Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

to jeszcze dopisze posilki Leoska: ok 9 kaszka cala miseczka ok.11 serek, parowka,kanapka omlet, oczywiscie jedna pozycja ok 12 mleczko i idzie spac ok.14-15 obiadek ok 18 to co o 11 ok 20 kaszka cala miseczka jako dodatki owoce,soki czasem herbatnik to tak mniej wiecej Leos sie obudzil na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i godziny posilkow poszly w las:) teraz bedzie obiado -podwieczorek, ale dzisiaj sobie pospal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatek
o której chodzą spać wasze książątka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo klade o 21 a czasami kolo 22 .dzisiaj bedziepewnie 22 pozno wstal po drzemce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co z Ninka? Coś mi się wydaje, że jednak nie znalazła nikgo i została w domu z Martusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek śpi? Ja jednym okeim oglądam \"Fenomen\" więc moje wypowidzi mogą być troszkę chaotyczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Karolina Leo tak szalał, że musiałam go pilnować. teraz się położył i chyba będzie spał.a w domu cisza nieodzywamy sie do siebie,a mi jest z tym coraz lepiej. tylko że pod wspólnym dachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie moge uwierzyc Leo spał chyba do 16,30 i teraz położony do łóżeczka tak szybko padł.bez problemu tylko raz wstal w łóżeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wydaje mi się że po ślubie jest troche trudniej się rozstac, a jak jest dziecko to dopiero ciężko. gdyby nie Leo to ja bym juz dawno sie wyniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie podjelas decyzji z dnia na dzien.pewnie to troche trwalo i mialas czas przemyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede pisac bez polskich znakow,staralam sie,ale wtedy pisze w tepie slimaka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy dziś nakarmic kaczki bo juz trzy dni siedzieliśmy w domu i powoli dopadała nas depresja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ninko Zastanawiałam się właśnie czy znalazłaś kogoś do opieki nad Martusią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No mam nadzieję, że znalazłam. Pani ma dobre referencje, Martusia już się z nią spokojnie bawi. Nawet nie zauważyły jak wyszłam z pokoju. Teraz tylko mam nadzieję, że nie zostawi mnie z dnia na dzień jak ta poprzednia. Gorzej zemną, bo chyba z tych stresów się pochorowałam i pani doktor przepisała mi antybiotyk, a w poniedziałek muszę (!) być w pracy :( Karolina - siemię już zastosowałaś? Fishka - aż się wierzyć nie chce, że \"osobista\" teściowa też tak potrafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ninko Karolina na mojej poczcie jest tylko mail z basenem Maksia brak,moze jeszcze dojdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Danti ❤️ A propos maili, dziewczyny kochane, nie gniewajcie się, ale ja poproszę mi przesyłać tylko emaile ze zdjęciami urwisków. Za wszelkie pozostałe, nawet najśmieszniejsze na świecie, bardzo dziękuję. One mi zajmują miejsce na skrzynce i przez to też nie dostałam zdjęcia z Maksiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - stosowałam dzis to siemie. Ale to paskudztwo :O Takie obslizgłe ja surowe białko z jajka :O No ale licze na to, że pomoże. Danti - poczekaj jeszcze chwilke a jak nie to wyślę jeszcze raz, chociaz to dziwne bo basen przesyłam troszke później :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - zakodowałam, jak ktośjeszcze nie życzy sobie takich maili to prosze dać znać To może za chwilę wyslę jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - mam nadzieję, że pomoże to siemię. Słuchajcie, kiepsko się czuję, więc się z Wami pożegnam. Może jutro zajrzę. No i czekam na zdjęcia!!! Dobranoc. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×