Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

asmanka nam wszystkim no przeciez obnizaja skladke rentowa dostane ach prawie 50zl , starczy na internet:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja tylko sie przywitac. Zaraz jade z Mackiem do Krakowa pozalatwiac pare spraw, tzn mamy upatrzone meble dla Oliwi pokoju i pozostale, chcemy sie dogadac z transportem Oliwcia idzie do mojej mamy. nie chce ja tulac po calym Krakowie a tym bardziej, ze pada. Noc cala przespana ale podalam jej przed snem nurofen, tak zabkuje, ze szok. Caly dzien taka biedna byla, ze az serce sciskalo. Nawet na spacerku wszystko do buzi i pojekiwala przy tym. Ida jej naraz 4 zeby:( Asmanka duzo zdroweczka dlo kochanej Izuni!!!!! Elizabet gratulacje z podwyzki, niewazna jaka wazna ze jest!!!! Dobra lece, do wieczorka!!1 Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się przywtać więc witajcie Agusiu w dniu 4 urodzinek:) Uśmiechu w każdej sekundzie, Radości w każdej minucie, Przyjaźni w każdej godzinie, Szczęścia każdego dnia, I miłości co wiecznie trwa. 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ będę pózniej na razie miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetko no może nie dużo, ale ja płące 20zł, więc 45 to dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ci fajnie, choc ja z malo ogradam tv, w zasadzie tylko dwa programy style i kuchnie:) julka za to potrafi na okraglo mini mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.Kolejna nocka nie przespana Oskar strasznie się wiercił i budził non stop.Kaszel ma okropny i na dodatek pojawił się katarek który spływa mu też z oczek ach szkoda gadać. Asmanko 🌼 podaje mu syropki herbatek i difergan [tak chyba się piszę] zdrówka dla Izulki A ja za neta płacę 65zł a płaciłam wcześniej 85zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja od rana byłam na zakupach kupiłam małemu nowe sandałki, chciałam także jakąś fajną czapkę ale nic mi się nie podobało, i męzowi na imieniny kupiłam koszulę. Aniutka gratuluję zmiany pracy na lepszą a ja właśnie złożyłam dokumenty do Urzędu Skarbowego ale nie robie sobie dużych nadziei bo wymagana była praktyka w Urzędzie a ja takiej nie mam :( no ale próbować zawsze mozna. Dla Izy i Oskara dużo zdrówka. Kasika Kacper to ma super z tym basenem zazdroszczę ale mysle że za rok jak już będziemy mieli płot dookoła działki to na pewno baseniku nie zabraknie. Za godzinkę jedziemy to teścia a potem na koncert Bad Boys Blue nie wiem czy dobrze napisłam . Marcel już mnie z dołu woła kończe. Ja za internet płacę 60 zł a za telewizję osobno 55 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynia mi zsnęła , nie wiem ile pośpi mam tylko nadzieje że nie obudzi sie po godzince bo wtedy to północ będzie jej:)no i nie ądze żeby zasnęła juz do rana:) Elizabetka może kiedys się to zmieni na razie nie dociera d bs ani telefon ani kablówka , wię ckorzystamy z telewizji i neta satelitarnego:) Gratuluje podwyżki , a jak przygotowania do wyjazdy Julki??? Rybko fajnie zę chocaiż część zakupów sie udała, miłeo wyjazdu do teścia i koncertu:) Wera straszne że Oskarek tak się męczy ta chorobą:( buziaczki dla niego👄 Asmnka jak Izulka???? Tobieto dobrze z tymi opłatami za media:)a Mati no pewnie że zdolny po mamusi;) do tatusia tylko podobny;) Kinga udanych zakupów:)i oby ząbki szybko wyszły:) Aniutka jeszcze nie rozmawiałm z kuzynka , jestem strasznie ciekawa ja ona sie czuje że będzie miała dzidzie:)udanych wakacji dla Asi:) Joasiu dzieki , cieszęsie ogromnie że mu dobrze idzie w szkole i nie muszę z nim siedziec nad lekcjami:)i przekaże kuzynce gratulacje:) Kasika a gdzie Ty się podziewasz?????? Macieja jak po poinformowaniu męża o dzidzi???? Roza❤️??????? Miłęgo wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) Słonko no nie wiem co to bedzie... ale chyba nie. gratuluję synka, zuch chłopak, napewno duma rozpiera mamę:D, chyba nie ma nic przyjemniejszego jak sukcesy naszych pociech, oby tak dalej🌻 Ale sie trafiło kuzynce. Joasia ja też składam najserdeczniejsze zyczenia:) spóznione dla Ciebie🌻 i dla Mojej małej imienniczki Agnieszki🌻❤️ Zauważylam je jesteś porzadkowa, :) czasem tez bym tak mogła. Na pewno mała u dziadków sobie odpocznie:) Aniutka dzieki za info, ja znalazłam ośrodek jakiś tam Lasch cośtam, ale skoro same kamienie na plaży ... Wera to dobrze ze sie polepszyło małemu:) Asmana nie utopiłam sie :P, ja tez nie bardzo lubie leżeć w wannie, zawsze 15 min i juz, za to moj Tomek... dostać sie do łazienki nie można:O. Własnie ja tez jestem ciekawa jak tam mąż zareagował:). Macieja napisz koniecznie. Elizabetaa gratulacje podwyżki:) Kinga mebelki powiadasz, ja zanim zaczne takie zakupy najpierw muszę Maje nauczyc spac osobno, a bedzie cięzko:O Ja dziś miałam egzamin z socjologi edukacji, przyznam s ze wszystko ściągnełam, ale zobaczymy Muszę sie pochwalić- Maja zaczyna coraz czesciej sama chodzić:D, dziś przeszła do tomka przez cały pokój:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza gratulacje i buziaki dla Majeczki👄, trzymam kciuki za egzamin:)i dzięki, nic tak nie cieszy jak sukcesy dzieci:) Kurka wodna zapomniałam że dziś noc świętojańska:)wszystkim które puszczaja dziś wianki - miłego puszczania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no rzeczywiście, ja tez zapomnialam, ale ja nie puszczę, już w piżamie jestem;) dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Maciejki, to cudowny prezent dla tatusia. Tak się zastanawiałam, która z nas będzie pierwsza..:) Czekamy na nastepne kwietniówki! Julka już śpi, dziś w ciągu dnia miała tylko dwie krótkie drzemki. Fotki malej, teraz już trochę podrosła, ale dalej z niej mały wróbelek. W pon. jak będzie już zdrowa chyba czekają ją badania, w końcu lekarz zwrócił uwagę, że taka drobniutka. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5692f9f9b986a088.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/61d4a47dfa4858fb.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes na zdjęciu Juleczka nie wygląda na drobną - sliczna dziewczynka🌻trzymam kciuki za badania:) A ja tak siedze i czekam na męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Dzisiaj w nocy było lepiej.Przespaliśmy całą nockę.Dzisiaj na zastrzyku Oskar był dzielny raz tylko zapłakał podczas wbicia igły :) Wczoraj tak około godz.20.00 wyjrzałam przez okno bo grzmiało------oniemiałam z chmur tworzyły się w bardzo szybkim tempie trąby powietrzne,widok był przerażający,całe szczęście że to wszystko przeszło nad miasto tam było oberwanie chmury,a jak by to było nad nami to kolejna powódź. Agnes 🌼 Julka super dziewczynka, taka opalona na buziaczku. :) :) I wcale nie wygląda na kruszynkę,moim zdaniem wygląda dobrze :) Z oczek i fryzurki podobna do Oskara :) Macieja 🌼 jak mąż zareagował ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, obcielam idze wlosy:))) sama, wyglada nawet nie tak strasznie, zrobilam jej jak na swoje manualne zdolnosci bombke:))) , a z nowosci to odmawia calkowicie piersi od dwoch dni ale lubi mnie rozbierac i potem sie przytula i sobie na mnie lezy. ide sobie odpoczac przystrzyglam przy okazji jeszcze zywoplot:))) a jula spakowana jutro jedzie na kolonie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej kobitki a co tu taka kościelna cisza;) Jak wczoraj spędzałyście dzień?? My poszliśmy na ten festyn pod kościół - atrakcji co nie miara ale kolejnki do tego wszystkiego (łolaboga). to co sie udało \"wystać\" to dzieciaki skorzystały. Fajna imprezka była.. Elizabetko, to może Izule podetniesz bo przydałyby się jej nożyczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuśki Wielkie dzięki za gratulacje Tatuś bardzo sie ucieszył i stwierdził że jest bardzo mało domyśnly co w piatek wieczór przyszli do nas znajomi chłopy sobie popily i mi proponowali a ja że nie mam ochoty i że mi alkohol wogólne nie wchodzi, i jak zaczał w sobotę rano łączyć fakty to stwierdził że cienias jest. Ale jest bardzo szczęśliwy. Już się umówiłam do lekarza za 2 tygodnie idę zobaczyć czy wszysko oki, a od sierpnia idę na zwolnienie i będę miała czas dla Kingi i dla siebie a óxniej to stwierdział że nie wrócę do pracy dopółki dzieci nie pójdą do przedszkola. Czuję się sobrze tylko głodna jestem prawie ciąge i znowu mam ochotę tylko na mięso co w moim przypadku może wróżyć kolejną córcię. Pozdariwam i uciekam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macieja super:d jeszcze raz gratulujemy🌻. Kasiak co tak malo sie odzywasz? Elizabetaa to widze mamy fryzjera na forum, ijawniaja sie ukryte talenty:) Asmana fajnie spedziliscie dzień, dzieci miały rozrywkę:) my nigdzie nie byliśmy. ja wczoraj chodziłam jak chmura gradowa, miałam humor ze ho ho. Okresu nadal nie ma i już nie wiem o co chodzi, troche sie tym denerwuje. Zarezerwowałaj już domek nad jeziorem na sierpień, wczoraj znalazłam w internecie:) Maja dziś całą noc sie kotłowała i budziła, nie mam już sił na to jej spanie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×