Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ninko , no ja Ciebie też rozumię ;-) No , Wioletka rzeczywiście podrosła , ale wszystkie nasze dzieciaczki to takie miniaturki dorosłych :D Wioletka czasem jest trudna do opanowania :-0 :-( ale mam nadzieję , że to z wiekiem minie i w miarę szybko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cały czas przed oczami te zdjęcia zrobione w czasie kąpieli w rzece. Piękne. Nie bała się wody? A i włoski ma już dłuższe i gęstsze. Prawdziwa mała dama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zaczęła obgryzać paznokcie :-( kupiłam żel , ale nic nie pomógł ... Na szczeście nie jest aż tak żle . To chyba ze stresu :-( Często z nerwów ktoś na nią krzyknie i potem ma takie reakcje 😭 ale naprawdę potrafi dać tak wkość , że nie wiem co robić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jakoś chwilowo Martusia się uspokoiła. Ale ostatnich kilka tygodni była naprawdę niegrzeczna. Mam nadzieję, że teraz już znowu będzie grzecznym dzieckiem. Beatek - coś dawno nie oglądałyśmy zdjęć Pati. Musisz się poprawić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko jeszcze raz gratulacje z okazji zdolności Martusi rewelacja:D Loli faktycznie Wioletka to już taka mała śliczna kobietka:) mój aniołek-diabełek teraz ja się trochę pochwalę ;) umie robic mizerię ;) zmywac naczynia a zielsko w ogródku pieli szybciej niż mamusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz , Ninko muszę przyznać , że jest odważna i nic się nie bała chociaż raz nam się podtopiła ;-) przewróciła się jak poprawiałam włosy ;-) odwracam się (jakaś kobieta wołała) a tu Wiola próbuje się ratować :-) gdyby wyciągła głowę to pewnie by już popłynęła :-) Ale nic jej to nie zraziło , my też z siostrami od małego tak się uczyłyśmy , że w wieku 5=6 lat już pływałyśmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli Patrycja też obgryzała i moja mama twierdziła że to właśnie na tle nerwowym ale przeszło jej to po dłuższym okresie obgryzania i uwazam że robiła to bo się przyzwyczaiła tło nerwowe dla mnie to jest jak dziecko słyszy awantury , rodzice ciągle się kłocą i biją a w normalnym domu jest to nawyk jak każdy inny :) Ninko ja jestem sama zła na siebie z tymi zdjęciami bo ostatnio brakuje albo czasu albo zapominam aparat wziąśc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko, nie mogłam odtworzyć tego filmiku :-( ale Martusia wygląda na taką zdyscyplinowaną , mądrą i grzeczną dziewczynkę . Wiola lubi się popisywać , jak się wstydzi kogoś to wydaje czasem dziwny odgłos :D albo mówi mamusiu ..i tuli się do mnie ❤️ Zdecydowanie wolę tę drugą reakcję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Wasze księżniczki też chodzą późno spac bo Patrycja wstaje o 8 w dzien nie zmruży oka i idzie spac z wielkim trudem o 21-22:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - no to już teraz się przyłóż! A gratuluję pomocy domowej. Marta najchętniej sprząta ze stołu i smaruje blachę do ciasta. Czasmi pomaga czyśćić warzywa lub myje ziemniaki. :D Ale z tym pieleniem to mi się podoba. Muszę Martusię do tego przysposobić ;) :D Loli - ja też chcę, żeby Martę mój mąż nauczył pływać, ale jak to lato dalej będzie tak wyglądać, to cienko to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Karolina 🖐️ Loli - to był stary filmik, na którym Marta coś tam pisze na tablicy i się dziwi, że napisała \"MTAI\" :D W sumie dumna jestem z tego, że umie pisać i czytać poszczególne literki. Tyle, że to w 90% zasługa niani. Beatek - Marta budzi się czasami o 6.30, nie śpi w dzień od ukończenia 11 miesięcy, ale spać idzie najpóźniej o 20.30. I nie ma od tego wyjątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to macie super pomocnice w domu. Maksowi najlepiej wychodzi ... robienie bałaganu ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do włosków , to urosły ale nie są zbyt gęste ... Napewno z wiekiem staną się mocniejsze ...narazie cierpliwie czekam :-) Z niej to taki łobuziak , że zawsze coś sobie zrobi :-( ostatnio przewróciła się na podjeżdzie do wózków i podrapała sobie buzię :-0 plus dwa wcześniej nabite guzy i pozostałości po bliznie :-( ohh co ja z nią mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, kolana Marty też wyglądają jak u piłkarza po meczu - siniak na siniaku. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Maks okronie boi się wody :O nawet kapac się nie chce 😭 dokąd odkrył, że tak można ;) Co do literek i czytania, to chyba mówicie o tym filmie co niestety mi się nie otworzył :O nagrałam go jednak na dysk i jak tylko będę miała wszystkie programy zainstalowane to z pewnością obejrzę. Ale wracając do sprawy literek i czytania, to Maks jest daleko w tyle. Na razie cieszę się, ze się rozgadał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka :D Ale się złożyło fajnie :) Szkoda, że nie ma Ani, Danti i Noe. Byłby komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karola 🖐️ Wiola jak się postara to umie policzyć do 10 :D Ale nie zawsze pokoleji :P :D Ale gaduła z niej nieziemska :D GADA wszystko i puskuje tak , że mnie szczeka czasem opada ... i zamiast ją upomnieć to wybucham śmiechem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo - mi tamMartyna w niczym nie pomaga... Bałagan jej nadal najlepiej wychodzi :D Ale jak ją postrazę, że przyjdzie tato i wywali wszystkie zabawki do smietnika to szybko zbiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks jakieś pół roku temu przewrócił się na kolana i troszkę je obdrapał. Nieopacznie zapytałam się czy go szczypie ;) i od tej pory nie siada w wannie bo będzie go \"cipac\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a Patrycja umie czytac;) tak to może wygladac jak ktoś nie wie bo otwiera książeczkę i na poszczególnych stronach recytuje to co tam jest napisane :D a te stemple Loli fajne w tej cenie a negatywy cóż czasami całkiem niesprawiedliwe lub odwetowe:o ale ja raz nie zwracając uwagi na negatywy a było ich tylko kilka kupiłam spodnie u takiej jednej i wiecie nie zdajecie sobie sprawy jakie rzeczy potrafią przysłac :( mi w głowie nie mieści się żeby tak po świńsku postąpic i wziąsc za to pieniądze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się jakoś uspić Janka za pierwszym podejściem ;) Mariusz na razie w łazience, ale jak wyjdzie to nie oddam stanowiska, niech sobie idzie spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - a co było z tymi spodniami? BO ja ostatnio zakupiłam garnitur i jest IDEALNY. Jak na mnie szyty. Tyle, że był nowy, nieużywany, prosto z zakładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek , a masz jakieś ciekawe bluzeczki ? zapomniała twojego niku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×