Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Dziewczyny muszę zmykać pomału ;-) Ninko w rzeczywistości mają ładnieszą barwę , no cóż ciężko uchwycić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - rozumiem. Te moje na zdjeciach tez inaczej wygladaly i nadal robia furore :D Siostra sie zastanowi czy ktores z tych co przeslalas moga jej jakos zastapic te moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - czy mi sie wydaje, czy jestes jedyna osoba, ktora nie kupila u Loli kolczykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak, aż wstyd, ale ja naprawdę nie lubie takich świecidełek, nieubliżając dzialalności Loli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie noszę bizuterii ale jak nosiłam to złotą. a kolczyków w ogóle nie lubię. Chociaż nie powiem, bardzo podobają mi te perełki. tylko nie wiem jak to nosić, do czego i kiedy? Jakoś tak mi nie pasuja na codziń do jeansów i adidasów, a wielkich wyjść to ja nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, a po co mam na siłę nosic jakies ozdoby? Zwłaszcza, że ma złote oprawki od okularów i w sumie to takie kolorowe szkiełka do nich nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że to powinno jakos współgrać ze sobą. A tak swoją droga to powinnam sobie kupić druga pare okularów, takich bardziej nowoczesnych, zeby mi własnie do takich ozdób pasowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ja stawiam na to, ze jestes w stosunku do siebie krytyczna na maxa i stad takie przekonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - po prostu lubię jak mi wszytsko do siebie pasuje. Może nie zawsze to widać :P ale przynajmniej sie staram ;) Maksa też zawsze tak ubieram, żeby rzeczy do siebie pasowały i kolorystycznie i stylowo. Dlatego własnie wczoraj kupiłam mu chyba 10 czapkę bo wszytskie miał niebieskie a żadnej zielonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - no tak, to chyba kazdy sie stara, co? Ale Ty pewnie masz wieksze wymagania ;) Beatek - poslalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - No czasem jak patrze na ludzi na ulicy to nie wiem czy kazdy się stara :P ale w sumie o mnie też ktoś może tak powiedzieć :O Beatek - wysyłaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - pa Beatek - Maks, odpukać, chyba się wychorował i jak na razie nie narzekam, ale dziś znowu zaczął kichąc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo👄 dla Niego 🌻 Pati narazie ok :D Wczoraj jako zapobiegawcza mamusia zadzwoniłam do przedszkola zarezerwowac miejsce;) ale miła pani powiedziała że to troszkę :P za wcześnie i kazała zadzwoni w kwietniu ale ja zadzwonię w styczniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×