Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Szczerze mowiac, to dla mnie juz od dawna jest pora spania, tylko przy Was jakos jeszcze sie trzymam. Ale chyba tez juz podaze w strone lazienki :) Beatek 👄 dla Ciebie i Pati Karola - dla Ciebie i Maksia tez 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem po kilku udanych i kilku nieudanych zakupach na Allegro :(:) to jedna wielka loteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam dobrych wieści ... Babcia jest już w tym szpitalu od czwartku ,ale operacji niestety jej nie zrobią ... Będzie miała biobsję , ale lekarze już oznajmili ,że jest to typ raka który się rozgalęzia 😭 ....życie jest straszne ,a raczej to co nas spotyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli kochana, trzeba wierzyć, że lekarze podejmą właściwą decyzję, najlepszą dla Twojej babci. Moja również ma złośliwe guzy i ze względu na wiek i kilka innych przeciwwskazań, nie została zoperowana. Trzymaj się ciepło i przekaż babci serdeczniości znad morza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłam nas podnieść a teraz idę dzieciom jeść dać ;) idziemy dziś na kontrolę z Kubusiem do pani doktor, a Maciek mi sie przeziębił więc za jednym razem dwóch załatwię-tylko jak z nimidwoma dać sobie radę u lekarza ???? tego się obawiam.......... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloooo :D Wróciłam ;) Ściągam 67 zaległych wiadomości i przeczytałam co naskrobałyście przez ostatni tydzień ;) Loli - bardzo chcę te kolczyki, ale nie wiem, czy masz je jeszcze. Jutro wyślę kasę. W weekend i dwa następne dni bylismy na \"wycieczce\" - na ścianie wschodniej u rodziny mojego męża. Dziś już nie mam siły opisywać, jak będę miała wenę twórczą to opiszę ;) Martynka zdrowa. NA razie tyle, padam z nóg... A łazienka powolutku zmienia kształt, ale nie sądzę, że będzie gotowa przed lutym ;) Dobrej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo co przedarłam się przez pajęczyny ;) Jonka witaj w klubie \"łazienkowych fachowców\";):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wpadłam się przywitać :) Idę do pracy na popołudnie, niby mam przyjmować sama, ale nie wiem, czy coś z tego wyjdzie, bo nie mam jeszcze swoich \"firmowych\" recept i druków zwolnienia lekarskiego. Także, jak przyjdzie pacjent po dobre słowo to je ode mnie dostanie, na nic więcej nie może liczyć ;) Chciałam Wam szybko napisać, że \"odkryłam\" rewelacyjny krem na szorstkie policzki Martynki :D Zrobiło się chłodniej i znowu się jej takie chropowate zrobiły. Moja kier. specjalizacji poleca ten krem każdemu, bo sama go stosuje - ma atopową skórę, mimo dojrzałego wieku. Linia nazywa się Emolium - w jej skład wchodzą wspomniany krem, krem \"specjalny\" żel do mycia i olejek do kąpieli - coś jak oilatum, ale nieco tańsze. Posmarowałam Martynę tym kremem dwa razy i dziś rano policzki ma jak niemowlę :D To na razie tyle - czas zbierać się na spacerek :D Może mała ośpi w dzień (przez te podróże się rozregulowała) to wtedy coś napiszę więcej :) Tymczasem pa, miłego dnia, nota bene ostatniego w tym tygodniu (to do pracujących poza domem Koleżanek ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) I ja słyszałam o tym kremie. Ponoc jest super choc alergolog o nim nie słyszała ;) Kosztuje coś ok. 23 zł zdaje się. Ale nie wiem czy nadaja się na mrozy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Jonko - już nie mam kolczyków :-( -było bardzo wielu chętnych a tak długo nie było Cię na forum :-( Ale mam nadzieję ,że pieniążków nie wysłałaś ??? Będę miała cosik podobnego -więc poślę fotki -jak znajdę czas na ich zrobienie (i kolczyków i fotek ) ;-) Wczoraj skończyliśmy dwudniowe targi spożywczo-chemiczne :-) Czekam na kaskę :-D Gotowałam pierogi -przez 8 godzin dziennie , a koleżanka pizze piekła ...Nogi mi wysiadają :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takie pytanie: czy słyszałyście coś o book clubie?? wspominali o nim w Mamo juz jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ,jak to połamał ? :-0 Taki wydatek mnie też czeka - bo mam szkła do bani :-0 a oprawki od 7 klasy podstawówki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×