Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Gość Beatek 73
🖐️ Dziewczyny napiszcie co kupiłyście urwiskom na dzisiejsze święto , nie mam pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatek 73
Sorry za to czerwone ale nie mam czasu :( Ninko Patrycja siusia tylko po spaniu do nocniczka a mówi wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 👄 🌻 Wszystkiego Naj Naj !!! I jeszcze więcej zdrówka dla Urwisków ❤️ Beatek - Wiola dostała od Nas taki plastikowy BUJAK :D Teraz muszę się bujać razem z Nią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatek 73
A czy wózek dla lali taka spacerówka to będzie dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek 🖐️ Loli 🖐️ Jak to Patrycja mówi wszystko? Normalnie mówi? Zdania całe? Jesli tak to super. Tylko pozazdrościć zdolnego urwiska. Ja mam dla Martusi drobiazg - maleńkiego pieska pluszowego. Loli - tylko dziecku nie połam tego bujaczka ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli 21
:D wytrzymaly nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatek 73
Powtarza wszystkie słowa i już mówi 3 wyrazowe zdanka , każde nawet najtrudniejsze słowo stara się powtórzyć oczywoiście nie jest to wymowa śmiesznie dziecinna :D:D:D Zaraz jadę po ten wózek chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatek 73
oczywiście mowa dziecinna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatek 73
Mamy wózek za 56 zł :D Przy okazji zjadłam trochę nerw bo na pasy wyskoczył mi przed maskę facet z tablicą , ten co przeprowadza dzieci , jechałam z 50 na h a on chciał przepuściś "dziecko" 25 lat w mini ledwo co się wyrobiłam , ale zatrzymałam się otworzyłam szybkę i powoedziałam mu parę słów do słuchu , tym bardziej że za mną ani z naprzeciwka nikt nie jechał , chyba mogła poczekać chwilę no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - gratuluje zakupu. Moje dziecko codziennie lata z wózeczkiem po domu czy ogrodzie. Czasami nawet na dalszy czy wyjazdowy spacer go bierze. A takich \"przeprowadzaczy\" to ja akurat błogosławie, bo mi często pomagaja przejść z wózkiem przez ulicę. Chociaż do szkoły juz od dawna nie chodzę :) Nie denerwuj się, szkoda zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znów :) Martynka szczęśliwie pogrążona w odmętach snu... ;) Była już taka marudna :( Zasneła wczoraj dopiero po 21.00, obudziła się o 7.26 ;) no i widać było efekty. Uspokoiła się na dobre, jak ją już mocno trzymałam na rękach, otuloną kołderką do spania... :) Ten katar też jeszcze ją męczy...A w dodatku Mariusz kupił krople dla niemowląt i muszę jej dawać po trzy dawki zamiast jednej. Co urasta do rangi problemu, ponieważ Martyna histeryzuje na sam widok buteleczki z \"psik -psik\"...Nie wspominając o jej reakcji na to, gdy \"psik-psik\" jest w pobliżu noska :O Kupiłam jej drobiazg - plastikowy pociąg, który składa się z klocków, mam nadzieję, ze się spodoba... :) I kilka koszulek, ale to bardziej dla mnie prezent :) Dziewczyny - wszystkie miałyście bardzo fajne pomysły na prezenty, bo przecież najlepiej znacie swoje Urwiski, czym lubią się bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że jak Marta widzi kilka zabawek, to najszybciej zwróci uwagę na pociąg lub samochodzik? Żeby z naszych dziewczynek nie wyrosły takie \"babo-chłopy\" o zamiłowaniach motoryzacyjnych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatek 73
Okazało się że miły pan w hurtowni zabawek to znajomy klient hehe będę mogła tam jeżdzić nawet bo bzdety a różnica między sklepem a nim kolosalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatek 73
Jonko mam pytanko do Ciebie ? Czy problemy z błędnikiem jeśli występują dosyć często trzeba leczyć u jakiegoś specjalisty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - nie masz Ci jak znajomi :) Ninko - ja się z tym liczę... Nie dość, że urośnie wielka jak sosna, to jeszcze imię Marta iMartyna (pochodzące prosto od rzymskiego boga wojny Marsa) plus zamiłowanie do sportów ekstremalnych i motoryzacji... ;) Na razie sporty ekstremalne to huśtanie (\"sibciej!\") i gonienie do upadłego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - warto, żeby ten błędnik ocenił neurolog albo laryngolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Wasze dzieci często się przewracają? Moja Marta średnio 4-5 razy dziennie leży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka odzyskałąm magazyniera, ale musiałm sobie ostro ciśnienie podnieść ale była awantura-przynajmniej efekt osiągnięty dziś śpię na siedząco-mały tak się wierci, że jestem totalnie umęczona, a wieczorem jeszcze na dwie godziny na korki z matmy :O masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek często się przewraca-ale on o własne nogi się potyka (ma troszkę krzywe, dlatego na ćwiczenia jeździmy) a propos ćwiczeń rechabilitantka stwierdziła że nie ma sensu go ćwiczyć bo on za mocno się buntuje, a na siłę nic nie zrobi, zaproponowała hydromasaż-nie wiem czy ta mata ozonowa reklamowana w tv markecie byłaby odpowiednia do tego, hmmmm Jonko a co ty o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aniu - nie zazdroszczę tych korków :O Ninko - Martyna przewraca się też kilka razy dziennie, podobno umiejętność chodzenia dzieci szlifują do 3-go roku zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🖐️ No właśnie, Marta też ma trochę iksy i mam wrażenie, że o własne nogi się potyka. Na szczęście są upadki nie kończące się jakimiś uszczerbkami na zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nie wiem o jakiej macie mówisz, bo nie mam mozliwości oglądania telewizji... O hydromasaże najlepiej dowiedzieć się w jakichś centrach rehabilitacji albo na basenach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd się to Marcie wzięło, ale czasami zamiast \"bam\" mówi \"jep\" :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - każde dziecko się potyka o własne nogi, a iksy u Martusi to chyba tylko Ty widzisz, śliczne proste nóżki... :) Ma po prostu długie nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Przy okazji ostatniej infekcji zapytałam pediatrę o te iksy, a on z uśmiechem zapytał \"jakie iksy\"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :) Ninko, a ważyłaś Martusie ostatnio? Ile waży? Martyna ma 15.5 kilo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w nawiązaniu do \"bam\" i jep\" :) Martyna mówi do siebie jak chodzi: \"tup tup, dupa tup\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jej nie ważyłam. Jakiś miesiąc temu miała dokładnie (przed śniadankiem ;) ) 13,5 kg. :O Ale ostatnioja mierzyłam i ma 92 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna też mierzy 92 cm :D Tylko ta waga... Ale jak ma apetyt, to niech wcina... Dziś moja mama z okazji Dnia Dziecka zrobiła rogaliki drożdżowe z marmoladką :D Martyna wsunęła 3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×