Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

A ja jak skończyłam studia to pwoedziałam: \"Nigdy więcej nie bedę sie uczyć\" a teraz żałuję :O że przez te dwa lata co siedzę z Maksem w domu nie zrobiłam chociaż jakiś kursów, nie podszkoliłam się z angielskiego :( Naprawdę bardzo żałuje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina We can talk in English now. :D It can be the best place to practice the language.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez miło ale Kuba bombe spuscił i musze juz uciekać ;) wiem ze szkoła nie zajac,ale ja tak bardzo czcałam nie nawalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, nie wszystko na raz. Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł. Najważniejszego nie zawaliłaś - dzieci :) I tylko to się teraz liczy. Na szkołę przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - nie będę z Toba gadać po angielsku! Po pierwsze: wstyd mi jak zrobie jakis głupi błąd a całe forum to przeczyta Po drugie: to moja chwila relaksu a nie nauki :P Po trzecie: napiszę Ci na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - spoko. Ja tez nie jestem rodowitym anglikiem. A języka uczyłam sie w szkole. Po drugie - to był taki niewinny żart. NIe stresuj się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie musisz się z niczego tłumaczyć. :) Tak się cieszę, że dziś piątek. Całe dwa dni z moim Słoneczkiem w objęciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ale wyrozumiały z Ciebie nauczyciel ;) całe szczęście, że nie wszyscy w szkole tacy byli bo bym chyba do tej pory w podstawówce siedziała :P A dla mnie weekend nie oznacza nic specjalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Staram się zawsze być wyrozumiała. Ale nie zawsze mi się to udaje :O Tak sobie wlaśnie pomyślałam, że dla Ciebie sobota, czy środa to taki sam dzień tygodnia. :( Dla mnie to wielka róznica. Marta w łikendy jest wyściskana za wszystkie czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - przepraszam, zgrywam zdjęcia i filmy z dzisiejszej wyprawy na stadninę. Maks karmił konie i oglądał koparkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :D Ale ja jestem w pracy :O Mogę rozmawiać, pod warunkiem, że to co muszę, to zrobię . Teraz akurat muszę się trochę skupić, więc na wszelki wypadek pożegnam się już. 🖐️ i 👄 dla Maksia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Oczywiście. W sumie zaglądam na to forum tylko dlatego, że nie chcę z Wami rozmawiać :P To przecież logiczne. :P ;) A teraz już naprawdę lecę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie zgrywam zdjęcia Maksa na płytę, zeby zrobic troche wolnego miejsca na dysku. A Ty co o tej porze porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam sie jak wysłałam swój post Byłam z Maksem u lekarza popołduniu bo skarżył się na buzię 😭 Dostał Dentosept do smarowania, ale jak ja mam mu to posmarować jak go to szczypie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ma spuchnietą dolna wargę i od środka takie jakby poranine, a do tego jeszcze opuchnięte dziąsła. Ja też tak mam przy chorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem :O Lekarka przepisała więc mam nadzieję, że pomoże, choć po jej metodach leczenia wszytskiego można sie spodziewać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×