Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

hej Dla wszystkich kobiet i każdej z osobna ;) Przyjm życzenia Babo kochana od drugiej baby z samego rana. Niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo - aby do wiosny! Szczęścia życzę Tobie, sobie i kobietom na całym globie! By marzenia się spełniły, a Nas chłopy wyręczyli! My dziś drinki i kaweczki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJLEPSZEGO W DNIU NASZEGO ŚWIĘTA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat baby 🌻 Ja też już mam karty do zapisów do przedszkola, Kacpra przyjmą, a z Karolką problem, bo mają małó miejsc, a dużo chętnych. Chciałabym żyby poszli razem bo łatwiej by jej byłó chodzić razem z bratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Ja mam już podanie wydrukowane i w środę pójdziemy z Konradem zanieść do szkoły. Wczoraj Krzysiu miał 2 urodziny. I przyszła rodzinka. Każdy się schodził o różnej porze. Ugotowałam zalewajką na białej kiełbasie, bo większość była prosto po pracy. Były jeszcze ciasta. No i o 17 tort i szampan. A na 18 poszliśmy wszyscy na Mszę za Krzysia:) Konrad niestety miał popołudniową zmianę, ale Jego brat mi dzielnie pomagał i jakoś poszło:) A z Krzysiem już w porządku z tym uchem:) Kasika🌻 super masz chrześnicę❤️. My tez ostatnio zakupiliśmy kilka cebulek do ogrodu:) Wera🌻 szybko zlecą te dwa miesiące❤️. Słoneczko🌻 testy niestety wyszły ok i nadal nie wiadomo skąd te Ich problemy skórne. Tzn. pani alergolog powiedziała, żę jest tyle alergenów a porównywalnie mało testów, że o niczym to nie świadczy. Kazała nam leki odstawić i obserwować. Asmana🌻 Dzięki:) No Krzyś z Agą są bardzo do siebie podobni (zwłaszcza jak oglada się zdjęcia z podobnego okresu) a Juleczka już jest troszeczkę inna. Ania26🌻 to sobie trochę odpoczniesz❤️ Dziękuję bardzo, na szczęście wyszliśmy już na prostą ze zdrowiem:) Pozdrawiam Was gorąco i wiosennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 dość często tak mam, że budzę się w nocy i nie mogę usnąć przez kilka godzin. Wczoraj obudziłam się przed 1 a usnęłam po 3 w nocy:( Ten typ niestety tak ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:)) w zeszla sobote byla piekna wiosna a dzis u nas piekna zima:)) Czytam i czytam was i maluszki mam choruja, Iga sie twardo trzyma od prawie roku, dostalam wezwania na szczepienie wiec za tydzien ide. Iga za rok ma isc do szkoly, ale w jej przypadku jakos sobie tego nie wyobrazam, uparta jest jak ...., juz pani z przedszkola stwerdzila ze jak sie zatnie to koniec, jakby ktos nagle kasete wylaczyl, nie i koniec. W domu troche lepiej, bo mam wiecej czasu na egzekwowanie tego czego chce. No coz, moze z tego wyrosnie, za kilka dni konczy 5 lat juz. Dostanie od nas wozek, bo 3 poprzednie to skatowala (jakies takie badziewiate byly), mam nadzieje ze ten wytrzyma, miniaturka prawdziego, z ciagana gondola zakladana sportowka, tylko ten kolor:(, ech, wybrala sobie wsciekly rozowy. nic ide robic obiad... duzo zdrowka dla dzieciaczkow e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! U nas wreszcie dzisiaj wyszło słoneczko:) Krzysiu znów ma zapalenie ucha:( Konrad z Nim w sobotę pojechał do szpitala, bo leciała Mu znów ropa z ucha:( Tym razem oprócz antybiotyku i przeciwalergicznego leku dostał immunologiczne. Może to coś pomoże. Podanie Julii już złożyliśmy w szkole i raczej nie będzie problemu, żeby dostała się do zerówki:) Elizabetaa🌻 fajnie, że Iga tak się zdrowow trzyma❤️. Oby tak dalei. Fajny prezent Iga dostanie. Julia od nas dostanie srebrną bransoletkę z zawieszkami (Agniecha taką dostałą od chrzestnej i Jula także taką chce). Ona niestety chce dostawać prezenty takie jak Aga. Słoneczko🌻 śliczne masz dzieciaczki:) Widziałam nowe zdjęcia na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witam wiosennie :) Igusiu w Dniu 5 Urodzinek 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 W dniu Twojego święta powiedział baranek, że życzy Tobie uśmiechu od ucha do ucha i byś radośnie rozpoczynała poranek. A siedem małych słoników życzy Ci codziennych zabaw bez liku. A misio ze świnkami, dużego tortu ze świeczkami. Natomiast siedem małych małpeczek Tobie życzy dużo zabawy i mnóstwo słodyczy, i żebyś każdego dnia i o każdej porze, była roześmiana i bawiła się dobrze. A my do życzeń się dołączamy i sto buziaków Ci przesyłamy 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igusiu w Dniu 5 Urodzinek 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 W dniu Twojego święta powiedział baranek, że życzy Tobie uśmiechu od ucha do ucha i byś radośnie rozpoczynała poranek. A pięć małych słoników życzy Ci codziennych zabaw bez liku. A misio ze świnkami, dużego tortu ze świeczkami. Natomiast pięć małych małpeczek Tobie życzy dużo zabawy i mnóstwo słodyczy, i żebyś każdego dnia i o każdej porze, była roześmiana i bawiła się dobrze. A my do życzeń się dołączamy i sto buziaków Ci przesyłamy👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Elizabeta wszytkiego najlepszego dla Igi. Ja też nie wyobrażam sobie jak moje pójdzie do szkoły, pani w przedszkolu też nam mówi, że Milena to ma charakterek. Widzę,że czas chorób w pełni, Milena najpierw 2 tyg. zapalenie gardła a od niedzieli ospa. Najgorsze, że ja nie chorowałam. Głupiejemy powoli w tym domu. Kasika a jak Twoja tomografia? Joasiu to Twój Krzyś się biedactwo wymęczy. Słoneczko🌼 przyświeć nam trochę, bo już doś tej szarzyzny za oknem. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia79s
Elizabetaa🌻 dla Igusi❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat] Urodziny dzień radosny, Pełen kwiatów zapach wiosny. Dziś chcę złożyć Ci życzenia, Szczęścia, zdrowia, powodzenia. Niech Ci słońce jasno świeci, I w radości dzień przeleci. Niech odejdą smutki troski, By nastąpił dzień radości. Te życzenia choć z daleka, Płyną niby wielka rzeka. I choć skromnie ułożone, Są dla Ciebie przeznaczone ❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻 dla Igusi❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat] Urodziny dzień radosny, Pełen kwiatów zapach wiosny. Dziś chcę złożyć Ci życzenia, Szczęścia, zdrowia, powodzenia. Niech Ci słońce jasno świeci, I w radości dzień przeleci. Niech odejdą smutki troski, By nastąpił dzień radości. Te życzenia choć z daleka, Płyną niby wielka rzeka. I choć skromnie ułożone, Są dla Ciebie przeznaczone ❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]❤️kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 dla Ciebie❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Życzymy Ci szczęścia, wiele radości, stu lat życia i pomyślnej przyszłości. Niech los z oczu jednej łzy nie wyciśnie i niech Ci się w życiu układa pomyślnie. ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powitać Dołączam się do życzeń, tych dla Igusi i tych dla Słoneczka 🌻 Aniu idę na tomografie we wtorek, napiszę co mi wyszło, narazie biorę antydepresanty (bo to być może jakieś nerwobóle) i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam , dzieki serdeczne za zyczenia, troche pozno sie odzywam, ale jak zwykle czasu mi brak, w piatek bylam z iga na szczepieniu, zniosla dzielnie, a julka zalapala sie na spozniony o rok bilans 10 latka, hii, i tak jej wyszlo 7 kg niedowagi, czyli przy wzroscie 143 wazy 27 kg, a powinna 34:((. Iga w normie, ale jak stanela na 120, to nawet nie drgnie i mysle ze wazy okolo 20 kg. w nastepny weekend robie jej urodziny w bawilandii ale dzieci sie sypia, u nich w przedszkolu panuje jakas choroba, wysoka goraczka nie do zbicia, bole miesni, gardla i wymioty. AA pochwale sie, kupilam sobie pralko-suszarke, w zasadzie rodzice mnie namowili, argumentujac ze mi polowe doplaca:)), jeszcze w prezencie dostane od nich reczniki:)) pedze bo dziewczyny sie w wannie kloca e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w wiosennym nastroju 🌻 U mnie dziewczyny wiosna na całego, oczyściłam truskawki, zasadziłam bratki, huśtawki i zjeżdżalnia już przykręcone i ..najważniejsze przyleciały dziś bociany!!! W sumie widziałam ich dziś około 50:) Odebrałam dziś wynik tomografii i jestem zdrowa!!! Cieszę się, kamień z serca. Miłego weekendu, mój będzie miły bo nie mam zjazdu na uczelni i Karlos przyjechał. Kacpra migdałki mam w wielkim tygodniu we wtorek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dzięki wielkie dziewczyny za życzenia 👄 Kasika super widomość z tym tomografem :) widziałaś 50 boćków ;) i sie nie boisz :D ja jeszcze żadnego i wcale ich nie wyglądam , żartuje oczywiście :P Eli , Iga ma 120 ??- wow ale duża z niej dziewczyna, Tyncia ma 107 cm za to Julka to taka mała filigramowa będzie nie martw sie taka jej pewnie uroda , Matiemu też mogę policzyc wszystkie kosteczki:) jak sie sprawuej pralko - suszarka ?? Joasiu 👄 u nas pogoda raz ciepło i słonecznie a na drugi dzień zimno i deszczwo tak jak dzis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko:) pralko suszarka jest super, przetestowalam ja juz na wszystkie sposoby, raz sobie przez przypadek ja zablokowalam i troche to trwalo zanim ja odblokowalam:) ach technika... no Iga zawsze byla duza, a Julka mala. Iga nosi ubranka na 6,7 lat. Julka stwierdzila ze iga wyglada tak jej pierwszaki u niej w szkole:) Nauczylam w koncu ige pisac swoje imie, owszem pisze ale zamiast Iga to AGI, narazie to dla niej bez roznicy. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, ja juz prawie przeprowadzona, dzisiaj będzie ostatnia noc na starym mieszkaniu teściowej a jutro już w nowym, czystym, pachnącym. Poza tym bez zmian..., też biegam po lekarzach, nurologach, okulistach.., ale terminy są bardzo odległe. Moja Izulka już od dawna umie pisać swoje imię i uwielbia przepisywać wyrazy, ale już mi powiedziała, że ona nie chce chodzić do szkoły i się uczyć tak jak Natalka. Moje dziewczyny też są drobnej budowy - nie po mamusi;). Za miesiąc mamy komunie Natalki, więc przygotowania trwają, tzn. menu zamówione;). Będę ciocią w lipcu , moja siostra jest w ciązy - szkoda mi jej, bo w maju dopiero zdaje mature..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasika Kacpi miał mieć migdałki wycinane o ile dobrze pamiętam daj znać :) Asmanka jak na nowym mieszkanku ?? Eli :) Tynia też umie pisać swoje imie ale - na klawiaturze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tak Słoneczko wczoraj mieliśmy zabieg. popołudniu wróciliśmy. wSZystko ok, padam na twarz odezwe się jutro pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Przepraszam, że tak długo nie pisałam. Muszę się pochwalić, że: po pierwsze - byłam z Mężem w Rzymie na beatyfikacji Jana Pawła II i było super. Poznaliśmy fajnych ludzi; po drugie - od września zaczynam pracę. Będę pomocą w żłobku i Krzyś będzie jeździł ze mną. Ten żlobek jest na drugim końcu miasta, ale będę miała bezpośrednie połączenie komunikacją miejską; A co tam u Was? Pozdrawiam Was gorąco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U nas po staremu, teraz jeździmy szukamy płytek, zamówiliśmy już kuchnię i zacznie się remont w czerwcu, mam nadzieję że pod koniec czerwca już będziemy u siebie.Zdjęcia porobię jak wszystko będzie skończone. Oskar chętnie chodzi do przedszkola , czasem nie chce z niego wyjść. Joasia 🌼 ❤️ OSKAR-ur.09.04.2006r.godz.23.25 ❤️ ❤️http://www.suwaczek.pl/cache/bd1decf032.png ❤️ 🌼 http://www.bobasy.pl/justa66 🌼 ❤️ OSKAR-ur.09.04.2006r.godz.23.25 ❤️ ❤️http://www.suwaczek.pl/cache/bd1decf032.png ❤️ 🌼 http://www.bobasy.pl/justa66 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Dnia Dziecka, życzę Wam śmiechu w domu i lodów w niedzielę i przyjaciół najlepszych na świecie i wszystkiego, wszystkiego, co chcecie.🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! Wiem, ze rzadko tu teraz zaglądacie, ale chciałam się pochwalić, że 3 czerwca o godz. 11. 20 przez cc przyszła na świat moja córeczka Antonina. Milenka poki co reaguje pozytywnie. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×