Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

hej:) Mała spi Mam nadzieje ze dzis lepiej bedzie, bo wczoraj to przeszła samą siebię:O Aniutka Maja w nocy tez czesto sie budziła. mam zamiar pic kawke, dzis tez wkoncu choinke rozbieram. poczytam sobie co naskrobałyscie:) Kasika jak zdrowko? Asmana zakupy udane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś spiaca jakas jestem:O Sineganone moja mała tez sama nie siada, jak ją posadze to siedzi, ale boje sie ze runie do tyłu lub na boki. Choc ostatnio probuje wstawac do siedzenia i nawet jej to wychodzi, wiec jestem troche uspokojona. Jaka to metoda rehabilitacji?? Słoneczko te male szkraby wszystko wypatrzą, dobrze ze nic małej sie nie stało i w pore zauwazyłaś co sie dzieje:) Teraz mi sie udało ze stronką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki🖐️ Kacper wymyslił nowy sposób nocnego dręczenia:D terazx nie wstawał co godzinkę, tylko wstał dopiero o 2.30 i półtorej godziny zasypiał:O Co ja mam z tym dzieckiem;) Sprzątnęłam łazienki, teraz mam chwilkę odpoczynku:) Sineqanone 🌻zdrówka dla Partynka, bidny:( Kuzyn mojego Kacperka tez ostatnio przechodził zapalenie płuc i też ma 4 lata. Biedne te dzieciaczki, ponoc wirus panuje. Wiem, że czasu brak, ale w miarę mozliwości pisz co u Was. My o Tobie pamiętamy:) Asmana🌻 to gdzie to jedziecie?? Litr wódki?! Takiej to dobrze:D:D:D Gosik24🌻 witamy❤️ Aniutka🌻 Jak ja ci zazdroszczę tego męża pracusia:P Elizabeta🌻 udanej imprezki Rybka[kwiat[ zdrówka dla Marcelka😘 Róża🌻 my z choinka czekamy do poniedziałku, choc strasznie się sypie. Zdrówko lepiej:) dzięki dzis ty pierwsza:D Jeszcze się cichutko pochwalę, że mam kilogram do tyłu:D Miłej soboty:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie :) ciężko tak opisać co to za metoda ta NDT, to jest taka metoda, w której rehabilitantka wykonuje pewne ruchy, czyli tak jakby gimnastykuje dziecko aby nauczyło sie siadania, u nas to wyglada mniej wiecej tak, że kladzie ją na brzuchu, potem na kolankach i na wyciagnietych raczkach i robi siad, czyli taka pozycja do raczkowania. potem schodzi na jedną z rączek i dziecko oparte na raczce siada, ciezko mi to wytłumaczyc,tak na sucho. W internecie na google można wpisac metoda NDT ale szczerze mówić nic ciekawego nie ma. Poza tym u nas nocki raczej spokojne, chociaż od niedawna. Jeszcze nie tak dawno Ola jadla w nocy, ale juz rzadko się to zdarza. Dziewczyny mam pytanko, kiedy jest teraz szczepienie, czy może na przełomie 8 i 9 miesiaca bo nie wiem?:) I tak oprócz tego siedzenia, co w sumie jest bardzo ważne, i troche sie denerwuje, bo wg wszelkich kasiazek powinno dziecko siedziec, w sumie Ola siedzi ale sama nie umie usiaść, to jest nie źle. Apetyt dopisuje i humorek też. Ząbkowanie w toku, ostatnio tylko mamy zatwardzenie kupki, i tak sie zatsanawiam czy to od zabków, raczej kojarzy mi sie to z biegunkami, nie wiem. Może to podawanie jakiegos jedzonka Aha i czy podajecie juz żółtko, a jesli tak to w jaki sposób?:) Kawcie piję :) a dzien okropny, chmury i wiatr, trzeba coś posprztac chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to tez miałaś nockę:O tez musze wziasc sie za sprzatanie ale mi sie nie chce buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika kochana ja też o Was pamiętam ale czasu niestety nie mam ale postaram się zaglądać, miło że pamietacie o mnie, bardzo mi miło i Kochane jestescie:):), buziaki dla wszystkich U mnie waga średnio :p zostalo mi ze 4 kg jeszcze, i tak walcze i przegrywam i znowu walcze, juz bylo mniej ale po świetach wróciło ehhh...........i co tu zrobic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sineganone podaje żółtko roznie najczęscie w zupce:) samego nie chce jeść:( My na szczepienie idziemy jak mała skonczy rok:) nie bedzie wczesniej zadnego. Szczepisz małanormalnie czy szczepionka skojazoną?? U nas ciągle sa zatwardzenia i nie wiem co mam robić, juz ograniczyłam wszystko co moze powodowac twarde kupy:P Kasika wczoraj zrobiłam budyn z ksiazki ktora mi wysłałaś, myslałam ze Maja jesc nie bedzie ale pieknie zjadła i mi tez smakowało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża zabieraj się do roboty:classic_cool: sineqanone z tego co pamietam to ty laska byłaś:P Ja mam następne szczepienie w maju, szczepiłam skojarzoną, a żóltko podaje jako jajecznice na parze albo w zupce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zatwardzenia, to u nas Ciagele mnie to dopada:( Od porodu z tym walczę z marnym skutkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nieee, lenia mam okropnego oczy mi sie kleja ze szok, dawno tak nie było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowałas sliwek suszonych zalanych wodą? Ja juz nie mam tego problemu, ale czesto miałam i przyznam sie ze tez nic mi nie pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwki?! Próbowałam i nic.😠 U nas pada i wieje i znowu nici ze spacerku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedactwo:( zadnych innych metod nie znam. u nas tez straszny wiatr, jak tak dalej bedzie to skisniemy w domach he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza szeienia skojarzone także chyba tez dopiero w roczek :) Kasika słaba ze mnie laska, troche schudłam, ale waże 59 kg a malutka jestem 162 cm, wiec z 4 by sie przydalo zrzucic, ale cięzko bardzo:( , a najgorsze jest to że podjadam słodycze, a wiecie co i w nocy potrafie wstac jak lunatyk jakis i zjesc kawalek np czekolady i weź tu schudnuj z takim podejsciem, może by jakis chrom zaczać jesc, sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika lec leć, ja jeszcze mam labę:P:P Sineganone nie dziwie sie skoro podjadamy:P, swoja droga ja jestem taka sama cały czas cos jem. Poznym wieczorem tez, ale ja tem zadnych diet nie stosuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas też wieje,pada i dopiero teraz włączyli prąd.A ja jestem niewyspana przez ten kaszel kiedy on minie.Oskar dzisiaj wstał o 8 co zwykle wstaje o 7 . Słoneczko 🌼 dobrze że wszystko sie tak skończyło ,ja nieweiem co bym zrobiła pewnie odwróciłabym go do góry nogami i klepnęła brrrrrrr,trzeba pilnować bo niewiadomo co mogą znaleść. Zapraszam na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to to pomarańczowe?? Wercia już piłam:D zdrówka życze bidaczki😘 Róża i sineqanone ja tez wcześniej podjadałam, a słodycze to uwielbiam MNIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin 22
cześć pozdrowienia ja mam termin na 17 kwietnia jak na razie wszystko oka humorkizaleza od pogody no i dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin skoro masz termin na 17 to znaczy że pewnie chciałaś pisać z innymi bo my mamy dzieci z kwietnia i w tym roku to już będą miały roczek, Ale ciesze się że dobrze się czujesz bo to w ciąży bardzo ważne. życzę zdrówka i łatwego porodu Dziewczyny a Wy co dziś takie zabiegane? Wera u nas to pogoda zawsze brzydka jak ja mam czas żeby z małym iść na spacer i jutro też pewnie lepiej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera 🌻 chętnie skorzystam z zaproszenia na kawkę :) kiepsko sie dziś czuje przez pogode za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sylwia A Jędrek co robi? że mamusia na kafeteri?? Bo Marcel się obudził i teraz się bawi to mam chwilke bo pewnie zaraz się mu znudzi zabawa samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×