Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Wera – ja w ogóle mężowi nie powiedziałam o tym śnie. Sama się dziwię skąd takie myśli w mojej głowie –czy to aby nie hormony szaleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dawno mnie nie było :) Tak jak pisałam chyba ostatnio w pażdziierniku bardzo żle się czułam , tak żle że wylądowałam w szpitalu i cały listopad i grudzień przeleżałam w domu. No ale teraz czuje się już naprawdę dobrze i od stycznia wróciłam do pracy ale po 2 tygodniach znów na chorobowym byłam- przeziębienie :) no i od jutra znów wracam do pracy :) U Marcela wszystko ok też był trochę przeziębiony ale nie tak jak ja , nie miał temperatury, tylko kaszel i katar. Brzuch mam oraz większy i przwdopodobnie będzie dziewczynka :) Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i gratuluję kolejnych \"ciąż\" na naszym topiku. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dawno mnie nie było :) Tak jak pisałam chyba ostatnio w pażdziierniku bardzo żle się czułam , tak żle że wylądowałam w szpitalu i cały listopad i grudzień przeleżałam w domu. No ale teraz czuje się już naprawdę dobrze i od stycznia wróciłam do pracy ale po 2 tygodniach znów na chorobowym byłam- przeziębienie :) no i od jutra znów wracam do pracy :) U Marcela wszystko ok też był trochę przeziębiony ale nie tak jak ja , nie miał temperatury, tylko kaszel i katar. Brzuch mam oraz większy i przwdopodobnie będzie dziewczynka :) Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i gratuluję kolejnych "ciąż" na naszym topiku. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Coś mnie choroba robiera:( Miłej niedzieli. Cały czas czytam, tylko na pisanie czasu brak, ale po praktykach i sesji poprawię się😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wróclismy od teściów a dzieci od dziadków zawieźli upominki na dzień babci i dziadka Rybko 🌻 super że lepiej się czujesz , trzymam kciuki za dziewczynkę:) Kasika 🌻 zdróweczka i trzymam za słowo po tych po.....:) miłego weiczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas ładna pogoda –prawie jak na wiosnę. Wczoraj byłam nawet z Asią na placu zabaw. Pobujała się na huśtawce i pokręciła na karuzeli. Dzisiaj mój mąż nie pracuje. Cały zakład ma wolny dzień – bo nie ma zamówień i w związku z tym nie ma pracy. Bardzo dużo jest zwolnień u niego w firmie Co dziennie ktoś dostaje wypowiedzenia. Mam nadzieję, że się coś w końcu ruszy i mój maż nie straci pracy. Kasika – i co zdrowa jesteś? Rybko – fajnie, że się odezwałaś. No i że już wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umieram od soboty :( :( :( Mam potwooooorną grypę! :( W zyciu tak nie zdychałam, wczoraj wylądowałam na pogotowiu :( Mąż miał wczoraj niezapomniane urodziny :O W południe ze mna na pogotowie a do wieczora zaraziłam Miske i wieczorem z nią :O W domu szpital, mąz na opiece Ratunku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu zdrowia dla WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nie zaraźcie Waszego oobistego pielęgniarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzisiaj byłam rano u gin. Dobrze, że się wcześniej umówiłam na wizytę bo było bardzo dużo pacjentek. I tak czekałam pół godziny. Lekarka potwierdziła ciąże i dała skierowanie na badania i do poradni genetycznej. Ja do ginekologa chodzę do zwykłej poradni rejonowej i tam nie ma usg w gabinecie. Ale jakoś tak lubię tą lekarkę i z pierwszą ciążą do niej chodziłam i postanowiłam, że nie będę jej zmieniać. Wygląda na to, że maluszka zobaczę dopiero na usg genetycznym na które jestem wyznaczona na 23 lutego. Teraz w związku z tą zamianą mieszkań czekają mnie duże remonty. Poprosiłam rodziców, żeby remonty pokoi zrobić jeszcze przed zamianą. Bo nie bardzo sobie wyobrażam funkcjonowanie z Asią w remontowanym mieszkaniu. Chcemy jeszcze zrobić remont łazienki ale to już może po przeprowadzce. A na remont kuchni to już pewnie kasy zabraknie więc będzie w późniejszym terminie. Najważniejsze, że mam obiecany zakup zmywarki. Aśka nawet nie chce słyszeć o przeprowadzce i do własnym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Serek a czemu idziesż na badanie genetyczne ??? Udanych remontów a Asi napewno spodba sie nowy pokój bo z pewnościa będzie ładny , kolorowy itp? zresztą to będzie jej małe królestwo :) Wczoraj miałm dziwne zdarzenie do drzwi zadzwonił dzwonek , stała jakaś kobieta ok 35-40 lat miała przezroczyst koszulke w której były jakieś papier i banknoty po 10 złm i drobniaki (5, 2 zł\\)prosiła o wsprcie bo zbiera na operacje ojca , zreszt dokładnie jej nie słuchałam a ona ąz nie była chętna do opowiadania bo czułam aby jak najszybciej zamknąć drzwi, dałm jej 5 zł a po chwili ona poprosiła czy nie mogłabym jej zrobić herbaty lub kawy bo zmarzła i że może to wypić na dworzu tak powiedziała , ja powiedziałm że zrobię jej kawe po czym zamknęłam drzwi i zrobiłam jej kawy zaniosłam i powiedziałam że jak wypije to ma odstawić na schody bo ja juz nie moge z nia rozmawiać bo musze iśc do dziecka . podziękowała .zamknęlam drzwi i zdążyłam wejść po schopdach na góre do Tyni a patrzę a ta kobieta już jest u moich sąsiadów po przeciwnej ulicy , zeszlam na dół a szklanka z kawą stała na schodach ,może 2 łyczki były wypite . Dziwna sytuacja prawda??? tak sobie potem wszystko ułożyłam że to była zwykła oszustka i,złodziejka bo oczekiwała że ja zaproszę na kawe do domu , dodam że byłm w domu tylko z Tynia i cały czas \"słyszałam \" głos żeby nie wpuszczać jej do domu . To jej gadanie że może wypić na dworzu , że zmarzła i chcę się ogrzać gorącym napjem ( poczym upija łyk ) zreszta wczoraj było ciepło na dwprzu ta koszulka z pieniędzmi na wierzchu. Nie wiem komu dziękowąc ,c hyba mojej podświdomości bo kto wie jak to by sie potoczyló gdybym ja wpuściła na kawę do domu tak sobie myślę żę człowie nie może już wierzyć człowiekowi i dlatego jest taka znieczulica bo za okazanie drugiemu człowiekowi życzliwości może nas spotkać coś złego :( Może ucroniło mnie to że przeczytalm ostanio na tvn24 że właśnie często pod jakimś pretekstem obcy ludzie chcą dostac się do domów żeby je po prostu okraśc albo rozeznać się w sytuacji czy dom ma alarm itp :( sorki że tak smęce ale ta sytuacja mnie totalnie rozbiła młego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem już zdrowsza, ale Karolina coś złapała i kicha:( A jutro szczepienie... Oj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko – tak już jest, że trudno się połapać czy ktoś jest naprawdę w potrzebie czy chce cię oszukać. Ja te kiedyś miałam taką przygodę podobną. Otworzyłam drzwi bo zadzwoniły do mnie dwie młode kobiety. Przedstawiły się, że są z jakiegoś ośrodka pomocy społecznej czy z jakiegoś hostelu dla samotnych matek i poprosiły, że jak mam w szafach jakieś stare niepotrzebne ubrania to żeby im dać. Ja akurat usypiałam Asię więc powiedziałam, że nic im teraz nie dam bo nie mam naszykowane i zamknęłam drzwi. Poszłam do łóżka dalej usypać dziecko i słyszę, że te małpy ciągną za klamkę i sprawdzaj czy zamknęłam drzwi. Pewnie jakbym nie zamknęła na zamek to by mi się do mieszkania wpakowały. A te badania genetyczne o które pytasz to nic szczególnego. W Łodzi bez problemu bezpłatnie można wykonać USG genetyczne więc dlaczego nie skorzystać. To jest zwykłe USG tylko takie jakby dokładniejsze i bardziej szczegółowe. W końcu ma za zadanie wykrycie ewentualnych wad. Jak byłam w pierwszej ciąży to też je robiłam. Lekarka wszystko tłumaczy a pacjentki mają taki specjalny duży monitor naprzeciwko i wszystko pięknie widać. Nawet światło jest przygaszane – można się poczuć jak w kinie. Kasika – dużo zdrówka dla Ciebie i dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.My byliśmy wczoraj na szczepieniu Oskar popłakał troszeczkę i po chwili się uspokoił.Dzieci chorych multum bo było widać przez szybę tragedia , mam nadzieję , że Oskar nie zachoruje bo aż się boję Słoneczko 🌼 dobrze że ją nie zaprosiłaś do domu , może za rogiem stał jej kumpel i czekał aż wejdziecie do domu zajmiecie się rozmową a on splądruje twoje mieszkanie. Kasika 🌼 zdrówka dla dzieciaczków Anna 🌼 jak się już czujesz już przeszło ? Rybko 🌼 witaj Serek 🌼 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia jakieś dodatkowe szczepienia czy ja cholercia cos przegapiłam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U naszej Joasi wszystko jak na razie jest ok. Asmana 🌼 szczepiłam go od grypy , witaj kochana zapracowana kobitko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Potwierdzam że u Joasi ok to je slowa dla nas z cafe:) Proszę napisz na kafeterii, że ze mną ok i że jeszcze jestem w całości i jak tylko uda nam się naprawić komputer, zaraz się melduję rano na kawie:) popiszę pózniej bo idę robić racuszki :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko – wyjechałaś z tymi racuchami i chyba będę musiała zaraz wyjść z pracy w celu zakupu racucha albo chociaż pączka jako substytutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek po tej sytuacji to czlowiek myśli że powinien poprosic o jakieś zaświadeczenia itp. ale wieodomo to po fakcie chociaz to może i lepiej że nie wnikałam po prostu chciałm jak najszybciej zamknąc drzwi, Twoja sytuacja też grubymi nicmi szyta zwłaszcza że napewo zorientowały sie że jestes sama z dzieckiem i myslaly że będziesz łatwym łupem. Fajnie masz z tym badaniami senas napewno będzie przyjemny :) a jak tam miewasz jeszcze prorocze sny ??:) Wercia no cóz nawet ze szczpionką pewności nie ma ale napwno lżej się przechodzi chorobe , oczywiście zyczę zeby Oskarek wogóle nie chorował:) fakt ta kobieta nie budziła specialnego zaufania:( Kasika jak Karolinka byliście na szczepieniu??? Asmanka co u Was ??? jak tam teście byl u wnuczki na przedstawieniu??? Aniu80 jak się czujecie z Mielnką?????? jutro Mati ma zabawe karnawałową ide pomyśleć na strojem :) papa całusów 102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko – no i za co przebierze się Mateusz. Jak pytasz o moje sny to Ci powiem co mi się śniło ostatniej nocy. Śniło mi się, że wchodzę do sklepu mięsnego a tam na hakach, na półkach nawet w zamrażarce jest tylko kaszanka. (w innych rejonach polski zwana krupniokiem, kiszką lub może jeszcze jakoś inaczej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba będzie kowbojem ;) nie mam tylko kapelusza u nas mówi sie kaszanka ;) to tak jak w tym śnie to było chyba za komuny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko 🌼 ja mam kapelusz kowBojski to Matiemu pożyczę ---złapiecie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati postanowił być żołnierzem :) w tym berecie fajnie wygląda a bluzę i spodnie moro ma w szafie ale nigdy nie nosił razem a teraz jak znalał jak oglądałałm na to taki własnie podobny zestaw na allegro kosztuje ok50-60 zł oj a teraz mi w głowie piosenka się nuci - przyjdź mamo na przysięge................;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×