Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

No to dobrze, że znalazłas na to jakiś sposób. Ninko - a czy Marta tez tak wszystko pcha do buzi? Maks zachwuje sie gorzej niż jak mu zęby wychodziły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie pcha niczego do buzi. Zdarza jej sie wkladac palec do bizu jak sie zamysli, albo oglada jakas bajke. Ale to dosc rzadko. Natomiast jesli chodzi o jedzonko .... to tak, pcha wszystko (no, prawie wszystko) i w duzych ilosciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :D Nie, miałam na myśli własnie palce, zabawki i tego typu rzeczy. Dziwi mnie to bardzo bo Maks ma już wszytskie ząbki i nie widzę powodu dla którego miałby się tak zachowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Może poznaje świat ;) A czy myjesz mu ząbki pastą dla dorosłych? Mnie się zdarzyło, że umyłam Martusi raz moją pastą zęby i teraz raz na kilka dni muszę jej dac dorosłą pastę, bo się dopomina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam teraz Elmex dla dzieci i Bobini. Elmexsem sama myję zęby Maksowi, a potem dostaje odrobinę Bobini i uczy się samodzielnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta uwielbia paste dla doroslych. Ma taka szczesliwa minke jak jej myje nia zeby. :) I co ciekawe, Bobini potrafi polknac, a Signala nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - i co wypluwa resztki tego signala? Maks udaje, że pluje dla samej przyjemności plucia ;) ale najpierw połyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - signala wypluwa. Nawet wodą płucze :) Bobini też płucze, ale samą pastę czasami połyka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati zdrowa ,strasznie rozrabia , dostałam cudowne zdjęcia od Ciebie :D Martusia ma przepiękne włosy i ten kolor:D poprostu jest śliczna :D Karolina filmik znowu doszedł uszkodzony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - komplementy miło słuchac, ale Martusia ma dosc słabe włoski i rzadkie. Tyle, że ostatnio popsrotu zrobiły jej się dośc długie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my myjemy Blendamed dla dzieci a to mycie to smaczne jedzonko dla Pati , ale ostatnio zaczęła solidnie szorowac ząbki:) i osadek jaki był wcześniej zniknął jak ręką odjąc :D A rączki non stop ma w buźce i naprawdę cuuuud że nie ma aft czy wspom. pleśniawek , bo na dworku głaszcze pieska i nie sposób ją upilnowac przed myciem rączek żeby nie dłubała w ząbkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ale jednoczesnie :O Martusia na szczescie jest taka niedotykalska. Cos musi ja maksymalnie zafrapowac, zeby osobiscie dotknęła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina a może poprostu moja \"niewiedza \" działa w temacie filmiku:D ale za jakieś pół roku nie będzie problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ostatnio mnie \"wzięło\" na kameę. Ale taką w przystępnej cenie.Powiedzmy do 70-80 zł. Karolina, może widziałaś gdzieś w Trójmieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A!! to wiem! nawet skojarzyło mi się to z bizuterią ale nie byłam pewna. Nie, nie przypomniam sobie żebym to gdzies widziała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×