Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Wiecie co chyba za dużo wzięłam sobie na głowę ... Bar jeszcze nie gotowy więc połapałam sobie promocje ;-) Już do mnie dziś dzwonili na 9.11 i 10.11 -do degustacji pierogów z konkurencji :D Jeszcze dałam tel. kolesiowi z Prymatu -,,Kucharek,, -to mniej mi odpowiada ;-) ale całe szczęście się nie odezwali ... Nie wiem kiedy znajdę czas na kolczyki bo musimy polatać po urzędach z Adim w sprawie stażów :-0 A mówiłabym ,że byłabym szefową :D Trochę mnie to przeraża :-0 ale rządzenie mam we krwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola spędziła kilka godzin u koleżanki w czasie gdy miałam targi - miałam obawy ,ale na drugi dzień już nie mogła się doczekać aż znowu pójdzie do Oskarka :D Jutro wraca moja babcia z Niemiec -nareszcie ... Druga babcia - piałam ,że nie będzie mieć operacji ... Ale pozostają jej naświetlania , chemia i mają zrobić biopsję ... Ciężka sprawa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to przypuszczam księgarnia wysyłkowa, z której przysyłaja co miesiąc książeczki dla pociechy adresowane na nią, ale niestety nie wiem gdzie tego szukać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furszula - znalazłam w jednej z gazet tylko Klub kasiążki Diseya. 01-029 Warszawa, ul. Dzielna 60 Loli - Wioletka jest słodka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia dzięki za komplementy ;-) A wiesz co , jak tak patrzę na te zdjęcie to dopiero widzę jak ona się baardzo zmieniła ... Taka mała dziewczynka , już nie dzidziuś :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko jesteś jeszcze ? Wpadłam na moment - Wiola patrzy na ,,Rybkę Nemo,, ;-) Adi na ,,władców Pierścieni,, więc chciałam iść otworzyć pracownię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ? Dziwne bo posłałam ... Poślę jeszcze raz - do Beatki nie doszło -miałam zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja skrzynka jest pusta. Sprawdzam kilka razy dziennie. A jak kolczyki dla mojej siostry? Sa jakies szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kojarzysz o ktore chodzilo? O te fioletowe krople, ktore od Ciebie kupilam. Najlepiej identyczne. Siostra zwariowala na ich punkcie, a ja z moimi nie potrafilabym sie rozstac... nawet dla wlasnej siostry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - tak serio to nie mam takich ,,szklanych sopli,, A czy muszą być takie same ? Wiesz co popstrykam kilka fotek tych co mam we fiolecie ,ok ? Trochę to potrwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, nie ma sprawy. Chetnie poczekam :) Dzieki za zdjecia (ten przystojniak na zdjeciach, to Twoj Adik?). A Wioletka rzeczywiscie jest juz mala panna. No i te kitulki. NIe wiem jak Ty, ale dla mnie to jest niesamowicie rozkoszne u tychnaszych maluszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorki wyszły takie ciemne :-( W rzeczywistości są takie ciemno-fioletowe ;-) a nie czarne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×