Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Beatek - nie wiem co jest na topie, bo u mnie od dziecka ( ;) ) panuje klasyka na topie. A na kameę wzięło mnie już jakiś czas temu. Tylko te prawdziwe są cholernie drogie, a te niedrogie są tak ozdobione, że tego popiersia nie widac. :O Karolina - szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O o o Szczególnie ta druga. :) Takie coś, ale na Allergo się nie skuszę. Musi to byc normalny sklep w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe szybka jestem co?:P Ja swego czasu dostałam od mojej śp 90-letniej sąsiadki broszkę coś w stylu tego motylka , jakiś jablonex , złocone w kształcie jaszczurki , świeciłabym się jak choinka , ale nigdy jej nie założyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak i trzeba umiec nosic taką kameę :( ale Ninka ma swój styl to pewno sobie poradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem taka broszka pasuje do białej prostej koszuli (przy zapiętym kołnierzyku) i do golfu (ale eleganckiego z błyszcącej tkaniny). A jeśli do żakietu, to tylko wyjściowego, czarnego itd. Taką mam koncepcję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, ze przytrzymywała dwa końce prześcieradla, w ktore byłam zawinieta bo przebrana byłam za boginię grcką :D chyba... muszę się mamy zapytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - tylko, ze to jest pracownia biżuterii więc ceny mogą byc kosmiczne, choc z drugiej strony nie mam zielonego pojcia ile taka broszka powinna kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , Allegro jest jak narkotyk , nigdy nie masz dośc patrzenia;) A Jonka pewnow środku remontu łazienki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - brawo za pamięć! Zupełnie zapomniałam o tym remoncie u Jonki. No dobra, to może ją tłumaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, dlatego staram się na to Allegro nie zaglądac, bo i tak, zgodnie z moją zasadą, nieczego tam nie kupię, a będę tylko wymyślac co by mi się przydało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - masz rację ;) Dziewczynki, musze Was niestety opóścić. Nie mam już siły tu siedzieć :O ide się wykapać i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×