Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

wczoraj ostatnia a dzis pierwsza zaglądam do Was. Chce sie pochwalic ze Julcia ma pierwszy ząbek!!!!!! Ale to radosc ze wreszcie jest. rano gryzła moją ręke i poczułam cos ostrego, po sprawdzeniu łyżeczką okazało sie ze jest ząbek. Ma 6 m-cy i 3 tyg. a Natalka miała rok jak wyszedł pierwszy ząbek, już balismy sie ze bez zębów bedzie. Pozdrawiam!!1 Odezwijcie sie co tam u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Co za pogoda... U nas nadal jest -2 stopnie brrr Przesunięcie czasu rozbiło mi cały system:P Mały wstał dziś o 5!!! A wczoraj l;edwo dotrwał do 19, a potem padł. Mam nadzieję, że sie szybko przestawi. Co do tańca z gwiazdami, to ja juz nie bede tego ogladać 😠 😡 😠 😡 😠 😡😠 😡 odpadli wszyscy moi faworyci. Sylwia27🌻 ja na te próbki czekałam około miesiąca. Renola🌻 Hustawka jest swietna, może uda mi się na nią namówić męża.:) Gratulujemy zabka❤️ Asmana[kwiat[ to sie spisałaś:D Zdjęcia sliczne, szczególnie mi sie podoba to, gdzie jesteś z córami--pięknie. Mam nadzięję, że sie ociepli, bo muszę sie wybrać po chryzantemy i chciałabym wziąśc Kacpera. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ale nasze dzieciaczki rosną a tak niedawno pisłąyśmy o ciążowych dolegliwościach. Niestety Brajankowi odezwała sie alergia muszę bardzo pilnować diety, bo walczymy z okropnym katarem i uporczywym kaszlem. Synek narszcie śpi w swoim łóżeczku obyło się bez marudzenia i płaczu, budził się tylko na jedzonko. Ząbków jeszcze nie widać ale dziąsła ma aż granatowe. Siedzi super i nóżki prostuje do stania i jakby szykował się do raczkowania. Renola co dajesz Julce na alergię ja tylko Zyrtec 5 kropli na noc. Moja siostra od 4 mies. podawała bez przerwy swojemu synkowi (teraz skończył roczek) zyrtec codziennie po 10 kropli no i miała spokój z alergią ale nie wiem czy tak można, bo moja doktorka kazała podawać do momentu aż dolegliwości minął. A to kilka ostatnich zdjęć Brajanka jak wcinał biszkopty: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/78351d77b4394614.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac38a7a829a4317d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/28b0465099234beb.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ale nasze dzieciaczki rosną a tak niedawno pisłąyśmy o ciążowych dolegliwościach. Niestety Brajankowi odezwała sie alergia muszę bardzo pilnować diety, bo walczymy z okropnym katarem i uporczywym kaszlem. Synek narszcie śpi w swoim łóżeczku obyło się bez marudzenia i płaczu, budził się tylko na jedzonko. Ząbków jeszcze nie widać ale dziąsła ma aż granatowe. Siedzi super i nóżki prostuje do stania i jakby szykował się do raczkowania. Renola co dajesz Julce na alergię ja tylko Zyrtec 5 kropli na noc. Moja siostra od 4 mies. podawała bez przerwy swojemu synkowi (teraz skończył roczek) zyrtec codziennie po 10 kropli no i miała spokój z alergią ale nie wiem czy tak można, bo moja doktorka kazała podawać do momentu aż dolegliwości minął. A to kilka ostatnich zdjęć Brajanka jak wcinał biszkopty: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/78351d77b4394614.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac38a7a829a4317d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/28b0465099234beb.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieszałam pranie i z tego zimna, aż mam bordowe dłonie:O Agneska--Barajanek widzę zajada biszkopty tak jak Kacpi ze smakiem, ale za to wszędzie trzeba po nich sprzątać:P Fajnie sie cieszy na widok ciasteczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskar nadal ma kaszel,dzisiaj pójdziemy do lekarza. Jakie podajecie biszkopty te zwykłe czy bezglutenowe? Pa ide nastawić pranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kasika Ty to zawsze musisz dogryźć:P Ja Izuni też już podaje zupki ze słoiczka, ale po niekórych ją wysypuje niestety, jak i po kaszkasz. Teraz będę jej gotowała sama, bo mąż dzisiaj przyniósł królika i bede jej dodawała do zupki. Skńczyła wczoraj pół roku, siedzi niestabilnie bardzo, strasznie pełza po całym pokoju, ale jak rak do tyłu. Straszny rozdarciuch jest, trzeba się nieą cały czas zajmować, a bynajmniej być na polu widzenia. To prawda jest zimno, ale co tam ważne, że nie pada. Dziewczynki włożyłyście już do wózka ocieplane śpiworki??Ja pomyślałam, że może już czas to zrobić. Wera to długo ten kaszelek męczy Oskara. Kasika teraz juz lepiej , że więcej napisałam???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaswika1
Mały śpi, zupka ugotowana, pranie wisi.:) Jestem teraz bardziej zorganizowana niz przed urodzeniem Kacperka. Wera---co tam powiedział lekarz. Flipsy napewno są bezglutenowe, ale biszkopty, to aż zaraz sprawdze... Asmanka---dogryźć??:P No co ty!!!! Ja poprostu z niecierpliwością czekam na każdy twoj post:P:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agneska.pop ja nie daje nic na alergie - pani pediatra-alergolog nie stwierdziła alergii (ma nietolerancje laktozy a to nie alergia; a na moje objawy swiadczace o alergii stwierdziła ze np. ulewanie to moze byc związane z refluksem żołądka i mam zrobic usg, wysypki to mnóstwo dzieci ma, przedłużającej sapki nie skwitowała a to mnie też niepokoi bo Julka katar miała 2 tygodnie !!!! a do tej pory jej furczy i chrapi jej w nosie choc nie ma żadnej wydzieliny - dla mnie to też objaw alergii. No ale jeszcze do innego alergologa pojade - zobaczymy co powie. Może faktycznie przesadzam no ale ja przeciez widze te objawy Ta powiedziała ze mam sie nie doszukiwac u dziecka chorób bo rozwija sie prawidłowo, nie widzi alergi tylko kazała ostroznie wprowadzac produkty, obserwowac i wyeliminowac alergizujące; podawac później takie podejrzane najlepiej dopiero po roku (np. jogurty, kurczak, wołowina, seler, por). Nie dawac wywarów mięsnych tylko oddzielnie gotowac mieso i oddzielnie warzywa i potem zmiksowac razem - zero wywarów bo alergizują. Jajka po 7 m-cu. Agneska a u Was na jakiej podstawie stwierdzono alergie? Krostki czy katar? Ale takie furczenie w nosie bez wydzieliny mieliscie? I napisz po jakich produktach wysypało małego. Ja miałam trudno stwierdzac czy po czyms ma krostki bo one i tak wyskakiwały do 6,5 m-ca na buzi nawet jak nic nie wprowadzałam. A na rączkach obsypało ja po jarzynowej z selerem, pietruszką i porem. Napisz też co mówi Wasz lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ....... imię dziecka ........waga........wzrost.....wiek.......urodz. ------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27...Martynka-3410...7500.......65........6m ..28.04.2006 Elizabetaa.....Iga-3100...........7500.......74......6m i 4t . ..23.03.06 aga_krz.......Roksanka.-3900.......6740.......69.........4m i 2 t. Renola.........Juleczka*3100......8900..............6 m i 3 t. 08.04.2006 Kirrikirri.......Zosia............5500........??.........2 m i 2 t Anna80.........Milenka.........6300.........67..........4m i 3t kizia............Juleczka............6600..........??...........12tyg Mina29..........Kajtek-3400 ......7200.........78..........6m-cy Ania26......Milenka-4020..........6620.........??...........5,5 mc 29.03.06r VIKI2.....Oliwia.....................8000.........68.........6 mies. Kasika1....Kacperek-3590........8200.........70........6miesi 1 tyd....24.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060.........7200........68?....6 mies 10 d..20.04.06 Monikaa_.......Małgosia-2570.....6950.........??.... ..6m-ce1tyg asmana........Izabela-3500 ...... 6760.........68........4,5 mies. 29.04.06 RRR............Mikołaj3460..........7500.........67.........14 tyg grazie.........Maciej-3900..........7400.........68.......3,5 m-ca wera66........Oskar-3650...........8100........69........6m-ce...09.04.06 Irlandia.........Olek-3450............7200........68........11 tyg dowa...........Dianka-4060..........7350 .......68........6 m-cy 06-04-06 serek..........Joasia-3450..........6800........67......5,5m-cy....30.04.06 agneska.pop......Brajan-3800......9125 ........??.. ....6m.14.04.06 jenefer25.......Julcia-3250..........7200.........61.......3 m-ce Marteczka77....Damienek-4350....6750........67.......3 m-ce Joasia79.......Juleczka-3200........7990........71.......6 m-cy 12.04.06 Silvia27 ........Kacperek- 3950 .....7510 .......72......5 m 2 t 22.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........7700........67......6m-ce....21.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260......7160.......70......5 mc....19.04.06 Sineqanone.......Ola-4150...........7850........??.......5 m-cy Kingap.............Oliwia-3400........8000.......71.....4,5 m-ca Niebieskie_oczy...Małgosia-3590.. 7500........74... .6 mies....17.04.06 Roza............Maja-2650............7200........68.... ..6 m 1t 17.04.06 Madelaine......Milenka-3730.........8160.......ok70....6,5m-ca 3.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000..........7900........???.......4m-c3tyg..21.04.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, my po szczepieniu, mała na razie normalnie, ciekawe jak nocka mas czeka... kupilam jej dzis kubek niekapek z aventu, niby ustnik juz od 3 mies ale Julek jakos nie umie z tego pic. Bedziemy probowac:) wlasnie mi zasnela na reku, ide ja polozyc. aha, obnizylismy lozeczko, zeby jej latwiej bylo dzwigac sie za szczebelki :) moze zacznie siadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarka powiedziała,ze gardełko czyste i nic nie słyszy w oskrzelach jeszcze syropki przez pare dni i deflegamine aby mu się odrywało i kazała miu go oklepywać.Ten kaszelek nie był ciągły tylko 2 razy na dzień. Zupki z królikiem mu smakują i narazie jest ok, teraz podaje mu z indyka a potem spróbuje z kaszą. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola moja mała miała refluks i od tego caly czas jej furczało a zadnego katreru nie było. Byłam u laryngologa i było czysto. Małej cały czas suie ulewało, były momenty ze bałam sie jej podnieśc. bardzo piulnowalam aby do tego nie dochodziło i nawet nie wiem kiedy przeszło:) Ulewanie to tez moze byc reakcja na jakis składnik alergizujący. Mam nadzieje ze sie wszystko wyjaśni:):) Agnes ja tez sie zastanawiam nad kupnem kubeczka:) zobaczymy jak Maja sobie poradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Moja Iza nie śpi już godzinę a wstawała co godzinę, ja ciągle narzekam na to jej spanie, ale to horror. Co do kubeczków niekapków tez kupiłam z aventu i ona nie wie co się z nim robi:). Nie piła z flaszki za wiele, więc nie bardzi wie ona zamiast ciągnąć to dmucha sobie w to. Jutro idę w końcu z Natalią na bilans czterolatka i muszę poprosić o skierowanie na usg, bo ciągle się skarży na ból brzuszka zwłaszcza jak zaczyna jeść. Kasika zażartowałam sobie kobieto z tym dogryzaniem:P Kurcze wiecie co jutro Święto Zmarłych a ja nawet nie mam tutaj do kogo iść na grób zapalić znicza. Mojego mężą bliscy pochowani gdzieś daleko moja rodzina też. Za godzinkę pobudka NAtalki i do przedszkola, i ubieraj je siebie tylko na 10 minut o rany niech wraca do nas lato. Śpiochy wstawać !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana ja juz nie śpię i bardzo dobrze Cie rozumiem z tym spaniem, w nocy ciągle wstawanie, męczące a tak chciałabym spokojnie przespać noc:O Mam nadzieję ze bilans 4-latka wyjdzie ok i ze brzusio to nic powaznego. Konczę kawkę i zmykam, do obowiązków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie śpie!!:) Mały przesypia całe noce, ale za to o 6 wstaje i dzień sie dla niego zaczyna na dobre. Espółczuje Wam z tym spaniem ja bym chyba padła.... Piszecie o kubkach niekapkach, Kacpek pije w nich juz od miesiąca, i od paru dni daje mu ze zwykłego kubka bardzo go lubi i pije ślicznie:) Także kubki niekapki, tak jak i butle idą w zapomnienie.... Agnes🌻 jaq tez sie zastanawiam nad obnizeniem łóżka, ale mój bandyta jeszcze sam nie siedzi, więc jeszcze chyba zaczekam. Wera🌻 to dobrze, ze oskrzela czyste.:) Asmana🌻 udanego bilansu. U nas byłodziś ---7 stopni!!! Zimno jak czort. Idę odkurzać.. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zapomniałam Wam napisać, że teściowa chce, zybyśmy z nimi zamieszkali przez zime:(:(:( Karlos mówi, że decyzja nalezy do mnie, ale ...same wiecie jak to jest. Kurde jakoś sobie tego nie wyobrażam. Na dodatek nie ma tam internetu:P:(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Was i tak ledwo widze bo nocka była koszmarem. Już po kąpieli zaczęło sie- co troche sie budziła a potem to ryk taki ze nie mogłam uspokoic. Zapewne drugi zabek sie pcha, po calgelu było troche lepiej ale tylko na chwilke. Do tego katar sie zaś przyplątał i horror na całego, w nosie burza z gradobiciem. O 5:00 wstała, troche sie pobawiła i do 6:00 tylko spała (a poprzednią noc do 7:00 wiec łudziłam sie ze sie tak fajnie przestawiła na nowy czas). Róża!!!! to faktycznie to furczenie bezkatarowe moze byc od refluksu, dobrze ze mi napisałas, bardzo jestem Ci wdzieczna!!!! to mnie pocieszyło bo refluks minie szybciej niż alergia zapewne. No u Was nawet już minęło i już po problemie. To super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika!!!! jesli nie masz tam neta to nawet nie mysl o przeprowadzce - nie wyobrazam sobie tego forum bez WAS! inni zapewne też. No chyba ze założysz tam internet - hihi. A teraz gdzie mieszkacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola tylko pilnuj aby sie nie ulewało, jeśli masz materacyk w łózeczku pod kątem 30 stopni to ok, i ja tez pilnowalam aby po jedzonku jej sie odbiło bo wcześniej to nie zawsze, i to ze już starsza jest to też ma wpływ bo wszystko staje sie bardziej dojzalsze:) Lekarz mi powiedział ze jak sie ciągle ulewato rozwijają sie na tym bakterie dlatego tak jest, ale pojdz jeszcze do lekarza sie upewnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika!!!! jesli nie masz tam neta to nawet nie mysl o przeprowadzce - nie wyobrazam sobie tego forum bez WAS! inni zapewne też. No chyba ze założysz tam internet - hihi. A teraz gdzie mieszkacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspołczuje nocki:O Lece bo mała zaczyna marudzic moze zaśnie, pogoda tez beznadziejna buu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża - czyli rozwijają sie bakterie i robi sie taki jakby katar???? No do lekarza pójde - mamy usg w piątek A wy mieliscie usg na ten refluks?? i co Ci jeszcze mówili w tym temacie - do kiedy to moze trwac? nam po zaukach i sokach tez sie ulewa.Nie tylko po mleczku. A w łożeczku mam poduszke z pianki wyprofilowaną tak ze jest podniesiona główka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja to nawet bym sie nie zastanawiała nad decyzją:P jak najdalej od teściowej przynajmniej mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×