Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karolina - możesz dawać z matmy... Na to zawsze jest popyt... Ale bardzo cięzko jest o uczniów, duża konkurencja. Ja zawsze uczyłam dzieci znajomych moich rodziców. Tylko raz miałam zupełnie obcą uczennicę, z ogłoszenia Ninko - a czego Ty uczyłaś? Loli - walcz o swoje! Ja wprawdzie nie miewam zakazu, bo jakby takie sformułowanie padło z ust Ukochanego Małżonka, to bym go chyba zastrzeliła śmiechem... Ale czasem on bardzo krzywo patrzy jak siedzę przed ekranem, zamiast robić coś produktywnego, np segregować pranie albo robić porządki w kątach... Nauczyłam się jednak już ignorować te spojrzenia - mi się też należy jakaś odskocznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na spacerach prawie codziennie spotykamy dwie dziewczynki: Amelkę i Sabinkę. Obie są „zakochane” w Maksie :) Amelka jak tylko go widzi to krzyczy: „Masio, choć!” :D A Sabinka oddaje mu wszystkie zabawki :D Dziś obie zbierały dla nas kwiatki, a raczej jakieś zielsko, ale najważniejsze są intencje. Potem Maks karmił je paluszkami, a one jadły z chęcią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli 21
Mój tata wczoraj wyjeżdzał :( Wiola biedna znowu bez ,,dziadzia,, ... Tak mi przykro ,jak On musi wracać bo rodzina powinna być razem , a tym czasem jest tam jak na wygnaniu - ale sam zdecydował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - no własnie. Zastanawiam się jak jedna dorosła osoba może drugiej dorosłej osobie czegoś zabronić? Chyba bym padał ze zdziwienia jak bym cos takiego usłyszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli 21
Karola przezabawne to co opowiadasz :D I słodkie :) Jonko - to jego laptop więc to co innego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - jak znika to faktycznie możesz przestać dawać ten Allertec. Posmarować możesz Fenistilem 👄 dla Wioletki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - szkoda, że dzieci później nie pamiętają tych pierwszych \"przyjaźni\" ;) Ale nic dziwnego, że dziewczynki tak upodobały sobie Maksa, bo jest naprawdę słodki ❤️ Ninko - masz rację, łatwe to to nie jest, zwłaszcza, jak cały czas uczy się ludzi z poziomem poniżej średniozaawansowany... Czasem mam wrażenie, że ja też już nic powyżej nie umiem... ;) Loli - nasz komp też niby jest Mariusza... Ale co, przecież mu nie ubędzie, jak Ty z niego skorzystasz...On na pewno korzysta z jakichś Twoich dóbr... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli 21
Dziewczyny macie racje ;) Ale gybyśmy ten laptop kupili wspólnie - mogłabym mieć pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he, KArolina, he he... Wspólne to są moje rzeczy, Mariusz ma swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy tylko mi sie wydaje, czy juz dawno nie dostałam od Was żadnych zdjęć? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli 21
Karola różnie to bywa ;) My nie jesteśmy małżeństwem ;) Mieszkamyi żyjemy razem , używamy wszystkiego wspólnie - tylko jak jest obrażony zakłada hasło :D Gorzej by było gdyby nie pozwoli mi dotykać lodówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli 21
Fenistil żel - mam i jeszcze taką maść Gentamycyna czy jakoś tak ;) Ładnie już się goi i schodzi , drapać też przestała ;) Allertec miałam podawać ale jeszcze nie zaczęłam bo wczoraj kupiłam , a dziś jak jest poprawa to zrezygnowałam ... Tylko czy dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - u nas było inaczej ;) Moje były moje, z Przemka wspólne. Tylko jak ruszłam jego ubrania lub buty to była awantura. Za to on mi ciągle wyjadał jogurty i Monte czym doprowadzał mnie do szewskiej pasji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) A u nas są rzeczy moje, mojego męża i wspólne :) Na szczęście telefon i komputer są wspólne, więc niekt mi hasła nie zakłada. Tylko obowiązki są moje, a mąż ma tylko prawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina :D No to faktycznie odwrotnie, bo u nas to ja jestem osobą, która wyjada z lodówki... Ale zawsze uzupełniam ;) Coś mi ciężko net chodzi... Spadam na moment, muszę nastawić obiad dla dziecka... Acha - Loli - tą gentamycyną smaruj tylko wtedy, jak zobaczysz, że strupek podchodzi ropą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - ja juz przygotowałam rzymską. Jak Maks się obudzi to tylko włącze piekarnik i gotowe. A wieczorkiem chce mu zrobic taki domowy pasztecik, bo on na kolacje i śniadanie je ciągle tylko kaszke i nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę, bo Maks juz sie wyspał. Przestało padać więc jest szansa na jeszcze jeden spacer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończę, w międzyczasie Martynka wstała... Do jutra! Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ❤️ Buziaki dla Dzieci z Okazji Ich Dnia!!! Ninko - Cioci Izy??? Czy ja coś przegapiłam? ;) Na razie nie mam nic dla Martynki ale może w ciągu dnia to się zmieni. Chciałabym jej kupić plastikowy pociąg, bardzo ostatnio lubi takie zabawki :D A od mojej mamy dostała.. łyżewki :D Będą jak znalazł ;) na następny sezon. Wraz z łyżewkami moja mama złożyła obietnicę, że od października będzie ją zabierać w weekendy na lodowisko :) Pogoda u nas beznadziejna, 10 stopni i wicher... A jak u Was??? Odezwę się na dużej przerwie, papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - na szczęście ta cholerna aukcja zakończyła się bez kupujących, bo nie osiągnęli ceny minimalnej, i bardzo dobrze... W każdym razie - agnes20 trzeba unikać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, nie :D Bo to były życzenia 2 w 1 :) Ode mnie oczywiście też. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×