Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Witajcie!!!!! ja znowu po nocach na necie - ale własnie wrócilismy z imprezy, musze zobaczyc co u was ale mało tutaj goscicie. Miłej nocki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nikt tutaj nie zagląda????????????? Odezwijcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja słucham piosenek Agnieszki Włodarczyk z nowej płyty i niektóre są śliczne. Czekam na You can dance o 20:00 dzis. Dzieckiem zajmuje sie tatuś. A w nocy mielismy koszmar. Po imprezie póxno poszlismy spac a Julka o 3:00 wstała siusiu i odechciało jej sie spac, chciała do taty na brzuch a on po przepiciu nie mógł tego wytrzymac i ogólnie była przerąban noc. Rano wstałam nieprzytomna. bolała mnie głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie wiem co ostatnio się dzieje z kafeterią, ale ostatniuo co miałam chwilę czasu, żeby usiąść i napisać nie mogłam tego zrobić. Ciągle wyskakiwał mi jakiś erroer. Julia i Agnieszka mają katar i kaszel. Tzn z Agnieszki katarem już jest lepiej gorzej z Julii. Aga. Poszła do przedszkola. A ja tera wezmę się za czytanie zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu chyba cafe miala jakies problemy z serwerami bo mi tez wyskakiwal error:)) iglak w zlobie jula tez, :) milego dnia ja mam okienko hii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 dopiero teraz przeczytałam o tym haker ukradł Ci wszystkie hasła i loginy . No to niezłe jaja!! Czyli dzięki temu wymazowi chociaż się wszystko wyjaśniło. Szkoda, że ma te bakterie❤️. Miejmy nadzieję, że ta szczepionka zadziała. Mam nadzieję, ze jesteś już zdrowa i że Oskar się od Ciebie nie zaraził😘. Renola🌻 super, że Julcia sika już na nocnik. U nas niestety Julia nie toleruje nocnika. Ale chce siadać na ubikacji tgak jaj Agnieszka, ale siku nie chce tam robić. Ale pod choinkę kupiliśmy Jej lalkę co robi siusiu na nocnik, może to Jej pomoże się przełamać. No moja Julia to taki mały łobuziaczek:) O jak mi szkoda Julci, że ma takie problemy z zaparciami. Mma nadzieję, ze już wszyustko z kupkami u Julii się unormowało❤️. A jak Natalka? Mam nadzieję, że już jest zdrowa❤️. Fajne te gry teraz są. My z Mężem pod choinkę kupiliśmy twistera i będziemy całą rodzinką grać:) My wczoraj byliśmy u mojego Dziadziusia na imieninach. Nie zazdroszczę tamtej nocki❤️. Własnie przeczytałam, że sporo z Was sylwester będzie spędzac w domu. A My wyjątkowo w tym roku idziemy z grupą Przyjaciól i Znajomych na salę:) Moi i Konrada rodzice przyjadą na noc do nas i będą się dziećmi zajmować. A My po Sykwestrez pójdziemy odsypiać do moich Rodziców (niedaleko Ich jest ta restauracja) i wrócimy do domu na obiad. Ostatni raz byliśmy i zarazem pierwszy na sali jak byłam z Agulą w ciąży czyli 5 lat temu:). Asmana🌻 nadal roznosisz ulotki. Masz rację zawsze jakiś dodatkowy grosz wpadnie. A co chce dostać natalka od Mikołaja. A jaki masz pomysł dla Izy? Uchyl rąbka tajemnicy❤️. No to fajnie, że to sanatorium już za Wami:) Dobrze, że z Tobą wszystko w porząddku. A te tabletki jakie drogie:( Elizabetaa🌻 fajnie, że Julii dobrze idzie granie. Buziaczki dla Niej😘. Fajnie, że Iga lubi chodzić do żłobka❤️. Gratuluję udanego występu. Super!! Ale musiałąś być z Niej dumna❤️. My też na mikołaj skromnie zawsze. Tak raczej symbolicznie. Na szczęście te smokusie kosztowały po około 25 zł. Super zdjęcie z występu:) Słoneczko🌻 super jest i ten szczeniaczek i ta mata. My Julii już kupiliśmy lalę, a Agnieszce grę Wesołe drzewko. A od moich Rodziców dostaną domek dla koników bo strasznie chciały. A teraz na mikołajki dostaną Smokusie Dzidziusie i to jeszcze konkretne kolory muszą być. Już kupiliśmy. Aga fioletowy, Julia niebieski. Adla Konrada chrześniaka Robercika (syna mojego brata co urodził się 13 maja 2006 roku) garnek z klocuszkamu Fishera. Agnieszka Go kiedyś dostała i teraz Julia uwielbia się nim bawić. Mam nadzieję, że Robertowi też się spodoba. Super, że impreza urodzinowa Matiego się udała❤️. Spóźnione (i to bardzo) życzenia urodzinowe dla Niego❤️. Widzę, ze Tynia jak zrobi Kupkę zachowuje się tak samo jak Julia. U nas też leci po pampersa, przychodzi do mnie pokazuje na rajtuski, nawet czasami je zdejmuje i kładzie się na łóżko. O właśnie zrobiła i leci z pampersem. Więc muszę na chwilę się od Was oderwać:) No ja jeszcze karmię Julię i mleko jeszcze mam. Ale nie wiem jeszcze jak długo będę karmić. Może po nowym roku przestane, a może jeszcze zimę pokarmię i wtedy. Rybka🌻 a jak ta nowa Niania. Potrafi już wyczuć kiedy Marcel zrobił kupę? Ja też jakiś czas temu zalogowałam się w naszej klasie:) Superowskie to jest, tylko czasami się wiesza i nic nie można zrobić:( Kasika🌻 to widzę, że u Ciebie z prezentami też sprawa jasna. Strażak Sam i Bob budowniczy, super!! U nas też Julia chodziła i lala i lala. U nas Aga nigdy nie miała interaktywnej lali. Mam nadzieję, że nie będzie Julii Jej zabierała. Widzę, że Kacpi dostawał zastrzyki. Buziaczki dla Niego😘. Serek🌻 super prezent. U nas Julia ma klocki po Agnieszce. Co do klocków Wadera zgadzam się, bo właśnie też Agnieszka kiedyś ja miała. Widzę, że z sikaniem mojej imienniczki jest tak samo jak u Julii:) Chyba, że u Was już coś się zmieniło? Sylwia🌻 sanki, też super pomysł. My mając drugie dziecko dużo rzeczy już mamy:) Kinga 🌻 super, że na święta będziecie w swoim nowym mieszkaniu❤️. Ania🌻 ja jeszcze nie mam żadnego chrześniaka, a mój Mąż ma jednego:) Jak chrzest? Jak Milenka? Zdrowa już? Buziaczki dla Niej😘. Dowa🌻 ślicznie mówi Dianka. buziaczki dla Niej😘. Rośnie nam tutaj jakiś talent malarski❤️. Super, że kupy robi na nocnik. U mnie Julia też Je sama i się sama ubiera. Buty też sama zakłada i ściąga. I rajtusy czasem sama bez pomocy założy. Właściwie Ona chce być tak samo samodzielne jak starsza siostraAgnieszka:) Kasika🌻 Wera🌻 Słoneczko🌻dziękuję Wam bardzo. Na szczęście tylko Julia miała jelitówkę. I dość szybko Jje przeszło❤️ Wiecie co prawie póltorej godziny zajęło mi nadrabianie zaległości!! Koniec z robieniem zaległości!! Mma nadzieję, ze nikogo nie pominęłam. Jeśli tam bardzo przepraszam. Trzymajcie się ciepło i zdrowow. Buziaczki dla Was i Waszych poociech😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie mam weny twórczej, musze się uczyć, Kacpi mi nie daje, roboty w domu jak zwykle dużo noi tak... Na andrzejki byliśmy u znajomych, którzy mają dwójkę dzieci, wieć maluchów było trzy i gwar, krzyki, więc zamiast andrzejek kinderbal:) Wczoraj miałam teściów na obiedzie i siedzieli do wieczora, więc sobota wyjęta z życiorysu: pranie, sprzątanie, gotowanie. Poza tym dostałam okres, więc w tym miesiącu się nie udałó. Całuje Was wszystkie, i te wariujące w domu i te zorganizowane, te smutne i te wesołe, te zapracowane i te... zapracowane, bo w sumie wszystkie takie jesteśmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Dowa super że Dainka taka gadułka i rośnie Ci mała artystka:)brawo tęż ża tak male zużycie pampersów:D Elziabetak moje dziecaki też mająkalendarze adwentowe i o dziwo Tynia zje czekoladke z danego dnia i więcej się nie dopimina:)A Jula skrzypaczka super wyglądała na scenie:) Tynia lubi manadrynki ale je wysyssa i wypluwa resztę:P Renolka wytrwałosci w zgłebianiu angola wymoarzonej pracy życże:)widze że zakupy świąteczne udane:) Joasiu zdrówka dla dziewczynek , my już też po zakupach gwaizdkowych(prawie)Tyni w końcu kupiliśmy pieska bobbiego http://www.allegro.pl/item275773874_epee_piesek_bobby_on_umie_chodzic_akij_.html Tyle że w realu bo były po 119zl a Matiemu samochód sterownay na radio:)Dzięki za życzonka dla Matiego, ja nadal karmię ale czuje że mleka jest malutko Kasika to fajną mieliscie zabawę andrzejkową;) trzyma kciku żeby @ w przyszłym miesicu Cię nie odwiedziła:) Zmykam na kawusie:) Pa i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika! ja moge też tak samo powiedziec - nigdy nikogo nie ma jak tu wchodze!!! Joasia! ale sie namordowałas, czytania, pisania, - dobrze ze Ci nie zniknęło bo czasem tak bywa. Prezenty fajowe wymyśliłas! U mnie Nati już zdrowa poszła do szkoły a julka rozrabia. Z kupkaami dalej problematycznie. Własnie dzis trzeci dzień nierobienia, moze po czopku sie uda. pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko ale ten piesek super! po raz kolejny widac ze zabawki w marketach są tańsze niz na allegro. Ci ździercy wystawiajacy na allegro wykorzystują fakt Mikołaja i wszystko takie drogie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.u nas na razie jest ok.Oskar nie mógł zrobić kupki wczoraj i dzisiaj. jak stękał to aż z płaczem takie miał zaparcia ale zrobił,najpierw twardą jak kamień a potem luźniejsza, miejmy nadzieję że już będzie ok. Jutro po 14 wyjeżdżamy do Wa-wa mam nadzieję,że pogoda będzie dobra i nie będzie padał śnieg. joasiu 🌼 dobrze ,że nie miałam konta bankowego, jeszcze by brakowało żeby kasę sprzątnął.Ja czuje się dobrze jeszcze od czasu do czasu pokasłuje,Oskar na szczęście nie zaraził się ale delikatnie miał gardełko zaczerwienione, bo pojechałam do lekarza póki wcześniej,dostał tabletki na wzmocnienie i spray do gardełka. renola 🌼 to fajowo że Julka już robi na nocnik, bo Oskar woli zakładać go na głowę :D Elizabet 🌼 dziękuje za zdjęcie Julce pasują skrzypce, niech gra jak Vanessa Mey (chyba tak się to piszę) Sylwia {kwiatek} dobry pomysł z tymi sankami chyba my też kupimy Kingap 🌼 ale fajnie że już niedługo będziecie na swoim :) Dowa {kwiatek] gratulacje dla Dianki bo Oskar to nic nie chce mówić jak był mniejszy to więcej mówił a teraz to mama, tata, baba, bumbum, i coś tam po swojemu Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mój Mąż teraz będzie chodził na 7:30, więc wcześniej zawiózł Agniechę do przedszkola. Julię ubrałam, założyłam nowego pampersa i nawet nie minęło 5 minut gdy Julia zrobiła kupę. Właśnie Ją przewinęłam:) Dzisiaj musze wziąść się za prasowanie. A jak Konrad wróci z pracy pojedziemy do Przyjaciólki do Sephory kupić prezenty gwiazdkowe dla naszych cioteki sióstr ciotecznych:) Jest tam w promocji jakiś zestaw pastylek do kąpieli i jeszcze będę miała rabat 30 %. No i moja Mama jutro ma urodziny i coś dla Niej wybierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 no to fajnie, że byliście na andrzejkach:) Trzymam kciuki za następny miesiąc❤️. Słoneczko🌻 super ten piesek. My w tym roku też nic przez allegro nie kupiliśmy, bo w Carrefourze i w Tesco było taniej (w piątek po 22 w Tesco byliśmy bo tej nocy wszystkie zabawki były 20 % taniej, a nasi Przyjaciele sąsiedzi zostali u nas ze śpiącymi naszymi córami). Czasami też tak mam jak jednej nocy Julia bardzo dużo zje z piersi, to potem czuję jakbym miała mniej. Ale oczywiście za jakiś czas wszystko wraca do normy:) Renola🌻 trochę mnie to kosztowało, ale sama jestem sobie winna. Nie trzeba było robić takich zaległości:) Super, że dziewczynki zdrowe❤️. A z tymi zaparciami mam nadzieję, że jakoś sobie organizm poradzi. Wera🌻 wysłałam do Ciebie zaproszenie na naszej klasie. Ale się Oskarek namęczył, ale najważniejsze że udało się zrobić kupkę❤️. No masz rację, dobrze, że nie miałaś konta. Dobrze, że już czujesz się lepiej i że Oskar się nie zaraził❤️. Życzę dobrej pogody na podróż do warszawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie może kogoś kto pracuje w służbach drogowych tj. inspektorów transportu drogowego???? bo mój mąż myśli o pracy takowej i chcielibysmy bardzo wiedziec czy warto chciec. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Już w domu zostałam z samą Juleczką. Wczoraj Agnieszka była pierwsza w przedszkolu, dzisiaj pewnie też jedna z pierwszych będzie:) Wczoraj uporałam się z prasowaniem (bite póttorej godziny). Dziewczynki ciągle maj.a katar. Agnieszka mniejszy, Julia większy. Renola🌻 niestety nie znam nikogo takiego. Ale zapytam się jutro mojego Taty, może On kogoś zna. Miłego dnia. Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U nas bez zmian, Jędrek rozrabia, a ja jestem wykończona :) Zaczełam robić porządki, nikt mi juz nie przeszkadza (mąż przez półtora tygodnia miał urlop). Na dziś zaplanowałam mycie okien. Jędrek ostatnio omija nocnik z daleka, zamierzamy kupić mu inny może się przekona do nowego. Renolka ponieważ mój mąż też miał taki pomysł (jakiś czas temu)robiliśmy rozeznanie i na poczatku mało płacą , a później jak na tak odpowiedzialną prace to tez bez rewelacji. Joasiu 🌻 mnie też niestety czeka prasowanie :( Elizabetaa 🌻 super zdjęcie dziewczyne na naszej klasie :) Słoneczko 🌻 śliczny piesek, u nas będą sanki i paczka od męża z pracy (którą zjedzą rodzice) :) Wera 🌻 jak wrócicie z Warszawy to napisz co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Renolka piesek naprwdę ektra wczoraj jak dzieciaki usnęli wypróbowaliśmy z Adasiem Tyni napewno sie spodoba:) Moj chłop chciał iśc na inspektora ale na razie niema prawka więc może pomarzyć a z tego co się zorientowalismy to na dostaja1800-2000 na ręke:)i podobno ciężko się dostać bo jeszcze znajomość angielskiego jest bardzo ważna:) Joasiu wszystkiego dobrego dla mamy sto latek🌻 a jak zakupy udane? Wera trzymam kciuki za wizytę u kardiologa i udana podróż:) Sylwia u nas w tym roku będa 2 paczki Mati pewnie swoja opanuje a Tyni z pewnościa podzieli się z rodzicami:D;)a odnośnie pracy to wiem że jest to bardzo dobra praca jak juz pisałam Renolce u nas na dzień dobry placą1800-2000 a potem jest tylko lepiej - tylko sie dostac:) Pozdrawiami smarujcie pupy cebulą w razie gdy byłyscie niegrzeczne i dostaniecie rózgę:P:P Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nam kafeteria szwankuje, nie mogłam dziś wejść. Jutro rano ma przyjść Mikołaś, tzn chłopak mojej siostry:) Prazenty już zapakowane, DVD strażak Sam, książeczka o Bobie budowniczym i \"kaśk\" czyli kask i zestaw narzędzi, ale się bedzie cieszył:):):) Mąż też dostanie kosmetyki po golebniu, ciekawe czy o mnie mikołaj pamięta?!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super ze mogłyscie mi coś powiedziec o tej robocie na stanowisku inspektora transportu, szkoda tylko że Wasi mężowie nie próbowali sie dostac Joasia!!! czekam z niecierpliwoscią czy Twój tato cos bedzie wiedział Sylwia a teraz czym sie zajmuje twój mąż? Moze jeszcze bedzie próbował do tej inspekcji? ponoc to własnie super robota. Słoneczko no to faktycznie problem jesli angol sie tam liczy bo mój Krzyś to zna dwa jezyki niemiecki i angielski) tylko tak Kali ukrasc krowa - znacie chyba to powiedzenie???? i nie moge go zmusic do nauki ale przed egzaminem go troche poducze, tylko jest mało czasu. Bardzo bym chciała zeby sie dostał, jego praca obecna jest strasznie wykańczająca, po całych dniach pracuje a stresogenna i absorbująca że pochłania go bez reszty. a dziecko to tak za nim teskni ze po nocach sie budzi, płacze i woła tata. Ciagle ma niedosyt jego opieki. A w ogóledla mnie też nie ma czasu, a jak ma to dostaje telefon i okazuje sie ze tez już go nie ma. Ciagle zycie w pośpiechu. A poza tym to dowiedziałam sie ze moja przyjaciółka wyjechała na stałe do Austaralii, mieszka nad samym oceanem, teraz jest tam wakacyjna pora i cieplutko oczywiscie. Ale jej super. Mam nadzieje do niej pojechac w któres wakacje a może kiedys na stałe też sie wymkniemy tylko musze poczekac aż sie tam urządzi Postawili wszystko na jedna karte, mieszkali w krakowie, jedno dziecko, zawodowo tanczył w turniejowych tańcach juniorów. ona uskuteczniała aerobik a jej mąz pracował w projektach. Wyjechali i zaczeli od zera. Wiza studencka, popszli do szkoły, płatnej , no i liczą na prace jak sie nauczą dobrze jezyka. nie moge przestac o nich myslec. Tez bym chciała. a póki co to szara rzeczywistośc. Julka rozrabia, z Natalią byłam u chirurga, umówiliśmy wizyte na zabieg wycięcia pieprzyka który niedobrze wyglądał. potem poszła na tańce i dostała cios - przygotowywali projekt występu w teatrze, tyle czekali na stroje zeby im uszyli i teraz doszły dziewczyny które wczesniej chodziły i one sie zakwalifikowały a ją ominęli. nie wzieli od niej miary na strój. Jest załamana, wszystkie chęci i nadzieje pokładane w tańce legły w gruzach. A to był taki ważny kawałek akttywnosci ruchowej bo Nati miała problemy z nadwagą, a do tego jest bardzo wysoka; tańce i pływanie jej pomogły schudnac i uwierzyc w siebie a w tym wieku to bardzo ważne. A teraz nie chce chodzic bo wiadomo taka sytuacja. Ona żyła tym projektem, tak czekała na te stroje i występy. Jestem rozgoryczona tak samo jak ona albo bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.dziękuje wam. Wróciliśmy wczoraj o 16.00 byliśmy już w domku.Nie chciało mi się wczoraj pisać bo byłam śpiąca i zmęczona, zasnęłam po 20.05 a Oskar po 19.00. No to tak. Wyjechaliśmy o 14.00 we wtorek.Droga do Radomia była ok, żadnych korków i tak dalej.Za Radomiem były roboty drogowe ,więc wlekliśmy się za karawanem samochodów.Erni wyprzedzał, no i nagle nie wiadomo z ką pojawił się policjant i nas zatrzymał :) i za nami kolejny samochód też zatrzymany.Erni wyszedł ,poszedł do radiowozu i pan policjant powiedział że przekroczył prędkość(a na ulicy ciemno , żadna lampa się nie świeciła i nie widać było żadnego znaku) chciał dać 300zł i 6 punktów,ale Erni powiedział,że jedziemy z dzieckiem do kardiologa do CZD i nas puścił bez mandatu ufff .Potem wjazd do Wa-wa normalnie katastrofa , samochody na chama się wbijały nie patrzyły czy uszkodzą sobie auta kto pierwszy ten lepszy. Na jednym rondzie przed pasami staliśmy w poprzek ponieważ mieliśmy zły pas i powinnyśmy skręcić w lewo a jechaliśmy środkowym, także no każdy na nas trąbił i w ogóle , ale jakoś dojechaliśmy na miejsce. W nocy nie mogłam spać bo po pierwsze nie na swoim wyrku a po drugie że były zasłonięte okna to i tak było widno bo za oknem był wielki świecący neon a po trzecie to nocne wyścigi samochodów.Nie to nie dla mnie, ja bym nerwicy dostała. W CZD, przechodziliśmy z jednego pokoju do drugiego, a to wywiad przeprowadzały, a to ekg robiły, a to numery telefonów spisywały.No wreszcie dotarliśmy do lekarza.Pani doktor stwierdziła,że ma otwarty przewód, ale nie jest groźny, ekg wyszło bardzo dobrze.Powiedziała,że przeprowadzone będzie jeszcze jedno badanie ale to dopiero w maju 2008, będzie polegało na wstrzyknięciu dożylnie mu izotopu do, po czym zostanie zrobione mu echo serca gdzie będzie widać jak przepływa krew i w jakiej ilości i wtedy dopiero dowiemy się czy będzie robiony zabieg.No to tak się sprawy mają.W przychodni był bardzo nie grzeczny.Ale wstał o 5.30 a do lekarza weszliśmy po 11.00 był śpiący.Po wyjściu zjadł i za 10 minut zasnął jak wyjechaliśmy. pozdrawiam i zapraszam na pierogi z kapustą i mięskiem i barszczykiem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacpi płakał w niebogłosy na widok Mikołaja:):) Nie wiem czemu nie mogę dodać zdjęc na fotosika, jak się odblokuje to dodam też zdjecia mieszkania. Wera to dobrze, dla Oskarka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kasika ale Kacpiego budowniczego juz widże :) ależ Ci Kacpi wyróśł:) Wera super że udało sie Wam szczęśliwie dojechac i wrócic z Wawy, oby w maju też wszystko wyszło dobrze:) Renolka no ta praca to jest narpawde cos u nas jst w tym roku nabór i wiesz ile potrzebuja etatów 2!!!nieżle co także dostac się to chyba graniczy z cudem albo ze znajomościami:D, przykro że tak wyszło z Natalia Leca narazie bo Tynia marudzi Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika super wygląda Kacpi budowniczy :) :) :) Oskar dostał kolejkę i samolot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera super że nie dostaliście mandatu,a przede wszystkim że badania wyszły dobrze :) Słoneczko tyle to oni chyba płaca na początek ale brutto,a dopiero później można liczyć na tyle netto. Renolka mój mąż też nie ma czasu dla mnie i dla Jędrka :( jest kierownikiem działu dużej hurtowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia te 1800-2000 to jest netto a potem to jest stawka pdwójna czyli ok. 4000:) tak bynajmiej u nas w gdańsku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×