Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

czesc wam w nowym roku:) z nowymi nadziejami ale ze starymi problemami, juz mi rece opadaja od tych moich szkolnych dzieci, moje problemy przy ich to pikus, naprawde. Z drugiej strony z moimi rodzicami bywalo roznie, ale my , nasze pokojenie potrafilo jednak ten szacunek okazac, bez wzgledu na to jak rodzicie postepowali i postepuja, nie chce sie tu uzalac, ale rece mi opadaja, bo patologia to nie bieda to niestety stan umyslu, i chocby czlowiek mial niewiem jakie mniemanie o sobie to jego zachowanie i postepowanie swiadczy o nim samym. Ach i jak tu wystawic im ocene z zachowania, masakra. U nas za 2 tygodnie sa ferie zimowe, a kto tez z was ma?? ja niestety do pracy, a to jako egzaminator a potem polkolonie i w zasadzie 2 dni mi z ferii zostanie. A w sumie bede musiala i tak w ramach tych dni pojsc do pracy bo piszemy z kolezanka projekt na wymiane i musimy sie pospieszyc:) dzis powrot do przedszkola byl bezbolesny, iga zadowolona przyniosla wycinanki, obrazki, tworczo sie rozwijala, Julka za tydzien konczy 11 lat, zaczyna sie wiek dojrzewania, pyskata, uparta i humorzasta. Ale ma smykalke do projektowania, moglaby tak godzinami. Iga uwielbia puzzle, szczegolnie jedne musimy na okraglo ukladac i to doslownie, takie w formie kuli:)) no czas na kolacje milego poczatku nowego roku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eli znam ten ból od listopada tez mam w domu nastolatka ;) ale masz racje teraz młodzież jest inna no i niestety zgadzam się że "gorsza" :( oczywiście nie uogólniam ale obserwując zachowania zwłaszcza gimnazjalistów to czasami szkoda słów U nas też ferie za 2 już niecałe tygodnie , Mati raczej w domku ale w marcu będą omawiać w pustyni i w puszczy więc nie będzie się nudził , dziś zaczęli zaczarowany ogród :) miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko a julka bedzie omawiac opowiesci z narnii, a ferie spedza na polkoloniach, beda chodzic do kina, do fantasy parku, na skalki i tp., ja tez sie zalapie jak bede miala swoj dyzur moze na kino .... a narzekam tak na nich a nie zamienilabym gimnazjum na liceum, ale uwielbiam rowniez szkole podstawowa, w zasadzie mam przekroj przez wszystko. Koniec semestru nie jest taki tragiczny, nie wiem jakim cudem ale z angielskiego ma 5 na semestr ama ciagle problem z odmiana to be a juz nie wspomne o przeczeniu, tu moze kuc a i tak na drugi dzien nie daje z tym rady. wszystko jej sie ciagle myli. no i cienko jej idzie z ksztalcenia sluchu, bede musiala zainwestowac albo w keyboard albo w pianino ale z tym pianinem to nie wiem gdzie go wsadze bo miejsca mi juz brak, bo wszystkie interwaly (albo inne badziewia)ktore maja na kartkowkach, to pani gra na pianinie i latwiej jej bylo jakby mogla sobie pograc te dzwieki. byle do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.zgadzam się z wami dzisiejsza młodzież szkoda słów. kasika 🌼 szybko zasnęłaś Słoneczko 🌼 Elizabet 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to moja Julka skonczyla dzis 11 lat, i urodzila sie wlasnie w poniedzialek o 11.50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eli a co się stało???????????? a dla Julki z okazji skończenia pierwszych -naście- dużo zdrówka , samych radosnych dni , spełnienia marzeń , sukcesów muzycznych i dużo miłości oraz prawdziwych przyjaciół 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pozdrawiam Was ciepło, podczytuje was od czasu do czasu :) ale juz czasu brak mi zawsze,zeby cokolwiek skrobnąc :) Melduje tylko,ze Milenka chyba wyrosła z chorób wreszcie się wychorowała (to trzeci rok jej w przedszkolu w końcu) i przez całą jesień i pół zimy jedyne co odnotowałysmy to katar :) obyło się bez antybiotyku!!!Szok! :D Kubuś nie daje mi spac, Taki z niego nocny Marek,ze chodzi nam spac o 12 w nocy :( W tym jeszcze ze 3 razy budzi sie na cyca :( Chyba ma skazę białkową, aczkolwiek badań potwierdzających jeszcze nie bylo.Padam na nos ze zmęczenia codziennie. Za mc do pracy i nie wiem jak dam radę z dwójką.... W pracy "życzliwi" robią mi koło piórek,więc nie ma lekko.... Kochane wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok dla was i waszych bliskich :) Słoneczko dziękuję ci za pamięc i zyczenia :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Byłam dziś z małym u laryngologa i już postanowione 22.02 pozbywamy się migdałaka. Boję się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasika nie martw się będzie dobre :)więc co czujesz bo też się bałam przed operacją Tyni przepukliny ale pozytywne myślenie jest najważniejsze takie operacji jak wycięcie migdałków czy przepukliny są na porządku dziennym w szpitalach więć głowa do góry Aniu Mati też tak miał że ostatni rok w przedszkolu nie chorował a pierwsze lata tak jak Twoja Milenka bardzo często , teraz w podstawówce był tylko raz chory miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witajcie! Chciałam się pochwalić, że byłam dziś na USG 3d i będzie druga córa! Pozdrawiam! Kasika nie stresuj się, wszytsko będzie ok, całuski dla Karolci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas po staremu czyli ok. Oskar w przedszkolu na dzień babi wierszyk i piosenkę ładnie zaśpiewała, aż mi łzy popłynęły za szczęścia :) Ania 🌼 gratulację :) Kasika 🌼 będzie ok, mojej przyjaciółki córka ostatnio miała i jest już po i jest dobrze :) pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wszystkie czytają, a żadna nie pisze:) U nas już po feriach i mały wrócił do przedszkola. Karlos siedzi w Poznaniu, a my z Karolką same. Właśnie piszę prace na zajęcia z metodyki:( Ponoć gdzieś widziano już skowronki...byle do wiosny.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. Asmana 🌼 witaj , no nareszcie, mieszkacie już u siebie czy jeszcze u teściowej? Słoneczko 🌼 kasika 🌼 Oskar ma jeszcze tydzień wolnego , ale już by poszedł bo codziennie jak wstaje to się pyta czy idzie dzisiaj do przedszkola .A co porabia Karlos w Poznaniu? też bym chciała wiosnę !!! bo już mi ta zima zbrzydła nudno strasznie. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia, jeszcze u teściowej, mieszkanie odebraliśmy już początkiem stycznia, ale mamy troszkę problemów ze Skarbówką . Jednak nie taki diabeł straszny., i wszystko da się jakoś ominąć;). Zrobiłam projekt łazienki, kuchnim wybrałam drzwo, panele itd. Wycenty kuchni różnią się strasznie, czekam na wycene od fachowców ile wezmą za wykończenie mieszkania. Jeśli wszystko sie uda w przyszłym tygodniu wejdą na mieszkanie. W połowie kwietnia może w końcu się przeprowadzimy. Oby zdązyć do 14 maja, bo Natalia ma komunie i rodzinka z Tarnowa przyjeźdża. Moja siostra zaciązyła, mature dopiero zdaje, hocki- klocki są z nią. Marcin właśnie pojechał z Izą na testy alergologiczne. Ćhudzina taka jest, że hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia, jeszcze u teściowej, mieszkanie odebraliśmy już początkiem stycznia, ale mamy troszkę problemów ze Skarbówką . Jednak nie taki diabeł straszny., i wszystko da się jakoś ominąć;). Zrobiłam projekt łazienki, kuchnim wybrałam drzwo, panele itd. Wycenty kuchni różnią się strasznie, czekam na wycene od fachowców ile wezmą za wykończenie mieszkania. Jeśli wszystko sie uda w przyszłym tygodniu wejdą na mieszkanie. W połowie kwietnia może w końcu się przeprowadzimy. Oby zdązyć do 14 maja, bo Natalia ma komunie i rodzinka z Tarnowa przyjeźdża. Moja siostra zaciązyła, mature dopiero zdaje, hocki- klocki są z nią. Marcin właśnie pojechał z Izą na testy alergologiczne. Ćhudzina taka jest, że hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pięknie dziś było, tak słonecznie i w miarę ciepło, pochodziłam trochę z mała po ogrodzie, z ziemi powychodziły już tulipany, żonkile i krokusy. Do tego ptaszki pięknie śpiewały, wiosna to to może jeszcze nie jest, ale przedwiośnie na pewno. Aż wierzyć się nie chce, że zima ma wrócić... Muszę czymś poprzykrywać te kwiatuszki, bo mi zmarzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas pogoda a kratkę wczoraj było ślicznie a przez noc napadało znowu śniegu i wiało. Asmanka i co wyszło coś Izie na testach?? Kaiska szybko u Was wiosna się zapowiada :) My też ostatni robiliśmy Tyni testy na kurz i roztocza i na szczęście nie jest uczulona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×