Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

aaaaaaa jeszcze wam napisze,ze mala pomazala kredkami cala lodowke! tesciu wsciekly:-o probowalam to zmyc,ale nie da rady:( arcydzielo Destiny...chyba pozostanie na lodowce juz na zawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę do lekarza z Maćkiem, biedactwo niedość, że ząbkuje to jeszcze coś złapał, całą noc z nim przechodziłam-miał gorączkę i katarek, dziś niestety nie ma poprawy więc biorę wolne i o 10.00 lecę do lekarza. papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zgodnie z zapowiedzią jestem :) 👄 dla wszystkich Urwiskow i ich Mam! Biedny Maciuś :( Może to szybko przejdzie... A Martynka też woła jak widzi Wasze bobasy na zdjęciach, tylko nie BABY, BABY ale dziiidziaaaa :) To jej ulubione słowo ;) Jakbym znikła na chwilę to znaczy, że wstawiam gulasz, ale komputer włączony i nikt mi nie przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tylko z doskoku,mam blisko z kuchni do kompa :) wlasnie robie obiadek i biegam od kuchni do kafe.po drodze mijam Leonka slalomem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie dam rady Leonek mi troche marudzi . miesko sie przypala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Leoś? Nie choruje? Bo niektóre nasze Urwiski i Mamusie się poprzeziębiały My z Martynka ok, Mariusz chory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Leoś? Nie choruje? Bo niektóre nasze Urwiski i Mamusie się poprzeziębiały My z Martynka ok, Mariusz chory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja spadam, czas posprzatac, Martyna znowu bije rekordy spania, spala w nocy 0d 20 do 7.31 ;) A teraz spi od 13.10 ktos mi zaczarował dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🌻 Właśnie wróciłyśmy od cioci ,Wiola padła w samochodzie i śpi :) Myłyśmy cioci okna na święta z mamą i siorką . Widzę,że zniknęłyście :( szkoda ,ale zaraz leci mój serial ;) Adi pojechał kupić sobie coś na obiad;) więc mam spokój :) No i zarobiłam dziś na szczepienie na 18mies. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,teraz czytam,że Maciuś chory :( 🌻 dla niego;) i życzenia szybkiego powrotu do zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonko ,ale psotnik z Destiny ;) Wiola uwielbia podkradać długopisy i malować... Kiedyś popisała mi poduszki :( , swój stołeczek-mamut, atlas do robienia brzuszków od Adriana i panele :( Całe szczęśie wszystko dało się umyć oprócz atlasu:( i trochę zostało na krzesełku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę patrzeć na filmek ;) a potem jedziemy ,,znowu,, do Silesii po zdjęcie z Mikołajem,ale jak je odszukamy??? Nie wiem.... Nawet nie pytam o to Adriana ;) bo by nie pojechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na chwilke Jonka dowiedz sie kto tak czaruje dzieci,pilnie zamawiam dla Leonka:P dziewczyny zycze duzo zdrowka dla Was i urwiskow,Leonek ma lekki katarek (juz gestnieje , wiec pewnie nie dlugo minie). dzieki za wszystkie maile,urwiski nam rosna na potege:) dzisiaj wysle Wam zdj, Leoska,ale troche pozniej. Leonek dostal od Mikolaja same samochodziki jest szczesliwy(na to czekal:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jechałam z Maksem kolejką, bo wczoraj odstawiłam samochód na warsztat, bo miał gdzieś zwarcie. Maks nie był zachwycony podróżą :O, szczególnie, że była to pora kiedy kolejki sa zapchane :O. Musiałam całądrogę trzymać go na ręku i wymyślac jakies głupoty, żeby go czymś zająć. No ale poradziłam sobie. Może Wam się wydać dziwne, że piszę o takich rzeczach, ale dla nas to duże przeżycie, bo na codzień jeździmy samochodem i Maks nie ma styczności z komunikacją miejską :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - dzisiaj zakupiłam takie plastikowe bombki i też będę dekorowała okno :) Bądż ze mnie dumna bo będę robiła to pierwszy raz w życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - dzisiaj zakupiłam takie plastikowe bombki i też będę dekorowała okno :) Bądż ze mnie dumna bo będę robiła to pierwszy raz w życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Karolina my z Leonkiem czasami korzystamy z autobusu,nie ma problemu.Leo siedzi sam przy oknie i podziwia widoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę, że gdyby w kolejce było mniej ludzi to też byłoby inaczej. A tak swoja drogą to mam w domu małego dzikusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - a żart z Mikołajem Ci sie udał. Najpierw myślałam, że chcesz mi naprawdę powiedzieć coś złego, potem, że się pomyliłaś a na koniec przypomniało mi się, że w zeszłym roku mój brat zrobił mi podobny dowcip ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety porzadki porzadki,zalegle wizyty (trzeba bylo w koncu poodwiedzac tego i owego:P) a przede wszystkim 1 komp 2 chetnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×