Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

A dopowiadając na Twoje pytanie to ten kolega poprostu mnie nie poznał. To był dla mnie szok jak musisłam mu powiedzieć kim jestem. A znaliśmy się ze dwa lata ale tylko z nocnych eskapad. Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy się za dnia, nie licząc rannych powrotów do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dziś do 30.11. czyli piątku postanowiłam zrobić sobię dietę. Zamierzam stracić ok2kg :) Zobaczymy czy mi się uda -trzymcie kciuki;) Zero cukru i słodyczy ! Zakaz jedzenia po 19.00 ewentualnie jakiś owoc! Ćwiczenia ruchowe ;) Mała siłownia u mamy ok 1h ! dziennie lub co drugi dzień ! Mniej siedzenia na necie:( bo wtedy chce mi się jeść a częstsze spacerki z Wiolusią !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak napisałam to się muszę wykazać ;) Adi chce mi kupić plaszczyk na święta więc muszę w nim dobrze wyglądać ;) Żle się czuję z tym zbędnym tłuszczem:( a kiedy go mam stracić,jak nie teraz? Potem będzie za póżno ... Ninka też miała się odchudzać,ciekawe jak tam postępy? Ninko 👄 pozdrawiamy Ciebie i Martunię 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko mam prośbę do Ciebie poślij nam fotki Martynki :) KONIECZNIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? To kiedy przechodzisz w czyn?Karolinko? ;) Ninka też pisała,że ćwiczy;) Macie fotki Martynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.jonka.bobasy.pl ;) No Wiola też tyle śpi! Jak ten czas szybko płynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje odchudzanie odsuwam jak najdalej w czasie bo mi nie wystarczy tydzień a święta tuż, tuż. Nie potrafiłabym odmówic sobie jedzenia i wszystko poszłoby na marne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet więcej,bo co to na nas ? Będzie grubo ponad 3000 wpisy-pomyliło mi się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kwiatuszek się obudził :) Zrobiła ładnie siku na nocniczek ;) Muszę iść zrobić obiadek 👄 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ta Wiola 😠 Zjadła tylko pół szklanki zupki :( Nic tylko na wszystko ,,NIE,, jabłuszko ,,nie,, jgurt ,,nie,, .... Tylko soczki by piła i herbatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zrobić Adikowi skrzydełka z sosem i kluskami ;) Więc powoli się zbieram ,kluski zrobiłam wczoraj i zamroziłam ;) tylko te skrzydełka podusić;) i podsmażyć no i żeby sos się udał :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę wam coś co usłyszałam wczoraj;) Kim jest facet? Facet - to najbardziej nieudana kobieta! :) Dlaczego? Bo ma : -CYCKI BEZ MLEKA -PTASZKA BEZ SKRZYDEŁ - I JAJKA BEZ SKORUPKI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli, nie dodałaś, \"że ma jescze worek bez pieniędzy i że kobiety już zrozumiały, że dla 60 dkg kiełbaski nie warto brać całego wieprza do domu\" * *) dostałam to smsem od koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nareszcie się dostałam do netu, mieliśmy problemy z siecią i byłam z tego powodu cięzko chora... Niezłe jesteście, tyle napisać :) A te kwały o facetach świetne! Żarty sie Was trzymają... Zajrzę jeszcze potem, buziaki dla Was! A zdjęcia Martynki obiecuję wkrótce przesłać, bo jeszcze nie mam świezych :( Jak tylko będą na komputerze, to NATYCHMIAST dostaniecie :) Wy pierwsze! Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mogę się dołączyć? Mój Maciuś 30XII skończy roczek,więc jeszcze się załapał na 2004 rok. Ja obecnie pracuję, a Maciusiem zajmuje się niania-starsza pani z doświadczeniem, bardzo ją lubi i ja jestem spokojna. Niestety mało czasu spędzam z moim synusiem, bo jeszcze studiuję, ale za to każdą chwilę razem spędzamy \"efektywnie\". Jest strasznym urwiskiem i strasznie go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Blondi pewnie ze mozesz🌼 napisz cos wiecej o swoim urwisku i skad jestescie. halo jest tu ktos???? mam chwilke (malutka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wracam do domu.odezwe sie pewnie jak Leos bedzie spal. dziewczyny pokazcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×