejsza chwila w moim życiu.......(...)Wprost nie do opisania..to trzeba przezyc.... Wiem,że za chwilkę będę przeżywać to po raz drugi...i już nie mogę się doczekać!!!!!!!:):):) Oj:)chyba przez chwilkę byłam gdzie indziej:)Zabieram się za kawkę bo już prawie zimna.A tak a propo to pijecie teraz kawę?Ja w poprzedniej ciąży nie piłam..a teraz piję prawie codziennie-tyle że jedną- słabą z mleczkiem.Mam nadzieję,że dzidzi nie zaszkodzę???Ale inaczej chodzę półprzytomna-a mam w domu 2,5 latka:) I jeszcze na koniec mam pytanko:zamawiałyście może pościel na allegro??Jeśli tak to proszę o radę i ewentualnie jakiś link.Ja nie mam ani pościeli ani wkładu-a przecież musze jeszcze ją uprać w "dzidziusiowym"proszku! Życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - oj, tak, wielgachny chłop z niego :) i mam nadzieję, że urodzę przed terminem... i główka niemała (9,4 cm średnica - jeśli niczego nie pomyliłam) Renola - Ty urodziłaś w terminie? czy się dzidzią zbuntowała? mam nadzieję, że nie będzie strasznie. generalnie ja sie bólu nie boję, bardziej przeraża mnie połóg niż sam poród...no, ale zobaczymy. moją maksymą, jedną z, jest teraz - jak weszło to i wyjdzie ;) wiecie, to jest śmieszne, ale już widać podobieństw synka do swego taty. Łobuz ma taki charakterystyczny układ ust. no i wczroaj ginek sam zauważył, że u Macieja jest tak samo... a jak u Was z seksem? jesst jeszcze chęc no i zielone światło na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja od wczoraj chodze taka wściekłą , ze najchętniej bym kogoś zagryzła i to zupełnie bez powodu. Mam juz siebie dosyć. W ogóle przestałąm czuć sie jak kobieta, cała w rozstępach, gruba i w ogóle. Nawet zbytnio nie chce mi sie nog depilowac, czesac i malować, bo mam wrażenie, ze patrza na mnie jak na idiotke. Ja chce juz urodzić! Jutro zaczyna sie 39 tydzień. Marteczka77 ja pije kawke codziennie, tez taka słabą z mleczkiem, ale ostatnio to i dwie mi sie zdarza wypić, po prostu inaczej nie funkcjonuje i tak sie zastanawiam jak to bedzie przy karmieniu, czy bede potrafila zrezygnowac z kawy zwłaszcza przy nieprzespanych nocach. Grazie u nas pozycie umarło śmiercia naturalną ok. 3 miesiecy temu. Po prostu baliśmy się, a jak sie zaczęły te bóle kości łonowej to ja sie nawet ruszyć nie moge, no zreszta czuje sie nieswojo z dzieciaczkiem. Pozniej zero chęci, teraz coś sie libido odzywa, ale Mała ma juz główkę niziutko, wyczuwalną przy badaniu ginekologicznym, to tymbardziej sie boimy. Zreszta pozniej jeszcze dochodzenie do siebie, biedny ten moj Mąż. A najbardziej mnie wkurza jak mnie kazdy pociesza, ze jakos ten porod zniose, ze bedzie ok, no to bym zabiła za takie coś, a Męża za to, ze mi mowi, ze na pewno schudne i będe taka jak kiedyś. Normalnie bym go udusiła. Dobra kończe to marudzenie, bo pomyślicie, ze jakas egoistka ze mnie, a to chyba nawał hormonów. Sorki, ale musiałam sie wygadać. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne przedpołudnie!:) Ania26 nie przejmuj się tymi humorkami raz na kilka dni ja mam dosłownie to samo...Czuję się gruba, brzydka, ciężka i chcę mieć dzidzię juz na rękach. Wtedy marudzę mężowi chyba gorzej niż małe dziecko, u mnie jeszcze przeplata się to z płaczem o byle co...Oj, ciężkie ma on teraz życie ze mną... ;) grazie co do sexu to przyznam szczerze ,że ostatnio mam nawet większą ochotę niż przez ostatnie miesiące. 2 tyg. temu pytałam gina czy jeszcze możemy a on na to ,że nie widzi żadnych przeciwskazań no więc skoro mamy zielone światło....;) Słyszałyście o tym, że sex przyspiesz poród? Czy to prawda? Ja muszę wytrzymać jeszcze tydzień bon mój lekarz wyjechał!!!On pracuje w szpitalu gdzie mam rodzić więc zawsze to inaczej jak będzie w pracy... RRR a co u Ciebie??? Jestem dziś zła bo okazało się, że sliczna pościel, którą wczoraj prałam ma wymiary...130/100 :O a kołderka i łóżeczko 120/60. Nic tylko normalnie ochrzanić tego sprzedawcę ze sklepiku ...Kupiliśmy tam kołderkę, łóżeczko i tę nieszczęsną pościel, która miała być na TĘ właśnie kołderkę. No to nam wybrał debil jeden...Najgorsze, że nie mamy paragonu i 70 zł w plecy :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
Witam wszystkich!! u mnie do porodu jeszcze troszke. Po ostatniej wizycie lekarz stwierdził, że pewnie urodzę gdzieś na początku kwietnia. Ja ostatnie usg mialam robione w 34 tygodniu i mała ważyła 2700g. Ja przytyłam już w sumie 15 kg, a w pasie mam 111 cm. Jak któraś może to proszę o uzupełnienie tabelki. Wczoraj zafundowałam sobie fryzjera i nowe pasemka i teraz co chwila myję włosy bo zamiast ładnego siwego balejażu wyszedł mi fioletowy. Tragedia. A fryzjerka przestrzegała mnie, że może wyjśc inny kolor niż wychodził mi zwykle. Choć jak robiłam sobie kolor w 5 miesiącu to wyszedł ok. Ja podobnie jak wy wszystkie juz odliczam dni do porodu. Czekajmy wiec cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
Anna80 - ale jeśli pościel jest większa od kołderki to można ją zszyc do wymiarów kołderki. Gorzej by było na odwrót. Grazie - ja rodziłam troche po terminie chyba ze dwa dni - miałam umówioną cesarke jeszcze na później bo mała nie odwracała sie ale wieczorem podnosiłam fotel - ciężar i w nocy ok 1:00 wody odeszły bez żadnych bóli wiec heja do szpitala tam doszły skórcze a potem to już szybciutko i o godz 6:45 mała wyszła - chociaż 4100 to nie było ciężko. Ale to szycie to koszmar - i dlatego teraz urodzic przed terminem zeby mnie nie musieli tak nacinac. ale słyszałam ze drugie dzieci rodzą sie jeszcze wieksze. Własciwie to jeszcze nie mam powiedziane że dziecko ułożone do porodu -piszecie ze kopią Was po żebrach - to własciwe ułożenie -nóżki w górze - a moje w kłębuszek ułożone naokoło pępka - tak śmiesznie pępek wpadnięty do środka - taka dziurka sie robi a naokoło obwarzanek!! nóżki kopią z lewego boku - czekam aż zechce zejsc niżej i trafi główką prosto do kanału rodnego. A mam pytanie co sadzicie o new Implast? http://www.allegro.pl/item92998140_wozek_implast_volant_nowosc_marzec_2006.html linki do super pościeli zaraz podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek..... Madeline.......01.04.06.....10kg........??...........córcia...Szczecin.. witch 3.........01.04.06....19,5kg ...114cm......córcia.... Ania26..........02.04.06....17kg.....112cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........101cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....8,5kg......???........córeczka.......Łódź Sylwia_76......06.04.06.....16kg....???.........synek.......Sosnowiec wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec mamuśka_7....07.04.2006.....???....????......????..........??? Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06....12kg...?...........córcia?.......Głogów ANNA80........10.04.06......13 kg....???........córeczka..... Mina29.........10.04.06.....20kg.....104 ........synek.....mazowieckie dowa...........10.04.06.....10kg......106.........córeczka....Łódź Pysia77.........10.04.06....12,5 kg........???.....synek.......Poznań Marteczka77..10.04.06...14kg...................synek..............Lublin asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009....13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....9kg.......??...........córeczka....śląskie ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......15 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....15kg.....111cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... krystyna_100 18.04.06...22kg 116cm ....córcia....Warszawa rybka25...19.04.06.......14kg......107cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???.....???..............??............. er..........20.04.06...10kg......???............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....12 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......8kg......108cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....15kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........9kg.....94cm.........synek......... Monikaa_....25.04.06...13 kg........102cm....córeczka.......Opatów magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....16kg. ....104cm.....córeczka??......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......11kg....109cm..........synek......Rzeszów Roza...........29.04.06.....9kg.......94cm.....córeczka......Olsztyn serek..........27.04.06.....8,5kg .....98 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...... aga_krz poprawiłam twoje dane Renola drugie dzieci niekoniecznie rodza sie wieksze , jedna kuzynka urodziła drugiego chłopca o 100 g mniejszego od pierwszej córci wiec nie martw sie na zapas:) Anna80 ja tez mam pościel wieksza od kołderki i poduszeczki , ale zawsze mozna to zmniejszyc , ja nie musiałam bo nie ma takiej potrzeby po prostu 10 cm nie robi wielkiej róznicy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×