Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

No to jesteś wybredna :) Spadam, MArtynka wstała :) Miłego popołudnia :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Jonko, chyba nie wiesz co to znaczy wybredny, nie znasz moich braci i kuzynki ;) 👄 dla Martynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - przyłapałam Cię na topiku mam na urlopach wychowawczych :) Witaj Ninko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale miałam wczoraj straszna przygodę 😭 Wpadłam w poslizg samochodem i wjechałam na chodnik w miejscu, w którym jest przejście dla pieszych. NA szczęście nikogo akurat tam nie było ale tylko centymetry dzieliły mnie od lampy i znaku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - to Ty jeszcze tam zaglądasz? Ninko - powiedz, mi czy jak bym miała Skypa z drugą osoba, która też go ma to rozmawiam za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Karolina. Wystarczy kupic sluchawki z mikrofonem. Koszt ok. 30 zł. Mozna gadac buzia lub pisac jak na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - czasem zaglądam, ale tylko, żeby zobaczyć, czy Ty jesteś :) A ja druga osoba ma skypa to nawijacie za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super :) więc musze tylko zainstalowac skypa ;) bo mikrof juz mam a dżwięk będzie szedł z głośników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he, Karolina :D Ja miałam przed chwilą ten sam kłopot :D Mama poprosiła mnie, żebym jej wybrała najlepsze zdjęcia z Irlandii, a natrzaskała ich kilkaset :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ale mama chce sobie z nich zrobić prezentację w power poincie i pokazać w pracy :D Muszę spadać, Mariusz zaraz do domu wróci z pracy, ja też muszę wracać, bo okupuję komputer u mamy, a Martynka szaleje z babcią :D Miłego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - miłego popołudnia 👄 dla Was Jakimś cudem udało mi sie ograniczyc wybór do 100 :P Teraz dalsza weryfikacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc :) Ale leje u nas ;) Nie ma co robić 😴 Wczoraj po południu pojechaliśmy w dwa miejsca, porozglądać się za obuwiem zimowym dla naszego big-foota Oglądaliśmy Bartki, ale żadne nam się nie podobały, potem bylismy w Deichmann-ie... Tam wprawdzie znaleźliśmy kilka dość fajnych butków, ale te ceny!!! Niestety - nie stać mnie na wywalenie 160 zł za buty, które posłużą 3-4 miesiące...zresztą po najwyżej 3-4 godziny dziennie, bo przecież zimą nie jest się na dworze cały dzień, jak latem... Dziś będę szukać dalej... NA razie tyle - MArtynka bardzo chce się ze mną bawić :) Ostatnio najlepszą zabawą jest zabawa w \"wszystkie balony\" Na urodziny ozdobiłam pokój dekoracjami z chyba 30 balonów, a teraz te balony walają się po podłodze w Martynki pokoju. Martynka kładzie się w łóżeczku, ja na nią wrzucam te wszystkie balony, a ona je kopie rączkami i nóżkami i rzuca się na nie :D Zabawa jest przednia, ale ja jestem mokra po 10 minutach ganiania za tymi balonami ;) Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmg
Jonko Kochana-mam do Ciebie wielka prosbe... Prosze Cie bardzo powiedz mi gdzie we Wroclawiu moge zrobic 3d? lekarz mi powiedzial,ze mam zatrucie ciazowe,dziecko niedowage,wspominal cos o malej glowce:((jestem w 7 miesiacu) przestraszylam sie bardzo:( chgodze prywatnie a on nie ma takiego sprzetu wiec kazal mi isc prywatnie nie wiem nawet czy nie powinnam dostac na takie cos skierowania ale nie czas o tym myslec! prosze Cie,pomoz:(a moze znasz jakiegos super ginekologa we Wroclawiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmg
tak bardzo chcialabym wiedziec ze wszytsko jest w porzadku:( i w ogole wiedziec co sie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmg - przepraszam, że dopiero teraz odpisuję... Usg 3D/4D można zrobić w Corfamedzie www.corfamed.pl Albo na klinikach na Chałubińskiego, albo gdzieś na Krzyckiej, ale nie wiem dokładnie gdzie. Trzymaj się, wszystko będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczyny, posłałam Wam jedną z propozycji prezentów świątecznych :) Mam nadzieję, że będzie się Wam pdobać ale prosze o niezdradzanie na forum, co to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karolina :) Nie wiem, jak długo posiedzę, bo MArtyna jest w szytowej formie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×