Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Hejka:) U nas też dziś wieje, leje i zimno:( Tynia zasnęła , więc mam chwile żeby popisać:) Joasiu dzięki za wszystkie komplemenciki❤️Wasze zdjęcia tęz super a to zbliżenie Agusi z kolczykami - śliczna panienka:), a dziewczynki razem naprwde - swietne córeczki macie🌻:)a ten piesek to Wasz???? Szkoda żę dziewczynki nie dały WAm poszaleć;)No a co do jedzonka to ynia wzystko co \"niewzkazne\"to tak pałaszuje:D, trzymam kciuki za wyniki:) Elizabetka Tynia wywija przy wszystkim:D Asmanka o niezły zakup- mebelki:)a jak nasza mala poszkodowana>?????? Kasika zapomnialam wczoraj pogratulowaćmałemu gadule:) więc gratulacje🌻a z tym rozrabianime to chłopaki tak maja;)A co do Kacperka SYlvi to wiesz jak wybierze Zuzie zamiast Tyni to Tynia będzie wolna;)a z tym rozróżnianiem ludzi od zwierzaków to jakos jej samej przyszło:) Roza no i jak pisz tu szybko jak wypadł teścik ??????????????????????????? Wera co u WAs 🌻:)???????? Sylvia odezwij się ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Renolka ???????????????????????????????????????? Aniu 80 wkcje się zaczeły , obiecałaś że bedziesz codziennie:) Rybko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Anutka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sylwia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kinga jak zakupy w Krakowie??? Dobra spadam, co za pogoda, spać mi sie chce Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja musze zebrac siebie i Ize i w tym deszcze iśc po Natalie:(:( nie chce mi sie!!! Słoneczko dzisiaj sie dowiem czy będziemy zmuszni jechac do Gdańska jeśli tak to szykuj sie na spotkanie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musieliśmy w samochodzie odłączyć silnik i radio się automatyczie wyłączył, a nie mam kodu do niego. Najbliższy serwis jest w Wawie lub Gdańsku , więc wolę do Gdańska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia śliczne fotki :) a teraz napiszę co u mojej Tośki :) chodzi za rączki, sama wstaje i drepcze przy meblach, dużo gada, wczoraj nasypała sobie na głowę piach w piaskownicy i ugryzła mnie w cycka przez bluzkę (myślałam ze mi odgryzie).... zrobił się z niej łobuziaczek wczoraj w sklepie jak chciała do mamusi to darła sie na cały głos mama da, mama da a jak do niej się zbliżyłam to złapała mnie za włosy i wytzraskała po nosie :( - obciach jak nie wiem co!!!! no i żarłok z niej okropny, ciągle by jadła, kocha jajecznicę i parówki no i wszystko co aktualnie jem ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..., bo Gdańsk ładniejszy od warszawy:P:P Jak ja Wam zazdroszczę, że dzieciaczki tak ładnie jedzą. Iza preferuje tylko, kaszki, jogurciki i zupki - to co mozna od razu połknąć... Tak to wszystkim pluje, więc jadłospis jej jest bardzo okrojony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka Tośka mi wczoraj wyżerała nawet fasolkę szparagową, marchewkę, brokuły a kurczak z rozna bije wszystko na głowę :) czasami jak chcę zjeść spokojnie to się chowam przed nią :) jak któreś z nas je loda na patyku to aż płacze :P żeby jej dać zaraz kończę pracę i do domku :) czytałam, ze Izulka się potarabaniła, mam nadzieję ze nie ma śladu, moja Tośka bez przerwy łapie jakieś siniaki na głowie bo uwielbie włazić pod stół, krzesła no i wstaje po nimi :( ostatnio byliśmy w Ikei i tam jest taki kącik dla dzieci, Tośka wlazła do namiotu a tam były naczynka porcelanowe, jak zaczęła nimi stykać tak się potłukło wszystko i nogę sobie rozcieła...ale nawet nie zauważyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka jakbym ige widziala a propo potluczonych naczyc, to ja ostatnio chcialam w sklepie wziac oliwe i tak wizelam ze z 30 butelek posypalo mi sie na nogi i potlukly sie i rozlaly. Niebezpieczenstwo czycha wszedzie, na szczescie iga byla na rekach a nie jak zwykle za raczke bo by jeszcze jej sie dostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypogodziło się u nas więc byłam z dzieciaqkami w sklpeie i na spcerze zarazemm (a w co drugim koszu na śmieci leżałałm poałmana parasolka;):P)potem Tynia pobiegala jeszcze troche po podwórku , ale zimno jest więc przyszliśmy do domku:) Asmanka 🌻nie ujmując niczego Wawie Gdańsk ładniejszy:P Aniutka wow to Tośka to niczym tornado:)gratulacje dla niej za wszystkie postępy🌻 a z jedzeniem to tez zazdroszczę:) moja Tynia eh szkoda pisać :)jeszcze gorzej jak u Izulki Asmanki:) Roaz czy u WAs w aptekach nie ma tescików;) pisz co pokazał 1 czy 2 kreseczki?????????????? Zmykam do Tyni bo zjada szczotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas znowu leje Asmanka i jak tam??? Nam może też sie szykuje wyjazd w weeken(do eks bratówki) jeśli tylko Adas załatwi wolny piątek, chociaż czarno to widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczko, Joasia dziewczynki macie śliczne, Joasia jak szukasz kawalera dla Córci to Marcel nadal wolny !! Dzisiaj mąż mi zakomunikował że zalatwił nam wczasy nad morzem w Niechorzu. Cieszę się ogromnie bo pierwszy raz jedziemy na wakacje odkąd jesteśmy razem (czyli od 10 lat). My z jedzeniem problemu nie mamy, najwazniejsze aby było mięsko . Kończe bo już mąz woła z dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasika fajnie że Kacperwk sobie dyskutuje, mozna już sie pewnie z nim dogadać:P Zazdroszczę własnego domku i kupowania mebelków... Agnes dobrze je Jula lepiej sie czuje, ale te wiadomości o koleżankach😭.... Joasia też sie cieszę, ale nie bedzie to odpoczynek, ale co tam aby mała sie wychasała:) Nocka była lepsza, ale teskni mi sie do całej nocy przespanej:) Mam nadzieję ze Aga zdrowa jak rybka:) Słonko:) apteki są, ale nie robilam testu, rano zrobię, ale chyba dla potwierdzenia faktu ze nie jestem w ciąży. dam znać:) Aniutka gratulacje dla Tyni- co za postepy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Właśnie wrócilismy z zakupów, jestem bogatsza o nowy zlew, kran,płytki na taras i lampę do przedpokoju:) Róża wykończysz nas tym czekaniem;) Dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻nie ma za co dziękować❤️. Cieszę sie, że zdjęcia sie podobają i dziękuje bardzo za miłe słowa. Przeczytałam Agnieszce i aż oczka Jej się uśmiechnęły❤️. Ten piesek to nasza 2 i pół letnia suczka Buffy. Z tym pałaszowaniem wszystkiego co \"niewkazane\" mam to samo. Choć ostatnio zauważyłam, że z chęcią próbuje to co je Agula:) No i co z tym wyjazdem do eks bratówki? A gdzie właściwie Ona mieszka? Asmana🌻 no to nie dobrze z tym autem Wam sie stało. Ale może dzięki temu spotkasz się ze Słoneczkiem❤️ Dołączam się do Słoneczka, że to i tak dużo rzeczy Ci je Iza❤️ Aniutka🌻 dziekuję bardzo❤️. No proszę jakie postepy u Tosi:) Super. Buziaczki dla Niej😘. Tylko z tym gryzieniem Mamy to niezbyt przyjemny postęp:) Fajnie, że Ci tak ładnie je❤️. No to niezłe jaja masz z tym małym Wyżeraczkiem:) A nóżka się zagoiła po tej Ikeii? Elizabetaa🌻 no to niezłą miałaś przygodę w sklepie. Dobrze, że Iga była na rączkach❤️ Rybka🌻 dziekuję bardzo🌻. No wiesz z juleczka to jest tak, że ona ma trzech adoratorów tutaj w Łodzi (Dominiś 2 latka i dwa miesiące, Kubuś rok i 10 miesięcy, Karolek rok i 8 miesięcy). Ale w swoim wieku nie ma, więc jeśli marcel nie ma nic przeciwko, to piszemy się na Niego:) Super z tym Niechorzem. Tam jest bardzo ładnie. Fajnie, ze nie masz problemów z jedzonkiem Marcela❤️ Roza🌻 rozumiem Ciebie z tymi nocami u mnie Julia tak średnio (jak jest taka normalna noc, nic Jej nie dolega) buzi się trzy, cztery razy. Mam nadzieję, że już niedługo doczekasz się na przespaną. A co z testem? Kasika🌻 no to widzę, że owocne zakupy. Super:) A u mnie wczoraj Julia wymyśliła sposób na Agnieszkę. Jak coś chce od Niej (zresztą zaczyna to też na mnie stosować) a Agnieszka nie chce Jej tego dać, to ją gryzie gdzie popadnie. Bo pije Agnieszę już od kilku tygodni, to teraz doszło jeszcze gryzienie. Powiem Wam, że sama już nie wiem co mam z tym zrobić. Dobra kończę, bo dzisiaj może przyjedzie Chrzestna Aguli i muszę doprowadzić dom do połysku hihihi (zwłaszcza, że przyjedzie z pólroczną Martusią). U nas słoneczko za oknami, ale podobno jest zimny wiatr. Ale lepiej dzisiaj psychicznie się czuję, niż wczoraj przy tym deszczu. Zmykam. ROZA🌻 PISZ CO Z TESTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika no, no - też miałas problem z wybraniem??Niby wszystkiego jest pod dostatkiem ale jak przyjdzie co do czego to katastrofa... Roza Ty leniu rób test i to szybko... Aniutka oczom nie wierze w to co widzę czytając to co Tosia je. Ja jak dam Izulce szynke to ona kładzie sobie ją na dłoni wyciąga rękę do przodu (jak kelner tace) i idzie z nią przez całe mieszkanie, po czy siada i wciera ją w dywan. Tak jest ze wszystkim:( Słoneczko jeszcze nic nie wiem , jak tylko się dowiem od razu dam znać- obiecuje. My też na weekend wyjeżdżamy :) Rybko to Ci mąż cudna niespodzianke sprawił... Kingap i Anna80 macie wakacje a wcale Was tu nie jest więcej . Aniu macie już mieszkanko??:) Elizabetko jak Jula relacjonuje kolonie? a Ty jak radzisz sobie z tęsknotą?:) Wera halo!!! Oskarek wyleczony? mojej małej zołzie wszystko przeszło... Joasiu takiego psa to ja bym w życiu nie miała w domu, powtarzam, albo pies w domu albo ja:P:P Lece na kawusie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana🌻 my Buffy kupiliśmy po tym jak zostałam zgwałcona. Dzięki Niej czuję się bezpieczniejsza we własnym domu. Teraz zmykam do wanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje wiadomosci kolonijne julka wczoraj w czasie ciszy poobieniej biegala w skapej sukieneczce w cekiny (po co ja jej ja dalam;)) i robila impreze. Co bedzie jak bedzie miala 15 lat, o matko, nakupywala juz bzdur, korale, lalke i kapelusz, nie wiem po co. Kolezanka, kotra jest kierownikiem koloni twierdzi ze julka to gwazda osrodka. Moge sie domyslac, zawsze byla najglosniejsza, uwielbia byc w centrum uwagi. Maly egocentryk. To drugi dzien, ciekawe jak bedzie dalej. a iga nawet nie szuka Julki, no ja nie wiem co ja mam za dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻 to jest owczarek niemiecki. Na zdjęciach które ostatnio wkleiłam widać ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa Buffy sliczny piesek, ja mam kundelka ale iga z nim jest w najlepszej komitywie, wylizuje mu fuj wode z miski gryzie jego koszyk, on wdziecznie wyjada jej niepostrzezenie wszystko co mam w lapkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać Jak tam nocka kobity? Elizabeta-Wychodzi na to, że Julcia sie dobrze bawi, heheIle trwa ta kolonia?? Joasia- my tez mamy owczarka niemieckiego,nazywa sie Fighter:)(fajter):) Asmana oczywiscie, że miałam problem, jakby tego było dwa, trzy rodzaje to tyle bym sie nie qwahała, A tak sa tego całe półki i wybieraliśmy z godinę:D Róża- śniło mi sie ,że byłaś w ciązy, ale sny ponoc tłumaczy sie na opak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik w dumie 2 tygodnie, ciekawe czy bedzie chciala jeszcze wrocic do domu;) ide do pracy , od jutra zaczynam tez polkolonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Pojawil sie siodmy zabek, lewa ,dolna dwojka hurrra. Moze Oliwcia wreszcie odpocznie od bolu:( wstala dzis o 6 a usnela po 21 ale to juz wiem, ze to przez zabalka. Wczoraj go jeszcze nie bylo. co do zakupow w Krakowe to ten wyjazd byl takie bardziej ogladowy. Wybralismy kilka rzeczy, do Oliwki pokoju i na kuchnie patrzylismy, na stol i krzesla do jadalni. Boze tylko miec kase to mozna wybierac:) A rzeczywiscie tyle tego, ze nie sposob sie latwo zdecydowac. w sierpniu klucze odbieramy, mamy juz wprawdzie faceta od kuchni, lazienke bedziemy gdzies kolo wrzesnia robic a reszte powoli bardzo bym chciala wejsc na Boze Narodzenie. W tety tez prawdopodobnie przyjezdaja na rodzice Macka i szczerze mowiac wolalabym juz byc na swoim a oni u sibie. Ostatnio byli na chrzcie Oliwi jak miala skonczony miesiac. Wiec ja miesiac p oporodzie, niemowle, jeszcze dobrze nie ochlonelam a mialam tesciow. Oczywsicie trzebabylo przygotowac mieszkanie na ich przyjazd. Dlatego chyba mnie rozumiecie. Elizaetko no to masz dame na kolonii. Dobrze, ze jest taka otwarta i nie wstydzi sie ludzi:) Kasika no czeka mnie takie wybieranie. Fajnie, ze juz czesc zakupow za Toba:) Roza jak tam?????????? Joasia sliczny zwierzak, my mamy yorka, wiec duzo mniejszy:) Oliwcia go uwielbia, znim jako pierwszym sie rano wita:) Asmana no to ladnie Izulka postepuje z szynka:) Super, ze juz chorobsko sobie poszlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem wpadki nie ma- wynik negatywny. I jestem wkurzona:O bo myslałam ze po ciązy sie unormuje a tu g...., znowu zacznie sie latanie do gina i ssanie luteiny blee. Bede musiała chyba sie przeprosić z wcześniejsza lekarka bo ona była super ale nie uśmiecha mi sie płacic 70 dych za wizyte😭 Jak zaszłam w ciąze to poszlam panstwowo do kolejowego ale ten lekarz tylko albo az prowadził mi ciążę, ale co z tego skoro nie wiem jak zabierze sie do mnie z ewentualnym leczeniem buuuuu w pizdu ze tak brzydko powiem, przepraszam za wyrażenia:P Dzieki za doping ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×