Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Tu Wioletka , tu posprzątać zanim wyjdę , nakarmić , spotkać się z mamą, spacery, karmienie kotów od babci, chodzenie na cmentarz z mamą potem z psem ,no i zabawa z Wiolą , czytanie itp Komputer zajmował mi baardzo dużo czasu ...Wiola schodziła na dalszy plan ,a tak nie powinno być ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioletka teraz już śpi :-) Całe szczęście jest zdrowa , choć miała lekkie przeziębieia -minęły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co , muszę się pochwalić ,że z Wiolą to normalnie idzie sobie porozmawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Loli jak rączka Wioletki pisałaś jakiś czas temu o tym? Patrycja jest już strasznym \" terorystą\" wszystko przez tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AFTY ? A to od czego ? Jak dobrze pamiętam to chyba od brudnych rączek się robią ? Czy się mylę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - Tak, afty sa z brudu. Ale ja mam je prawie zawsze jak jestem chora i on chyba odziedziczył to po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karolina a jak zdrówko Maksia? Loli my z Patrycją to nieraz pogadamy jak ze \"starą\":D Karolina a co na te afty ? ja właśnie mam cuuś takiego w buźce i nie wiem czym to płukac ewentualnie a w ogóle od czego to się robi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karolina a jak zdrówko Maksia? Loli my z Patrycją to nieraz pogadamy jak ze \"starą\":D Karolina a co na te afty ? ja właśnie mam cuuś takiego w buźce i nie wiem czym to płukac ewentualnie a w ogóle od czego to się robi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah ! Już zapomniałam ;) Wszystko O.K trochę była naciągnięta ,ale wieczorem już jej minęło - tylko jak sobie przypomniała to pojękiwała - tak działa psychika -potem ... Już nie boli -ale ona nadal pamięta i wydaje jej się ,że boli No wiecie o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze brakuje tego mi do moich siniaków i guzów żebym wysmarowała się jodyną i zafarbowana poszła do pracy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi pojechał na 3 dni , do Gdyni , a z tamtąd ,,Zawiszą Czarnym ,, (jak się nie mylę , albo mniejszym -zapomniałam) na otwarte Morze , na Hel i spowrotem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co on taki turysta się zrobił Loli czy zawodowo może ?:) A jakby coś to mam gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko teraz nie wiem czy to się rozcieńczało ... Musiałabym mamy spytać ;) moja siostrzenica miała jak była maleńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - 3 dni na Hel?? u Ans sa wycieczki w trakcie paru godzin. No chyba że mieli tam coś do załtwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wycieczka była trzydniowa , spali , jedli i uczyli się żeglowania, sterowali , mieli warty ;) jak żeglarze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×